System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy Ratalny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz
~lukass
Opinia z dnia: 02-12-2014

ja nie polecam tego banku zmuszaja czlowieka do zalozenia konta zeby uzyskac kredyt z karta debetowa a jak juz sie podpisze umowy to ani kredytu ani debetu czlowiek na firme nie dostanie a juz nie wspomne o kontakcie z tymi lalusiami co tam pracuja.......żal ppoprostu w ciagu miesiaca nie udalo mi sie nic zalatwic prócz głupiej umowy i karty króra mi jest nie potrzebna

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków, pomoc finansową? Oferujemy pożyczki na 3%, Napisz do nas teraz larrymicrofinance@gmail.com z... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

naprawdę ludzi chyba trzeba edukować, żeby nie nabijali kabzy jakimś oszustom, i korzystali ze sprawdzonych solidnych banków jak choćby ta... (czytaj więcej)

• mBank ● Plan Finansowania Biznesu

Witam...jestem zainteresowany kredytem na zakup nieruc. pod działalnośc (czytaj więcej)

• mBank ● eKonto

Mam konto ponad 10 lat, byłoby ok., gdyby nie ten nowy choinkowy interfejs użytkownika - powiązania z Facebook, gry - za niedługo będzie można... (czytaj więcej)

• Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

Czytałam opinie, że niektórzy mają problem z Ekspres Kasą, ale jeżeli nie spłaca się pożyczki w terminie, to można się tego spodziewać,... (czytaj więcej)

Witam drodzy powtarzająceCzy potrzebujesz kredytu? Musisz finansowo? Jesteś na czarnej liście przez bank? Czy potrzebujesz... (czytaj więcej)

Witam drodzy powtarzająceCzy potrzebujesz kredytu? Musisz finansowo? Jesteś na czarnej liście przez bank? Czy potrzebujesz kredytu?... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Kredyt gotówkowy

Dają kredyt nawet ludziom starym po 80, chorym i nie zrównoważonym psychicznie. Ludzie pilnujcie swoich bliskich staruszków krewnych. Kredyty... (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

Odeslac im dokumety (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

" " " czy opłaca się podpisać umowę [gwarancja stałej ceny] z energom" NIE!!" Jak skutecznie wycofać sie z podpisanej umowy?" ... (czytaj więcej)