System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: TAURON Polska Energia S.A., G12 EkoOszczędny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Grzegorz
Opinia z dnia: 28-08-2012

mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu.

odpowiedz
~maria
Opinia z dnia: 21-09-2013

" mnie taniej wychodzi w energii dla firm. Powinna też być umieszczona w tym zestawieniu." EdF to obecnie Energetyczne Centrum, nie wiem czy tak najtaniej Ci wychodzi. Zobaczysz jak wyrównaja Ci rachunek za faktycznie zużytą energię - teraz masz tzw. prognozy

odpowiedz
~jola
Opinia z dnia: 20-02-2014

od momentu zmiany licznika na tz. elektroniczny=nowoczesny wzrosło mi zużycie prądu, chociaż córka się wyprowadziła i nie mieszka już od roku. Mniej używamy światła i tylko pracujemy na dwóch laptopach. Oczywiście jest mniej prania i zmywania naczyń. Wszyscy znajomi mówią to samo.

odpowiedz
~kuba
Opinia z dnia: 25-07-2014

Potwierdzam. ze zmianą licznika wzrosły mi znacznie koszty prądu. A poprzedni licznik był sprawny. Uznano jednak, że trzeba wymienić. Przypadek?...

odpowiedz
~Józek
Opinia z dnia: 15-08-2014

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są na piśmie (gdzie jest możliwość odwołania się), tylko robią to telefoniczne - przez nagrywanie rozmowy telefonicznej. To naciągacze.

odpowiedz
~Jan Kowalski
Opinia z dnia: 15-12-2014

TAURON to bezczelny naciągacz, bufoniasty kolos i ignorant. Dyktuje treści i warunki umowy, które bezprawnie zawiera przez telefon ???? Obiecuje przy tym iluzoryczne usługi, które i tak należą do niego (linia od licznika włącznie należy do Tauronu i on jest zobowiązany przeprowadzać wszelkiego rodzaju naprawy). Jest świadom tego, że klienci nie są świadomi wszystkich obowiązków Taurona, a w przypadku konfliktu klientowi nie będzie się opłacać skierować sprawy do sądu (wysokie koszty), więc bez skrupułów wykorzystuje swoje kruczki. Np. jeśli masz dwa liczniki i opłaty wyślesz na jedno konto bankowe Taurona, bądź pewny, że zostaną naliczone tobie odsetki i zagrożenie wyłączenia prądu.Zdecydowanie odradzam zawierania umów z TAURONEM.

odpowiedz
~jas
Opinia z dnia: 23-12-2014

jednak chyba zmienię dostwcę który zmieni licznik

odpowiedz
~daro13167
Opinia z dnia: 22-03-2015

Ceny prądu porównywalne z innymi dostawcami ale liczy się również kultura i odpowiednie podejście do klienta, niestety w tej firmie klient to intruz.

odpowiedz
~Anna
Opinia z dnia: 20-04-2015

Jedna z najgorszych korporacji, która kompletnie na szanuje swojego klienta i każdy temat jest problemem. Zgadzam się w 100%, że tu klient jest intruzem. Jeśli nie płacisz w terminie jesteś wrogiem publicznym tej firmy. O systemie na raty zapomnij. Ogólnie moje wpływy dla Taurona są bardzo wysokie w ciągu roku, gdyż mam ogrzewanie elektryczne, więc rachunki niemałe. Chciałam rozłożyć płatność na raty po okresie zimowym, ale mogę zapomnieć o takiej. Skandal! Pojęcie dialogu w tej firmie nie istnieje. Do tego bardzo wysokie odsetki oraz kary. W dniu dzisiejszym szukam nowego dostawcy, bo mam już serdecznie dosyć współpracy i przepychania się z tą firmą.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

potrzebujesz kredytu, jeśli tak poprzez e-mail markjohnsonloanfirm33@gmail.com (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

LUDZIE !!!!! ta firma jest GENIALNA!! UWAGA na czym polega cały MYK 1. złapać ludzi na hasło 2.niby stała cena ,ale jak zrobić aby firma na... (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

" ja wzielam kredyt w meritum,fakt wzielam 36.600 rata mi wyszla 1340 zl ,miałam trochę problemów finansowych co doprowadzilo ze nie wplacilam... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Alior Bank Karta kredytowa...

Informacje są nieprawdziwe. Bank podaje iż pobiera opłaty za wydanie karty 10 zł. Ponadto nie ma nic o cashbak-u!!!! (czytaj więcej)

Odradzam!! (czytaj więcej)

ja tez zawarlam taka ustną umowe..przyszly papiery..mąz zaraz odesłal odmowe faxem..zobaczymy, mam nadzieje że w pore sie wycofaliśmy ..dziady... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Kredyt na Start

witam otrzymalam kredyt dla firm 50 tys w dwoch transzach wyplacili mi 25 a jak dostarczylam dokumenty do wyplaty drugiej transzy 12 dni od pierwzej... (czytaj więcej)

• Green SA ● G11 MAX Green

U mnie byli dziś. Tez podawali się ze są z enei i zachodzą jakieś zmiany w związku z zabezpieczeniem ceny przed podwyżka do 2019r. Nagle... (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

" Od roku jestem klientem BGŻOptima, uważam że jest to jeden z niewielu uczciwych, ciekawe jak będzie po fuzji BNPParibas......" ... (czytaj więcej)

Ja tez dałam się omamić telefonicznie, czy ktoś już zrezygnował z umowy? jak to wygląda ? kurier przynosi i odsyłamy niepodpisane czy... (czytaj więcej)