System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Inteligo ● Konto Inteligo z kartą

  Bardzo dobre i tanie konto internetowe. Ci którzy płacą za przelew internetowy to pewnie nie przeszli na nowe warunki. Po przejęciu Nordea Banku... (czytaj więcej)

 • ING Bank Śląski ● 3% - Otwarte Konto...

  Zgadzam się z przedmówcami! Również zrezygnowałam z konta oszczędnościowego, bo trzymanie dużych środków jest nieopłacalne, a bonus... (czytaj więcej)

 • BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

  token digipass jest wbrew pozorom bardzo prosty w użytkowaniu i daje jeszcze lepsze zabezpieczenie niż sms, w dobie smartfonów z dostepem do... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam Jestem Pani Shenelle Williams, uzasadnione i wiarygodne lender.I wręczać kredyty i pożyczki na jasny i zrozumiały sposób, w 3% stopy... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Konto Oszczędnościowe (dla...

  Bzdury, to naciaganie klientów, mogłes miec w starym roku nawet milion na koncie ale nie przynosisz w zębach nowej gotówk co najmniej 30 tys. od... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Konto Oszczędnościowe...

  Niewygodne opinie o tym banku sa usuwane, o czym to świadczy? (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Uwaga :::::Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, dynamiczne i szybkie, niezawodne, współpracują finansista... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam Jestem Pani Shenelle Williams, uzasadnione i wiarygodne lender.I wręczać kredyty i pożyczki na jasny i zrozumiały sposób, w 3% stopy... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam drodzy wnioskodawcaJa jestem Pan Fred Peterson po imieniu i jestem właścicielem Fred Peterson światowej Kredyt na całym świecie. Na... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  Mat Gdynia Powinienem mieć 6Mb+ a od września mam od 1.11 czasami 4.01Mps a ping 39-37. (czytaj więcej)