System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: GBS Bank, Kredyt gotówkowy

Dodaj nowy temat

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

odradzam stanowczo.naciągacze jakich mało.mówię do pani że chcę 1500 a ona wpisuje 3000.mówię że chcę na 12 miesięcy a ona pisze... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Kredyt na Start

Witam, jest cos takiego jak europejski Trybunal Praw Czlowieka,ja ze znajomymi napisalem zbiorowa skarge przeciwko posrednikowi-czyli Idea Bank i na... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

Witam. Proszę o wyliczenie kwoty kredytu 80000 na 48 i 60 m-cy samochodowego. (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

" Czytam te komentarze i trochę jestem zdziwiona mam w getinie 3 kredyty i zero problemów żadna rata mi nie rośnie a komentarz iż życzy się... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

Omijać ten bank szerokim łukiem , a umowę kredytową dać do przeczytania prawnikowi chyba że jest się "samobójcą " finansowym, lepiej... (czytaj więcej)

• PKP Energetyka S.A. ● Taryfa G11

" Witam,Korzystam z dostaw PKP Energetyka od 4 lat i jestem bardzo zadowolony. Jeden, że mam taniej niż jakbym miał płacić do pazernego RWE a... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Kredyt hipoteczny...

" kłamstwo!!!!!!!! nam na okres 30 lat pod hipotekę 55000 tys. wcisneli rate 470 zł!!!!!!! spłacamy 3 razy tyle co wzieliśmy" Normalne...... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

szybka pożyczka w Lendonie jest na prawdę szybka a dla tych co pierwszy raz korzystają to jak mi wiadomo odsetek nie płacą.A wszystko załatwia... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" " Ja z profi credit na razie mam miłe wspomnienia, wziąłem i mam ratę ponad 300zł, wszystko jest ok jak na razie, chociaż koszty np... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

"polecam, dostałem oproc 9.5 i 1% prowizji, pokazując tylko dyplom."dużo, bo można uzyskać 6% bez prowizji (czytaj więcej)