System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

W porównaniu zapomnieliście dodać o dodatkowych 3,25% ubezpieczenia :) (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

" Mały bajzel. W związku z wylotem za ocean, chciałem nadpłacić 4 raty kredytu za IV,V,VI,VII br. Uzgodniłem to telefonicznie z bankiem. Teraz... (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet XL

" UPC to beznadziejna firma która oszukuje klientów, zmienia abonament, dodaje jakieś niepotrzebne kanały i każe sobie za nie płacić... (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet Mega Start

" Najgorsze doświadczenie z dostawca telewizji i internetu w życiu. Miałem na początku pakiet za kilkadziesiąt złotych za Pakiet Max Extra HD... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" ja nie mialam zlych doswiadczen - uwazam,ze sa bezkonkurencyjni"no na pewno zaskarbili sobie nowych fanów podręcznikową promocją, czyli... (czytaj więcej)

• PGE S.A. ● C11 Oferta utrzymaniowa dla...

Z Handlowcami RWE Również można ponegocjować...Ja dostałem Lepszą oferte Od RWE, PGE I ENEA Proponowały mi Kosmiczne Ceny.... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

od kwoty 4000 złotych nigdy nie było takich kosztów.No chyba,że ktos nie spłacał i dołożył mu komornik swoje koszty to może i taka kwota... (czytaj więcej)

• Bank Smart ● SMART Procent

A mnie się Smart podoba. Oprocentowani fajne. (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto z Zyskiem

mam to konto z oprocentowaniem 3%, jak się zmieni pewnie zrezygnuje z niego. Minusem jest ta opłata za przelewy 10zł!!!! (czytaj więcej)

• Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

Jestem prawdziwym weteranem jeżeli chodzi przejścia z dostawcami internetu i telewizji - jedyne co mogę powiedzieć teraz to od kiedy korzystam z... (czytaj więcej)