System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • ING Bank Śląski ● eLokata

" Niestety, ale obecnie bank oferuje coraz gorsze produkty i nie wytrzymuje konkurencji... pod względem oprocentowania lokat trzeba go szukac na... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

Witaj, Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby usunąć swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojej firmy? Pan został... (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Kredyt gotówkowy

Witaj, Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby usunąć swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojej firmy? Pan został... (czytaj więcej)

• Vectra ● TV Platynowy HD + 30 Mb/s +...

Nie mogę narzekać ogólnie na firmę ale co mnie najbardziej denerwuje to właśnie kontakt z biurem obsługi,Muzyczka leci ,minuty z konta lecą a... (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet M

" Od zawsze jestem w aster, teraz w upc i od kilku lat płacę ponad 154zł za 126 programów, telefon 240 darmowych minut i internet 60(wcale tanie... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

" Uważajcie - umowa do 2 listopada br sprzęt oddany a ta firma pobiera opłaty za cały miesiąc do przodu.Zwykłe oszustwo.Nawet sieci... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

NAJGORSZY NET NA ŚWIECIE!!! Mam pakiet 30 Mbps, prędkość neta 5-10 Mbps... :/ A to i tak dobrze, bo często internetu nie ma wcale. Przy próbie... (czytaj więcej)

• Cyfrowy Polsat ● Internet 1 GB LTE

" Ale cenzura na tych opiniach pewnie siedzi jakiś moderator i wycina nie pochlebne opinie" chyba jednak nie. (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Vivus to oszuści. Żenujący na ludzkiej głupocie pisze to w imieniu osoby która zdała mi relacje z metod tej lichwiarskiej pseudo firmy niestety... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Lokata BIZ Spinająca

Jak wygląda sprawa zamknięcia konta oszczędnościowego dla lokaty BIZ PRO oraz wypłata kapitału lokaty wraz z odsetkami? (czytaj więcej)