System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Meritum Bank ● Lokata Extra (3-miesięczna)

  Potwierdzam fakt, że ten bank oszukuje. Kilka lat temu założyłam lokatę na 5% i po upływie czasu trwania lokaty otrzymałam ( z kłopotami!!!)... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  Cieszcie się , że wam w ogóle zamontowali.Ja czekałam na monterów 8 dni i nic.Cały czas wciskali kity że monterzy zawalili albo mają wadliwy... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  Profi Credit to poprostu naciągacze ,jeżeli ludzie się nie obudzą i będą ślepo szli dalej to nigdy się od nich nie uwolnią....kwoty które... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  " " Popieram przedmówców. Zabrali jeden z najlepszych kanałów - NAT GEO. Zabrali cztery HD a dali dwa HD. Na swojej stronie napisali, że... (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  " Popieram przedmówców. Zabrali jeden z najlepszych kanałów - NAT GEO. Zabrali cztery HD a dali dwa HD. Na swojej stronie napisali, że... (czytaj więcej)

 • BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

  pracuje w niemczech mam umowe o prace na czas nieokreslony zarobki okolo 1800 euro wpływaja na niemieckie konto.czy moge sie starac o kredyt... (czytaj więcej)

 • Vanquis Bank ● Pożyczka odnawialna

  W czwartek dopełniłam formalności telefonicznie. W sobotę podpisałam umowę dostarczoną przez Kuriera INPOST.. Dziś środa i pieniędzy nie... (czytaj więcej)

 • Vanquis Bank ● Pożyczka odnawialna

  Posiadasz tam pożyczkę odnawialną? (czytaj więcej)

 • Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

  Witam... Także podzielę się informacjami na temat jakości usług tej firmy. Test prędkości wykonany przed chwilą na stronie MP - prędkość... (czytaj więcej)

 • NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

  " " Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w... (czytaj więcej)