System partnerski

Aktualne porównanie

Vanquis Bank Karta kredytowa

Komentarze

~xczarnecka
Opinia z dnia: 18-02-2014

witam mam karte od listopada 2013r jestem zadowolona wszystko jest ok nr to 12-3966154 napewno ktos odbierze bardzo mila obsluga

odpowiedz
~Marek
Opinia z dnia: 20-08-2014

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam

odpowiedz
~nikoletta
Opinia z dnia: 04-02-2015

witam ja tez tam mam karte im wszystko jest ok tylko o wydluzenie limitu jest lipa bo jak przyznawali ze po4 mozna zwiekszyc limit a mimo tego ja jeszcze nie mam

odpowiedz
~miki
Opinia z dnia: 09-02-2015

nie do opisania ieden wielki przekręt wszysko odwrotnie jak piszą kit

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

Obecnie kwota na jaką trzeba dokonać transakcji bezgotówkowych wzrosła do 300 zł. (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Jestem mocno zdziwiona takimi negatywnymi opiniami, ja wzięłam za 64000 netto samochód. Wszystko trwało około 2 tygodnie, samochód odebrany,... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

" dziwne to jest... powinni to napisac bardziej zrozumiale...nie znam sie a potrzebuje informacji... kredyt 200.000 zl przy oprocentowaniu 3,82% a... (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

" Mam wrażenie, że wszystkie komentarze są jednej osoby. Czyżby mało wytrawna reklama banku?" Też tak pomyślałem czytając jednogłośny... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

Dlaczego mój wpis, w którym informuję, że dostałem potwierdzenie (po 3 tygodniach, dwóch telefonach i pięciu mailach) zostało dziś usunięte? (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Ja ma jeszcze dziwniejszy case, wpłaciłem 10%. Auto kosztowało 134000 brutto ( 109000 netto) płaciłem leasing prze 15 miesięcy. Potem niestety... (czytaj więcej)

• SMART Bank ● SMART Lokata na powitanie

Dziś po drugim dodzwonieniu (tym razem prawie bez czekania) i wcześniejszych pięciu mailach (wszystkie zignorowane) dostałem brakujące od ponad... (czytaj więcej)

a kiedyś pieniądze przyjdzie zwrócić i co wtedy??? Na pewno padną już teraz dają za dużo na lokatach bo brak im kapitału (czytaj więcej)

Dopiero dzisiaj 26.03.2015 po dostałem potwierdzenie lokaty od 06.03.2015 po moim telefonie na infolinię.Bez mojego telefonu chyba nigdy bym tego... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

Jeszcze przed decyzja o przyznaniu kredytu ,p. Katarzyna O. PRACOWNIK PLACOWKI namawiala mnie na skorzystanie z konkurencyjnej oferty w placowce... (czytaj więcej)