System partnerski

Aktualne porównanie

Kredyt samochodowy Nordea Auto

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Vectra ● TV Platynowy HD + 100 Mb/s

Podają wszystkie informacje o promocjach na panwybierak.pl to porównywarka uslug telekomunikacyjnych (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Twoja Lokata III

z lokat 3 miesięcznych dostępne na rynku są lokaty na 5% i 4,5% więc za zyskami powinno rozglądać się w innym banku. (czytaj więcej)

• Millennium Bank ● Dobre Konto

aktualnie istnieją lepsze oferty na rynku kont bankowych. Przykładowo Konto T-mobile nie wymaga żądnych wpływów minimalnych a założenie i... (czytaj więcej)

• Getin Online ● Konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe w Getin banku w cale nie jest tak atrakcyjne. Oprocentowanie 3,5% na rachunku oszczędnościowym oferuje jedynie FM Bank Taki... (czytaj więcej)

• Getin Online ● Konto oszczędnościowe

Brak opcji "przelew" na koncie oszczędnościowym !!! Napisałem maila z prośbą o wyjaśnienie - niby w jaki sposób mam wypłacić swoje... (czytaj więcej)

• PLUS BANK ● Lokata Internetowa

Założyłem. Przelałem kasę i od 8 dni nie mam potwierdzenia. (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

szybki kredyt gotówkowy do 200 tysięcy to tylko w reklamie.Ja chciałem 30 tysięcy od podpisania wniosku na jakikolwiek kontakt czekałem 4... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" Kod rabatowy chyba jest na ich stronie" Kod dostajemy w smsie. (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

Od końca marca 2015 ING zwiększa wysokość kwoty na płatności kartą do 300 zł, inaczej bank będzie naliczał miesięcznie 7 zł za kartę (a... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

powiem tAK. o kredyt ciężko jest ....wcale nie. na infolinie zadzwon dobrze doradza. oczywiście ja tak zrobiłem nie mam zdolności kredytowej ale... (czytaj więcej)