System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Co to jest faktoring?

Dodaj nowy temat

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego biznesu, ale i zapewnić mu odpowiedni współczynnik płynności finansowej. Mimo wielu zalet, nie jest on jednak oczywiście pozbawiony i wad. Jakie są silne i słabe strony faktoringu?
Zobacz artykuł

Komentarze

~roman
Opinia z dnia: 26-06-2012

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

odpowiedz
~waki
Opinia z dnia: 07-10-2013

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

odpowiedz
~msp
Opinia z dnia: 28-11-2013

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

odpowiedz
~eryka32
Opinia z dnia: 12-01-2014

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

odpowiedz
~jamaga
Opinia z dnia: 14-01-2014

" korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services" Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 14-01-2014

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

odpowiedz
~Poldek
Opinia z dnia: 15-01-2014

" Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto." W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

odpowiedz
~Kalina
Opinia z dnia: 29-01-2014

" faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca," Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

odpowiedz
~franio
Opinia z dnia: 10-03-2014

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

odpowiedz
~kamil
Opinia z dnia: 12-03-2014

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

odpowiedz
~Ewa
Opinia z dnia: 14-03-2014

" Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością." Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

odpowiedz
~królewna
Opinia z dnia: 30-04-2014

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

odpowiedz
~gucika
Opinia z dnia: 31-05-2014

" No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca." Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

  " " Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w... (czytaj więcej)

 • TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

  " Banda oszustów i naciągaczy, szacują dwa razy wyższy pobór od rzeczywistego, rozliczają po 2 x za ten sam okres, w BOK, każda Pani mówi... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  ludzie piszą, że wysłali 1 grosz opłaty rejestracyjnej i nic... przepadło a co za tym idzie, że vivus to ściema... moje doświadczenia z... (czytaj więcej)

 • Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12b Zawsze Taniej GNC+

  Ja od jakiegoś czasu jestem w novum . Oszczędność w granicach od kilku do kilkunastu procent miesięcznie . Trzeba mądrze dobrać pakiety i... (czytaj więcej)

 • Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

  Ostrzegam przed zawieraniem umowy z Netią!!!!!.To oszustwo Do podpisania umowy są wspaniali, wypowiedzieć umowę na internet TRZYMA SIĘ NETIA... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● PKO Konto Bez Granic

  " " Dzień dobry jeśli chcę przenieść swój numer konta na konto bez granic to płacę za pozostawienie dotychczasowego numeru konta ." Tak... (czytaj więcej)

 • Green SA ● G11 MAX Green

  ok wszystko pieknie , a co bedzie po tych trzech latach ? ile prad pojdzie w gore ?? czuje ze tu jest jakis walek... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  witam..oczywiście też złapałem się na "do" 30 MB, ale mam średnio 15-17 MB więc dym niepotrzebny bym zrobił..co chciałem Wam polecić to... (czytaj więcej)

 • Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12b Zawsze Taniej GNC+

  Novum w sensie sprzedawca prądu? Ja słyszałam od znajomych, że może się opłacić do nich przejść bo mają jakieś promocje. (czytaj więcej)

 • BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

  " Próbowałem założyć lokatę internetową. W jednej z rubryk wymagane jest podanie daty ważności dowodu osobistego. Ja nie mam mam w... (czytaj więcej)