System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Co to jest faktoring?

Dodaj nowy temat

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego biznesu, ale i zapewnić mu odpowiedni współczynnik płynności finansowej. Mimo wielu zalet, nie jest on jednak oczywiście pozbawiony i wad. Jakie są silne i słabe strony faktoringu?
Zobacz artykuł

Komentarze

~roman
Opinia z dnia: 26-06-2012

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

odpowiedz
~waki
Opinia z dnia: 07-10-2013

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

odpowiedz
~msp
Opinia z dnia: 28-11-2013

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

odpowiedz
~eryka32
Opinia z dnia: 12-01-2014

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

odpowiedz
~jamaga
Opinia z dnia: 14-01-2014

" korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services" Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 14-01-2014

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

odpowiedz
~Poldek
Opinia z dnia: 15-01-2014

" Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto." W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

odpowiedz
~Kalina
Opinia z dnia: 29-01-2014

" faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca," Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

odpowiedz
~franio
Opinia z dnia: 10-03-2014

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

odpowiedz
~kamil
Opinia z dnia: 12-03-2014

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

odpowiedz
~Ewa
Opinia z dnia: 14-03-2014

" Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością." Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

odpowiedz
~królewna
Opinia z dnia: 30-04-2014

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

odpowiedz
~gucika
Opinia z dnia: 31-05-2014

" No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca." Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Bank Smart ● SMART Procent

    A mnie się Smart podoba. Oprocentowani fajne. (czytaj więcej)

  • Bank BGŻ ● Konto z Zyskiem

    mam to konto z oprocentowaniem 3%, jak się zmieni pewnie zrezygnuje z niego. Minusem jest ta opłata za przelewy 10zł!!!! (czytaj więcej)

  • Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

    Jestem prawdziwym weteranem jeżeli chodzi przejścia z dostawcami internetu i telewizji - jedyne co mogę powiedzieć teraz to od kiedy korzystam z... (czytaj więcej)

  • Credit Agricole Bank Polska ● Szybki kredyt samochodowy

    A jak z tą firmą wygląda współpraca http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy >???? Warto sie zastanowić, czy lepiej omijać z daleka?... (czytaj więcej)

  • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

    Obecnie korzystam z tej oferty http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy póki co bez komplikacji. Może jeszcze za wcześnie, żeby sie... (czytaj więcej)

  • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

    A jakie macie opinie na temat leasingu w raiffeisenie http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/extrarata na leasing konsumencki? Opłaca się? Nie kantują? (czytaj więcej)

  • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

    za taką cenę w netii to można mieć internet 300mb/s:D (czytaj więcej)

  • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

    " I co z tego każdy oszukuje jak może." Masz Pan jak w Banku: tyle że po co te mżonki, że bank to nie AmberGold: Ja miałem podobne przeboje... (czytaj więcej)

  • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

    Czy uważasz, że z uzyskaniem kredytu? są poważnie w potrzebie pilnej pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy jesteś... (czytaj więcej)

  • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

    A ja dostałem pieniądze tak jak obiecują, szybko znalazły się na koncie. Wystarczył tylko dowód osobisty. I co najważniejsze dla mnie z góry... (czytaj więcej)