System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz
~Jan Kowalski
Opinia z dnia: 15-12-2014

TAURON to bezczelny naciągacz, bufoniasty kolos i ignorant. Dyktuje treści i warunki umowy, które bezprawnie zawiera przez telefon ???? Obiecuje przy tym iluzoryczne usługi, które i tak należą do niego (linia od licznika włącznie należy do Tauronu i on jest zobowiązany przeprowadzać wszelkiego rodzaju naprawy). Jest świadom tego, że klienci nie są świadomi wszystkich obowiązków Taurona, a w przypadku konfliktu klientowi nie będzie się opłacać skierować sprawy do sądu (wysokie koszty), więc bez skrupułów wykorzystuje swoje kruczki. Np. jeśli masz dwa liczniki i opłaty wyślesz na jedno konto bankowe Taurona, bądź pewny, że zostaną naliczone tobie odsetki i zagrożenie wyłączenia prądu.Zdecydowanie odradzam zawierania umów z TAURONEM.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  OSZUKANI W GETIN BANKU jest nas tysiące nie możemy odzyskać pieniędzy .nie licz że w naszym kraju jakiś nadzór nad BANKAMI istnieje ... (czytaj więcej)

 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  Getin powinno się napiętnować na wszystkich forach! (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Nie spodziewałam się, że aż tak szybko to wszsystko trwa. Jestem zadowolona z tego ze wzielam w tej chwilowce. Polecam wszystkim. Bardzo uczciwi... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Naprawde szybka pozyczka bez zbędnych pytan. Wziąłem na swięta na prezenty dla dzieci. Nie wierzyłem do końca w tą pierwszą darmową... (czytaj więcej)

 • Toyota Bank ● Konto oszczędnościowe

  " Zakładanie konta w Toyota Bank to pomyłka.Właśnie się dowiedziałem że aby odzyskać drobną kwotę która została zaksięgowana przez nich... (czytaj więcej)

 • Toyota Bank ● Indeksowane Konto...

  wielki niewypał naturalnie dla klienta założyłem to konto i przez 2 słownie-dwa miesiące zarobiłem na kwocie 10000 zł "aż siedem zł ... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " To jest banda oszustów ktora zeruje na biednych ludziach bo kto tam idzie ten kto nie ma dochodów a u nich nie trzeba nic tylko dowod osobisty,... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " Wzięłam u nich pożyczkę odnawialną,chociaż nie wiedziałam na czym to polega.Spłacam regularnie,ale nie ma końca.Co roku wpływały... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " Wzięłam 4 tys. w czerwcu , dzisiaj chciałam spłacić a oni mi wyliczyli że mam wpłacić 11 tys.zł , to czyste szaleństwo. Kto na... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " Zacznijmy od tego: to nie jest Bank, wiadome, że będzie to pożyczka dużo droższa niż w Banku, chociaż z drugiej strony Banki też kroją,... (czytaj więcej)