System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Vanquis Bank, Vanquis Bank Karta kredytowa

Dodaj nowy temat

Komentarze

~xczarnecka
Opinia z dnia: 18-02-2014

witam mam karte od listopada 2013r jestem zadowolona wszystko jest ok nr to 12-3966154 napewno ktos odbierze bardzo mila obsluga

odpowiedz
~Marek
Opinia z dnia: 20-08-2014

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam

odpowiedz
~nikoletta
Opinia z dnia: 04-02-2015

witam ja tez tam mam karte im wszystko jest ok tylko o wydluzenie limitu jest lipa bo jak przyznawali ze po4 mozna zwiekszyc limit a mimo tego ja jeszcze nie mam

odpowiedz
~miki
Opinia z dnia: 09-02-2015

nie do opisania ieden wielki przekręt wszysko odwrotnie jak piszą kit

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Getin Online ● Konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe w Getin banku w cale nie jest tak atrakcyjne. Oprocentowanie 3,5% na rachunku oszczędnościowym oferuje jedynie FM Bank Taki... (czytaj więcej)

• Getin Online ● Konto oszczędnościowe

Brak opcji "przelew" na koncie oszczędnościowym !!! Napisałem maila z prośbą o wyjaśnienie - niby w jaki sposób mam wypłacić swoje... (czytaj więcej)

• PLUS BANK ● Lokata Internetowa

Założyłem. Przelałem kasę i od 8 dni nie mam potwierdzenia. (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

szybki kredyt gotówkowy do 200 tysięcy to tylko w reklamie.Ja chciałem 30 tysięcy od podpisania wniosku na jakikolwiek kontakt czekałem 4... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" Kod rabatowy chyba jest na ich stronie" Kod dostajemy w smsie. (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

Od końca marca 2015 ING zwiększa wysokość kwoty na płatności kartą do 300 zł, inaczej bank będzie naliczał miesięcznie 7 zł za kartę (a... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

powiem tAK. o kredyt ciężko jest ....wcale nie. na infolinie zadzwon dobrze doradza. oczywiście ja tak zrobiłem nie mam zdolności kredytowej ale... (czytaj więcej)

• Millennium Bank ● Dobre Konto

W dzisiejszych czasach minimalne wpływy miesięczne na konto w wysokości 1000 zł nie są ciężkie do osiągnięcia, a po wpłaceniu na konto tej... (czytaj więcej)

• Millennium Bank ● Dobre Konto

W dzisiejszych czasach minimalne wpływy miesięczne na konto w wysokości 1000 zł nie są ciężkie do osiągnięcia, a po wpłaceniu na konto tej... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

ta firma ponoc weszla na gielde, pownie sie im noga i szybko uciekna z polski. bylem na rekruacji jako kierownik w tej firmie, zarobki fatalne, niby... (czytaj więcej)