System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Idea Bank ● Konto FIRMA TO JA

oddział w Koszalinie to dno, dyrektor nie ogarnia personelu zamiast rozwiązać problem wrzeszczy na klienta, na szczęście są banki obok gdzie... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

" Ja porzyczyłem 15000 2 lata temu w BNP PAribas i kredyt z ubezpieczeniem kosztował mnie 2800 zł. Zaden bank nie był wtedy w stanie nawet... (czytaj więcej)

• Bank Smart ● SMART Procent

LOL. Ciekawe co to za nowy lamel na rynku, ten bank. Osobiście posiadam parę tysięcy w złotówkach, ale wolę trzymać na marnym koncie w mbanku,... (czytaj więcej)

• Aasa Polska ● Asa Kredyt

Pani Anno, Przykro mi czytać taką opinię, ton Pani wypowiedzi jednak pozwala mi sądzić, iż pisała ją Pani we wzburzeniu co nie bez znaczenia... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Wez sobieteraz, bo tak czy siak sie rpzydadza,a z promocji skorzystasz :) Bardzo fajny ten Lendon (czytaj więcej)

• T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

Kto stoi w miejscu zostaje w tyle. Wybrałem Bank Smart ponieważ mam dostęp do konta kiedy tylko zechcę i wszystko to za darmo. (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

" " " a próbowałs wyjasniać w placówce, z tego co wiem sygma mam dobra obsłuę klienta, może to tylko jakieś nieporozumienie, idź do... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

Nie wiem jak u Was ale ja mam raty płatne do 5tego każdego miesiąca a ok 15-16 dostaję smsa ile kolejnej raty jest do spłaty, ile wiszę bakowi... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Uwazam ideabank za dobry z powodu oprocentowania w porownaniu z innymi. Nie mam tu rachunku ROR lecz zakladam lokaty tylko on-line bez straty... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" no i jeśli nie byłeś/byłaś ich klientem to pierwsza pożyczka jest bez żadnych dodatkowych opłat - tj. pożyczasz 500 zł i oddajesz po 30... (czytaj więcej)