System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Vanquis Bank, Vanquis Bank Karta kredytowa

Dodaj nowy temat

Komentarze

~xczarnecka
Opinia z dnia: 18-02-2014

witam mam karte od listopada 2013r jestem zadowolona wszystko jest ok nr to 12-3966154 napewno ktos odbierze bardzo mila obsluga

odpowiedz
~Marek
Opinia z dnia: 20-08-2014

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Idea Bank ● Lokata HAPPY

Korzystałem z usług innych banków i zawsze było OK a w Ideabanku same problemy. Już mam ich dosyć i rezygnuję z usług mimo kar umownych!! (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Nie korzystajcie z usług tego PSEUDO=BANKU!!!! Ukryte koszty, Olbrzymia kara za rezygnację z usług, niekompetetni pracownicy, naciągacze i... (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

" " I co z tego każdy oszukuje jak może." Masz Pan jak w Banku: tyle że po co te mżonki, że bank to nie AmberGold: Ja miałem podobne... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Rachunek oszczędnościowy...

co za czasy w filii pko jak zakładałem konto oszczędnościowe pytałem się 3 razy "czy napewno jest darmowe" i trzy razy usłyszałem "tak"ale... (czytaj więcej)

• Citi Handlowy ● Konto SuperOszczędnościowe

" " Hmm, może takie, że jeśli na koncie SuperOszczędnościowym ulokujesz 30 000 to po miesiącu masz juz 75 zł z odsetek a to konto jest... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

W porównaniu zapomnieliście dodać o dodatkowych 3,25% ubezpieczenia :) (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

" Mały bajzel. W związku z wylotem za ocean, chciałem nadpłacić 4 raty kredytu za IV,V,VI,VII br. Uzgodniłem to telefonicznie z bankiem. Teraz... (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet XL

" UPC to beznadziejna firma która oszukuje klientów, zmienia abonament, dodaje jakieś niepotrzebne kanały i każe sobie za nie płacić... (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet Mega Start

" Najgorsze doświadczenie z dostawca telewizji i internetu w życiu. Miałem na początku pakiet za kilkadziesiąt złotych za Pakiet Max Extra HD... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" ja nie mialam zlych doswiadczen - uwazam,ze sa bezkonkurencyjni"no na pewno zaskarbili sobie nowych fanów podręcznikową promocją, czyli... (czytaj więcej)