System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Wonga ● Pożyczka online

Tak to prawda. Dają bez BIK (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

SUPER DORADZTWO, SZYBKO, SPRAWNIE I NAJKORZYSTNIEJ.POLECAM!! (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet M

pierwsza zasada - NIE PODPISUJ UMÓW DŁUGOTERMINOWYCH !!! upc to złodzieje , czekam na vectre na tej je... wsi osowa (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

Witam, miałem załozona lokate bezkarną i właśnie sie skończyła. Wszystko w porządku, odsetki wyplacona, naprawdę polecam (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

Polecam. Obsuga super. Kredyt naprawde najtanszy. Bardzo fajne konto i bardzo intuicyjne (internetowe). Polecam (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto Bez Granic

Dzień dobry jeśli chcę przenieść swój numer konta na konto bez granic to płacę za pozostawienie dotychczasowego numeru konta . (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

dzisiaj założyłam lokatę dla prodesjonalistów - czy IDEA BANK odpisuje klientom że dokument potwier. wykon. zawodu jest wystarczający ? Czy po... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● 3% - Otwarte Konto...

" " Jak liczone jest oprocentowanie na OKO? Wg kalkulatorów powinno mi przyrosnąć ok 55-60 zł na miesiąc a tu tylko 38 zł. 2gi miesiąc... (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G12 EkoOszczędny

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić.... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

Mam tam konto firmowe. Masakra jakas. Robienie przelewu zajmuje 20 min, ciage zerwana sesja, blad tokena, jakies inne bledy na stronie. Informowalem... (czytaj więcej)