System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Getin Noble Bank, Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

Dodaj nowy temat

Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

Komentarze

~M2-3
Opinia z dnia: 10-06-2011

3 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)

odpowiedz
~zły produkt
Opinia z dnia: 17-02-2012

Bardzo wysoka marża banku 8,95% wraz z WIBOR 3 m-ce daje oprocentowanie pożyczki hipotecznej na poziomie pożyczki konsumpcyjnej (około 14%) w innym Banku. Zdecydowanie drogi, nieefektywny, nieprzyjazny dla klienta Bank, a procent za pożyczke pod zastaw nieruchomości - lichwiarski. Najwyżej oprocentowany kredyt hipoteczny na rynku. Mnóstwo rzekomo "nieobowiązujących" ubezpieczeń bez których nie otrzymasz kredytu. Nie polecam. Nie warto.

odpowiedz
~RMG
Opinia z dnia: 02-06-2013

4 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)

odpowiedz
~niepolecam
Opinia z dnia: 01-08-2013

najgorszy bank jaki może być i bardzo niemiła obsługa...

odpowiedz
~rafał
Opinia z dnia: 15-08-2013

Najgorszy bank - obsługa w oddziałach na fatalnym poziomie, bardzo niekompetentna. Szkoda słów.

odpowiedz
~pyton
Opinia z dnia: 04-09-2013

latwo dostac u nich kredyt, jednak sa dosyc drodzy w porownaniu z innymi bankami. Cos za cos.

odpowiedz
~mihau
Opinia z dnia: 11-09-2013

Poproście o wzór na podstawie którego przeliczane będą raty przy zmianie Wibor-u. Bo jest tak, że jak WIBOR rośnie o 1% podwyżka jest powiedzmy o 20zł jak spada o 1% obniżka jest o 5zł.

odpowiedz
~mloda
Opinia z dnia: 25-09-2013

a ja sie zastanawiam i niewiem co mam zrobic

odpowiedz
~mloda
Opinia z dnia: 25-09-2013

pomocy

odpowiedz
~gosc
Opinia z dnia: 26-09-2013

Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??

odpowiedz
~Dorota
Opinia z dnia: 01-10-2013

" Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??" A czy długość okresu kredytowania jest taka sam, czy na przykład 10 lat więcej? To jest końcowy efekt końcowy.

odpowiedz
~Sir Mario
Opinia z dnia: 05-10-2013

Najbardziej lichwiarski i zakłamany bank. Zła obsługa, fałszowanie rzeczywistości, niezgodność tego co ustalono z agentem z tym co później znajduje sie na dokumentach (a nuż klient nie doczyta). Radzę unikać i obchodzić szerokim łukiem. Oczywiście jak człowiek jest przyparty do muru to i Providencie weźmie kredyt :)

odpowiedz
~jednorazowy klient
Opinia z dnia: 24-10-2013

Siłą rzeczy przeniesiono mi kredyt z Dombanku. Mega nieprzyjazny bank dla klienta. W razie Twoich problemów mają Cię w d... W razie wątpliwości wszystko rozstrzygają na swoją korzyść. Bardzo drogie ubezpieczenie, które na dodatek dzięki "uprzejmości" banku przez rok było ściągane podwójnie. masakra

odpowiedz
~nabrany
Opinia z dnia: 27-10-2013

" 3 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)" kolego nie zmieniaj nicka f...rze

odpowiedz
~gosc
Opinia z dnia: 28-10-2013

" " Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??" A czy długość okresu kredytowania jest taka sam, czy na przykład 10 lat więcej? To jest końcowy efekt końcowy." dlugosc okresu kredytowania identyczy, wplaty identyczne tylko wysokosc raty inna.ja wybieram najnizsza rate.

odpowiedz
~syla
Opinia z dnia: 07-11-2013

" a ja sie zastanawiam i niewiem co mam zrobic" Pieniążki dostałam przy pierwszej wizycie, przy dłuższej współpracy zawsze masz jakieś promocje kredytowe przygotowane dla siebie. Trzeba spłacać regularnie bo po 2 tyg opóźnienia już dzwonią i monitują. Korzystam już parę lat z kredytów z tego banku i jest ok, a obsługa - no cóż wszystko zależy od człowieka. Do tej pory było ok. Puki co polecam usługi. Szybko i sprawnie załatwiają kredyt.

odpowiedz
~wk
Opinia z dnia: 10-11-2013

Biorą wyciąg z konta osobistego i interesują się wpływami nie związanym z wynagrodzeniem np:mam wpływ na konto z opieki to musze sie tłumaczyc co i po co chcą pełno dokumentów!!!!! wysoki procent!!!! nie wiem czy u nich brac...bo inne banki mi odmówiły

odpowiedz
~Tomi
Opinia z dnia: 30-11-2013

A od kiedy w kredycie hipotecznym masz stałą stopę??? Sory ale Jesteś kretynem. A skoro piszesz, że obsługujesz Klientów sporządzając wnioski kredytowe w "motoryzacji" gdzie Banki raczej stosują stałą stopę (nie zawsze), to jesteś podwójnym kretynem. Aż strach myśleć co opowiadasz Klientom. " Prosze mi w takim razie wytlumaczyc,skoro rata stala miesieczna wychodzi w getin banku najtaniej to co mnie obchodzi jaka maja marze skoro dla mnie liczy sie wysokosc raty w calym okresie kredytu.Pracuje w handlu i skladam wnioski dla kilentow o kredyty i leasingi(motoryzacja)i najwazniejszy jest w sume efekt koncowy czyli rata do zaplacenia, bo co z tego ze marza jest droga jak inne oplaty beda tansze co wsumie da nizsza rate i w calym okresie kredytowania zaplace najmniej??Moze ja czegos nie rozumiem??"

odpowiedz
~d
Opinia z dnia: 22-01-2014

Miałem podobna sytuację jak niektórzy tutaj - tylko ten Bank udzielił mi kredytu. Więc nie powinienem narzekać - ale ten bank jest kuriozalny, przychodzą jakies raty w różnej wysokości - nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego, bez mojej zgody ubezpieczaja mnie na 5 lat na jakieś nieobowiazkowe ubezpieczenia, koszmarna cena franka, ciągle próbują na czyms oszukać. Teraz będe brał kolejny kredyt, nie wiem jak jest w innych bankach ale ten omijam szerokim łukiem - ale oczywiście jak ktoś nie ma wyboru to bierze gettin i tez żyje.

odpowiedz
~Piotr
Opinia z dnia: 01-02-2014

" najgorszy bank jaki może być i bardzo niemiła obsługa..." Potwierdzam,że to najgorsy Bank w Polsce!

odpowiedz
~Luczi
Opinia z dnia: 28-02-2014

Obsługa fatalna nie wiem za co placom takim globom na takich stanowiskach, zero szacunku dla klienta i brak kultury w stosunku dla osoby szkoda gadać!!!!!

odpowiedz
~bieniek
Opinia z dnia: 15-03-2014

a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super

odpowiedz
~Klient
Opinia z dnia: 26-03-2014

Serdecznie Nie polecam!!! 3 miesiące od złożenia wniosku i nie mam żadnej decyzji! A analityk tylko wymyśla coraz to głupsze dokumenty do doniesienia! Obsługa tragiczna - gorzej niż w jakimkolwiek urzędzie - a pracownicy zachowują się tak jakby im człowiek przeszkadzał... Nawet nie raczą odebrać telefonu, czy odpisać na maila! Porażka!!! Mając dość poszedłem do konkurencji - podpisałem umowę po dwóch tygodniach! Getin bank już chyba nie chce udzielać kredytów - także nie traćcie u nich czasu i nerwów!

odpowiedz
~anna
Opinia z dnia: 21-04-2014

" a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super" szkoda tylko ze pracuje w tym bankubieniek po prostu to co napisałes smierdzi na odległość

odpowiedz
~ETA
Opinia z dnia: 11-06-2014

NIE POLECAM PRZY DOCHODACH OK 5 TYS NIEDAJE 90TYS KREDYTU POD HIPOTEKE TŁUMACZAC SIE ZAPYTANIAMI W BIKU(ILOSCIA) I MALYMI DOCHODAMI ŻENADA!!!

odpowiedz
~Zbyszek
Opinia z dnia: 24-06-2014

" 3 banki odmówiły, tylko tu dostaliśmy, na tych samych dokumentach. W dodatku wstępna oferta raty zgadzała się potem z umową :)" Hehe ile bank płaci za taką opinię?

odpowiedz
~Damian
Opinia z dnia: 16-07-2014

Witam Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jakąkolwiek współpracę z tym tzw. Bankiem. - Naliczają niesamowicie duże koszty dodatkowe, które oczywiście wychodzą na sam koniec kiedy termin dokonania transakcji już mija - Pracownicy Banku nie potrafią do końca poprawie prowadzić sprawy kredytowej - nagminnie zapominają o ważnych dokumentach, przez co trzeba dodatkowo marnować czas na ich uzupełnianie - Popełniane są karygodne błędy podczas rozpatrywania wniosków kredytowych - Nikt z pracowników, za nic nie jest odpowiedzialny - Odradzam też zakładanie konta internetowego, ciężko cokolwiek załatwić, w oddziałach banku się nie da bo nie mają wglądu do tych kąt, zostaje tylko rozmowa telefoniczna. Nigdy jeszcze nie żałowałem tak mocno swoich decyzja jak po podjęciu współpracy z GETIN BANKIEM

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

Witam wszystkich. Jak najbardziej polecam ten bank czyli Meritum Bank. Jestem rolnikiem i wziołem tam kredyt na zakup ciągnika.Część... (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

Każde sprawdzenie twojego samochodu w EFL- na prośbę policji lub straży miejskiej 50 PLN. Podpisanie ubezpieczenia z inną firmą niż wskazuje... (czytaj więcej)

• Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12b

" " Rewelacyjna firma - oszczędności naprawdę extra. Żadna firma mi takich nie zaproponowała. Zmienili mi taryfę, zredukowali moc bierną -... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Mi się podoba u nich, że można sobie samemu ustalić okres spłaty i potem w razie potrzeby jeszcze go przedłużyć. Dobre mają podejście do... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Dobrze, ze w umowie podaja od razu wszystko na tacy, a nie kombinuja i ukrywaja oplaty po katach. Z chwilowkami trzeba byc ostroznym, ale tej firmie... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

tez się dziwię, ze od roku firma nie upomniała się o swoje pieniądze, ale tak to jest, że ludzie biorą pożyczki, nie wywiązują się ze... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Namnożyło się teraz tych firm, ale to chyba dobrze, że jest konkurencja to mamy w czym wybierać. Ja niedawno pożyczałam 1000zł w niewielkiej... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

Najpierw 2zl przy wyplacie pozniej 5zl a co jesli czlowiek nie ma na chleb nie polecam (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

" Bartoszu najpierw poczytaj o firmie a potem się wypowiadaj. Jak Ty to ująłeś wpisy zastraszanych pracowników? Przez kogo Klientów,... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Lokata BIZ PRO

" Konto może i jest daemowe, ale uważaj bo mozesz tej lokaty nie odzyskać, tak jak ja teraz szarpię sie z bankiem o zwrot moich pieniędzy wraz... (czytaj więcej)