System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: RWE Polska S.A., G11 Najprostsza dla Ciebie

Dodaj nowy temat

Komentarze

~japan
Opinia z dnia: 25-05-2012

mam tą taryfę i nie jestem zadowolony z ceny, bo ciągłe podwyżki są...

odpowiedz
~Rufus-88-
Opinia z dnia: 01-07-2012

Ten dostawca jest zbyt drogi. Jestem na etapie szukania tańszego.

odpowiedz
~borzoi
Opinia z dnia: 09-07-2012

" Ten dostawca jest zbyt drogi. Jestem na etapie szukania tańszego." I co znalazłeś? Podziel sie informacją

odpowiedz
~R.Przydatek
Opinia z dnia: 27-08-2012

Zawarłem umowę na plac budowy (w umowie jest informacja że dotyczy budowy) budowa zakończona więc wypowiedziałem umowę.dostałem informacje pisemną że otrzymam obciążenie do końca roku z tytułu nie dotrzymania umowy. czuje się oszukany i jeśli takowe obciążenie zostanie wystawione oddam sprawę do sądu o nieuczciwe traktowanie klientów.WYZYSK

odpowiedz
~ewa
Opinia z dnia: 31-08-2012

mieszkam sama i rachunki wzrosły mi o 300% przebywając poza domem minimum od 9 do 19 codziennie i nawet gdybym nie wychodzila wieczorami i nie wyjeżdżała na weekendy to i tak 318 kwh miesięcznie nie jest realne. co z tym zrobić?

odpowiedz
~Alfons
Opinia z dnia: 16-09-2012

ten koncern w niemczech robi dokladnie to samo

odpowiedz
~Wiola
Opinia z dnia: 28-10-2012

Analiza rachunków na przestrzeni lat- czyli zużycie , kwoty abonamentu za liczniki Rachunki same od siebie nie rosną- albo korzystasz z rachunków prognozowanych i będziesz miała nadpłatę, albo diabeł siedzi w sieci i grzeją się na twój koszt sąsiedzi... Długopis- kartka- spisz stan licznika i zacznij od liczenia;) ewentualnie ... kupiłaś ubezpieczenie ? sprawdź rachunek...

odpowiedz
~alium
Opinia z dnia: 18-03-2013

zawarłam z nimi umowę. Było gładko i zapewnienia o bezpieczeństwie ich umów. Sprzedałam lokal licencyjny zanim zdążyłam użyć ich energii i teraz straszą mnie karą za cofniecie pełnomocnictwa...żadnej korzysci i mnóstwo nerwów

odpowiedz
~Jan
Opinia z dnia: 02-06-2013

Poprostu wybierzcie tańszego operatora PGE. Dodam, że polskiego (Polska Grupa Energetyczna) a nie RWE - czyli przyjaciele z Niemiec, którzy i tak już zrobili z nas wyłącznie konsumentów a produkcja i dystrybucja większości dóbr jest u Nich .,,,

odpowiedz
~halo
Opinia z dnia: 05-06-2013

RWE Tanie gniazdko Przy zobowiązaniu trwania przy dostawcy do końca 2014r masz zniżkę 2 procent. Zniżka dotyczy tylko energii elektrycznej czynnej, która w moim wypadku wynosi 301 kWh na dwa miesiące (a ja prądu nie oszczędzam, wszystkie standbye świecą całą dobę, a telewizor usypia mnie do snu). Cena netto za 1 KWh energii el. czynnej to 0,2878zł. (301 X 0,2878zł X 0,03) : 2 = 0,87zł miesięcznie Ale bądźmy uczciwi, to cena netto, a VAT to ok. 20 gr. Zatem miesięcznie oszczędzam złotówkę, a za zerwanie umowy przed terminem grozi mi 25zł kary za każdy miesiąc niewierności RWE. W wypadku zobowiązania do końca 2015r (30 miesięcy dostanę pakiecik 100kWh wart 28,78 netto, co wyniesie 96gr netto za miesiąc trwania umowy, czyli 1.18zł brutto), czyli razem zaoszczędzę jakieś 3zł miesięcznie.

odpowiedz
~mm
Opinia z dnia: 07-06-2013

W wypadku zobowiązania do końca 2015r (30 miesięcy dostanę pakiecik 100kWh wart 28,78 netto, co wyniesie 96gr netto za miesiąc trwania umowy, czyli 1.18zł brutto), czyli razem zaoszczędzę jakieś 3zł miesięcznie." do 2014 jest 100 do 2015 150kWh... ale w sumie wychodzi przy umowie do 2014 ok 3 zł oszczędności na miesiąc...

odpowiedz
~mm
Opinia z dnia: 07-06-2013

POPRAWKA: RWE Tanie gniazdko Cena netto za 1 KWh energii el. czynnej to 0,2878zł. Niezależnie od podpisania aneksu będzie od 1 lipca zniżka 4% czyli cena będzie0,2878*0,96=0,2763. Przy zobowiązaniu trwania przy dostawcy do końca 2014r masz zniżkę 2 procent. (301 X 0,2763zł X 0,02) : 2 = 0,83zł miesięcznie = 1, 02 zł brutto oszczędności. Przy zobowiązaniu trwania przy dostawcy do końca 2015r masz zniżkę 3 procent. (301 X 0,2763zł X 0,03) : 2 = 1,25zł miesięcznie netto =1,53zł brutto. W wypadku zobowiązania do końca 2015r (30 miesięcy) dostanę pakiecik 100kWh wart 27,63zł netto, co wyniesie 0,92zł netto za miesiąc = 1,13zł brutto, czyli razem zaoszczędzę jakieś 2,66zł miesięcznie. Przy zobowiązaniu trwania przy dostawcy do końca 2016r masz zniżkę 4 procent. (301 X 0,2763zł X 0,04) : 2 = 1,66zł miesięcznie netto =2,04zł brutto. W wypadku zobowiązania do końca 2015r (42 miesięcy) dostanę pakiecik 150kWh wart 41,45 netto, co wyniesie 0,99zł netto za miesiąc trwania umowy, czyli 1.21zł brutto, czyli razem zaoszczędzę jakieś 3,25zł miesięcznie.

odpowiedz
~Krzysztof
Opinia z dnia: 12-06-2013

Nie dajcie się na to nabrać. To chwyt RWE aby podpisać umowę np. na 3,5 roku. Czytajcie warunki...miedzy innymi : przy wzroście opłat dana promocja ulega zmniejszeniu. Więc dlaczego nie ma tam że przy spadku cen promocja nadal będzie aktualna i pozostaje bez zmian ? Oglądam wiadomości. Ceny energii będą jeszcze spadały bo firmy nie wyrabiają.I tak mamy najdrożej w Unii. To jest niby prezent na 10 lecie RWE...hahaha.

odpowiedz
~MAG
Opinia z dnia: 04-02-2014

no to może szukajcie innych dostawcow energii, brokerów - zawsze ktoś pomoże, doradzi. Są przecież na rynku inne oferty na energię i można zmienić sprzedawcę.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

Witam wszystkich. Jak najbardziej polecam ten bank czyli Meritum Bank. Jestem rolnikiem i wziołem tam kredyt na zakup ciągnika.Część... (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

Każde sprawdzenie twojego samochodu w EFL- na prośbę policji lub straży miejskiej 50 PLN. Podpisanie ubezpieczenia z inną firmą niż wskazuje... (czytaj więcej)

• Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12b

" " Rewelacyjna firma - oszczędności naprawdę extra. Żadna firma mi takich nie zaproponowała. Zmienili mi taryfę, zredukowali moc bierną -... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Mi się podoba u nich, że można sobie samemu ustalić okres spłaty i potem w razie potrzeby jeszcze go przedłużyć. Dobre mają podejście do... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Dobrze, ze w umowie podaja od razu wszystko na tacy, a nie kombinuja i ukrywaja oplaty po katach. Z chwilowkami trzeba byc ostroznym, ale tej firmie... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

tez się dziwię, ze od roku firma nie upomniała się o swoje pieniądze, ale tak to jest, że ludzie biorą pożyczki, nie wywiązują się ze... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Namnożyło się teraz tych firm, ale to chyba dobrze, że jest konkurencja to mamy w czym wybierać. Ja niedawno pożyczałam 1000zł w niewielkiej... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

Najpierw 2zl przy wyplacie pozniej 5zl a co jesli czlowiek nie ma na chleb nie polecam (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

" Bartoszu najpierw poczytaj o firmie a potem się wypowiadaj. Jak Ty to ująłeś wpisy zastraszanych pracowników? Przez kogo Klientów,... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Lokata BIZ PRO

" Konto może i jest daemowe, ale uważaj bo mozesz tej lokaty nie odzyskać, tak jak ja teraz szarpię sie z bankiem o zwrot moich pieniędzy wraz... (czytaj więcej)