System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, kredyt na PIT

Dodaj nowy temat

Komentarze

~VIziOlQCkEl
Opinia z dnia: 23-03-2013

You couldn't pay me to igonre these posts!

odpowiedz
~FQgu6OFfimEu
Opinia z dnia: 03-12-2013

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/

odpowiedz
~fTxK7CeenbKu
Opinia z dnia: 05-12-2013

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem.

odpowiedz
~kozlowski
Opinia z dnia: 06-03-2014

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz

odpowiedz
~cwaniara
Opinia z dnia: 24-03-2014

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku

odpowiedz
~Iga
Opinia z dnia: 10-04-2014

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • mBank ● Kredyt gotówkowy

  Kredyt w mbanku dostaje sie bez problemow jak ma sie tylko zdolbosc kredytowa sam mam 3 kredyty w tym banku i co chwila przychodzi mi jakas oferta.... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  Mają jedne z lepszych oprocentowań na rynku. Nie muszę specjalnie chodzić po innych bankach, żeby założyć lokatę. Obecnie funkcjonuję na... (czytaj więcej)

 • Credit Agricole Bank Polska ● Credit Agricole Visa Silver

  Błąd w systemie bankowym nie pozwala na dostępu do płatności online jeśli posiada się tylko kartę kredytową - co powoduje nie możność... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

  Czy potrzebny jest szybki i łatwy kredyt? Ja jestem Pan Jonna, CEO firmy pożyczki Jonna Finansów, jestem poinformować, że jest to firma,... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Tak, to prawda. Przedluzanie powinno byc w ofercie kazdej takiej firmy. Sto procent zgody (czytaj więcej)

 • Deutsche Bank Polska ● Kredyt hipoteczny (Pakiet...

  jakie dostaliście warunki kredytu? o ile można wiedzieć (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  " Jak zmienic by lokata była nieodnawialna?" W prosty sposób można zmienić lokatę odnawialną na nieodnawialną samodzielnie na... (czytaj więcej)

 • TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

  " Wybiore to! co jak co, ale ekologia do mnie przemiawia." Jestem w Tauronie i uciekam z niego.Niech się reklamują ale i tak jest najdroższy.... (czytaj więcej)

 • Kredito24.pl ● Kredito24.pl

  czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym... (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  mam pytanie czy oni sprawdzaja czy ktos jest zadluzony??? czy komus kto ma dlugi udalo sie wziaz w vivus pozyczke? (czytaj więcej)