System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Alior Bank ● Konto oszczędnościowe

Witam, specjalizuję się w doborze optymalnych rozwiązań finansowych na każdą kieszeń. Proszę o kontakt na maila, jeżeli ktoś jest... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Szukasz kredytu? Albo ty odmówiła pożyczki przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz prawo miejsce na... (czytaj więcej)

• FM Bank PBP ● SMART Lokata

Tak próbowałam. Ale wole inwestycje w wierzytelności (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

[myśmy już wzieli teraz czekamy na przelew gotówki (czytaj więcej)

• Citi Handlowy ● Kredyt Hipoteczny (oferta...

" Witam, jestem badzro zadowolona z usług Banku PKO BP. Jakiś czas temu brałam właśnie w tym banku pożyczkę na remont kuchni. Pożyczkę... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Konto AURUM

jutro idę do banku wyjaśnić sprawę. Konto aurum mam od niedawna. W umowie było, że wpływ na konto min. 5000zł lub średnie saldo na rach.... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Pożyczka hipoteczna

zarabiam 5tys.miesiecznie zona1700zł chcielismy kredyt 80tys nieruchomosc 2400tys kosztuje i nie dostalismy.nie polecam tego banku (czytaj więcej)

• mBank ● Kredyt gotówkowy

Kredyt w mbanku dostaje sie bez problemow jak ma sie tylko zdolbosc kredytowa sam mam 3 kredyty w tym banku i co chwila przychodzi mi jakas oferta.... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Mają jedne z lepszych oprocentowań na rynku. Nie muszę specjalnie chodzić po innych bankach, żeby założyć lokatę. Obecnie funkcjonuję na... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Credit Agricole Visa Silver

Błąd w systemie bankowym nie pozwala na dostępu do płatności online jeśli posiada się tylko kartę kredytową - co powoduje nie możność... (czytaj więcej)