System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy Ratalny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz
~lukass
Opinia z dnia: 02-12-2014

ja nie polecam tego banku zmuszaja czlowieka do zalozenia konta zeby uzyskac kredyt z karta debetowa a jak juz sie podpisze umowy to ani kredytu ani debetu czlowiek na firme nie dostanie a juz nie wspomne o kontakcie z tymi lalusiami co tam pracuja.......żal ppoprostu w ciagu miesiaca nie udalo mi sie nic zalatwic prócz głupiej umowy i karty króra mi jest nie potrzebna

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

Profi Credit to poprostu naciągacze ,jeżeli ludzie się nie obudzą i będą ślepo szli dalej to nigdy się od nich nie uwolnią....kwoty które... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

" " Popieram przedmówców. Zabrali jeden z najlepszych kanałów - NAT GEO. Zabrali cztery HD a dali dwa HD. Na swojej stronie napisali, że... (czytaj więcej)

" Popieram przedmówców. Zabrali jeden z najlepszych kanałów - NAT GEO. Zabrali cztery HD a dali dwa HD. Na swojej stronie napisali, że... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

pracuje w niemczech mam umowe o prace na czas nieokreslony zarobki okolo 1800 euro wpływaja na niemieckie konto.czy moge sie starac o kredyt... (czytaj więcej)

• Vanquis Bank ● Pożyczka odnawialna

W czwartek dopełniłam formalności telefonicznie. W sobotę podpisałam umowę dostarczoną przez Kuriera INPOST.. Dziś środa i pieniędzy nie... (czytaj więcej)

• Vanquis Bank ● Pożyczka odnawialna

Posiadasz tam pożyczkę odnawialną? (czytaj więcej)

Witam... Także podzielę się informacjami na temat jakości usług tej firmy. Test prędkości wykonany przed chwilą na stronie MP - prędkość... (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

" " Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w... (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

" Banda oszustów i naciągaczy, szacują dwa razy wyższy pobór od rzeczywistego, rozliczają po 2 x za ten sam okres, w BOK, każda Pani mówi... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

ludzie piszą, że wysłali 1 grosz opłaty rejestracyjnej i nic... przepadło a co za tym idzie, że vivus to ściema... moje doświadczenia z... (czytaj więcej)