System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 22-08-2014

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę link 4 - 2400 zł. Okazuje się, że dołożyli mi swoje powiązane ubezpieczenie, bo nie przysłałem im mailem swojej polisy OC/AC w PZU. OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! ODRADZAM !!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Dzień dobry,Czy potrzebujesz pilnie pożyczki na dowolny cel ?? jeśli tak wrócić do nas w trybie pilnym dla nas, aby rozpocząć... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Lendon jest dobry, nie mają ukrytych kosztów, jasne procedury, szybka kasa. konkretnie i rzeczowo. firma jest rzetelna! (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Czy potrzebujesz kredytu? Oferujemy odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb finansowych. Stoimy od innych kredytodawców, ponieważ wierzymy w... (czytaj więcej)

 • ING Bank Śląski ● eLokata

  " Niestety, ale obecnie bank oferuje coraz gorsze produkty i nie wytrzymuje konkurencji... pod względem oprocentowania lokat trzeba go szukac na... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Witaj, Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby usunąć swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojej firmy? Pan został... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Kredyt gotówkowy

  Witaj, Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby usunąć swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojej firmy? Pan został... (czytaj więcej)

 • Vectra ● TV Platynowy HD + 30 Mb/s +...

  Nie mogę narzekać ogólnie na firmę ale co mnie najbardziej denerwuje to właśnie kontakt z biurem obsługi,Muzyczka leci ,minuty z konta lecą a... (czytaj więcej)

 • UPC ● Pakiet M

  " Od zawsze jestem w aster, teraz w upc i od kilku lat płacę ponad 154zł za 126 programów, telefon 240 darmowych minut i internet 60(wcale tanie... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  " Uważajcie - umowa do 2 listopada br sprzęt oddany a ta firma pobiera opłaty za cały miesiąc do przodu.Zwykłe oszustwo.Nawet sieci... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  NAJGORSZY NET NA ŚWIECIE!!! Mam pakiet 30 Mbps, prędkość neta 5-10 Mbps... :/ A to i tak dobrze, bo często internetu nie ma wcale. Przy próbie... (czytaj więcej)