System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy Ratalny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz
~lukass
Opinia z dnia: 02-12-2014

ja nie polecam tego banku zmuszaja czlowieka do zalozenia konta zeby uzyskac kredyt z karta debetowa a jak juz sie podpisze umowy to ani kredytu ani debetu czlowiek na firme nie dostanie a juz nie wspomne o kontakcie z tymi lalusiami co tam pracuja.......żal ppoprostu w ciagu miesiaca nie udalo mi sie nic zalatwic prócz głupiej umowy i karty króra mi jest nie potrzebna

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

potrzebujesz kredytu, jeśli tak poprzez e-mail markjohnsonloanfirm33@gmail.com (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

LUDZIE !!!!! ta firma jest GENIALNA!! UWAGA na czym polega cały MYK 1. złapać ludzi na hasło 2.niby stała cena ,ale jak zrobić aby firma na... (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

" ja wzielam kredyt w meritum,fakt wzielam 36.600 rata mi wyszla 1340 zl ,miałam trochę problemów finansowych co doprowadzilo ze nie wplacilam... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Alior Bank Karta kredytowa...

Informacje są nieprawdziwe. Bank podaje iż pobiera opłaty za wydanie karty 10 zł. Ponadto nie ma nic o cashbak-u!!!! (czytaj więcej)

Odradzam!! (czytaj więcej)

ja tez zawarlam taka ustną umowe..przyszly papiery..mąz zaraz odesłal odmowe faxem..zobaczymy, mam nadzieje że w pore sie wycofaliśmy ..dziady... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Kredyt na Start

witam otrzymalam kredyt dla firm 50 tys w dwoch transzach wyplacili mi 25 a jak dostarczylam dokumenty do wyplaty drugiej transzy 12 dni od pierwzej... (czytaj więcej)

• Green SA ● G11 MAX Green

U mnie byli dziś. Tez podawali się ze są z enei i zachodzą jakieś zmiany w związku z zabezpieczeniem ceny przed podwyżka do 2019r. Nagle... (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

" Od roku jestem klientem BGŻOptima, uważam że jest to jeden z niewielu uczciwych, ciekawe jak będzie po fuzji BNPParibas......" ... (czytaj więcej)

Ja tez dałam się omamić telefonicznie, czy ktoś już zrezygnował z umowy? jak to wygląda ? kurier przynosi i odsyłamy niepodpisane czy... (czytaj więcej)