System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: mBank, Kredyt samochodowy

Dodaj nowy temat

Komentarze

~jkKlSIIzcvZHolf
Opinia z dnia: 28-03-2013

Cw0z4R , [url=http://mgclzbkhdgrv.com/]mgclzbkhdgrv[/url], [link=http://cfzmlmvzqohn.com/]cfzmlmvzqohn[/link], http://rpfddazivldl.com/

odpowiedz
~Oszukany
Opinia z dnia: 05-08-2014

Zostałem oszukany przez ten bank, koszt kredytu wzrósł o kilka tysięcy złotych. Oprocentowanie wynosi prawie tyle co kredyt gotówkowy (~12%) plus cesja z ubezpieczenia samochcodu dla banku.

odpowiedz
~KTOS
Opinia z dnia: 30-11-2014

Juz w tym banku miałem kredyt i zostałem również oszukany. Niby wszystko ładnie a do spłaty miałem 3 razy wiecej. Po spłaceniu go przez inny bank chciałem potwierdzenia ze wszystko jest oky i nie dosc ze musiałem zapłacic za papierek 30 zł to jeszcze do tej pory go nie otrzymałem a juz mija dwa lata....... Nie polecam nikomu tego Banku

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • SMART Bank ● SMART Procent

  Hm...te wpisy chwalące Bank Smart to chyba jego pracownicy...Wystarczy poczytać wątek "SMART Lokata na powitanie"... (czytaj więcej)

 • SMART Bank ● SMART Procent

  Cenisz spokój - trzymaj się (czyt. pieniądze) z daleka. (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Lokata HAPPY

  " " W tym banku niestety trzeba bardzo pilnować swoich lokat. Po zakończeniu albo giną całkowicie gdzieś wirtualnie albo wrzucają na... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  Beznadziejna ta całą multimedia (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy - oferta...

  Popatrzcie na bałagan opisany przeze mnie na blogu http://samochod-kredyt-ubezpieczenie.blog.pl Przeciąganie terminów to chyba norma (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  " Przepraszamy najmocniej za zaistniałe niedogodności. Faktycznie, wystąpiły chwilowe trudności związane z naszą skrzynką mailową.... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  Przepraszamy najmocniej za zaistniałe niedogodności. Faktycznie, wystąpiły chwilowe trudności związane z naszą skrzynką mailową.... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  no jak mówię, ja jestem zadowolony. mam ten kredyt http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus i naprawdę jestem zadowolony., Nie wiem... (czytaj więcej)

 • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

  Ja nie mam potwierdzenia z 10.03 , bank przyznał się do problemów technicznych to w miarę spokojnie czekałem na potwierdzenie. Potwierdzenia nie... (czytaj więcej)

 • Millennium Bank ● Dobre Konto

  Zgadzam się, konto jest całkowicie za darmo przy spełnieniu kilku banalnych warunków. (czytaj więcej)