System partnerski

Aktualne porównanie

14 Czerwca 2011

"Happy Hours" w banku? W Millennium dadzą Ci większy procent na lokacie

źródło: Bank Millennium

Nowa promocja w Banku Millennium o nazwie "Happy Hours" to okazja do założenia lokaty ze zwiększonym oprocentowaniem. Jeśli założymy lokatę przez Internet w wybranych godzinach możemy zyskać nawet dodatkowe 2 punkty procentowe.

Nowa, innowacyjna oferta umożliwia uzyskanie bardzo atrakcyjnego oprocentowania lokaty internetowej. W ramach promocji „Happy Hours” w wybranych godzinach, raz lub dwa razy w tygodniu, użytkownicy systemu bankowości internetowej Banku Millennium będą mogli założyć Lokatę Millenet o oprocentowaniu wyższym nawet o 2 punkty procentowe od standardowego (dla wybranych okresów). Oznacza to, że oprocentowanie Lokaty Millenet może wynieść nawet 6,75% w skali roku dla lokaty zakładanej na okres od 367 do 732 dni. Komunikat o okresie obowiązywania promocji „Happy Hours” będzie pojawiał się na stronie internetowej Banku Millennium oraz w systemie bankowości internetowej Millenet w godzinach porannych w dniach, w których promocja będzie uruchamiana.

Tradycyjna lokata bankowa - oprocentowanie 3,5% w skali roku

lokata Millenet zapewnia możliwość elastycznego lokowania wolnych środków finansowych – można ją założyć na dowolny okres od 1 do 732 dni. Promocyjna oferta „Happy Hours” dotyczy Lokaty Millenet w złotych. Lokatę można założyć tylko za pośrednictwem systemu Millenet.

Klienci, którzy nie mają jeszcze konta w Banku Millennium i nie korzystają z bankowości internetowej, mogą złożyć wniosek o konto poprzez stronę internetową Banku. Bank Millennium oferuje np. bezpłatne Konto Internetowe lub Dobre Konto, dzięki któremu można otrzymywać zwrot 3% wartości wydatków dokonanych kartą do konta w sklepach spożywczych, supermarketach i na stacjach benzynowych w całej Polsce.

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Porównaj lokaty

PLN

Oceń artykuł "Happy Hours" w banku? W Millennium dadzą Ci większy procent na lokacie

0 / 5
0 głosów
12345

REKLAMY