System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Co to jest faktoring?

Dodaj nowy temat

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego biznesu, ale i zapewnić mu odpowiedni współczynnik płynności finansowej. Mimo wielu zalet, nie jest on jednak oczywiście pozbawiony i wad. Jakie są silne i słabe strony faktoringu?
Zobacz artykuł

Komentarze

~roman
Opinia z dnia: 26-06-2012

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

odpowiedz
~waki
Opinia z dnia: 07-10-2013

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

odpowiedz
~msp
Opinia z dnia: 28-11-2013

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

odpowiedz
~eryka32
Opinia z dnia: 12-01-2014

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

odpowiedz
~jamaga
Opinia z dnia: 14-01-2014

" korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services" Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 14-01-2014

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

odpowiedz
~Poldek
Opinia z dnia: 15-01-2014

" Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto." W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

odpowiedz
~Kalina
Opinia z dnia: 29-01-2014

" faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca," Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

odpowiedz
~franio
Opinia z dnia: 10-03-2014

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

odpowiedz
~kamil
Opinia z dnia: 12-03-2014

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

odpowiedz
~Ewa
Opinia z dnia: 14-03-2014

" Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością." Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

odpowiedz
~królewna
Opinia z dnia: 30-04-2014

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

odpowiedz
~gucika
Opinia z dnia: 31-05-2014

" No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca." Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (konsolidacja)

Jestem klientka banku PKO BP od kilkunastu lat. Wplywa tam moja pensja. Mam tam kredyt odnawialny a nigdy nie odmawiali mi dodatkowego kredytu.... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G11 Mega Bezpieczny Prąd 15...

" Dobra praca w branży energetycznej i gazowej dla przedstawicieli handlowych . Najwyższe wynagrodzenie w Polsce . Sprawdź i się przekonaj .... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G12 Mega Bezpieczny Prąd 15...

doliczają obowiązkowe "ubezpieczenie" zł.39 miesięcznie,umowa praktycznie nierozwiązywalna.Odradzam!!!!! (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G11 Mega Bezpieczny Prąd 15...

doliczają obowiązkowe "ubezpieczenie" zł.39 miesięcznie ,umowa praktycznie nierozwiązywalna (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

numerwpisz.pl/b4991d8df2 to działa (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

A ja dopiero biorę kredyt w meritum i jak na razie jest super.Miła i rzeczowa obsługa. Dziś złożyłam wniosek i jeszcze mam dostarczyć kilka... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Daro526.produktyfinansowe.pl " wielkie oszustwo nie wysyłać 1 grosz to oszuści" (czytaj więcej)

• Raiffeisen Polbank ● Raiffeisen Polbank Komfortowa...

W banku Raiffeisen jest opłata za ubezpieczenie na życie 0,5% od nie spłaconego zadłużenia do końca cyklu rozliczeniowego. Tak więc okres... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

minimalne zarobki 2000 zł., ale zawsze tak było, że im lepsza zdolność kredytowa, tym tańszy kredyt, a teraz mają promocję dla przeciętnego... (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

Witam wszystkich. Jak najbardziej polecam ten bank czyli Meritum Bank. Jestem rolnikiem i wziołem tam kredyt na zakup ciągnika.Część... (czytaj więcej)