System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz
~Jan Kowalski
Opinia z dnia: 15-12-2014

TAURON to bezczelny naciągacz, bufoniasty kolos i ignorant. Dyktuje treści i warunki umowy, które bezprawnie zawiera przez telefon ???? Obiecuje przy tym iluzoryczne usługi, które i tak należą do niego (linia od licznika włącznie należy do Tauronu i on jest zobowiązany przeprowadzać wszelkiego rodzaju naprawy). Jest świadom tego, że klienci nie są świadomi wszystkich obowiązków Taurona, a w przypadku konfliktu klientowi nie będzie się opłacać skierować sprawy do sądu (wysokie koszty), więc bez skrupułów wykorzystuje swoje kruczki. Np. jeśli masz dwa liczniki i opłaty wyślesz na jedno konto bankowe Taurona, bądź pewny, że zostaną naliczone tobie odsetki i zagrożenie wyłączenia prądu.Zdecydowanie odradzam zawierania umów z TAURONEM.

odpowiedz
~jas
Opinia z dnia: 23-12-2014

jednak chyba zmienię dostwcę który zmieni licznik

odpowiedz
~daro13167
Opinia z dnia: 22-03-2015

Ceny prądu porównywalne z innymi dostawcami ale liczy się również kultura i odpowiednie podejście do klienta, niestety w tej firmie klient to intruz.

odpowiedz
~Anna
Opinia z dnia: 20-04-2015

Jedna z najgorszych korporacji, która kompletnie na szanuje swojego klienta i każdy temat jest problemem. Zgadzam się w 100%, że tu klient jest intruzem. Jeśli nie płacisz w terminie jesteś wrogiem publicznym tej firmy. O systemie na raty zapomnij. Ogólnie moje wpływy dla Taurona są bardzo wysokie w ciągu roku, gdyż mam ogrzewanie elektryczne, więc rachunki niemałe. Chciałam rozłożyć płatność na raty po okresie zimowym, ale mogę zapomnieć o takiej. Skandal! Pojęcie dialogu w tej firmie nie istnieje. Do tego bardzo wysokie odsetki oraz kary. W dniu dzisiejszym szukam nowego dostawcy, bo mam już serdecznie dosyć współpracy i przepychania się z tą firmą.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • eurobank ● Kredyt dla każdego

  Rozmowa z dn 27.04.2015 dot. kredyt dla każdego 40000 zł na 84 raty - rata 1100 lub z kontem 980 a w propozycji przedstawianej w internecie rata... (czytaj więcej)

 • mBank ● eKonto

  Mam konto ponad 10 lat, byłoby ok., gdyby nie ten nowy choinkowy interfejs użytkownika - powiązania z Facebook, gry - za niedługo będzie można... (czytaj więcej)

 • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

  Czytałam opinie, że niektórzy mają problem z Ekspres Kasą, ale jeżeli nie spłaca się pożyczki w terminie, to można się tego spodziewać,... (czytaj więcej)

 • Credit Agricole Bank Polska ● Kredyt gotówkowy

  Dają kredyt nawet ludziom starym po 80, chorym i nie zrównoważonym psychicznie. Ludzie pilnujcie swoich bliskich staruszków krewnych. Kredyty... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Odeslac im dokumety (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  " " " czy opłaca się podpisać umowę [gwarancja stałej ceny] z energom" NIE!!" Jak skutecznie wycofać sie z podpisanej umowy?" ... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  " " Faktury z Energi dostaję (z powodu mojego lenistwa) nadal papierowe. Jedna nie dotarła, a ponieważ niedawno zmienił się rytm przysyłania... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  Potwierdzenie dostalem natychmiast po 1 dniu roboczymAle mam pytanie jak sie zalogowac na ta lokate?np gdy bede chcial ja zerwac wczesniej... (czytaj więcej)

 • T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile pożyczka

  " " Chciałam również ostrzec przed tym bankiem, poniewaz z jest to bank nieprofesjonalny. Na początku pażdziernika otrzymałam telefon od... (czytaj więcej)

 • ING Bank Śląski ● Pożyczka gotówkowa

  Mam konto w ING, potrzebowałem 10000, wziąłem na trzy lata, formalności trwały jakieś 30 minut. Koszt kredytu to około 3 tysiące, niestety w... (czytaj więcej)