System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy Ratalny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz
~lukass
Opinia z dnia: 02-12-2014

ja nie polecam tego banku zmuszaja czlowieka do zalozenia konta zeby uzyskac kredyt z karta debetowa a jak juz sie podpisze umowy to ani kredytu ani debetu czlowiek na firme nie dostanie a juz nie wspomne o kontakcie z tymi lalusiami co tam pracuja.......żal ppoprostu w ciagu miesiaca nie udalo mi sie nic zalatwic prócz głupiej umowy i karty króra mi jest nie potrzebna

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Getin Online ● Lokata Wznosząca

czy mogę założyć wspólną lokatę z małżonką (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

coś strasznego cały czas płace zawyżone rachunki ciągle coś doliczją mam dość użerania się bo obsługa do d... nie polecam nigdy w życiu... (czytaj więcej)

• Bank Pocztowy ● Kredyt gotówkowy

" Bardzo polecam, szybko i profesjonalnie, już w 10 min.po złożeniu wniosku odebrałam gotówkę!" a co jet potrzebne do kredytu (czytaj więcej)

• mBank ● Kredyt gotówkowy

Jestem klientką od 3 lat w mbanku. Po roku dostałam kredyt,który w styczniu spłaciłam i dostałam znów 1200 zł, choć byłam zdziwiona, bo mam... (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

Lokata bezkarna to oferta promocyjna mająca na celu przyciągnięcie jak największej rzeszy klientów, którzy później zostawią swoje pieniądze... (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

" " " a u mnie wszystko dobrze w Idea Leasing, profesjonalna i szybka obsługa , decyzja w 3 godziny, rejestracja i odbiór samochodu." To... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Kredyt gotówkowy

hej.mam tam konto. nie zgodze sie zupelnie z opiniami waszymi. zamienilem 2 kredyty i karte kredytowa na jeden konsolidacyjny. rate mam mniejsza o... (czytaj więcej)

• SMART Bank ● SMART Procent

Wszystko działa jak należy, konto oszczędnościowe jedno z lepszych w kraju, przydałyby się tylko darmowe wpłatomaty. Polecam! (czytaj więcej)

• BGŻ Bank ● Konto Nr 1

Aktualnie na rynku jest wiele lepszych ofert. Np. "Konto Idealne" w Idea Banku którego założenie oraz prowadzenie jest całkowicie darmowe.... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Lendon sie sprawdza, a formalnosci ma blyskawiczne. Mam porownanie z innymi i serio wygodne bardzo (czytaj więcej)