System partnerski

Aktualne porównanie

25 Maja 2011

Nowe Ekstrakonto Plus w Kredyt Banku – pod lupą

  • Komentarze 15
źródło: Kredyt Bank

Do grona banków, które wykorzystują wizerunek znanych osób, do promowania własnej oferty, dołączył w ostatnich dniach Kredyt Bank. Kredyty i konta osobiste tego banku, reklamują Wojciech Mann i Krzysztof Materna. Przyjrzeliśmy się kontu osobistemu - Ekstrakonto Plus - reklamowanemu przez popularny duet.

Charakterystyka oferty

Najnowsza oferta rachunku osobistego funkcjonującego w kredyt Banku pod nazwą „Ekstrakonto Plus”, wyróżnia się na tle podobnych produktów konkurencji następującymi elementami:

  • Darmowym prowadzeniem rachunku,

  • Bezpłatnymi wypłatami z wszystkich bankomatów w Polsce,

  • Brakiem opłat za krajowe przelewy realizowane przez Internet,

  • Możliwością korzystania z karty debetowej bez ponoszenia żadnych opłat!

  • Dodatkowe korzyści dla osób, które otworzą rachunek, czyli karta kredytowa z oprocentowaniem w pierwszym roku tylko 9,99% i limit kredytowy oprocentowany jedynie 11,88%!

0 zł za Lubię To Konto - Do 50 zł co miesiąc wróci do Ciebie‎. Sprawdź promocję

Pod szczegółową lupą

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty nowego rachunku „Ekstrakonto Plus” dostępnego w Kredyt Banku, poza powyższymi atrybutami konta osobistego, powinny również wiedzieć o tym, że:

  • Oprocentowanie 7% w skali roku, dla środków zgromadzonych na koncie, funkcjonuje tylko dla kwoty do 3000 zł. Odsetki miesięczne zostaną naliczone w sytuacji gdy rachunek zostanie zasilony wpływem z tytułu uzyskiwanych dochodów na poziomie minimum 1 000 zł,

  • Aby uzyskać zwolnienie z 5-złotowej opłaty za korzystanie z karty, niezbędne jest dokonanie pięciu transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

Prawdopodobnie najwyżej oprocentowany ROR

Duet Mann i Materna w humorystyczny sposób zachęcają do otwarcia konta w Kredyt Banku. Zalety Ekstrakonta są na tyle przekonujące, że propozycja ta broni się sama! 7% na ROR, bezpłatne wypłaty z bankomatów, darmowe przelewy i 0 zł za prowadzenie konta to wyróżniki, których próżno szukać w przypadku analogicznych produktów konkurencji.

  • Komentarze 15

Komentarze

~Hmm...
Opinia z dnia: 25-05-2011

Nie przypuszczałem, że Kredyt Bank wprowadzi tak dobrą ofertę... Cóż, kto wie czym jeszcze zaskoczy :)

odpowiedz
~Johny 5
Opinia z dnia: 25-05-2011

Faktycznie, trzeba przyznać, że Kredyt Bank się popisał. Chwyta pod przeciętne polskie zarobki, które niestety nie sa zbyt duże ;]

odpowiedz
~naiwny
Opinia z dnia: 25-05-2011

a ja nie mogę go mieć, bo jestem starym klientem, jeleniem co płaci ponad 10 zł za .... nawet mniej korzyści

odpowiedz
~realista
Opinia z dnia: 27-05-2011

do naiwnego! Jeśli bank nie zaoferuje takiej lub lepszej oferty dla starych klientów, to zawsze można konto zlikwidować i założyć nowe jako nowy klient.

odpowiedz
~gdy
Opinia z dnia: 29-05-2011

to jest zwykła przyneta - warunki (dokonywanie transakcji kartą, oraz korzystne oprocentowanie jedynie do wysokosci 3.000), sa nieatrakcyjnea powyzej 3.000 to ile daja? zero?

odpowiedz
~bla bla
Opinia z dnia: 31-05-2011

niby ciekawe bo dla kwoty 2999zł miesięcznie dostaniemy +ok 14zł miesięcznie. zważywszy ze większosc kont w polsce kosztuje np 4,5 lub 6,90zł (w najbardziej popularnym banku) to jednak jakis grosz dostaniemy. wiec nie ma co narzekac. warto natomiast sprawdzic dokładne opłaty. jakis token do przelewów, smsy 30gr wydruki 9ciekawe czy obowiązkowe) no i te transakce bezgotówkowe których trzeba wykonac az 5 by nie płacic 5zł. zróbmy więc te 5transakci kazda po minimum 20zł to nasza pula do oprocentowania zmniejszy sie o 100zł i juz nie będzie 14zł odsetek. dla kwoty wiekszej niz 3tys zawsze mozna zalozyc konto oszczednosciowe. ciekawe czy inne banki pojdą w rywalizację z ofertą kredyt banku? kiedys BOŚ mial az 8% ror dla kwot 3tys co z tego skoro opłaty pokrywały potencjalny miesięczny zysk. w kredyt banku az tak zle nie jest

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Porównaj konta bankowe

PLN


Oceń artykuł Nowe Ekstrakonto Plus w Kredyt Banku – pod lupą

0 / 5
0 głosów
12345
REKLAMY