System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz
~Jan Kowalski
Opinia z dnia: 15-12-2014

TAURON to bezczelny naciągacz, bufoniasty kolos i ignorant. Dyktuje treści i warunki umowy, które bezprawnie zawiera przez telefon ???? Obiecuje przy tym iluzoryczne usługi, które i tak należą do niego (linia od licznika włącznie należy do Tauronu i on jest zobowiązany przeprowadzać wszelkiego rodzaju naprawy). Jest świadom tego, że klienci nie są świadomi wszystkich obowiązków Taurona, a w przypadku konfliktu klientowi nie będzie się opłacać skierować sprawy do sądu (wysokie koszty), więc bez skrupułów wykorzystuje swoje kruczki. Np. jeśli masz dwa liczniki i opłaty wyślesz na jedno konto bankowe Taurona, bądź pewny, że zostaną naliczone tobie odsetki i zagrożenie wyłączenia prądu.Zdecydowanie odradzam zawierania umów z TAURONEM.

odpowiedz
~jas
Opinia z dnia: 23-12-2014

jednak chyba zmienię dostwcę który zmieni licznik

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

  token digipass jest wbrew pozorom bardzo prosty w użytkowaniu i daje jeszcze lepsze zabezpieczenie niż sms, w dobie smartfonów z dostepem do... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam Jestem Pani Shenelle Williams, uzasadnione i wiarygodne lender.I wręczać kredyty i pożyczki na jasny i zrozumiały sposób, w 3% stopy... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Konto Oszczędnościowe (dla...

  Bzdury, to naciaganie klientów, mogłes miec w starym roku nawet milion na koncie ale nie przynosisz w zębach nowej gotówk co najmniej 30 tys. od... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Konto Oszczędnościowe...

  Niewygodne opinie o tym banku sa usuwane, o czym to świadczy? (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Uwaga :::::Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, dynamiczne i szybkie, niezawodne, współpracują finansista... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam Jestem Pani Shenelle Williams, uzasadnione i wiarygodne lender.I wręczać kredyty i pożyczki na jasny i zrozumiały sposób, w 3% stopy... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam drodzy wnioskodawcaJa jestem Pan Fred Peterson po imieniu i jestem właścicielem Fred Peterson światowej Kredyt na całym świecie. Na... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  Mat Gdynia Powinienem mieć 6Mb+ a od września mam od 1.11 czasami 4.01Mps a ping 39-37. (czytaj więcej)

 • ING Bank Śląski ● 3% - Otwarte Konto...

  ODRADZAM ! Założyłam konto oszczędnościwe, aby jak sama nazwa wskazuje oszczędzać. Uczę się, nie pracuję i chciałam odłożyć pieniądze... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  nie polecam Vivusa chciałam pożyczyć u nich pieniądze na miesiąc przesłałam 1 grosz na konto nawet nikt do mnie nie raczył się odezwać a... (czytaj więcej)