System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Co to jest faktoring?

Dodaj nowy temat

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego biznesu, ale i zapewnić mu odpowiedni współczynnik płynności finansowej. Mimo wielu zalet, nie jest on jednak oczywiście pozbawiony i wad. Jakie są silne i słabe strony faktoringu?
Zobacz artykuł

Komentarze

~roman
Opinia z dnia: 26-06-2012

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

odpowiedz
~waki
Opinia z dnia: 07-10-2013

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

odpowiedz
~msp
Opinia z dnia: 28-11-2013

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

odpowiedz
~eryka32
Opinia z dnia: 12-01-2014

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

odpowiedz
~jamaga
Opinia z dnia: 14-01-2014

" korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services" Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 14-01-2014

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

odpowiedz
~Poldek
Opinia z dnia: 15-01-2014

" Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto." W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

odpowiedz
~Kalina
Opinia z dnia: 29-01-2014

" faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca," Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

odpowiedz
~franio
Opinia z dnia: 10-03-2014

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

odpowiedz
~kamil
Opinia z dnia: 12-03-2014

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

odpowiedz
~Ewa
Opinia z dnia: 14-03-2014

" Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością." Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

odpowiedz
~królewna
Opinia z dnia: 30-04-2014

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

odpowiedz
~gucika
Opinia z dnia: 31-05-2014

" No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca." Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Lendon sie sprawdza, a formalnosci ma blyskawiczne. Mam porownanie z innymi i serio wygodne bardzo (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

  może Pokój Pański niech będzie z wami. Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta? Czy jesteś w żadnej stres finansowy czy też... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Kredyt dla każdego

  Ja tez jestem bardzo zadowolony z tego banku, miła obsługa w Ząbkowicach śląskich i w ogóle. Nie miałem nigdy żadnych telefonów ani nic... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Energa to oszuści. Była pani pełnomocnik Katarzyna Modrzejewska i naciągneła na podpisanie umowy dziadków, oszukując. znajde te kurwe i jebne... (czytaj więcej)

 • Green SA ● G11 MAX Green

  podpisalam z nimy umowe i teraz okazuje sie ze bede placic dwie faktury im i dla PGE za licznik co miesiac tak mi wlasnie powiedziely jak... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  " Wczoraj wzięłam 21 tys. ,a mam oddać 39tys. Jeżeli to jest mini ratka to spłacam najszybciej jak tylko będę mogła i przenoszę się do... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● Lokata BIZ Spinająca

  Do wszystkich, którzy chcą założyć lokatę Spinającą, trzeba założyć konto oszczędnościowe i płacić miesięcznie 7zł za prowadzenie... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  W przypadku lokaty happy istnieje wiele nieścisłości. Osoby korzystające z promocji od firmy Agora S.A w wielu przypadkach nie otrzymały... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  po co się decydujecie na takie lichwiarskie warunki, nie lepiej wziąć kredyt z normalnego banku, gdzie kredyt jest dużo tańszy niż w parabanku? (czytaj więcej)

 • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

  żartujesz chyba? oczywiście, ze spłacasz tylko kwotę na którą się zadłużyłeś, czyli w twoim przypadku było by to 1600 zł. No i... (czytaj więcej)