System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Nordea Bank Polska, Kredyt samochodowy Nordea Auto

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • mBank ● mBank Visa Classic

Beznadziejna przemiana. Nie znajdziecie już złotej rybki. Kultowa black card zniknęła. W zamian bezpłciowa nowa karta w pstrokatych kolorach.... (czytaj więcej)

• INCREDIT ● Szybka pożyczka

bardzo wysokie oprocentowanie nie polecam (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

Bgż to największe złodzieje w polsce. Z konta pieniądze znikają :/ yebane nieroby. (czytaj więcej)

• Provident ● Pożyczka gotówkowa

Nie polecam, więcej trzeba spłacić niż się weźmie a na dodatek straszą sądem!!!!! (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Mini Ratka (konsolidacja)

Jestem klientka banku PKO BP od kilkunastu lat. Wplywa tam moja pensja. Mam tam kredyt odnawialny a nigdy nie odmawiali mi dodatkowego kredytu.... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G11 Mega Bezpieczny Prąd 15...

" Dobra praca w branży energetycznej i gazowej dla przedstawicieli handlowych . Najwyższe wynagrodzenie w Polsce . Sprawdź i się przekonaj .... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G12 Mega Bezpieczny Prąd 15...

doliczają obowiązkowe "ubezpieczenie" zł.39 miesięcznie,umowa praktycznie nierozwiązywalna.Odradzam!!!!! (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G11 Mega Bezpieczny Prąd 15...

doliczają obowiązkowe "ubezpieczenie" zł.39 miesięcznie ,umowa praktycznie nierozwiązywalna (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

A ja dopiero biorę kredyt w meritum i jak na razie jest super.Miła i rzeczowa obsługa. Dziś złożyłam wniosek i jeszcze mam dostarczyć kilka... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Daro526.produktyfinansowe.pl " wielkie oszustwo nie wysyłać 1 grosz to oszuści" (czytaj więcej)