System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Vanquis Bank, Vanquis Bank Karta kredytowa

Dodaj nowy temat

Komentarze

~xczarnecka
Opinia z dnia: 18-02-2014

witam mam karte od listopada 2013r jestem zadowolona wszystko jest ok nr to 12-3966154 napewno ktos odbierze bardzo mila obsluga

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

" Wybiore to! co jak co, ale ekologia do mnie przemiawia." Jestem w Tauronie i uciekam z niego.Niech się reklamują ale i tak jest najdroższy.... (czytaj więcej)

• Kredito24.pl ● Kredito24.pl

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

mam pytanie czy oni sprawdzaja czy ktos jest zadluzony??? czy komus kto ma dlugi udalo sie wziaz w vivus pozyczke? (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Konto oszczędnościowe

" Getin ma bardzo ciekawe oferty" aby wyrolować klienta (czytaj więcej)

• Netia ● TV Osobista + Szybki Internet...

Są żałośni !!! Jak coś się dzieje - to siuę nie dodzwonisz ! A jak już się dodzwonisz, to i tak nie chą przyjąć zgłoszenia. Wymiana... (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Obsługa zarówno na poziomie banku jak i obsłudze klienta jest bardzo zła. Na początku przejęłam leasing od innej firmy. Zgodnie z protokołem... (czytaj więcej)

• Wonga ● Pożyczka online

Tak to prawda. Dają bez BIK (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

SUPER DORADZTWO, SZYBKO, SPRAWNIE I NAJKORZYSTNIEJ.POLECAM!! (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet M

pierwsza zasada - NIE PODPISUJ UMÓW DŁUGOTERMINOWYCH !!! (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

Witam, miałem załozona lokate bezkarną i właśnie sie skończyła. Wszystko w porządku, odsetki wyplacona, naprawdę polecam (czytaj więcej)