System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Nordea Bank Polska, Kredyt samochodowy Nordea Auto

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Energa S.A. ● G11k Gwarancja obniżki

Mam podobny problem z ENERGĄ GDAŃSK. Często nie mogę wprowadzić stanów rzeczywistych pomimo zgodności wszystkich danych uprawniających do... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

Ja nie wiem skąd Wy bierzecie takie problemy. Ja mam non toper 30 mbps a w nocy nawet do 35 mbps ale nigdy mi nie spadało poniżej tych 30. Ping... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

" Getin Bank to oszuści i nie kompetentni pracownicy-rozmawiają z klientami ja z potencjalnym złodziejem lub oszustem.Odsetki i wezwania do... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

" W umowie jest napisane wyraźnie:"W sytuacji podjęcia decyzji przez organy Banku o zmianie oprocentowania oraz przy spełnieniu kryteriów... (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Meritum Zysku w Internecie

Proszę spróbować zerwać lokatę- ja w tej sprawie dzwoniłem do konsultanta /infolinia/ 4 razy , panie się wyłączają nie podając... (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Lokata Standardowa Internetowa

nieaktualna (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Konto oszczędnościowe

Witam, specjalizuję się w doborze optymalnych rozwiązań finansowych na każdą kieszeń. Proszę o kontakt na maila, jeżeli ktoś jest... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Szukasz kredytu? Albo ty odmówiła pożyczki przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz prawo miejsce na... (czytaj więcej)

• FM Bank PBP ● SMART Lokata

Tak próbowałam. Ale wole inwestycje w wierzytelności (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

[myśmy już wzieli teraz czekamy na przelew gotówki (czytaj więcej)