System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

  Mam kredyt hipoteczny, wzięty zresztą pierwotnie w przyjaznym banku. Spłacam go regularnie i wzorowo od 6-ciu lat i coraz bardziej czuję się... (czytaj więcej)

 • Idea Leasing ● leasing samochodów

  Odradzam WSZYSTKIM! To nie jest organizacja finansowa, ale mafijna. Brak kontaktu, nie potrafią przysłać faktury w terminie, natomiast bardzo... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  IdeaBank - nie polecam. Po zakończeniu działalności zostawiłam sobie konto jeszcze na jakiś czas, oczywiście sprawdzałam logując się w... (czytaj więcej)

 • BZ WBK ● Nowa Lokata Swobodnie...

  WBK bardzo nieładnie się zachowało... na swojej stronie podawali informację, iż 4% na 4 mies. obowiązuje do końca (tj.31-ego) października.... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Tani kredyt z kontem

  Elegancko (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, firmowym czy gotówkowym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki.... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

  Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, firmowym czy gotówkowym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki.... (czytaj więcej)

 • Deutsche Bank Polska ● Konto osobiste dbNET

  " SZCZERZE ODRADZAM. Zmieniają tabelę prowizji i opłat. Ostatnio konto walutowe z 0 zł na 8 zł a opłata za kartę z 0 zł na 5 zł." ... (czytaj więcej)

 • Wonga ● Pożyczka online

  Polecam! Gotówka szybko do mnie dotarła, a okres spłaty jest dużo dłuższy niż w przypadku innych chwilówek i można łatwiej rozłożyć... (czytaj więcej)

 • Bank Pekao SA ● Eurokonto Mobilne

  WitajJestem pracownikiem Banku od kilkunastu lat. Instytucję tworzą ludzie i to od nich zależy jak sie bedzie działo w danej... (czytaj więcej)