System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Nordea Bank Polska, Kredyt samochodowy Nordea Auto

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Witamy 24hour Kredytowej serwisuCzy próbował uzyskać pożyczki z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują... (czytaj więcej)

• Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

" Podpisałem umowę na 20MB/s, ale po jakimś czasie transfer spadł poniżej 10MB/s. Pisałem pisma, reklamowałem i przyznali mi częściowo... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● kredyt na PIT

Wziąłem nieświadomie niebezpieczeństwa kredyt samochodowy w tym "banku". Raty spłacałem, a tu nagle przyszło, że mam do zapłacenia polisę... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

co powiecie na to marżą w pierwszych 12 miesiącach 1.1 potem 2,18 - 0 % bez prowizji 5 % wkładu własnego ubezpieczenie około 10 tys całkowity... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Ja żadnej sumy nie wpłacałam i mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie mimo że mam pożyczkę w innej instytucji pozabankowej. Fakt że na... (czytaj więcej)

• Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

nie prawda że z komornikiem dostaniesz pozyczkę. Ja nie dostałam (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

" ja równiż zastanawiałam się nad wzięciem kredytu w meritum ale w ostatniej chwili zdecydowałam się na sygma bank bo tam zaproponowali mi do... (czytaj więcej)

• Pozyczkomat.pl ● Pozyczkomat.pl

Popieram ta firma to porazka :-( czekam 3 dzien no przeciez inne chwilowki juz by 100razy daly odp a tu niby nie maja zaksiegowanej oplaty... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Alior Bank Karta kredytowa...

Ktoś ma ? Wie jak ją dostać? (czytaj więcej)

• Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

Podpisałem umowę na 20MB/s, ale po jakimś czasie transfer spadł poniżej 10MB/s. Pisałem pisma, reklamowałem i przyznali mi częściowo rację.... (czytaj więcej)