System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Idea Bank, Kredyt Obrotowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~B
Opinia z dnia: 20-11-2013

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Netia ● TV Osobista + Szybki Internet...

Nie trafiłem jeszcze nigdy na gorszego operatora niż netia,szczerze odradzam (czytaj więcej)

• eurobank ● Tani kredyt z kontem (dla...

@zdziwiony 50% w skali 4 lat a nie rocznie... Matematyka się kłania. (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Szczerze to nie wiem czy dają zadłużonym. Wiem że trzeba mieć 23 lata żeby wziąć pożyczkę i mieć źródło dochodu. Ale ogólnie procedura... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● Kredyt hipoteczny (Pakiet...

Ja wziąłem kredyt hipoteczny w DB przez pośrednika (Dom kredytowy NOTUS). I muszę powiedzieć, że to on (pośrednik) wyłapywał te wszystkie... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Pożyczka gotówkowa bez...

Jestem klientką banku od kilku lat i szczerze mówiąc bardzo bardzo żałuje.Nie otrzymuje ZADNYCH OFERT,ŻADNYCH.Siostra ma konto w millenium i... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

też uważąm,żę jedyne problemy to, własna nie uwaga . (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

witam.potrzebujesz kredytu? ty potrzebuję pomocy finansowej na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłacić dług, jeśli tak kontakt... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

NIE POLECAM alior banku- to złodzieje. drogo, wydzwaniają, męczą i oszukuja!!! (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

czy daja tez zadlużonym (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Założyłem wątek ale zniknął. Mam pytanie czy ktoś korzysta z ofert banków które działają obok producentów samochodów - jak np. RCI... (czytaj więcej)