System partnerski

Aktualne porównanie

Kredyt samochodowy Nordea Auto

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Naprawde szybka pozyczka bez zbędnych pytan. Wziąłem na swięta na prezenty dla dzieci. Nie wierzyłem do końca w tą pierwszą darmową... (czytaj więcej)

• Toyota Bank ● Konto oszczędnościowe

" Zakładanie konta w Toyota Bank to pomyłka.Właśnie się dowiedziałem że aby odzyskać drobną kwotę która została zaksięgowana przez nich... (czytaj więcej)

• Toyota Bank ● Indeksowane Konto...

wielki niewypał naturalnie dla klienta założyłem to konto i przez 2 słownie-dwa miesiące zarobiłem na kwocie 10000 zł "aż siedem zł ... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" To jest banda oszustów ktora zeruje na biednych ludziach bo kto tam idzie ten kto nie ma dochodów a u nich nie trzeba nic tylko dowod osobisty,... (czytaj więcej)

" Wzięłam u nich pożyczkę odnawialną,chociaż nie wiedziałam na czym to polega.Spłacam regularnie,ale nie ma końca.Co roku wpływały... (czytaj więcej)

" Wzięłam 4 tys. w czerwcu , dzisiaj chciałam spłacić a oni mi wyliczyli że mam wpłacić 11 tys.zł , to czyste szaleństwo. Kto na... (czytaj więcej)

" Zacznijmy od tego: to nie jest Bank, wiadome, że będzie to pożyczka dużo droższa niż w Banku, chociaż z drugiej strony Banki też kroją,... (czytaj więcej)

" witam przeczytałam wszystkie komentarze i niestety z większością muszę sie zgodzic.sytuacja doprowadziła mnie do tego ze wziełam od... (czytaj więcej)

Powiem tak. Przede wszystkim jest to największy złodziej jakiego można sobie wyobrazić. Ale jest haczyk na nich-SĄDY. Jeśli przychodzi nakaz... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

a może byś po prostu nazbiera pkt tyle ile jest za to żelazko? (czytaj więcej)