System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  " żadnych pieniędzy i żadnej odpowiedzi mimo,że wysłałam grosz...ilu jeszcze się nabrało?" Kurczę, na pewno okradli Ciebie innych ludzi... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  Zlodzieje Złodzieje !!!!!!!!!uwagggggggggggaaaaaaaaaaaaa z 2000tyś pożyczki robi sie 16 tyś,na wszystko maja odpowiedz a to kara umowna... (czytaj więcej)

 • Green SA ● G11 MAX Green

  " podpisalam z nimy umowe i teraz okazuje sie ze bede placic dwie faktury im i dla PGE za licznik co miesiac tak mi wlasnie powiedziely jak... (czytaj więcej)

 • SMART Bank ● SMART Procent

  Wszystko działa sprawnie infolinia udziela pełnej informacji i szybkiej obsługa konta bardzo prosta dobre oprocentowanie .Polecam ten bank (czytaj więcej)

 • UPC ● Pakiet S

  nie polecam sami podnosza abonament bez uprzedzenia i zgody (czytaj więcej)

 • eurobank ● Tani kredyt z kontem

  RATA 606 zł, za 22000 zł / 60 mcy Bylem wczoraj w Eurobanku. Rata za 22000zl/60mcy wynosi 606-680zl. To najgorsza oferta jaką dostałem i... (czytaj więcej)

 • Orange ● Orange Free na kartę 5 zł

  Od ponad roku reklamuje sprzęt który na zlecenie orange sprzedała mi jakaś firma i niestety nie działa wiec pracownik orange stwierdził że... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Twoja Lokata III

  z lokat 3 miesięcznych dostępne na rynku są lokaty na 5% i 4,5% więc za zyskami powinno rozglądać się w innym banku. (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Dobre Konto

  aktualnie istnieją lepsze oferty na rynku kont bankowych. Przykładowo Konto T-mobile nie wymaga żądnych wpływów minimalnych a założenie i... (czytaj więcej)

 • Getin Online ● Konto oszczędnościowe

  Konto oszczędnościowe w Getin banku w cale nie jest tak atrakcyjne. Oprocentowanie 3,5% na rachunku oszczędnościowym oferuje jedynie FM Bank Taki... (czytaj więcej)