System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Szukasz kredytu? Lub byłeś odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Chodzi mi o lokate Happy na trzy m-ce. Przeczytalam taka reklame ze za zalozenie tej lokaty przysluguje premia w wysokosci 50,- zl. Przy... (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

przelewasz kasę na konto podane przez bank To konto to właśnie rachunek techniczny. Tylko neobank nazywa rzeczy po imieniu. Rachunek ten jest... (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

" " Witam:) Na stronie neoBanku przy energoLokata 3M plus jest informacja, że do uruchomienia procedury założenia lokaty potrzebne jest konto... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

" Ten bank, to jakaś pomyłka!!! Założyłem ponad miesiąc temu konto, jednak do tej pory mi go nie udostępniono. Wymuszają na mnie wizyty w... (czytaj więcej)

• Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

Piszę, bo brałam niedawno pożyczkę Ekspres Kasa. Umowa była bardzo prosta i czytelna, a same formalności poszły szybko, pieniądze miałam w... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

dajcie spokoj z ta ich pozyczka , przyznaja jak im sie zachce.. mam dobry bik i czyste bazy i odmowa na glupie 200zl heh. nie polecam strata czasu (czytaj więcej)

• Bank Smart ● SMART Procent

Tragedia... Jedyny bank w którym co chwilę mam problemy z zalogowaniem... Bank automatycznie blokuje możliwość zalogowania się do bankowości... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" ja jestem nie zadowolony z powodu kredytu ,ponieważ wnioskowalem o 15000 wniosek przeszedł na 7000 a DOSTALEM NA KONTO 2000 .To jest jakichś... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Vivus jest wiarygodną firmą,pierwsza pożyczka bez opłat bierzesz 1200 oddajesz tyle samo. Druga sprawa pożyczaj odpowiedzialnie.Jeśli nie... (czytaj więcej)