System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: GBS Bank, Kredyt gotówkowy

Dodaj nowy temat

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

zawsze jak zakłądam lokate to sprawdzam opinie o niej - jak sa złę to uciekam gdzie indziej - to uczy banki dbac o klientów;P zachecam... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

" niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia... (czytaj więcej)

• BOŚ Bank S.A. ● Kredyt hipoteczny (oferta...

Dziś po 4miesięcznym okresie zwodzenia i donoszenia wciąż tych samych dokumentów, których ważność wiecznie wygasała - odmówiono mi... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto dla Młodych

oszuści zmieniają warunki podpisanych umów po czasie jakimś i nie maja nic do zaoferowania mam tam konto dość długo i chyba czas zmienić (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia... (czytaj więcej)

• Inteligo ● IGO Lokata

" uwazajcie na wewnetrzne przelewy QiuckMoney w inteligo, skonczyla mi sie lokata przelalem wiec odseti a pozniej 30 tys zl lokaty , popralo mi... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

Już z samej kalkulacji rat brutto ( nie wiem jakie jeszcze koszty przy zawarciu umowy) - wynika 12,63% oprocentowania rzeczywistego. Obawiam się,... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

mam "wlasny kat" w PKO BP, raty sa eleganckie (wychodzi mi kolo 700-800 zlotych). marza w porzo, obsluga jak najblpesza. takze polecam z czystym... (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

A jak oceniacie Raiffeisen-Leasing? Chodzi mi konkretnie o ofertę samochodów osobowych i dostawczych, w tym także używanych... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Kredyt gotówkowy

Bank spada na psy, czekanie, chodzenie, dzwonienie, zapewnianie....ta cała infolinia jest do dupy nawet nie ma przyspieszonego trybu rozpatrywania... (czytaj więcej)