System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Vanquis Bank, Vanquis Bank Karta kredytowa

Dodaj nowy temat

Komentarze

~xczarnecka
Opinia z dnia: 18-02-2014

witam mam karte od listopada 2013r jestem zadowolona wszystko jest ok nr to 12-3966154 napewno ktos odbierze bardzo mila obsluga

odpowiedz
~Marek
Opinia z dnia: 20-08-2014

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

osoby poszkodowane przez PROFI CREDIT proszę o kontakt piotrek40katowice@interia.pl (czytaj więcej)

Wszystkie osoby poszkodowane przez PROFI CREDIT proszę o kontakt piotrek40katowice@interia.pl (czytaj więcej)

• Lion's Bank ● Lokata Bonjour

Moim zdaniem nie warto, ja pofatygowałem się i dowiedziałem się, że mam "tylko" 300k.. Pan, który z pozycji siły, próbował wyperswadować... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

a może byś po prostu nazbiera pkt tyle ile jest za to żelazko? (czytaj więcej)

• Aasa Polska ● Asa Kredyt

Witam,korzystałam z usług tej firmy i jestem zadowolona. (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

Lepiej wziąć kredyt w BS to oprocentowanie jest naprawdę 9.9 %, Pożyczasz 3000 oddajesz 3297 zł i tyle ,a w PKO to 3000 a oddajesz 3540 zł... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● Kredyt hipoteczny (Pakiet...

Powiem szczerze, że czytając Wasze opinie z daleka ominę ten bank. Jestem własnie na etapie szukania kredytu na dokończenie budowy, ale nie... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Konto Oszczędnościowe 24H

2012,04 zalożylem konto w db i dostałem 8,10 % na koncie oszczednościowym (czytaj więcej)

witam przeczytałam wszystkie komentarze i niestety z większością muszę sie zgodzic.sytuacja doprowadziła mnie do tego ze wziełam od... (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

widocznie nie zależy im na klientach bo traktują ich gorzej niż źle. a potem będą się dziwić , że do nich nie chcą wracać. na szczęście... (czytaj więcej)