System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy Ratalny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz
~lukass
Opinia z dnia: 02-12-2014

ja nie polecam tego banku zmuszaja czlowieka do zalozenia konta zeby uzyskac kredyt z karta debetowa a jak juz sie podpisze umowy to ani kredytu ani debetu czlowiek na firme nie dostanie a juz nie wspomne o kontakcie z tymi lalusiami co tam pracuja.......żal ppoprostu w ciagu miesiaca nie udalo mi sie nic zalatwic prócz głupiej umowy i karty króra mi jest nie potrzebna

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

  Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków, pomoc finansową? Oferujemy pożyczki na 3%, Napisz do nas teraz larrymicrofinance@gmail.com z... (czytaj więcej)

 • BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

  naprawdę ludzi chyba trzeba edukować, żeby nie nabijali kabzy jakimś oszustom, i korzystali ze sprawdzonych solidnych banków jak choćby ta... (czytaj więcej)

 • mBank ● Plan Finansowania Biznesu

  Witam...jestem zainteresowany kredytem na zakup nieruc. pod działalnośc (czytaj więcej)

 • mBank ● eKonto

  Mam konto ponad 10 lat, byłoby ok., gdyby nie ten nowy choinkowy interfejs użytkownika - powiązania z Facebook, gry - za niedługo będzie można... (czytaj więcej)

 • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

  Czytałam opinie, że niektórzy mają problem z Ekspres Kasą, ale jeżeli nie spłaca się pożyczki w terminie, to można się tego spodziewać,... (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam drodzy powtarzająceCzy potrzebujesz kredytu? Musisz finansowo? Jesteś na czarnej liście przez bank? Czy potrzebujesz... (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

  Witam drodzy powtarzająceCzy potrzebujesz kredytu? Musisz finansowo? Jesteś na czarnej liście przez bank? Czy potrzebujesz kredytu?... (czytaj więcej)

 • Credit Agricole Bank Polska ● Kredyt gotówkowy

  Dają kredyt nawet ludziom starym po 80, chorym i nie zrównoważonym psychicznie. Ludzie pilnujcie swoich bliskich staruszków krewnych. Kredyty... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Odeslac im dokumety (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  " " " czy opłaca się podpisać umowę [gwarancja stałej ceny] z energom" NIE!!" Jak skutecznie wycofać sie z podpisanej umowy?" ... (czytaj więcej)