System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: mBank, Kredyt samochodowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~jkKlSIIzcvZHolf
Opinia z dnia: 28-03-2013

Cw0z4R , [url=http://mgclzbkhdgrv.com/]mgclzbkhdgrv[/url], [link=http://cfzmlmvzqohn.com/]cfzmlmvzqohn[/link], http://rpfddazivldl.com/

odpowiedz
~Oszukany
Opinia z dnia: 05-08-2014

Zostałem oszukany przez ten bank, koszt kredytu wzrósł o kilka tysięcy złotych. Oprocentowanie wynosi prawie tyle co kredyt gotówkowy (~12%) plus cesja z ubezpieczenia samochcodu dla banku.

odpowiedz
~KTOS
Opinia z dnia: 30-11-2014

Juz w tym banku miałem kredyt i zostałem również oszukany. Niby wszystko ładnie a do spłaty miałem 3 razy wiecej. Po spłaceniu go przez inny bank chciałem potwierdzenia ze wszystko jest oky i nie dosc ze musiałem zapłacic za papierek 30 zł to jeszcze do tej pory go nie otrzymałem a juz mija dwa lata....... Nie polecam nikomu tego Banku

odpowiedz
~Andrzej
Opinia z dnia: 02-04-2015

Ja brałem kredyt, wszystkie raty spłacone, zadnych dodatkowych bzdur. Wczesniejsza spłąta przebiegła raz dwa. Papiery przysłane. Ja POLECAM!!!!

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Pieniążki szybko na koncie i pierwsza pożyczka bez odsetek polecam (czytaj więcej)

 • T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile pożyczka

  TRAGEDIA! Otrzymanie kredytu to niby prosta sprawa, mówią, że wszystko jest w porządku i nagle decyzja jest negatywna i nikt nie potrafi... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Kredyt dla każdego

  Rozmowa z dn 27.04.2015 dot. kredyt dla każdego 40000 zł na 84 raty - rata 1100 lub z kontem 980 a w propozycji przedstawianej w internecie rata... (czytaj więcej)

 • mBank ● eKonto

  Mam konto ponad 10 lat, byłoby ok., gdyby nie ten nowy choinkowy interfejs użytkownika - powiązania z Facebook, gry - za niedługo będzie można... (czytaj więcej)

 • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

  Czytałam opinie, że niektórzy mają problem z Ekspres Kasą, ale jeżeli nie spłaca się pożyczki w terminie, to można się tego spodziewać,... (czytaj więcej)

 • Credit Agricole Bank Polska ● Kredyt gotówkowy

  Dają kredyt nawet ludziom starym po 80, chorym i nie zrównoważonym psychicznie. Ludzie pilnujcie swoich bliskich staruszków krewnych. Kredyty... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  Odeslac im dokumety (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  " " " czy opłaca się podpisać umowę [gwarancja stałej ceny] z energom" NIE!!" Jak skutecznie wycofać sie z podpisanej umowy?" ... (czytaj więcej)

 • Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

  " " Faktury z Energi dostaję (z powodu mojego lenistwa) nadal papierowe. Jedna nie dotarła, a ponieważ niedawno zmienił się rytm przysyłania... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  Potwierdzenie dostalem natychmiast po 1 dniu roboczymAle mam pytanie jak sie zalogowac na ta lokate?np gdy bede chcial ja zerwac wczesniej... (czytaj więcej)