System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

" Czytam te komentarze i trochę jestem zdziwiona mam w getinie 3 kredyty i zero problemów żadna rata mi nie rośnie a komentarz iż życzy się... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

Omijać ten bank szerokim łukiem , a umowę kredytową dać do przeczytania prawnikowi chyba że jest się "samobójcą " finansowym, lepiej... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

Ja polecam ofertę chwilówki.net. Oni kasę przelewają blyskawicznie, bo w 15 min. to jest lepsze niz brać coś na raty! (czytaj więcej)

• VIA SMS ● Pożyczka sms

Ja sie przekonałam,że na rynku najlepsze są chwilówki.net, bo maja jasne zasady kosztów. Uczciewe sa raty oraz odseki, nie ma jakiś kosmicznych... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

osobiście przekonałam się, ze najlepsza firma to chwilowki net. Kase miałam na kocie w 15 min, wszystko poszło sprawnie i szybko. Polecam (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

lokata happy dostepna teraz z premia 50 zl dla nowych klientow... (czytaj więcej)

• PKP Energetyka S.A. ● Taryfa G11

" Witam,Korzystam z dostaw PKP Energetyka od 4 lat i jestem bardzo zadowolony. Jeden, że mam taniej niż jakbym miał płacić do pazernego RWE a... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Kredyt hipoteczny...

" kłamstwo!!!!!!!! nam na okres 30 lat pod hipotekę 55000 tys. wcisneli rate 470 zł!!!!!!! spłacamy 3 razy tyle co wzieliśmy" Normalne...... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

szybka pożyczka w Lendonie jest na prawdę szybka a dla tych co pierwszy raz korzystają to jak mi wiadomo odsetek nie płacą.A wszystko załatwia... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" " Ja z profi credit na razie mam miłe wspomnienia, wziąłem i mam ratę ponad 300zł, wszystko jest ok jak na razie, chociaż koszty np... (czytaj więcej)