System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Vanquis Bank, Vanquis Bank Karta kredytowa

Dodaj nowy temat

Komentarze

~xczarnecka
Opinia z dnia: 18-02-2014

witam mam karte od listopada 2013r jestem zadowolona wszystko jest ok nr to 12-3966154 napewno ktos odbierze bardzo mila obsluga

odpowiedz
~Marek
Opinia z dnia: 20-08-2014

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Cyfrowy Polsat ● Domowy Internet LTE 12 GB

Ludzie nie dajcie się robić w konia ,zanim podpiszecie umowę sprawdźcie jakość usługi .Posiadałem kiedyś usługę bezprzewodowego internetu... (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

Jestem oburzona nierzetelnością Tauronu - w ramach tzw promocji polegającej na obniżeniu ceny prądu za "lojalkę" zyskałam 2,5zł... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● Kredyt hipoteczny (Pakiet...

Mam dwa kredyty w db. Wyznaję (sprawdzoną) zasadę. Im więcej problemów przed kredytem tym mniej w jego trakcie. (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Daniel to dziwne, ja jak brałam to nie miałam żadnych "głupich pytań"...i miałam szybko te 500 zł... (czytaj więcej)

• Wonga ● Pożyczka online

Nie polecam. Mam dochód 5000 pln netto i nie dali mi pożyczki 750pln. Wzieli tylko moje dane. (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Usługi finansowe i pożyczki @ 3% Oferujemy usługi prawne i uzasadnione kredytowych, takich jak: Personal Loans Biznes Pożyczki Kredyty... (czytaj więcej)

Witam. Ostatnio zacząłem sprawdzać te "szybkie pożyczki" LendOn.pl przoduje w głupocie. Radzę się nauczyć ulic przy zaciąganiu tu pożyczki... (czytaj więcej)

Fakt, formalności maja na poziomie minimum. To s=duży plus, jak człowiek potrzebuje na szybko i jeszcze jest na wyjeździe (ja tak miałam i... (czytaj więcej)

• Dropss ● Dropss 20 Mb/s

Wszystkie informacje mówią o tym że prędkość jest do 20Mb/s , to może być nawet 2-3 Mb/s i tak się utrzymywać , bo nie podają dolnej... (czytaj więcej)

• Getin Online ● Konto Swobodne

Odradzam zapomniałem o koncie a pobierali mi opłatę 9,99 zł za nieużywane konto przez prawie 2 lata. Nawet 1 smsa nie dostałem z informacja o... (czytaj więcej)