System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

  Witam wszystkich. Jak najbardziej polecam ten bank czyli Meritum Bank. Jestem rolnikiem i wziołem tam kredyt na zakup ciągnika.Część... (czytaj więcej)

 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  Każde sprawdzenie twojego samochodu w EFL- na prośbę policji lub straży miejskiej 50 PLN. Podpisanie ubezpieczenia z inną firmą niż wskazuje... (czytaj więcej)

 • Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12b

  " " Rewelacyjna firma - oszczędności naprawdę extra. Żadna firma mi takich nie zaproponowała. Zmienili mi taryfę, zredukowali moc bierną -... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Mi się podoba u nich, że można sobie samemu ustalić okres spłaty i potem w razie potrzeby jeszcze go przedłużyć. Dobre mają podejście do... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Dobrze, ze w umowie podaja od razu wszystko na tacy, a nie kombinuja i ukrywaja oplaty po katach. Z chwilowkami trzeba byc ostroznym, ale tej firmie... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  tez się dziwię, ze od roku firma nie upomniała się o swoje pieniądze, ale tak to jest, że ludzie biorą pożyczki, nie wywiązują się ze... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  Namnożyło się teraz tych firm, ale to chyba dobrze, że jest konkurencja to mamy w czym wybierać. Ja niedawno pożyczałam 1000zł w niewielkiej... (czytaj więcej)

 • Bank BGŻ ● Konto Nr 1

  Najpierw 2zl przy wyplacie pozniej 5zl a co jesli czlowiek nie ma na chleb nie polecam (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  " Bartoszu najpierw poczytaj o firmie a potem się wypowiadaj. Jak Ty to ująłeś wpisy zastraszanych pracowników? Przez kogo Klientów,... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● Lokata BIZ PRO

  " Konto może i jest daemowe, ale uważaj bo mozesz tej lokaty nie odzyskać, tak jak ja teraz szarpię sie z bankiem o zwrot moich pieniędzy wraz... (czytaj więcej)