System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: mBank, Kredyt samochodowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~jkKlSIIzcvZHolf
Opinia z dnia: 28-03-2013

Cw0z4R , [url=http://mgclzbkhdgrv.com/]mgclzbkhdgrv[/url], [link=http://cfzmlmvzqohn.com/]cfzmlmvzqohn[/link], http://rpfddazivldl.com/

odpowiedz
~Oszukany
Opinia z dnia: 05-08-2014

Zostałem oszukany przez ten bank, koszt kredytu wzrósł o kilka tysięcy złotych. Oprocentowanie wynosi prawie tyle co kredyt gotówkowy (~12%) plus cesja z ubezpieczenia samochcodu dla banku.

odpowiedz
~KTOS
Opinia z dnia: 30-11-2014

Juz w tym banku miałem kredyt i zostałem również oszukany. Niby wszystko ładnie a do spłaty miałem 3 razy wiecej. Po spłaceniu go przez inny bank chciałem potwierdzenia ze wszystko jest oky i nie dosc ze musiałem zapłacic za papierek 30 zł to jeszcze do tej pory go nie otrzymałem a juz mija dwa lata....... Nie polecam nikomu tego Banku

odpowiedz
~Andrzej
Opinia z dnia: 02-04-2015

Ja brałem kredyt, wszystkie raty spłacone, zadnych dodatkowych bzdur. Wczesniejsza spłąta przebiegła raz dwa. Papiery przysłane. Ja POLECAM!!!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  LUDZIE !!!!! ta firma jest GENIALNA!! UWAGA na czym polega cały MYK 1. złapać ludzi na hasło 2.niby stała cena ,ale jak zrobić aby firma na... (czytaj więcej)

 • Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

  " ja wzielam kredyt w meritum,fakt wzielam 36.600 rata mi wyszla 1340 zl ,miałam trochę problemów finansowych co doprowadzilo ze nie wplacilam... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Alior Bank Karta kredytowa...

  Informacje są nieprawdziwe. Bank podaje iż pobiera opłaty za wydanie karty 10 zł. Ponadto nie ma nic o cashbak-u!!!! (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Odradzam!! (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  ja tez zawarlam taka ustną umowe..przyszly papiery..mąz zaraz odesłal odmowe faxem..zobaczymy, mam nadzieje że w pore sie wycofaliśmy ..dziady... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  witam otrzymalam kredyt dla firm 50 tys w dwoch transzach wyplacili mi 25 a jak dostarczylam dokumenty do wyplaty drugiej transzy 12 dni od pierwzej... (czytaj więcej)

 • Green SA ● G11 MAX Green

  U mnie byli dziś. Tez podawali się ze są z enei i zachodzą jakieś zmiany w związku z zabezpieczeniem ceny przed podwyżka do 2019r. Nagle... (czytaj więcej)

 • BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

  " Od roku jestem klientem BGŻOptima, uważam że jest to jeden z niewielu uczciwych, ciekawe jak będzie po fuzji BNPParibas......" ... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Ja tez dałam się omamić telefonicznie, czy ktoś już zrezygnował z umowy? jak to wygląda ? kurier przynosi i odsyłamy niepodpisane czy... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Moja kuzynka brała u nich trzy miesiące temu. Była zadowolona bo załatwiła wszystko szybko i bez kosztów dodatkowych. Wydaje mi się, że są... (czytaj więcej)