System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: GBS Bank, Kredyt gotówkowy

Dodaj nowy temat

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Vanquis Bank ● Vanquis Bank Karta kredytowa

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam (czytaj więcej)

• Dropss ● Dropss 20 Mb/s

netia zrobiła miły ukłon w stronę klienta, wreszcie ktoś o nas pomyślał (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Kredyt mieszkaniowy (oferta...

Bardzo polecam bank przy skomplikowanych sytuacjach "na granicy zdolności". Pozytywna opinia mimo wcześniejszych odmów innych banków.... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Credit Agricole Visa Silver

już działa na stronie jak trzeba i nic nie robiłem z przeglądarką można ? jak widać można ale najlepiej zawsze zwalać winę na klienta że... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Lokata BIZ Spinająca

" Na środki z lokaty czekam 3 dzień. Opieszałość tej instytucji nie zna granic. W każdym normalnym systemie pieniądze przelewane są... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G12 Mega Bezpieczny Prąd 15...

" doliczają obowiązkowe "ubezpieczenie" zł.39 miesięcznie,umowa praktycznie nierozwiązywalna.Odradzam!!!!!"Aktualnie nie ma Żadnych... (czytaj więcej)

• BZ WBK ● Konto Godne Polecenia

Konto godne plecenia? Napisali że opłata za kartę 0zł a łupią co miesiąc. Opłata z pobranie gotówki z innego bankomatu do tej pory była 5... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Credit Agricole Visa Silver

mam to samo co przedmówca z tą różnicą że mam u nich konto osobiste i wszystko działa oprócz zakładki karty kredytowej pani z infolinii... (czytaj więcej)

• BZ WBK ● Kredyt gotówkowy (oferta...

" Polecam :) Szybko, małe oprocentowanie w porównaniu do innych Banków... Miła obsługa klijenta." To chyba nie w BZWBK byłas (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

Proszę o przeliczenie kredytu 50 tys. na 48 rat lub 60tys. na 48 rat ( samochodowy)Pozdr. Barbara Malarewicz (czytaj więcej)