System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Getin Noble Bank ● Kredyt gotówkowy

  " może warto,pójść do prawników,bo taki burdel jaki panuje w getin banku,jest nie do pomyslenia.Mam kredyt hipoteczny we frankach i nic o nim... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

  " To nie prawda.coś źle liczy ta porównywarka.Mam kredyt w Alior Banku i ratę niższą o kilkaset złotych ." Czy jesteś pracownikiem i... (czytaj więcej)

 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  ten jest całkiem dobry http://Pazaak.ebrokerpartner.pl/short/2i79h (czytaj więcej)

 • Dropss ● Dropss 20 Mb/s

  już chwilę na rynku jest, dużo chętnych na przejście więc chyba haczyków żadnych nie ma :) (czytaj więcej)

 • Citi Handlowy ● Karta Kredytowa Citibank...

  " Jestem posiadaczką od roku, nigdy nie było żadnego problemu. Polecam ;)" Ta karta wyszła niedawno, nie jest na rynku od roku. Oferta jest... (czytaj więcej)

 • Santander Consumer Bank ● Lokata Direct+ Internet

  złodzieje ze świętokrzyskiej .czy warto jeszcze oszczędzać w bankach? (czytaj więcej)

 • Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

  kochani koszty takie duże bo widocznie macie ocenę BIK niską i nie negocjowaliście mi się udało fajną ofertę dostać a porównywałam w... (czytaj więcej)

 • Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

  " " banki bankami ja na ten nie narzekam tylko byle nie przez posrednikow oni to niszcza człowieka" mylisz się… idziesz do posrednika , masz... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja obniżki

  " " Dostawcą jest Energa . Już 2 lata co miesiąc odczytuję sam licznik . W eBOK / na stronie internetowej wpisuję stan licznika i za kilka... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  mam umowe od tygodnia net mial byc 60 mb i taki jest do 15 po 18 25 zenada zglaszalem juz drugi raz to na infolinni jako usterke dzis reklamacje... (czytaj więcej)