System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Co to jest faktoring?

Dodaj nowy temat

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego biznesu, ale i zapewnić mu odpowiedni współczynnik płynności finansowej. Mimo wielu zalet, nie jest on jednak oczywiście pozbawiony i wad. Jakie są silne i słabe strony faktoringu?
Zobacz artykuł

Komentarze

~roman
Opinia z dnia: 26-06-2012

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

odpowiedz
~waki
Opinia z dnia: 07-10-2013

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

odpowiedz
~msp
Opinia z dnia: 28-11-2013

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

odpowiedz
~eryka32
Opinia z dnia: 12-01-2014

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

odpowiedz
~jamaga
Opinia z dnia: 14-01-2014

" korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services" Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 14-01-2014

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

odpowiedz
~Poldek
Opinia z dnia: 15-01-2014

" Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto." W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

odpowiedz
~Kalina
Opinia z dnia: 29-01-2014

" faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca," Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

odpowiedz
~franio
Opinia z dnia: 10-03-2014

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

odpowiedz
~kamil
Opinia z dnia: 12-03-2014

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

odpowiedz
~Ewa
Opinia z dnia: 14-03-2014

" Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością." Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

odpowiedz
~królewna
Opinia z dnia: 30-04-2014

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

odpowiedz
~gucika
Opinia z dnia: 31-05-2014

" No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca." Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  Compliments of the day,Are you a business man or woman? Do you need funds to start up your own business? Do you need loan to settle your debt or... (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Konto Oszczędnościowe (dla...

  Informacje o kontach bankowych, porównanie kont: darmowe-konto.com.pl (czytaj więcej)

 • Green SA ● G11 MAX Green

  " To nie prawda co tu jest napisane! Stawka za kWh w taryfie G11 wynosi ok. 30 gr. brutto i jest stała przez 3 lata. Na pewno nie wzrasta! Wiem, bo... (czytaj więcej)

 • SMART Bank ● SMART Procent

  Nie odpisują na mejle, Transakcje na koncie osobistym nie księgują się od razu nawet na drugi dzień też nie. Pani na infolinii zapewniała,... (czytaj więcej)

 • BZ WBK ● Kredyt gotówkowy (oferta...

  Właśnie jestem w trakcie realizacji kredytu na klik i to jest jakaś porażka. Wniosek złożyłam w niedzielę i do dzisiaj nie mam ani pieniędzy... (czytaj więcej)

 • Netcredit ● Pożyczka do 1000 zł

  Nie polecam!!!! Wzielam pozyczke w tej firmie, po kilku dniach zlozyzlam odstapienie od umowy, niedlugo po tym zaczely sie ciagle telefony, sms-y,... (czytaj więcej)

 • Bank Pocztowy ● Kredyt gotówkowy - oferta...

  Najgorszy, najdroższy Bank w Polsce. Przestrzegam wszystkich przed tym bankiem. Bandyckie odsetki, oszukują jak mogą. A jak spłacisz wcześniej... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Kredyt hipoteczny "W parze...

  Nie zgodzę się z przedmówcą! (czytaj więcej)

 • Enea S.A. ● G12 Pewna Cena

  Witam jestem z poza Żar i co kilka dni kilka awarii non stop brak prądu chyba UKiK powinien zająć się tą firma nigdzie nie ma tylu Awarii co... (czytaj więcej)

 • BZ WBK ● Lokata Dynamicznie...

  " Błędna informacja... średnia lokaty to 3%" Ja powiem Ci tylko tyle, że PITy 2015 najlepiej rozliczać na www.pitax.pl pozdrawiam! ;) (czytaj więcej)