System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz
~pozyczka
Opinia z dnia: 09-02-2015

Wypelnilem wczoraj wniosek i brak odpowiedzi

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" Kod rabatowy chyba jest na ich stronie" Kod dostajemy w smsie. (czytaj więcej)

• Orange Finanse ● Błyskawiczny Kredyt...

Jestem bardzo zainteresowany proszę o kontakt (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

Od końca marca 2015 ING zwiększa wysokość kwoty na płatności kartą do 300 zł, inaczej bank będzie naliczał miesięcznie 7 zł za kartę (a... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

powiem tAK. o kredyt ciężko jest ....wcale nie. na infolinie zadzwon dobrze doradza. oczywiście ja tak zrobiłem nie mam zdolności kredytowej ale... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Lokata Prosty Zysk

oszuści !!!!!!!!! (czytaj więcej)

• Getin Online ● Lokata Wznosząca

oszuści (czytaj więcej)

• Getin Online ● Lokata Wznosząca

UWAGA !!! TE NOWE KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE Z 4% TO KOLEJNE OSZUSTWO GETIN BANKU !!! BO: wysokie oprocentowanie obejmuje jedynie depozyt nie większy... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Twoja Lokata III

JESZCZE JEDNO UWAGA !!! TE NOWE KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE Z 4% TO KOLEJNE OSZUSTWO GETIN BANKU !!! BO: wysokie oprocentowanie obejmuje jedynie depozyt... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

OSZUŚCI TACY SAMI JAK W GETIN BANKU (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Twoja Lokata III

UWAGA NA GETIN BANK TO ZALEGALIZOWANA PIRAMIDA FINANSOWA !!!!!!!!!!!!! (czytaj więcej)