System partnerski

Aktualne porównanie

Kredyt samochodowy Nordea Auto

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

" Uważajcie - umowa do 2 listopada br sprzęt oddany a ta firma pobiera opłaty za cały miesiąc do przodu.Zwykłe oszustwo.Nawet sieci... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

NAJGORSZY NET NA ŚWIECIE!!! Mam pakiet 30 Mbps, prędkość neta 5-10 Mbps... :/ A to i tak dobrze, bo często internetu nie ma wcale. Przy próbie... (czytaj więcej)

• Cyfrowy Polsat ● Internet 1 GB LTE

" Ale cenzura na tych opiniach pewnie siedzi jakiś moderator i wycina nie pochlebne opinie" chyba jednak nie. (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Vivus to oszuści. Żenujący na ludzkiej głupocie pisze to w imieniu osoby która zdała mi relacje z metod tej lichwiarskiej pseudo firmy niestety... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Lokata BIZ Spinająca

Jak wygląda sprawa zamknięcia konta oszczędnościowego dla lokaty BIZ PRO oraz wypłata kapitału lokaty wraz z odsetkami? (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

To nie jest tak, że sobie nie obniża. Może jeszcze nie dostałeś aktualizacji po prostu. (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto za Zero

super oferta na rynku. krajowe przelewy za free. (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

Wzięłam u nich pożyczkę odnawialną,chociaż nie wiedziałam na czym to polega.Spłacam regularnie,ale nie ma końca.Co roku wpływały... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

Ja też się wpakowałam. (czytaj więcej)

• BZ WBK ● Nowa Lokata Swobodnie...

Dziwny to bank,który niby honoruje lokatą mobilną w ramach BZWBK 24mobile-na 3,5%,ale tylko tych co posiadają smarthony.Jestem w tym banku kupę... (czytaj więcej)