System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Kredito24.pl

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz

Dodaj komentarz

      ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
 • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

  to racja, mało która a już na pewno nie poważna instytucja postępuje nieuczciwie z klientami, przeważnie to kwestia niedoczytania umowy (czytaj więcej)

 • Dropss ● Dropss 20 Mb/s

  ostatnio przy wynajmowaniu mieszkania (jestem studentką), osoba od której chciałam wynająć mieszkanie próbowała wcisnąć mi orange- on... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Tani kredyt z kontem

  " " Aktywny rachunek posiadam od 2006 r.,regularne wpływy tyt. wynagrodzenia, historię bez zarzutu, zarobki na przyzwoitym (jak na ten kraj)... (czytaj więcej)

 • Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

  Mam kredyt hipoteczny, wzięty zresztą pierwotnie w przyjaznym banku. Spłacam go regularnie i wzorowo od 6-ciu lat i coraz bardziej czuję się... (czytaj więcej)

 • Idea Leasing ● leasing samochodów

  Odradzam WSZYSTKIM! To nie jest organizacja finansowa, ale mafijna. Brak kontaktu, nie potrafią przysłać faktury w terminie, natomiast bardzo... (czytaj więcej)

 • Idea Bank ● Kredyt na Start

  IdeaBank - nie polecam. Po zakończeniu działalności zostawiłam sobie konto jeszcze na jakiś czas, oczywiście sprawdzałam logując się w... (czytaj więcej)

 • BZ WBK ● Nowa Lokata Swobodnie...

  WBK bardzo nieładnie się zachowało... na swojej stronie podawali informację, iż 4% na 4 mies. obowiązuje do końca (tj.31-ego) października.... (czytaj więcej)

 • eurobank ● Tani kredyt z kontem

  Elegancko (czytaj więcej)

 • Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

  Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, firmowym czy gotówkowym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki.... (czytaj więcej)

 • PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

  Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, firmowym czy gotówkowym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki.... (czytaj więcej)