System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Szczerze to nie wiem czy dają zadłużonym. Wiem że trzeba mieć 23 lata żeby wziąć pożyczkę i mieć źródło dochodu. Ale ogólnie procedura... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● Kredyt hipoteczny (Pakiet...

Ja wziąłem kredyt hipoteczny w DB przez pośrednika (Dom kredytowy NOTUS). I muszę powiedzieć, że to on (pośrednik) wyłapywał te wszystkie... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Pożyczka gotówkowa bez...

Jestem klientką banku od kilku lat i szczerze mówiąc bardzo bardzo żałuje.Nie otrzymuje ZADNYCH OFERT,ŻADNYCH.Siostra ma konto w millenium i... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

też uważąm,żę jedyne problemy to, własna nie uwaga . (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

witam.potrzebujesz kredytu? ty potrzebuję pomocy finansowej na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłacić dług, jeśli tak kontakt... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

NIE POLECAM alior banku- to złodzieje. drogo, wydzwaniają, męczą i oszukuja!!! (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

czy daja tez zadlużonym (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Założyłem wątek ale zniknął. Mam pytanie czy ktoś korzysta z ofert banków które działają obok producentów samochodów - jak np. RCI... (czytaj więcej)

• T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

Tak czytam te wszystkie negatywne komentarze i chyba zostanę jednak przy moim starym dobrym Inteligo ;) (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Witam jak w tytule zdecydowanie odradzam branie pożyczki z VIVUS ,wiem że tonący brzytwy się chwyta ale to co ostatnio mi się przydarzyło to... (czytaj więcej)