System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • nc + ● NC+ z Internetem LTE

  multiroom jest fajna sprawa, korzystamy z tego na dwa mieszkania i dziala super (czytaj więcej)

 • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

  " Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w celu... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Szukasz kredytu? Lub byłeś odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  Chodzi mi o lokate Happy na trzy m-ce. Przeczytalam taka reklame ze za zalozenie tej lokaty przysluguje premia w wysokosci 50,- zl. Przy... (czytaj więcej)

 • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

  przelewasz kasę na konto podane przez bank To konto to właśnie rachunek techniczny. Tylko neobank nazywa rzeczy po imieniu. Rachunek ten jest... (czytaj więcej)

 • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

  " " Witam:) Na stronie neoBanku przy energoLokata 3M plus jest informacja, że do uruchomienia procedury założenia lokaty potrzebne jest konto... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Kredyt dla każdego

  " Ten bank, to jakaś pomyłka!!! Założyłem ponad miesiąc temu konto, jednak do tej pory mi go nie udostępniono. Wymuszają na mnie wizyty w... (czytaj więcej)

 • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

  Piszę, bo brałam niedawno pożyczkę Ekspres Kasa. Umowa była bardzo prosta i czytelna, a same formalności poszły szybko, pieniądze miałam w... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  dajcie spokoj z ta ich pozyczka , przyznaja jak im sie zachce.. mam dobry bik i czyste bazy i odmowa na glupie 200zl heh. nie polecam strata czasu (czytaj więcej)

 • Bank Smart ● SMART Procent

  Tragedia... Jedyny bank w którym co chwilę mam problemy z zalogowaniem... Bank automatycznie blokuje możliwość zalogowania się do bankowości... (czytaj więcej)