System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Bank Smart ● SMART Procent

  A mnie się Smart podoba. Oprocentowani fajne. (czytaj więcej)

 • Bank BGŻ ● Konto z Zyskiem

  mam to konto z oprocentowaniem 3%, jak się zmieni pewnie zrezygnuje z niego. Minusem jest ta opłata za przelewy 10zł!!!! (czytaj więcej)

 • Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

  Jestem prawdziwym weteranem jeżeli chodzi przejścia z dostawcami internetu i telewizji - jedyne co mogę powiedzieć teraz to od kiedy korzystam z... (czytaj więcej)

 • Credit Agricole Bank Polska ● Szybki kredyt samochodowy

  A jak z tą firmą wygląda współpraca http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy >???? Warto sie zastanowić, czy lepiej omijać z daleka?... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

  Obecnie korzystam z tej oferty http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy póki co bez komplikacji. Może jeszcze za wcześnie, żeby sie... (czytaj więcej)

 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  A jakie macie opinie na temat leasingu w raiffeisenie http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/extrarata na leasing konsumencki? Opłaca się? Nie kantują? (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  za taką cenę w netii to można mieć internet 300mb/s:D (czytaj więcej)

 • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

  " I co z tego każdy oszukuje jak może." Masz Pan jak w Banku: tyle że po co te mżonki, że bank to nie AmberGold: Ja miałem podobne przeboje... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Czy uważasz, że z uzyskaniem kredytu? są poważnie w potrzebie pilnej pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy jesteś... (czytaj więcej)

 • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

  A ja dostałem pieniądze tak jak obiecują, szybko znalazły się na koncie. Wystarczył tylko dowód osobisty. I co najważniejsze dla mnie z góry... (czytaj więcej)