System partnerski

Aktualne porównanie

9 Maja 2013

Leasing online jako pierwszy w Polsce w Banku Millennium

Zupełnie nowe rozwiązania wprowadza na rynek Millennium Leasing - mowa o leasingu samochodów osobowych i ciężarowych, który oparty jest o Promesę Rezerwacyjną (ważną przez 60 dni). Zarówno decyzja kredytowa jak i rezerwacja odbywa się drogą internetową. Nie trzeba wskazywać konkretnego przedmiotu leasingu. 

Od 13 maja każdy polski przedsiębiorca może osobiście skonfigurować ofertę sfinansowania potrzebnego pojazdu (nie trzeba wskazywać konkretnego) i zarezerwować ją on-line na 60 dni. Cały proces przypomina złożenie zamówienia w sklepie internetowym, z tą różnicą, że nie kończy się dokonaniem płatności. Do złożenia wniosku na dedykowanej stronie osobisty-leasing.pl potrzebne są tylko dane teleadresowe umożliwiające identyfikację firmy i osoby składającej zlecenie. W ciągu kilku godzin od złożenia wniosku decyzja - Promesa Rezerwacyjna trafia do potencjalnego leasingobiorcy, który ma 60 dni na wybór konkretnego samochodu. Od tego momentu klient w każdej chwili, w dowolnym miejscu i u jakiegokolwiek dostawcy może porównać ofertę Millennium Leasing z ofertami konkurencji oraz wynegocjować i wybrać najlepsze dla siebie warunki. Przy porównywaniu ofert może skorzystać z pomocy profesjonalnego Doradcy.

Leasing - rata leasingu już od 1 zł decyzja w 15 minut swobodne zarządzanie harmonogramem spłat

Bezpłatna Promesa Rezerwacyjna to rodzaj promesy kredytowej czyli jednostronnego zobowiązania Millennium Leasing do sfinansowania wybranego przez klienta przedmiotu leasingu do określonej kwoty. Nie powoduje powstania zobowiązań po stronie klienta.

Millennium Leasing postrzegana jest przez rynek jako firma sprawnie realizująca skomplikowane transakcje, głównie w segmencie korporacyjnym. Teraz chcemy wejść w segment pojazdów lekkich, proponując Klientom unikalne korzyści. Leasingobiorcom dajemy możliwość samodzielnej, dopasowanej do ich potrzeb konfiguracji oferty, 60-cio dniową rezerwację i Gwarantowaną Premię Końcową – tłumaczy Wojciech Rybak, prezes zarządu Millennium Leasing.

Dodatkową korzyścią dla leasingobiorcy jest możliwość obniżenia całkowitego kosztu leasingu w programie  Regularne Płatności. Nagrodą za terminowe (brak opóźnień przekraczających 30 dni) spłacanie comiesięcznych rat jest Premia Końcowa, co do zasady równa Wartości Resztowej (maksymalnie 40% wartości początkowej pojazdu) przyznawana na zakończenie umowy. Gwarantowana Premia Końcowa pozwala Klientom na zwiększenie Wartości Resztowej i maksymalizację korzyści z tym związanych.

Produkt skierowany jest głównie do mikroprzedsiębiorstw. W ramach oferty osobisty-leasing.pl można sfinansować dowolny, nowy lub używany (nie starszy niż pięcioletni) samochód osobowy lub ciężarowy do 3.5 t DMC, zakupiony od autoryzowanego dealera na podstawie pełnej (23%) faktury VAT, w cenie nieprzekraczającej 250.000 PLN netto w przypadku pojazdów nowych lub 150.000 PLN netto w przypadku pojazdów używanych.

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Znajdziemy tani kredyt bezpłatnie!

Oceń artykuł Leasing online jako pierwszy w Polsce w Banku Millennium

0 / 5
0 głosów
12345

Porównaj kredyty dla firm

PLN
REKLAMY