System partnerski

Aktualne porównanie

Vanquis Bank Karta kredytowa

Komentarze

~xczarnecka
Opinia z dnia: 18-02-2014

witam mam karte od listopada 2013r jestem zadowolona wszystko jest ok nr to 12-3966154 napewno ktos odbierze bardzo mila obsluga

odpowiedz
~Marek
Opinia z dnia: 20-08-2014

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam

odpowiedz
~nikoletta
Opinia z dnia: 04-02-2015

witam ja tez tam mam karte im wszystko jest ok tylko o wydluzenie limitu jest lipa bo jak przyznawali ze po4 mozna zwiekszyc limit a mimo tego ja jeszcze nie mam

odpowiedz
~miki
Opinia z dnia: 09-02-2015

nie do opisania ieden wielki przekręt wszysko odwrotnie jak piszą kit

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe bez stresu i szybkiego zatwierdzenia? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. oferujemy obecnie... (czytaj więcej)

• Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

Jestem Pan Jose biały uzasadnionych i Renomowane pożyczki pożyczkodawcy. jesteśmy > Dynamiczna firma z pomocy finansowej. Dajemy fundusze... (czytaj więcej)

• DUON Marketing and Trading S.A. ● C12b

D jak DUON, D jak dziadostwo. UWAGA na oferty DUON !!!! Opłata handlowa w ofercie DUON wynosi uwaga 6,03 zł/kWh !!!! Jeżeli pobierzesz 250... (czytaj więcej)

• Bank SMART ● SMART Procent

moje doświadczenie z tym bankiem, jest jak najbardziej na plus. Przekonałem też kilku moich znajomych do przejścia i nie słyszałem złej... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

Z tego co wiem to Paribas ma dużo zadowolonych klientów,nie widzę potrzeby na zmianę i rezygnację z BGŻ. (czytaj więcej)

Jestem zadowolony z konta oszczędnościowego w pko bp. (czytaj więcej)

• Saldo.pl ● Pożyczka odnawialna

po oplaceniu dwoch wycviagow mozna zwiekszyc limit. placi sie jedynie za korzystanie. koszty sa duzo nizsze w porownaniu z innymi wiec dla mnie... (czytaj więcej)

ja tego tak nie widzę, bo po 1 mają gwarancje bankowe, wiec po co straszyć ludzi? Ja mam konto u nich od samego początku i teraz widać progres... (czytaj więcej)

• Saldo.pl ● Pożyczka odnawialna

Polecam Odnawialny limit pożyczkowy. Niskie koszty oraz duża wygoda w spłacie. (czytaj więcej)

• Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12a Zawsze Taniej GNC+

Jesteśmy oszukiwani przez enegie dla firm. Mamy dokładnie te same problemy c jeden z użytkonikó. Kilka płat miesiąc, korekty dopłaty... (czytaj więcej)