System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz
~Jan Kowalski
Opinia z dnia: 15-12-2014

TAURON to bezczelny naciągacz, bufoniasty kolos i ignorant. Dyktuje treści i warunki umowy, które bezprawnie zawiera przez telefon ???? Obiecuje przy tym iluzoryczne usługi, które i tak należą do niego (linia od licznika włącznie należy do Tauronu i on jest zobowiązany przeprowadzać wszelkiego rodzaju naprawy). Jest świadom tego, że klienci nie są świadomi wszystkich obowiązków Taurona, a w przypadku konfliktu klientowi nie będzie się opłacać skierować sprawy do sądu (wysokie koszty), więc bez skrupułów wykorzystuje swoje kruczki. Np. jeśli masz dwa liczniki i opłaty wyślesz na jedno konto bankowe Taurona, bądź pewny, że zostaną naliczone tobie odsetki i zagrożenie wyłączenia prądu.Zdecydowanie odradzam zawierania umów z TAURONEM.

odpowiedz
~jas
Opinia z dnia: 23-12-2014

jednak chyba zmienię dostwcę który zmieni licznik

odpowiedz
~daro13167
Opinia z dnia: 22-03-2015

Ceny prądu porównywalne z innymi dostawcami ale liczy się również kultura i odpowiednie podejście do klienta, niestety w tej firmie klient to intruz.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  no jak mówię, ja jestem zadowolony. mam ten kredyt http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus i naprawdę jestem zadowolony., Nie wiem... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  Ja nie mam potwierdzenia z 10.03 , bank przyznał się do problemów technicznych to w miarę spokojnie czekałem na potwierdzenie. Potwierdzenia nie... (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Dobre Konto

  Zgadzam się, konto jest całkowicie za darmo przy spełnieniu kilku banalnych warunków. (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  " W dniu 23.03 przelałam z rachunku pieniądze na poczet tejże lokaty, w środę zadzwoniłam zdziwiona że jeszcze nie dostałam potwierdzenia... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  Zastanawiam sie własnie nad założeniem lokaty w idea banku bo chwalą sobie ludzie lokaty u nich. Jakie zdanie macie tutaj ciekaw jestem (czytaj więcej)

 • DUON Marketing and Trading S.A. ● C12b

  W Polsce jak ze wszystkim telefon , internet , prad ludzie nie czytaja umow a pozniej sie dziwia . A z energia jest tak ze chcesz obnizyc stawke masz... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  W dniu 23.03 przelałam z rachunku pieniądze na poczet tejże lokaty, w środę zadzwoniłam zdziwiona że jeszcze nie dostałam potwierdzenia... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Kredyt dla każdego

  dziwne... czytam dokaldnie te same komentarze na kilku różnych faorach... czyżby zmowa? no nieźle.. (czytaj więcej)

 • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

  w moich też, a od lat korzystam z na przykład ich kredytów ratalnych, i nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Byłem dwukrotnym klietem tej firmy. Moje wrażenia ze swpółpracy z nimi są dobre. Umowa prosta, zasady proste, wniosek też. No i szybko... (czytaj więcej)