System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Co to jest faktoring?

Dodaj nowy temat

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego biznesu, ale i zapewnić mu odpowiedni współczynnik płynności finansowej. Mimo wielu zalet, nie jest on jednak oczywiście pozbawiony i wad. Jakie są silne i słabe strony faktoringu?
Zobacz artykuł

Komentarze

~roman
Opinia z dnia: 26-06-2012

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

odpowiedz
~waki
Opinia z dnia: 07-10-2013

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

odpowiedz
~msp
Opinia z dnia: 28-11-2013

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

odpowiedz
~eryka32
Opinia z dnia: 12-01-2014

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

odpowiedz
~jamaga
Opinia z dnia: 14-01-2014

" korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services" Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 14-01-2014

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

odpowiedz
~Poldek
Opinia z dnia: 15-01-2014

" Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto." W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

odpowiedz
~Kalina
Opinia z dnia: 29-01-2014

" faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca," Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

odpowiedz
~franio
Opinia z dnia: 10-03-2014

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

odpowiedz
~kamil
Opinia z dnia: 12-03-2014

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

odpowiedz
~Ewa
Opinia z dnia: 14-03-2014

" Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością." Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

odpowiedz
~królewna
Opinia z dnia: 30-04-2014

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

odpowiedz
~gucika
Opinia z dnia: 31-05-2014

" No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca." Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Bank Pekao SA ● Pożyczka ekspresowa bez...

  " " Bank masakra.KOnto mam w tym banku(niestety jeszcze) od 10 lat,kredyt od 5, zostały mi ostatnie 3 raty,niestety z powodu problemów... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  Czy ktoś coś wie o 4% lokacie Wielki Powrót ? (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta cross-sell)

  .Każdy ma prawo napisać swoją opinie , po to jest ta strona.Tym bardziej że pani ma racje .Pko istnieje dzięki reklamie i starym ludziom.... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  U mnie pierwsza pożyczka też była niewielka, ale mogłam pożyczyć 1000 zł na sam początek, kłopotów po wpłaceniu 1 grosza dla emamona.pl ... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  Niestety usługa nie jest zgodna, z tą gwarantowaną w umowie. Połączenie rwie się co kilka minut i stan taki utrzymuje się bez przerwy. Dodam,... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja obniżki

  Mam podobny problem z ENERGĄ GDAŃSK. Często nie mogę wprowadzić stanów rzeczywistych pomimo zgodności wszystkich danych uprawniających do... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  Ja nie wiem skąd Wy bierzecie takie problemy. Ja mam non toper 30 mbps a w nocy nawet do 35 mbps ale nigdy mi nie spadało poniżej tych 30. Ping... (czytaj więcej)

 • Meritum Bank ● Meritum Zysku w Internecie

  Proszę spróbować zerwać lokatę- ja w tej sprawie dzwoniłem do konsultanta /infolinia/ 4 razy , panie się wyłączają nie podając... (czytaj więcej)

 • Meritum Bank ● Lokata Standardowa Internetowa

  nieaktualna (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● Lokata BIZ Spinająca

  Tak próbowałam. Ale wole inwestycje w wierzytelności (czytaj więcej)