System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Co to jest faktoring?

Dodaj nowy temat

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego biznesu, ale i zapewnić mu odpowiedni współczynnik płynności finansowej. Mimo wielu zalet, nie jest on jednak oczywiście pozbawiony i wad. Jakie są silne i słabe strony faktoringu?
Zobacz artykuł

Komentarze

~roman
Opinia z dnia: 26-06-2012

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

odpowiedz
~waki
Opinia z dnia: 07-10-2013

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

odpowiedz
~msp
Opinia z dnia: 28-11-2013

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

odpowiedz
~eryka32
Opinia z dnia: 12-01-2014

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

odpowiedz
~jamaga
Opinia z dnia: 14-01-2014

" korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services" Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 14-01-2014

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

odpowiedz
~Poldek
Opinia z dnia: 15-01-2014

" Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto." W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

odpowiedz
~Kalina
Opinia z dnia: 29-01-2014

" faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca," Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

odpowiedz
~franio
Opinia z dnia: 10-03-2014

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

odpowiedz
~kamil
Opinia z dnia: 12-03-2014

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

odpowiedz
~Ewa
Opinia z dnia: 14-03-2014

" Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością." Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

odpowiedz
~królewna
Opinia z dnia: 30-04-2014

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

odpowiedz
~gucika
Opinia z dnia: 31-05-2014

" No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca." Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  Czy jesteś Finansowy Każdy problem? Czy potrzebujesz szybkie pożyczki, aby usunąć Twój debetowych i wrócić do pracy. Proszę o podanie Po... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

  Witaj każdy jestem Pan Radana Wilmsa według nazwy, a ja mieszkam w Kalifornii, USA prosimy będą lubię mówić o dobroci Boga w moim życiu po... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

  Witaj każdy jestem Pan Radana Wilmsa według nazwy, a ja mieszkam w Kalifornii, USA prosimy będą lubię mówić o dobroci Boga w moim życiu po... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  no jak mówię, ja jestem zadowolony. mam ten kredyt http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus i naprawdę jestem zadowolony., Nie wiem... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  Ja nie mam potwierdzenia z 10.03 , bank przyznał się do problemów technicznych to w miarę spokojnie czekałem na potwierdzenie. Potwierdzenia nie... (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Dobre Konto

  Zgadzam się, konto jest całkowicie za darmo przy spełnieniu kilku banalnych warunków. (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  " W dniu 23.03 przelałam z rachunku pieniądze na poczet tejże lokaty, w środę zadzwoniłam zdziwiona że jeszcze nie dostałam potwierdzenia... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  Zastanawiam sie własnie nad założeniem lokaty w idea banku bo chwalą sobie ludzie lokaty u nich. Jakie zdanie macie tutaj ciekaw jestem (czytaj więcej)

 • DUON Marketing and Trading S.A. ● C12b

  W Polsce jak ze wszystkim telefon , internet , prad ludzie nie czytaja umow a pozniej sie dziwia . A z energia jest tak ze chcesz obnizyc stawke masz... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  W dniu 23.03 przelałam z rachunku pieniądze na poczet tejże lokaty, w środę zadzwoniłam zdziwiona że jeszcze nie dostałam potwierdzenia... (czytaj więcej)