System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • INCREDIT ● Szybka pożyczka

bardzo wysokie oprocentowanie nie polecam (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

Bgż to największe złodzieje w polsce. Z konta pieniądze znikają :/ yebane nieroby. (czytaj więcej)

• Provident ● Pożyczka gotówkowa

Nie polecam, więcej trzeba spłacić niż się weźmie a na dodatek straszą sądem!!!!! (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Mini Ratka (konsolidacja)

Jestem klientka banku PKO BP od kilkunastu lat. Wplywa tam moja pensja. Mam tam kredyt odnawialny a nigdy nie odmawiali mi dodatkowego kredytu.... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G11 Mega Bezpieczny Prąd 15...

" Dobra praca w branży energetycznej i gazowej dla przedstawicieli handlowych . Najwyższe wynagrodzenie w Polsce . Sprawdź i się przekonaj .... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G12 Mega Bezpieczny Prąd 15...

doliczają obowiązkowe "ubezpieczenie" zł.39 miesięcznie,umowa praktycznie nierozwiązywalna.Odradzam!!!!! (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G11 Mega Bezpieczny Prąd 15...

doliczają obowiązkowe "ubezpieczenie" zł.39 miesięcznie ,umowa praktycznie nierozwiązywalna (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

A ja dopiero biorę kredyt w meritum i jak na razie jest super.Miła i rzeczowa obsługa. Dziś złożyłam wniosek i jeszcze mam dostarczyć kilka... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Daro526.produktyfinansowe.pl " wielkie oszustwo nie wysyłać 1 grosz to oszuści" (czytaj więcej)

• Raiffeisen Polbank ● Raiffeisen Polbank Komfortowa...

W banku Raiffeisen jest opłata za ubezpieczenie na życie 0,5% od nie spłaconego zadłużenia do końca cyklu rozliczeniowego. Tak więc okres... (czytaj więcej)