System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Energa S.A. ● G12k Gwarancja obniżki

Widze że operator powiadomił o stawce brutto o za energię ale nie wspomniało kosztach za dystrybucję i stawce jakościowej oraz oplatacch... (czytaj więcej)

• Cyfrowy Polsat ● Rodzinny HD

miałem sobie abonament wykupić u CP ale teraz to się boję podchodzić do ich stoiska.!!!!! Zrezygnuję (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt mieszkaniowy (oferta...

" a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super"szkoda tylko ze pracuje w tym bankubieniek po prostu to co... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

polecam wycene niercuhomosci -> wyceny-nieruchomosci.com (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G12 Mega Bezpieczny Prąd 15...

WITAM, U MNIE W DOMU TEŻ PODPISANO UMOWĘ Z EC. JAK MAM ZERWAĆ Z NIMI UMOWĘ, JEŚLI MINĘŁO JUŻ MIESIĄC, NA JAKIEJ PODSTAWIĘ , JAKICH... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Kredyt w rachunku bieżącym

I am Mr. Morris Ray, a Legitimate And a Reputable money Lender. We lend funds out to individuals in need of financial assistance, we give loan to... (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

Z czystym sumieniem polecam tą lokatę. Nie ma żadnych haczyków. Wszytko jest tak jak napisane. Szkoda , ze nie mogę założyć drugi raz,... (czytaj więcej)

Tragedia uszokują ludzi po prostu (czytaj więcej)

Nigdy !!! Nigdy przenigdy cyfrowego Polsatu. Sami sobie przedłużają umowę na ile chcą. Latami nie mogę się od nich uwolnić. Mafia!!! (czytaj więcej)

• Vectra ● Pakiet Srebrny

Krętacze i cwaniaki. Umowy konstruowane niezgodnie z przepisami. Jak wpadniesz to wykręcić się nie sposób. Rozwiązałem z nimi umowę bo nie... (czytaj więcej)