System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: mBank, Kredyt samochodowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~jkKlSIIzcvZHolf
Opinia z dnia: 28-03-2013

Cw0z4R , [url=http://mgclzbkhdgrv.com/]mgclzbkhdgrv[/url], [link=http://cfzmlmvzqohn.com/]cfzmlmvzqohn[/link], http://rpfddazivldl.com/

odpowiedz
~Oszukany
Opinia z dnia: 05-08-2014

Zostałem oszukany przez ten bank, koszt kredytu wzrósł o kilka tysięcy złotych. Oprocentowanie wynosi prawie tyle co kredyt gotówkowy (~12%) plus cesja z ubezpieczenia samochcodu dla banku.

odpowiedz
~KTOS
Opinia z dnia: 30-11-2014

Juz w tym banku miałem kredyt i zostałem również oszukany. Niby wszystko ładnie a do spłaty miałem 3 razy wiecej. Po spłaceniu go przez inny bank chciałem potwierdzenia ze wszystko jest oky i nie dosc ze musiałem zapłacic za papierek 30 zł to jeszcze do tej pory go nie otrzymałem a juz mija dwa lata....... Nie polecam nikomu tego Banku

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • mBank ● Kredyt gotówkowy

  " Ja niedawno uzyskałam kredyt w mBanku bez problemu, jednak nie polecam. Pan w banku pokazał mi pierwszą kartkę umowy tłumacząc, że 16 300... (czytaj więcej)

 • BNP Paribas ● Kredyt samochodowy - Promocja...

  miałem wziąc 50 rezygnuje (czytaj więcej)

 • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

  Ja tam nie pracuje. Mam dochody "inne" co zarobie na czarno..wypelnilam wszystko przelalam grosz i po 10min otrzymałam pieniądze na konto.chciałam... (czytaj więcej)

 • T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

  Polecam, założyłem jeszcze za czasów Alior Sync. Najlepsze według każdego porównania między innymi http://kontobankowe24.pl/ i nie tylko (czytaj więcej)

 • Meritum Bank ● Lokata Extra (3-miesięczna)

  " Zalecałbym szczególną ostrożność. Z ich oferty wybrałem produkt i wypełniłem formularz, następnego dnia dostałem umowę. Ale, w niej... (czytaj więcej)

 • UPC ● Pakiet S

  Jestem Waszym klientem od wielu lat. Ostatnio dwukrotnie składaliście mi ofertę zmian, rozszerzenia usług przy minimalnej redukcji kosztów... (czytaj więcej)

 • UPC ● Pakiet S

  UPC darujcie sobie te wasze drogie oferty jak zwykle ceny macie astronomiczne wstyd co wy myślicie że POLACY leżą na pieniądzach .A wasze ... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Pakiet 1 (Szybki internet 12...

  " Ta oferta nie jest aktualna. Obecne oferty to: 1. Pakiet tv 86 kanałów cyfrowych Minibox z internetem 30 mb/s za 59 zł. Do tego może być... (czytaj więcej)

 • PGE S.A. ● G11 Oferta zimowa 2014 dla...

  mam dom gospodarczy prąd używam tylko w domu na żarówkach energo płacę po 350 zł co dwa m . siedem żarówek czemu tak drogo ,proszę odp (czytaj więcej)

 • BZ WBK ● Kredyt gotówkowy (oferta...

  z tego banku trwa duża ucieczka klientów dokładnie od momentu przejęcia go przez Santander w zeszłym roku (czytaj więcej)