System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  OSZUKANI W GETIN BANKU jest nas tysiące nie możemy odzyskać pieniędzy .nie licz że w naszym kraju jakiś nadzór nad BANKAMI istnieje ... (czytaj więcej)

 • Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

  Getin powinno się napiętnować na wszystkich forach! (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Nie spodziewałam się, że aż tak szybko to wszsystko trwa. Jestem zadowolona z tego ze wzielam w tej chwilowce. Polecam wszystkim. Bardzo uczciwi... (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Naprawde szybka pozyczka bez zbędnych pytan. Wziąłem na swięta na prezenty dla dzieci. Nie wierzyłem do końca w tą pierwszą darmową... (czytaj więcej)

 • Toyota Bank ● Konto oszczędnościowe

  " Zakładanie konta w Toyota Bank to pomyłka.Właśnie się dowiedziałem że aby odzyskać drobną kwotę która została zaksięgowana przez nich... (czytaj więcej)

 • Toyota Bank ● Indeksowane Konto...

  wielki niewypał naturalnie dla klienta założyłem to konto i przez 2 słownie-dwa miesiące zarobiłem na kwocie 10000 zł "aż siedem zł ... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " To jest banda oszustów ktora zeruje na biednych ludziach bo kto tam idzie ten kto nie ma dochodów a u nich nie trzeba nic tylko dowod osobisty,... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " Wzięłam u nich pożyczkę odnawialną,chociaż nie wiedziałam na czym to polega.Spłacam regularnie,ale nie ma końca.Co roku wpływały... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " Wzięłam 4 tys. w czerwcu , dzisiaj chciałam spłacić a oni mi wyliczyli że mam wpłacić 11 tys.zł , to czyste szaleństwo. Kto na... (czytaj więcej)

 • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

  " Zacznijmy od tego: to nie jest Bank, wiadome, że będzie to pożyczka dużo droższa niż w Banku, chociaż z drugiej strony Banki też kroją,... (czytaj więcej)