System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Pożyczka przez Internet

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz
~pozyczka
Opinia z dnia: 09-02-2015

Wypelnilem wczoraj wniosek i brak odpowiedzi

odpowiedz
~chainer
Opinia z dnia: 16-04-2015

dostałem 3 stówki w kilka minut naprawde spoko

odpowiedz
~elo
Opinia z dnia: 16-04-2015

dali bez problemów i całej papierologi

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Ludzie o czym wy piszecie lichwiarze i złodzieje pozdrawiam naiwnych którzy wspomagają lichwiarzy ;) (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

Bawią mnie te komentarze:) W jednym Banku można mieć zdolność na kredyt na kwotę 10 000PLN a w innym na 100PLN! Nie możecie mierzyć... (czytaj więcej)

• Green SA ● G11 MAX Green

Aha,zapomniałem dodać,że zerwanie umowy z GREEN jest bardzo kosztowne,bo wyniesie ok 2000 zł także jak już trzeba będzie płacić dość... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

Jeżeli się nie skacze z kwiatka na kwiatek co chwila bank również ma inne podejście. Ja spłaciłem kredyt w PKO BP będąc trzy lata na... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy - oferta...

" Otrzymałem od Getin Noble Bank kredyt samochodowy. Od czasu podpisania umowy Rada Polityki Pieniężnej trzykrotnie obniżyła w POLSCE Stopy... (czytaj więcej)

• Green SA ● G11 MAX Green

Ludzie zastanówcie się!!!Dzwoniłem do ENERGA żeby pomogli mi zerwać umowę z GREEN,bo moja naiwna Mama podpisała z nimi umowę,to po zerwaniu... (czytaj więcej)

• SMART Bank ● SMART Procent

Próbuję założyć koto firmowe...od tygodnia. 1 wniosek odrzucony, 2 też- przez braki formalnie. Nie wiem, jakie braki. Trzecia próba i nie ma... (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

A jeżeli nie zgodzę sie na gwarancję stałej ceny to będę bulił wg nowego cennika i jest w nim jeszcze drożej. Co uważacie - wypowiadać (mam... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

Zgadzam sie z tym wszystkim. I nie wiem kto umieszcza tutaj kalkulator bankow, ktory jest nieprawdziwy w zadnym z bankow. Roznice siegaja nawet 200... (czytaj więcej)

• Bank Pocztowy ● Kredyt gotówkowy - oferta...

Raczej porazka. Doradcy niedoinformowani. Bank za kazdym razem sie czepial, choc nie pracuje w firmie "kogucik", tylko w inst.panstw. Na zasw dochod... (czytaj więcej)