System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: GBS Bank, Kredyt gotówkowy

Dodaj nowy temat

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

" To nie prawda.coś źle liczy ta porównywarka.Mam kredyt w Alior Banku i ratę niższą o kilkaset złotych ." Czy jesteś pracownikiem i... (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

ten jest całkiem dobry http://Pazaak.ebrokerpartner.pl/short/2i79h (czytaj więcej)

• Dropss ● Dropss 20 Mb/s

już chwilę na rynku jest, dużo chętnych na przejście więc chyba haczyków żadnych nie ma :) (czytaj więcej)

• Citi Handlowy ● Karta Kredytowa Citibank...

" Jestem posiadaczką od roku, nigdy nie było żadnego problemu. Polecam ;)" Ta karta wyszła niedawno, nie jest na rynku od roku. Oferta jest... (czytaj więcej)

• Santander Consumer Bank ● Lokata Direct+ Internet

złodzieje ze świętokrzyskiej .czy warto jeszcze oszczędzać w bankach? (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

kochani koszty takie duże bo widocznie macie ocenę BIK niską i nie negocjowaliście mi się udało fajną ofertę dostać a porównywałam w... (czytaj więcej)

" " banki bankami ja na ten nie narzekam tylko byle nie przez posrednikow oni to niszcza człowieka" mylisz się… idziesz do posrednika , masz... (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja obniżki

" " Dostawcą jest Energa . Już 2 lata co miesiąc odczytuję sam licznik . W eBOK / na stronie internetowej wpisuję stan licznika i za kilka... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

mam umowe od tygodnia net mial byc 60 mb i taki jest do 15 po 18 25 zenada zglaszalem juz drugi raz to na infolinni jako usterke dzis reklamacje... (czytaj więcej)

pseudo bank ! odradzam zdecydowanie. przez dwa tyg nie mozna bylo wyplacic pieniedzy z bankomatow pko i bzwbk .pozostajesz bez srodkow do zycia. co... (czytaj więcej)