System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • PKO Bank Polski ● PKO Konto dla Młodych

  Właśnie w banku PKO zmieniłam konto z Konta Pierwszego na Konto Dla Młodych. Chciałabym wiedzieć czy mogę wykorzystać jeszcze starą kartę... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  Bardzo serdecznie polecam. Pożyczka łatwa do wzięcia i szybka do spłaty. Zero jakich kolwiek formalności. Mogę wszystkich zachęcić do... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Weryfikacja przez internet i pierwsza pożyczka za darmo. Nie ma żadnych "kruczków". Według mnie świetna opcja. (czytaj więcej)

 • Bank SMART ● SMART Lokata na powitanie

  lubię oferty specjalne dla nowych klinetów. Zobaczę co będa mieli po przejściu tej i wzięciu już normalnej. Jak teraz patrzę też nie jest... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  Żona wzięła pożyczkę od Vivus.Czas załatwiania 10 min razem z rozmową z konsultantem potwierdzającym dane osobowe.Po rozmowie natychmiast... (czytaj więcej)

 • BGŻ Bank ● Konto Nr 1

  A ja polecam bgz i Konto nr 1 prowadzenie mam za darmo,wszystkie bankomaty i karte też bo płace nią na 300 zł bez problemu.wszystko mam za darmo (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  " ile trzeba czekać na pieniadze" Ja z żoną czekaliśmy 10 min. w Niedzielę (Zielone Swiątki} (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  " a ile wynosi oplata przy rejestracjii?" 0,01zł (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  ludzie czytajcie umowy i wywiązujcie się z regularnego spłacania kredytu a nie będziecie mieli problemu z bankiem, najpierw trzeba zacząć od... (czytaj więcej)

 • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

  ja mam na spłatę karty kredytowej aż do 54 dni za darmo, czyli jak od momentu zakupu na kartę kredytową spłacę całość transakcji to bank... (czytaj więcej)