System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

Ja jestem Pan jespargorrsonUzasadnione i renomowanych pożyczki pożyczkodawcy Jesteśmy dynamiczną firmą z assistance.We finansowe funduszy... (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Meritum Zysku w Internecie

a ja wzielam kredyt w listopadzie ,w marcu wplacilam 3 raty ,cieszylam sie ze trzy msc do przodau a tu telefon i strasza windykacja,mam jutro wplacic... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

Ja jeszcze dodam, że miałam kredyt ratalny.Spłaciłam i bez problemu zgłosiłam na infolinii, że chciałabym dostać potwierdzenie spłaty. Pani... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

Już 3 razy brałem kredyt w BNP i jak dotąd podoba mi się współpraca z bankiem. Rzeczywiste oprocentowanie nie jest wyższe niż 13%, na tym tle... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

" rozumiem że jak cię skubie bank państwowy czujesz się lepiej?" Niestety, w Polsce nie ma państwowych banków. Wszystko sprzedaliśmy. (czytaj więcej)

• Pozyczkomat.pl ● Pozyczkomat.pl

czekam na weryfikacje chwilówki 2 dzień, bzdura za załatwiają to w 10 minut (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Pożyczka hipoteczna

zarabiam 2,5 tys żona tyle samo , mam mieszkanie własnościowe i 6 hektarów ziemi rolnej i nie dostałem 160 tys kredytu hmm kupiłem... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● eLokata

Niestety, ale obecnie bank oferuje coraz gorsze produkty i nie wytrzymuje konkurencji... pod względem oprocentowania lokat trzeba go szukac na... (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

Tauron jest tak samo beznadziejny jak większość tego typu firm.Patrzą tylko jak zrobić w balona klienta.Narobią dużo różnych taryf a na... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Konto Rozsądne

Tragedia - alior przekształcił się w bank dla emerytów i jest teraz chyba najdroższym bankiem na rynku, nie dając nic w zamian. Co parę... (czytaj więcej)