System partnerski

Aktualne porównanie

Kredyt gotówkowy

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

Z trzy miesięcznych lokat polecał bym lokatę w meritum banku bądź w Idea banku, te i jeszcze kilka lokat są lepiej oprocentowane od Smart... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Lokata happy jest dobrą ofertą dla nowych inwestorów. Wiele osób zawiodło się na promocji od agory gdyż nie spełnili wszystkich warunków aby... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Zastanawiam sie własnie nad założeniem lokaty w idea banku bo na gowork.pl/opinie_czytaj,476090 chwalą sobie ludzie lokaty u nich. Jakie zdanie... (czytaj więcej)

• DUON Marketing and Trading S.A. ● C12b

W Polsce jak ze wszystkim telefon , internet , prad ludzie nie czytaja umow a pozniej sie dziwia . A z energia jest tak ze chcesz obnizyc stawke masz... (czytaj więcej)

W dniu 23.03 przelałam z rachunku pieniądze na poczet tejże lokaty, w środę zadzwoniłam zdziwiona że jeszcze nie dostałam potwierdzenia... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

dziwne... czytam dokaldnie te same komentarze na kilku różnych faorach... czyżby zmowa? no nieźle.. (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

w moich też, a od lat korzystam z na przykład ich kredytów ratalnych, i nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Byłem dwukrotnym klietem tej firmy. Moje wrażenia ze swpółpracy z nimi są dobre. Umowa prosta, zasady proste, wniosek też. No i szybko... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

no właśnie to jest sprawdzona firma i można u nich brać pożyczkę. generalnie bez obaw że ktoś bedzie od nas wyłudzać pieniadze! (czytaj więcej)

Lokatę opłaciłem 10.03 i nadal brak potwierdzenia . Na maile brak odpowiedzi. Chyba będzie nowa afera po skok-ach. (czytaj więcej)