System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

jeżeli wezmę w profi credit 4000 to ile mniej więcej będę musiała oddać? (czytaj więcej)

• Enea S.A. ● G12d Oszczędny Dom

Enea = wysokie opłaty dodatkowe +wyłączana energia już przy braku płatności w wys. 100 zł + opłata za wznowienie w wysokości 85zł.... (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja obniżki

Jak to zestawieni ma się bieżących stawek?Na stronie Energii: 0,3121 w porównywarce: 0,30087 (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

coś to chyba nie tak? Ja wypełniłam formularz i dostałam bez problemu i w dodatku spłacę bez odsetek.jak dla mnie OK. (czytaj więcej)

• nc + ● NC+ z Internetem LTE

multiroom jest fajna sprawa, korzystamy z tego na dwa mieszkania i dziala super (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

" Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w celu... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Chodzi mi o lokate Happy na trzy m-ce. Przeczytalam taka reklame ze za zalozenie tej lokaty przysluguje premia w wysokosci 50,- zl. Przy... (czytaj więcej)

przelewasz kasę na konto podane przez bank To konto to właśnie rachunek techniczny. Tylko neobank nazywa rzeczy po imieniu. Rachunek ten jest... (czytaj więcej)

" " Witam:) Na stronie neoBanku przy energoLokata 3M plus jest informacja, że do uruchomienia procedury założenia lokaty potrzebne jest konto... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

" Ten bank, to jakaś pomyłka!!! Założyłem ponad miesiąc temu konto, jednak do tej pory mi go nie udostępniono. Wymuszają na mnie wizyty w... (czytaj więcej)