System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz
~Jan Kowalski
Opinia z dnia: 15-12-2014

TAURON to bezczelny naciągacz, bufoniasty kolos i ignorant. Dyktuje treści i warunki umowy, które bezprawnie zawiera przez telefon ???? Obiecuje przy tym iluzoryczne usługi, które i tak należą do niego (linia od licznika włącznie należy do Tauronu i on jest zobowiązany przeprowadzać wszelkiego rodzaju naprawy). Jest świadom tego, że klienci nie są świadomi wszystkich obowiązków Taurona, a w przypadku konfliktu klientowi nie będzie się opłacać skierować sprawy do sądu (wysokie koszty), więc bez skrupułów wykorzystuje swoje kruczki. Np. jeśli masz dwa liczniki i opłaty wyślesz na jedno konto bankowe Taurona, bądź pewny, że zostaną naliczone tobie odsetki i zagrożenie wyłączenia prądu.Zdecydowanie odradzam zawierania umów z TAURONEM.

odpowiedz
~jas
Opinia z dnia: 23-12-2014

jednak chyba zmienię dostwcę który zmieni licznik

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Credit Agricole Bank Polska ● Kredyt gotówkowy

  hej.mam tam konto. nie zgodze sie zupelnie z opiniami waszymi. zamienilem 2 kredyty i karte kredytowa na jeden konsolidacyjny. rate mam mniejsza o... (czytaj więcej)

 • SMART Bank ● SMART Procent

  Wszystko działa jak należy, konto oszczędnościowe jedno z lepszych w kraju, przydałyby się tylko darmowe wpłatomaty. Polecam! (czytaj więcej)

 • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

  Syma bank ma nawet dobre produkty, ale pytajcie tez o nie na forach pracy jak gowork.pl/opinie_czytaj,42585 bo czasem pracownik prywatnie powie... (czytaj więcej)

 • BGŻ Bank ● Konto Nr 1

  Aktualnie na rynku jest wiele lepszych ofert. Np. "Konto Idealne" w Idea Banku którego założenie oraz prowadzenie jest całkowicie darmowe.... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Lendon sie sprawdza, a formalnosci ma blyskawiczne. Mam porownanie z innymi i serio wygodne bardzo (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

  może Pokój Pański niech będzie z wami. Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta? Czy jesteś w żadnej stres finansowy czy też... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Kredyt dla każdego

  Ja tez jestem bardzo zadowolony z tego banku, miła obsługa w Ząbkowicach śląskich i w ogóle. Nie miałem nigdy żadnych telefonów ani nic... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Energa to oszuści. Była pani pełnomocnik Katarzyna Modrzejewska i naciągneła na podpisanie umowy dziadków, oszukując. znajde te kurwe i jebne... (czytaj więcej)

 • Green SA ● G11 MAX Green

  podpisalam z nimy umowe i teraz okazuje sie ze bede placic dwie faktury im i dla PGE za licznik co miesiac tak mi wlasnie powiedziely jak... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  " Wczoraj wzięłam 21 tys. ,a mam oddać 39tys. Jeżeli to jest mini ratka to spłacam najszybciej jak tylko będę mogła i przenoszę się do... (czytaj więcej)