System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witamy 24hour Kredytowej serwisuCzy próbował uzyskać pożyczki z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują... (czytaj więcej)

 • Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

  " Podpisałem umowę na 20MB/s, ale po jakimś czasie transfer spadł poniżej 10MB/s. Pisałem pisma, reklamowałem i przyznali mi częściowo... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● kredyt na PIT

  Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

  co powiecie na to marżą w pierwszych 12 miesiącach 1.1 potem 2,18 - 0 % bez prowizji 5 % wkładu własnego ubezpieczenie około 10 tys całkowity... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  Ja żadnej sumy nie wpłacałam i mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie mimo że mam pożyczkę w innej instytucji pozabankowej. Fakt że na... (czytaj więcej)

 • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

  nie prawda że z komornikiem dostaniesz pozyczkę. Ja nie dostałam (czytaj więcej)

 • Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

  " ja równiż zastanawiałam się nad wzięciem kredytu w meritum ale w ostatniej chwili zdecydowałam się na sygma bank bo tam zaproponowali mi do... (czytaj więcej)

 • Pozyczkomat.pl ● Pozyczkomat.pl

  Popieram ta firma to porazka :-( czekam 3 dzien no przeciez inne chwilowki juz by 100razy daly odp a tu niby nie maja zaksiegowanej oplaty... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Alior Bank Karta kredytowa...

  Ktoś ma ? Wie jak ją dostać? (czytaj więcej)

 • Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

  Podpisałem umowę na 20MB/s, ale po jakimś czasie transfer spadł poniżej 10MB/s. Pisałem pisma, reklamowałem i przyznali mi częściowo rację.... (czytaj więcej)