System partnerski

Aktualne porównanie

Kredyt samochodowy Nordea Auto

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

Polecam pożyczkę jak najbardziej w Profi Credit. Formalności minimalne i decyzja o przyznaniu pieniędzy bardzo szybka. (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto dla Młodych

Karta kodów wydana do Konta Pierwszego nadal jest aktywna i można z niej korzystać przy Koncie dla Młodych. Proponujemy jednak zmienić w iPKO... (czytaj więcej)

Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła na ich infolinie,a ja też mam konto dla młodych i fajne jest. (czytaj więcej)

Właśnie w banku PKO zmieniłam konto z Konta Pierwszego na Konto Dla Młodych. Chciałabym wiedzieć czy mogę wykorzystać jeszcze starą kartę... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

Bardzo serdecznie polecam. Pożyczka łatwa do wzięcia i szybka do spłaty. Zero jakich kolwiek formalności. Mogę wszystkich zachęcić do... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Weryfikacja przez internet i pierwsza pożyczka za darmo. Nie ma żadnych "kruczków". Według mnie świetna opcja. (czytaj więcej)

• Bank SMART ● SMART Lokata na powitanie

lubię oferty specjalne dla nowych klientów. Zobaczę co będą mieli po przejściu tej i wzięciu już normalnej. Jak teraz patrzę też nie jest... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Żona wzięła pożyczkę od Vivus.Czas załatwiania 10 min razem z rozmową z konsultantem potwierdzającym dane osobowe.Po rozmowie natychmiast... (czytaj więcej)

• BGŻ Bank ● Konto Nr 1

A ja polecam bgz i Konto nr 1 prowadzenie mam za darmo,wszystkie bankomaty i karte też bo płace nią na 300 zł bez problemu.wszystko mam za darmo (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

" ile trzeba czekać na pieniadze" Ja z żoną czekaliśmy 10 min. w Niedzielę (Zielone Swiątki} (czytaj więcej)