System partnerski

Aktualne porównanie


Kredyt samochodowy Nordea Auto

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy - oferta...

  " Zjeżdżaj naganiaczu. Idea to ten sam Czarnecki co Getin, Noble i inne badziewie"Zachęcam do szczegółowego poznania istoty działalności... (czytaj więcej)

 • Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

  Witam.... piszę tę krótką informację bo przelała się czara goryczy. DB jest to bank w którym w 2011 r., gdy składaliśmy wniosek o kredyt... (czytaj więcej)

 • BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

  " nowosci nie idryles wystrczy w bgz optima przelew miedzy kontami do innego banku i spwrotem do bgz optima i juz jestes od nowa nowym klinetem w... (czytaj więcej)

 • Aasa Polska ● Asa Kredyt

  Brałem kredyt w Aasa i nie mam do nich zastrzeżeń. Umowa nie zawierała kruczków, nie ukryli przede mną żadnych kosztów, wiedziałem ile... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy - oferta...

  Najgorszy jaki moze byc leasing to GETIN (czytaj więcej)

 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  " Zanim wybierzecie jakąs firmą leasingową, skorzystajcie z usług doradców - GO-leasing, polecam tą firmę. Rzetelnie zajmują się każdym... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  ja udałem się do oddziału pko bp w zesżłym tygodniu i wziałem mini ratkę na opony zimowe do mojej autka. Stwierdziłem, ze jak mam płacic... (czytaj więcej)

 • Vanquis Bank ● Pożyczka odnawialna

  " Konsultantka zadzwonila do mnie po kilku minutach. Nastepnego dnia podpisalam umowe , a po kolejnych dwoch dniach pieniadze mialam na koncie. ... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Konto Wyższej Jakości

  Jeśli założysz konto wyższej jakości i zrobisz w każdym m-cu przelew na kwotę 2500 (ten przelew wystarczy zrobić na 1 dzień) nie musi... (czytaj więcej)

 • Inteligo ● Konto Inteligo z kartą

  Konto za 0 pod warunkiem zapłaty karta na kwotę 100 zł. Ponadto teraz można dostać 100 zł za założenie konta Inteligo z polecenia po... (czytaj więcej)