System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Nordea Bank Polska, Kredyt samochodowy Nordea Auto

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Deutsche Bank Polska ● Kredyt hipoteczny (Pakiet...

Ja wziąłem kredyt hipoteczny w DB przez pośrednika (Dom kredytowy NOTUS). I muszę powiedzieć, że to on (pośrednik) wyłapywał te wszystkie... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Pożyczka gotówkowa bez...

Jestem klientką banku od kilku lat i szczerze mówiąc bardzo bardzo żałuje.Nie otrzymuje ZADNYCH OFERT,ŻADNYCH.Siostra ma konto w millenium i... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

też uważąm,żę jedyne problemy to, własna nie uwaga . (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

witam.potrzebujesz kredytu? ty potrzebuję pomocy finansowej na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłacić dług, jeśli tak kontakt... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

NIE POLECAM alior banku- to złodzieje. drogo, wydzwaniają, męczą i oszukuja!!! (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

czy daja tez zadlużonym (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Założyłem wątek ale zniknął. Mam pytanie czy ktoś korzysta z ofert banków które działają obok producentów samochodów - jak np. RCI... (czytaj więcej)

• T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

Tak czytam te wszystkie negatywne komentarze i chyba zostanę jednak przy moim starym dobrym Inteligo ;) (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Witam jak w tytule zdecydowanie odradzam branie pożyczki z VIVUS ,wiem że tonący brzytwy się chwyta ale to co ostatnio mi się przydarzyło to... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Piotrzebowalam pilnie peniedzy, wplacilam grosz a pieniedzy jak nie bylo to nie bylo! (czytaj więcej)