System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Orange Finanse ● Błyskawiczny Kredyt...

Witam Państwa, Jeśli to możliwe to interesuje mnie kredyt pozabankowy czy to jest możliwe? (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Brałem w maju i we wrześniu też mi się zdarzyło. Tak że sprawdziłem te firmę dwa razy. W obu przypadkach miałem kase w tym samym dniu na... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

" " opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za... (czytaj więcej)

" opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie... (czytaj więcej)

opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Kredyt Ekspresowy

w biz banku mam lokaty bo w rankingach lokat miesiąc w miesiąc oferując oprocentowanie lokaty między 1-5 na rynku. co do kredytu to większość... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Kredyt Ekspresowy

dziwne są te opinie o BIZ Bank. Ludzie piszą, że nie ma informacji np. o 5% prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu w BIZ BANK. Poza tym... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Witaj,  Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, kredyt, auto   pożyczka, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

Zamykajcie ludzie konta w tym banku bo w miarę dobra i tania obsługa to daleka przeszłość.... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

Po X latach współpracy definitywnie zrezygnowałem z usług tego banku.Zmieniają regulaminy "jak rękawiczki" . Od marca naliczyli mi prawie na... (czytaj więcej)