System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy Ratalny

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

dzień dobry Czy szuka pilnie pożyczki, aby spłacić swoje rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? mają banku włączyć się w... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

" Ja jestem zadowolona. kredyt na kwotę 20 tyś na 4 lata, rata 523 zł. Oddam im 25tyś. oprocentowanie roczne 6,9%, ale warunki: wpływ na konto... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

Ja polecam konto w ING Banku Śląskim. Placówka w Poznaniu na ul. Piekary w pełni profesjonalna. Bardzo miła obsługa. Byłem ostatnio złożyć... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" kasa byla na koncie na drugi dzien po podpisaniu umowy drogo bo drogo ale bez zbednych pytan i problemow kwota 4000 na konto wplynelo 3970 czyli... (czytaj więcej)

Czy potrzebujesz assestance finansową? Chcesz założyć firmę? Czy kredyt na zakup domu? Czy kredyt, aby zapłacić za studia? Jeśli answr... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

dzień dobryCzy potrzebujesz pilnie pożyczki? Natychmiast zastosować do szybkiego kredytu w BENITA KREDYTU FIRMIE PLC. Jesteśmy 24 godziny... (czytaj więcej)

Dzień dobry,Czy potrzebujesz pilnej pomocy finansowej ?? Jesteśmy uzasadnione pożyczkodawcy zatwierdza przez Federalne Ministerstwo... (czytaj więcej)

Wnioski na mini ratkę online potwierdzane kodem nie są realizowane. Należy stawić się osobiście w oddziale. To po co oferują taką opcję... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Bardzo irytują mnie komentarze typu"oszuści"- ponieważ skorzystałam z pomocy Vivus.pl- pieniądze otrzymałam - 1.200 zł./pierwsza pożyczka/ -... (czytaj więcej)

Dzień dobry,Czy potrzebujesz pilnie pożyczki na dowolny cel ?? jeśli tak wrócić do nas w trybie pilnym dla nas, aby rozpocząć... (czytaj więcej)