System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

nie prawda że z komornikiem dostaniesz pozyczkę. Ja nie dostałam (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

" ja równiż zastanawiałam się nad wzięciem kredytu w meritum ale w ostatniej chwili zdecydowałam się na sygma bank bo tam zaproponowali mi do... (czytaj więcej)

• Pozyczkomat.pl ● Pozyczkomat.pl

Popieram ta firma to porazka :-( czekam 3 dzien no przeciez inne chwilowki juz by 100razy daly odp a tu niby nie maja zaksiegowanej oplaty... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Alior Bank Karta kredytowa...

Ktoś ma ? Wie jak ją dostać? (czytaj więcej)

• Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

Podpisałem umowę na 20MB/s, ale po jakimś czasie transfer spadł poniżej 10MB/s. Pisałem pisma, reklamowałem i przyznali mi częściowo rację.... (czytaj więcej)

• Vanquis Bank ● Vanquis Bank Karta kredytowa

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam (czytaj więcej)

• Dropss ● Dropss 20 Mb/s

netia zrobiła miły ukłon w stronę klienta, wreszcie ktoś o nas pomyślał (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Kredyt mieszkaniowy (oferta...

Bardzo polecam bank przy skomplikowanych sytuacjach "na granicy zdolności". Pozytywna opinia mimo wcześniejszych odmów innych banków.... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Credit Agricole Visa Silver

już działa na stronie jak trzeba i nic nie robiłem z przeglądarką można ? jak widać można ale najlepiej zawsze zwalać winę na klienta że... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Lokata BIZ Spinająca

" Na środki z lokaty czekam 3 dzień. Opieszałość tej instytucji nie zna granic. W każdym normalnym systemie pieniądze przelewane są... (czytaj więcej)