System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

Dodaj nowy temat

Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

Komentarze

~M2-3
Opinia z dnia: 10-06-2011

3 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)

odpowiedz
~zły produkt
Opinia z dnia: 17-02-2012

Bardzo wysoka marża banku 8,95% wraz z WIBOR 3 m-ce daje oprocentowanie pożyczki hipotecznej na poziomie pożyczki konsumpcyjnej (około 14%) w innym Banku. Zdecydowanie drogi, nieefektywny, nieprzyjazny dla klienta Bank, a procent za pożyczke pod zastaw nieruchomości - lichwiarski. Najwyżej oprocentowany kredyt hipoteczny na rynku. Mnóstwo rzekomo "nieobowiązujących" ubezpieczeń bez których nie otrzymasz kredytu. Nie polecam. Nie warto.

odpowiedz
~RMG
Opinia z dnia: 02-06-2013

4 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)

odpowiedz
~niepolecam
Opinia z dnia: 01-08-2013

najgorszy bank jaki może być i bardzo niemiła obsługa...

odpowiedz
~rafał
Opinia z dnia: 15-08-2013

Najgorszy bank - obsługa w oddziałach na fatalnym poziomie, bardzo niekompetentna. Szkoda słów.

odpowiedz
~pyton
Opinia z dnia: 04-09-2013

latwo dostac u nich kredyt, jednak sa dosyc drodzy w porownaniu z innymi bankami. Cos za cos.

odpowiedz
~mihau
Opinia z dnia: 11-09-2013

Poproście o wzór na podstawie którego przeliczane będą raty przy zmianie Wibor-u. Bo jest tak, że jak WIBOR rośnie o 1% podwyżka jest powiedzmy o 20zł jak spada o 1% obniżka jest o 5zł.

odpowiedz
~mloda
Opinia z dnia: 25-09-2013

a ja sie zastanawiam i niewiem co mam zrobic

odpowiedz
~mloda
Opinia z dnia: 25-09-2013

pomocy

odpowiedz
~gosc
Opinia z dnia: 26-09-2013

Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??

odpowiedz
~Dorota
Opinia z dnia: 01-10-2013

" Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??" A czy długość okresu kredytowania jest taka sam, czy na przykład 10 lat więcej? To jest końcowy efekt końcowy.

odpowiedz
~Sir Mario
Opinia z dnia: 05-10-2013

Najbardziej lichwiarski i zakłamany bank. Zła obsługa, fałszowanie rzeczywistości, niezgodność tego co ustalono z agentem z tym co później znajduje sie na dokumentach (a nuż klient nie doczyta). Radzę unikać i obchodzić szerokim łukiem. Oczywiście jak człowiek jest przyparty do muru to i Providencie weźmie kredyt :)

odpowiedz
~jednorazowy klient
Opinia z dnia: 24-10-2013

Siłą rzeczy przeniesiono mi kredyt z Dombanku. Mega nieprzyjazny bank dla klienta. W razie Twoich problemów mają Cię w d... W razie wątpliwości wszystko rozstrzygają na swoją korzyść. Bardzo drogie ubezpieczenie, które na dodatek dzięki "uprzejmości" banku przez rok było ściągane podwójnie. masakra

odpowiedz
~nabrany
Opinia z dnia: 27-10-2013

" 3 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)" kolego nie zmieniaj nicka f...rze

odpowiedz
~gosc
Opinia z dnia: 28-10-2013

" " Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??" A czy długość okresu kredytowania jest taka sam, czy na przykład 10 lat więcej? To jest końcowy efekt końcowy." dlugosc okresu kredytowania identyczy, wplaty identyczne tylko wysokosc raty inna.ja wybieram najnizsza rate.

odpowiedz
~syla
Opinia z dnia: 07-11-2013

" a ja sie zastanawiam i niewiem co mam zrobic" Pieniążki dostałam przy pierwszej wizycie, przy dłuższej współpracy zawsze masz jakieś promocje kredytowe przygotowane dla siebie. Trzeba spłacać regularnie bo po 2 tyg opóźnienia już dzwonią i monitują. Korzystam już parę lat z kredytów z tego banku i jest ok, a obsługa - no cóż wszystko zależy od człowieka. Do tej pory było ok. Puki co polecam usługi. Szybko i sprawnie załatwiają kredyt.

odpowiedz
~wk
Opinia z dnia: 10-11-2013

Biorą wyciąg z konta osobistego i interesują się wpływami nie związanym z wynagrodzeniem np:mam wpływ na konto z opieki to musze sie tłumaczyc co i po co chcą pełno dokumentów!!!!! wysoki procent!!!! nie wiem czy u nich brac...bo inne banki mi odmówiły

odpowiedz
~Tomi
Opinia z dnia: 30-11-2013

A od kiedy w kredycie hipotecznym masz stałą stopę??? Sory ale Jesteś kretynem. A skoro piszesz, że obsługujesz Klientów sporządzając wnioski kredytowe w "motoryzacji" gdzie Banki raczej stosują stałą stopę (nie zawsze), to jesteś podwójnym kretynem. Aż strach myśleć co opowiadasz Klientom. " Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??"

odpowiedz
~d
Opinia z dnia: 22-01-2014

Miałem podobna sytuację jak niektórzy tutaj - tylko ten Bank udzielił mi kredytu. Więc nie powinienem narzekać - ale ten bank jest kuriozalny, przychodzą jakies raty w różnej wysokości - nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego, bez mojej zgody ubezpieczaja mnie na 5 lat na jakieś nieobowiazkowe ubezpieczenia, koszmarna cena franka, ciągle próbują na czyms oszukać. Teraz będe brał kolejny kredyt, nie wiem jak jest w innych bankach ale ten omijam szerokim łukiem - ale oczywiście jak ktoś nie ma wyboru to bierze gettin i tez żyje.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 01-02-2014

" najgorszy bank jaki może być i bardzo niemiła obsługa..." Potwierdzam,że to najgorsy Bank w Polsce!

odpowiedz
~Luczi
Opinia z dnia: 28-02-2014

Obsługa fatalna nie wiem za co placom takim globom na takich stanowiskach, zero szacunku dla klienta i brak kultury w stosunku dla osoby szkoda gadać!!!!!

odpowiedz
~bieniek
Opinia z dnia: 15-03-2014

a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super

odpowiedz
~Klient
Opinia z dnia: 26-03-2014

Serdecznie Nie polecam!!! 3 miesiące od złożenia wniosku i nie mam żadnej decyzji! A analityk tylko wymyśla coraz to głupsze dokumenty do doniesienia! Obsługa tragiczna - gorzej niż w jakimkolwiek urzędzie - a pracownicy zachowują się tak jakby im człowiek przeszkadzał... Nawet nie raczą odebrać telefonu, czy odpisać na maila! Porażka!!! Mając dość poszedłem do konkurencji - podpisałem umowę po dwóch tygodniach! Getin bank już chyba nie chce udzielać kredytów - także nie traćcie u nich czasu i nerwów!

odpowiedz
~anna
Opinia z dnia: 21-04-2014

" a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super" szkoda tylko ze pracuje w tym bankubieniek po prostu to co napisałes smierdzi na odległość

odpowiedz
~ETA
Opinia z dnia: 11-06-2014

NIE POLECAM PRZY DOCHODACH OK 5 TYS NIEDAJE 90TYS KREDYTU POD HIPOTEKE TŁUMACZAC SIE ZAPYTANIAMI W BIKU(ILOSCIA) I MALYMI DOCHODAMI ŻENADA!!!

odpowiedz
~Zbyszek
Opinia z dnia: 24-06-2014

" 3 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)" Hehe ile bank płaci za taką opinię?

odpowiedz
~Damian
Opinia z dnia: 16-07-2014

Witam Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jakąkolwiek współpracę z tym tzw. Bankiem. - Naliczają niesamowicie duże koszty dodatkowe, które oczywiście wychodzą na sam koniec kiedy termin dokonania transakcji już mija - Pracownicy Banku nie potrafią do końca poprawie prowadzić sprawy kredytowej - nagminnie zapominają o ważnych dokumentach, przez co trzeba dodatkowo marnować czas na ich uzupełnianie - Popełniane są karygodne błędy podczas rozpatrywania wniosków kredytowych - Nikt z pracowników, za nic nie jest odpowiedzialny - Odradzam też zakładanie konta internetowego, ciężko cokolwiek załatwić, w oddziałach banku się nie da bo nie mają wglądu do tych kąt, zostaje tylko rozmowa telefoniczna. Nigdy jeszcze nie żałowałem tak mocno swoich decyzja jak po podjęciu współpracy z GETIN BANKIEM

odpowiedz
~Jarek
Opinia z dnia: 24-07-2014

W dniu 01.05.2014 najlepsza oferta kredytu hipotecznego. Wszystkie banki porownalem osobiscie. 0zl prowizja a calkowite oprocentowanie na poziomi 4,52. Obsluga bardzo kompetentna.

odpowiedz
~Ula
Opinia z dnia: 25-07-2014

To co polecacie? " Witam Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jakąkolwiek współpracę z tym tzw. Bankiem. - Naliczają niesamowicie duże koszty dodatkowe, które oczywiście wychodzą na sam koniec kiedy termin dokonania transakcji już mija - Pracownicy Banku nie potrafią do końca poprawie prowadzić sprawy kredytowej - nagminnie zapominają o ważnych dokumentach, przez co trzeba dodatkowo marnować czas na ich uzupełnianie - Popełniane są karygodne błędy podczas rozpatrywania wniosków kredytowych - Nikt z pracowników, za nic nie jest odpowiedzialny - Odradzam też zakładanie konta internetowego, ciężko cokolwiek załatwić, w oddziałach banku się nie da bo nie mają wglądu do tych kąt, zostaje tylko rozmowa telefoniczna. Nigdy jeszcze nie żałowałem tak mocno swoich decyzja jak po podjęciu współpracy z GETIN BANKIEM"

odpowiedz
~Jan
Opinia z dnia: 12-08-2014

" Obsługa fatalna nie wiem za co placom takim globom na takich stanowiskach, zero szacunku dla klienta i brak kultury w stosunku dla osoby szkoda gadać!!!!!" masz rację dziwie się dlaczego ludzie pracujacy tak traktują klientów , ja wiem że pracują za niskie pensje aby się wyrwać z Pcimia Dolnego do Warszawki ale litości za jaką cenę , szanujcie swoich klientów bankowcy bo dzięki nim jeden i drugi może się wyrwac z tej wsi

odpowiedz
~krzysiek
Opinia z dnia: 26-08-2014

Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Obsługa, kontakt koszty kredytu tragiczne. Najgorsze jest to że ciężko jest ten kredyt przenieść do innego banku utrudniają jak mogą.

odpowiedz
~vlad
Opinia z dnia: 05-09-2014

Wziąłęm kredyt w tym banku, miałem szczęście że spłaciłem wcześniej (dobra praca). Ogólnie to odradzam, kruczków mają mnóstwo zawsze na niekorzyść klienta. Obsługa ? Nie ma czegoś takiego.

odpowiedz
~Warszawka
Opinia z dnia: 11-10-2014

" Obsługa fatalna nie wiem za co placom takim globom na takich stanowiskach, zero szacunku dla klienta i brak kultury w stosunku dla osoby szkoda gadać!!!!!" Globom placom placom:-) Jak tacy klienci dzwonią do banku to nic dziwnego, że ciężko mają się porozumieć z obsługą. Może nauczcie się mówić po polsku i jak dzwonicie to poczytajcie trochę o tym co podpisaliście. Jak się nie potrafi czytać to później można być bardzo zdziwionym jakim jest się głupim człowiekiem. Mam kredyt w tym banku i nie mogę złego słowa powiedzieć. Warunki jasne i przejrzyste.

odpowiedz
~amito
Opinia z dnia: 15-10-2014

Szczerze nie polecam, chociaż warunki dali nienajgorsze. Problematyczna obsługa - długo każą czekać na drobne zmiany, do tego ukryte koszty i doradcy, którzy nie udzielają pełnej informacji - sam szukałem szczegółów i informowałem o tym doradcę, a ten jakby nigdy nic potwierdzał moje domysły. Błędne lub niepełne informacje o produktach - kazano mi aktywować nieważną kartę, aby obniżyć koszty. Produkty dodatkowe nie zapisane w umowie - "brak zasad działania" danego produktu. Obecnie konsoliduję kredyt i przenoszę się do innego banku.

odpowiedz
~GNB
Opinia z dnia: 01-11-2014

W domu mam umowę z 2007 r o spekulacyjny kredyt hipoteczny w PLN ale rozliczany w CHF , mogę tylko powiedzieć krótko : NIE ,NIE, NIE ! Skala Bezprawia , Zuchwałość , Bezkarność to jeden Szok ! Reklamacje(dno), kłamstwa , oszustwa , postęp, pomimo ustaleń wszystko zostało zmienione przez bank (na moją niekorzyść), po podpisaniu umowy , brak kontroli nad saldem zadłużenia, kombinacje z kursami walut , ubezpieczeniami ,marżami, szantażami . KNF to atrapa dla klienta banku !

odpowiedz
~pierwszy i ostatni raz
Opinia z dnia: 02-12-2014

najgorszy bank z jakim mialem do czynienia, odradzam!

odpowiedz
~krzychu
Opinia z dnia: 10-12-2014

Ja jestem póki co zadwolony, spłacam regularnie nic się nie dzieje, spłaciłem pożyczkę bez żadnego kłoptu, zawsze mogę się dodzwonie choć kilka razy czasem próbuje, Ja polecam kredyt hipo.

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  ja tez zawarlam taka ustną umowe..przyszly papiery..mąz zaraz odesłal odmowe faxem..zobaczymy, mam nadzieje że w pore sie wycofaliśmy ..dziady... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  witam otrzymalam kredyt dla firm 50 tys w dwoch transzach wyplacili mi 25 a jak dostarczylam dokumenty do wyplaty drugiej transzy 12 dni od pierwzej... (czytaj więcej)

 • Green SA ● G11 MAX Green

  U mnie byli dziś. Tez podawali się ze są z enei i zachodzą jakieś zmiany w związku z zabezpieczeniem ceny przed podwyżka do 2019r. Nagle... (czytaj więcej)

 • BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

  " Od roku jestem klientem BGŻOptima, uważam że jest to jeden z niewielu uczciwych, ciekawe jak będzie po fuzji BNPParibas......" ... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Ja tez dałam się omamić telefonicznie, czy ktoś już zrezygnował z umowy? jak to wygląda ? kurier przynosi i odsyłamy niepodpisane czy... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Moja kuzynka brała u nich trzy miesiące temu. Była zadowolona bo załatwiła wszystko szybko i bez kosztów dodatkowych. Wydaje mi się, że są... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  Ja również brałam pożyczkę w Profi Credit i jestem zadowolona. Zrobiłam remont w domu, naprawiłam samochód i jestem happy. Nie brałam... (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

  Nazywam Hawkins, jestem z Polski, żonaty, i zostały poszukiwania prawdziwej firmy pożyczki w ciągu ostatnich 2 lat i wszystko, co mam był kilka... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Fatalna firma.nie polecam!!!!!! poprosiłam o wyjaśnienie dlaczego naliczyli mi odsetki za nieterminową wpłatę /termin płatności faktury był... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  Można w tej firmie bez przeszkód wziąć pożyczkę bez BIK także dostępna dla wielu z nas. Polecam. (czytaj więcej)