System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Alior Bank ● Konto Wyższej Jakości

Jeśli założysz konto wyższej jakości i zrobisz w każdym m-cu przelew na kwotę 2500 (ten przelew wystarczy zrobić na 1 dzień) nie musi... (czytaj więcej)

• Inteligo ● Konto Inteligo z kartą

Konto za 0 pod warunkiem zapłaty karta na kwotę 100 zł. Ponadto teraz można dostać 100 zł za założenie konta Inteligo z polecenia po... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Kredyt mieszkaniowy (standard)

Nie polecam nikomu tego Banku proszę się trzymać od nich z daleka!!!! wyłudzają pieniądze. wzięliśmy z mężem kredyt hipoteczny. Po... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

mini ratka jest ok. Rok temu dzięki tej ofercie wymieniłem sprzęt agd w domu.Skonczę spłacać w grudniu. I jeszcze w tym roku zamierzam na... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

" Ja jestem zadowolona. kredyt na kwotę 20 tyś na 4 lata, rata 523 zł. Oddam im 25tyś. oprocentowanie roczne 6,9%, ale warunki: wpływ na konto... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

Ja polecam konto w ING Banku Śląskim. Byłem ostatnio złożyć wniosek o kredyt gotówkowy (chciałem przenieść z innego banku) i ku mojemu... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" kasa byla na koncie na drugi dzien po podpisaniu umowy drogo bo drogo ale bez zbednych pytan i problemow kwota 4000 na konto wplynelo 3970 czyli... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Czy potrzebujesz assestance finansową? Chcesz założyć firmę? Czy kredyt na zakup domu? Czy kredyt, aby zapłacić za studia? Jeśli answr... (czytaj więcej)

dzień dobryCzy potrzebujesz pilnie pożyczki? Natychmiast zastosować do szybkiego kredytu w BENITA KREDYTU FIRMIE PLC. Jesteśmy 24 godziny... (czytaj więcej)

Dzień dobry,Czy potrzebujesz pilnej pomocy finansowej ?? Jesteśmy uzasadnione pożyczkodawcy zatwierdza przez Federalne Ministerstwo... (czytaj więcej)