System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

  Witam.... piszę tę krótką informację bo przelała się czara goryczy. DB jest to bank w którym w 2011 r., gdy składaliśmy wniosek o kredyt... (czytaj więcej)

 • BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

  " nowosci nie idryles wystrczy w bgz optima przelew miedzy kontami do innego banku i spwrotem do bgz optima i juz jestes od nowa nowym klinetem w... (czytaj więcej)

 • Aasa Polska ● Asa Kredyt

  Brałem kredyt w Aasa i nie mam do nich zastrzeżeń. Umowa nie zawierała kruczków, nie ukryli przede mną żadnych kosztów, wiedziałem ile... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy - oferta...

  Najgorszy jaki moze byc leasing to GETIN (czytaj więcej)

 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  " Zanim wybierzecie jakąs firmą leasingową, skorzystajcie z usług doradców - GO-leasing, polecam tą firmę. Rzetelnie zajmują się każdym... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Mini Ratka (oferta...

  ja udałem się do oddziału pko bp w zesżłym tygodniu i wziałem mini ratkę na opony zimowe do mojej autka. Stwierdziłem, ze jak mam płacic... (czytaj więcej)

 • Vanquis Bank ● Pożyczka odnawialna

  " Konsultantka zadzwonila do mnie po kilku minutach. Nastepnego dnia podpisalam umowe , a po kolejnych dwoch dniach pieniadze mialam na koncie. ... (czytaj więcej)

 • Alior Bank ● Konto Wyższej Jakości

  Jeśli założysz konto wyższej jakości i zrobisz w każdym m-cu przelew na kwotę 2500 (ten przelew wystarczy zrobić na 1 dzień) nie musi... (czytaj więcej)

 • Inteligo ● Konto Inteligo z kartą

  Konto za 0 pod warunkiem zapłaty karta na kwotę 100 zł. Ponadto teraz można dostać 100 zł za założenie konta Inteligo z polecenia po... (czytaj więcej)

 • Bank Millennium ● Kredyt mieszkaniowy (standard)

  Nie polecam nikomu tego Banku proszę się trzymać od nich z daleka!!!! wyłudzają pieniądze. wzięliśmy z mężem kredyt hipoteczny. Po... (czytaj więcej)