System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

też uważąm,żę jedyne problemy to, własna nie uwaga . (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

witam.potrzebujesz kredytu? ty potrzebuję pomocy finansowej na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłacić dług, jeśli tak kontakt... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

NIE POLECAM alior banku- to złodzieje. drogo, wydzwaniają, męczą i oszukuja!!! (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

czy daja tez zadlużonym (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Założyłem wątek ale zniknął. Mam pytanie czy ktoś korzysta z ofert banków które działają obok producentów samochodów - jak np. RCI... (czytaj więcej)

• T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

Tak czytam te wszystkie negatywne komentarze i chyba zostanę jednak przy moim starym dobrym Inteligo ;) (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Witam jak w tytule zdecydowanie odradzam branie pożyczki z VIVUS ,wiem że tonący brzytwy się chwyta ale to co ostatnio mi się przydarzyło to... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Piotrzebowalam pilnie peniedzy, wplacilam grosz a pieniedzy jak nie bylo to nie bylo! (czytaj więcej)

• eurobank ● Tani kredyt z kontem (dla...

A nawet ponad 50% !!! (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt samochodowy - Promocja...

" wszystko pięknie ładnie , tylko że oprocentowanie nie wynosi 6,9 % a 9,9 % , w moim przypadku prowizja 6 % od 23,000 , dodatkowo jeszcze... (czytaj więcej)