System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: GBS Bank, Kredyt gotówkowy

Dodaj nowy temat

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • eurobank ● Tani kredyt z kontem (dla...

" Dziś chciałem wziąść kredyt 30 tys, zaproponowano mi ratę 940 zł na 48 rat. Moje pytanie, skąd oni biorą takie propozycje? Jak to się ma... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Konto FIRMA TO JA

oddział w Koszalinie to dno, dyrektor nie ogarnia personelu zamiast rozwiązać problem wrzeszczy na klienta, na szczęście są banki obok gdzie... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

" Ja porzyczyłem 15000 2 lata temu w BNP PAribas i kredyt z ubezpieczeniem kosztował mnie 2800 zł. Zaden bank nie był wtedy w stanie nawet... (czytaj więcej)

• Bank Smart ● SMART Procent

LOL. Ciekawe co to za nowy lamel na rynku, ten bank. Osobiście posiadam parę tysięcy w złotówkach, ale wolę trzymać na marnym koncie w mbanku,... (czytaj więcej)

• Aasa Polska ● Asa Kredyt

Pani Anno, Przykro mi czytać taką opinię, ton Pani wypowiedzi jednak pozwala mi sądzić, iż pisała ją Pani we wzburzeniu co nie bez znaczenia... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Wez sobieteraz, bo tak czy siak sie rpzydadza,a z promocji skorzystasz :) Bardzo fajny ten Lendon (czytaj więcej)

• T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

Kto stoi w miejscu zostaje w tyle. Wybrałem Bank Smart ponieważ mam dostęp do konta kiedy tylko zechcę i wszystko to za darmo. (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

" " " a próbowałs wyjasniać w placówce, z tego co wiem sygma mam dobra obsłuę klienta, może to tylko jakieś nieporozumienie, idź do... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

Nie wiem jak u Was ale ja mam raty płatne do 5tego każdego miesiąca a ok 15-16 dostaję smsa ile kolejnej raty jest do spłaty, ile wiszę bakowi... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Uwazam ideabank za dobry z powodu oprocentowania w porownaniu z innymi. Nie mam tu rachunku ROR lecz zakladam lokaty tylko on-line bez straty... (czytaj więcej)