System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Alior Bank ● Konto Wyższej Jakości

  Jeśli założysz konto wyższej jakości i zrobisz w każdym m-cu przelew na kwotę 2500 (ten przelew wystarczy zrobić na 1 dzień) nie musi... (czytaj więcej)

 • Inteligo ● Konto Inteligo z kartą

  Konto za 0 pod warunkiem zapłaty karta na kwotę 100 zł. Ponadto teraz można dostać 100 zł za założenie konta Inteligo z polecenia po... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Kredyt mieszkaniowy (standard)

  Nie polecam nikomu tego Banku proszę się trzymać od nich z daleka!!!! wyłudzają pieniądze. wzięliśmy z mężem kredyt hipoteczny. Po... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  mini ratka jest ok. Rok temu dzięki tej ofercie wymieniłem sprzęt agd w domu.Skonczę spłacać w grudniu. I jeszcze w tym roku zamierzam na... (czytaj więcej)

 • BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

  " Ja jestem zadowolona. kredyt na kwotę 20 tyś na 4 lata, rata 523 zł. Oddam im 25tyś. oprocentowanie roczne 6,9%, ale warunki: wpływ na konto... (czytaj więcej)

 • ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

  Ja polecam konto w ING Banku Śląskim. Byłem ostatnio złożyć wniosek o kredyt gotówkowy (chciałem przenieść z innego banku) i ku mojemu... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " kasa byla na koncie na drugi dzien po podpisaniu umowy drogo bo drogo ale bez zbednych pytan i problemow kwota 4000 na konto wplynelo 3970 czyli... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Czy potrzebujesz assestance finansową? Chcesz założyć firmę? Czy kredyt na zakup domu? Czy kredyt, aby zapłacić za studia? Jeśli answr... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  dzień dobryCzy potrzebujesz pilnie pożyczki? Natychmiast zastosować do szybkiego kredytu w BENITA KREDYTU FIRMIE PLC. Jesteśmy 24 godziny... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  Dzień dobry,Czy potrzebujesz pilnej pomocy finansowej ?? Jesteśmy uzasadnione pożyczkodawcy zatwierdza przez Federalne Ministerstwo... (czytaj więcej)