System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Nordea Bank Polska, Kredyt samochodowy Nordea Auto

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Rom33
Opinia z dnia: 13-06-2012

UWAGA !!! Kredyt tylko na samochody z polskim twardym dowodem rejestracyjnym. Dużo obiecują ale gdy złoży się wniosek to są DUŻE schody, tani kredyt ale bardzo ciężko go dostać. NIE POLECAM.

odpowiedz
~AnnaZ
Opinia z dnia: 27-07-2012

a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?

odpowiedz
~W>B>27
Opinia z dnia: 29-11-2012

Olewają człowieka!!!!!!Prosiłem o rozmowe z konsultantem i zero odpowiedzi.Nie Polecam!!!!!!Tylko ten bank sie nie odezwał.

odpowiedz
~mmm
Opinia z dnia: 11-09-2013

HESTIA, Compensa " a czy ktoś się orientuje jaka firma oferuje tanie ubezpieczenie samochodu uk ?"

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  Witam, jest cos takiego jak europejski Trybunal Praw Czlowieka,ja ze znajomymi napisalem zbiorowa skarge przeciwko posrednikowi-czyli Idea Bank i na... (czytaj więcej)

 • BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

  Witam. Proszę o wyliczenie kwoty kredytu 80000 na 48 i 60 m-cy samochodowego. (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

  " Czytam te komentarze i trochę jestem zdziwiona mam w getinie 3 kredyty i zero problemów żadna rata mi nie rośnie a komentarz iż życzy się... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

  Omijać ten bank szerokim łukiem , a umowę kredytową dać do przeczytania prawnikowi chyba że jest się "samobójcą " finansowym, lepiej... (czytaj więcej)

 • PKP Energetyka S.A. ● Taryfa G11

  " Witam,Korzystam z dostaw PKP Energetyka od 4 lat i jestem bardzo zadowolony. Jeden, że mam taniej niż jakbym miał płacić do pazernego RWE a... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Kredyt hipoteczny...

  " kłamstwo!!!!!!!! nam na okres 30 lat pod hipotekę 55000 tys. wcisneli rate 470 zł!!!!!!! spłacamy 3 razy tyle co wzieliśmy" Normalne...... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  szybka pożyczka w Lendonie jest na prawdę szybka a dla tych co pierwszy raz korzystają to jak mi wiadomo odsetek nie płacą.A wszystko załatwia... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " " Ja z profi credit na razie mam miłe wspomnienia, wziąłem i mam ratę ponad 300zł, wszystko jest ok jak na razie, chociaż koszty np... (czytaj więcej)

 • Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

  "polecam, dostałem oproc 9.5 i 1% prowizji, pokazując tylko dyplom."dużo, bo można uzyskać 6% bez prowizji (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  Jeden grosz to nie majątek, a emamona ma certyfikaty i to Wiarygodnej Finansowo Firmy, który jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa... (czytaj więcej)