System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  a ja wszystko załatwiłem w jeden dzień.Nawet się nie spodziewałem, że tak szybko dostanę gotówkę i to przez internet. Bez zbędnych... (czytaj więcej)

 • BOŚ Bank S.A. ● Konto Bez Kantów

  trzeba doliczyć koszt za zlecenia stałe co daje następne niespodzianki (czytaj więcej)

 • Bank Pekao SA ● Kredyt hipoteczny (oferta...

  Najlepiej ma teraz EHIP i w perspektywie 2, 3 lat tak już będzie. (czytaj więcej)

 • Netia ● TV Osobista + Szybki Internet...

  " Nadzialem sie na Ta usluge nie spelnila moich oczekiwan i odeslalem wszystko w ciagu 5 dni i zostalem ukarany jednomiesiecznym abonamentem + kara... (czytaj więcej)

 • Bank BGŻ ● Konto Nr 1

  Ja nie wiem skąd ten nr 1. Żałuję że dałem się wpieprzyć w te ich gierki. Kasa znika nie wiadomo za co... Do tego teraz zmiany po 4... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  W vivusie szybko i bez żadnych sztuczek, brałam tam kilka razy jest ok. Polecam również serwis-pozyczek.pl jeżeli potrzebujecie większej... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

  PKO to chyba najgorsze dziadostwo jakie nam jeszcze pozostało po minionej epoce. Jeszcze państwowy , bo ktoś musi finansować wybryki rządów.... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt mieszkaniowy (oferta...

  Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Obsługa, kontakt koszty kredytu tragiczne. Najgorsze jest to że ciężko jest ten kredyt przenieść... (czytaj więcej)

 • Credit Agricole Bank Polska ● Szybki kredyt samochodowy

  nie polecam! Same problemy w credi agricole (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  Tak prawda najlepsz pozyczka w kraju. Nie polecam wonga amatorski serwis! (czytaj więcej)