System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Nordea Bank Polska, Kredyt samochodowy Nordea Auto

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

" " Osoby powyżej wyjaśniły działanie karty więc mi tu nic więcej do gadania nie zostało ,po prostu genialne rozwiązanie jestem bardzo... (czytaj więcej)

• eurobank ● Rachunek oszczędnościowy...

a ja polecam, to konto oszczędnościowe posiadam od kilku lat i póki co jestem zadowolona. (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

Potwierdzam opinie większości użytkowników ten leasing to tragedia, kosmiczne opłaty za wszystko, a zwłaszcza za ponowne wznowienie umowy, a... (czytaj więcej)

• Raiffeisen Polbank ● Konto Aktywne

Bardzo drogo,i trzeba uważac (czytaj więcej)

• Cyfrowy Polsat ● Internet 1 GB LTE

też mnie słabi jak czytam komentarze ale właśnie takich rad potrzebuję dlatego nie skorzystam z usługi internetowej CYFROWEGO POLSATU (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet Start (Select Extra HD...

Najgorsze doświadczenie z dostawca telewizji i internetu w życiu. Miałem na początku pakiet za kilkadziesiąt złotych za Pakiet Max Extra HD z... (czytaj więcej)

• PLUS BANK ● Lokata Internetowa

Podatek belki to 19% (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

zawsze jak zakłądam lokate to sprawdzam opinie o niej - jak sa złę to uciekam gdzie indziej - to uczy banki dbac o klientów;P zachecam... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

" niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia... (czytaj więcej)

• BOŚ Bank S.A. ● Kredyt hipoteczny (oferta...

Dziś po 4miesięcznym okresie zwodzenia i donoszenia wciąż tych samych dokumentów, których ważność wiecznie wygasała - odmówiono mi... (czytaj więcej)