System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kredito24.pl, Pożyczka przez Internet

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Aśka
Opinia z dnia: 01-04-2014

Jestem we wszystkich możliwych bazach danych i dostałam 300 zł w 15 minut. Polecam

odpowiedz
~zbyszek
Opinia z dnia: 27-04-2014

dają bez względu na krd i bik ,widac nie interesuje ich że nie zapłaciłem mandatu .polecam ,nie stroją fochów

odpowiedz
~jilka
Opinia z dnia: 09-05-2014

beznadzieja

odpowiedz
~tom
Opinia z dnia: 28-07-2014

czytałem wiele że lipa, beznadzieja, nie ma pieniędzy..,, spróbowałem wypełniłem wniosek w niedziele o 21 w Poniedziałek pierwszym księgowaniem miałem pieniądze, zobaczymy jak będzie ze spłatą ale wypłata w 100 % expresowa pożyczałem 1200 na 14 dni do spłacenia 1500 ale z tym się liczyłem

odpowiedz
~pozyczka
Opinia z dnia: 09-02-2015

Wypelnilem wczoraj wniosek i brak odpowiedzi

odpowiedz
~chainer
Opinia z dnia: 16-04-2015

dostałem 3 stówki w kilka minut naprawde spoko

odpowiedz
~elo
Opinia z dnia: 16-04-2015

dali bez problemów i całej papierologi

odpowiedz
~ewelia
Opinia z dnia: 13-05-2015

Kredito 24 uważam za rzetelną firmę pożyczkową.Za każdym razem,gdy potrzebuję gotówki Kredito24 nie odmówi mi pomocy.Jestem klientka Kredito24 od kilku miesięcy,więc śmiało mogę polecić Kredito24.Mozliwość spłaty pożyczki w ratach,nie mylmy to z firmą Zaimo to odrębna firma,ale należąca do Kredito24. Tak więc i Kredito24 również przystaje na propozycję,aby spłacic pożyczkę w ratach.To klient decyduje jaką ratę chce wpłacić,ustawiając za pomocą suwaka kwotę raty,w ten sposób zmniejsza się całkowita kwota do spłaty. Błyskawiczna decyzja,szybka wypłata gotówki na konto w ciągu 20 minut w zależności kto w jakim banku ma konto. Rzetelna firma,minusem jest utrudniony kontakt telefoniczny jak i przez e-mail a po za tym wszystko ok.Mam pełne zaufanie do Kredito24 to moja opinia.

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe bez stresu i szybkiego zatwierdzenia? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. oferujemy obecnie... (czytaj więcej)

• Millennium Bank ● Pożyczka Gotówkowa

Jestem Pan Jose biały uzasadnionych i Renomowane pożyczki pożyczkodawcy. jesteśmy > Dynamiczna firma z pomocy finansowej. Dajemy fundusze... (czytaj więcej)

• DUON Marketing and Trading S.A. ● C12b

D jak DUON, D jak dziadostwo. UWAGA na oferty DUON !!!! Opłata handlowa w ofercie DUON wynosi uwaga 6,03 zł/kWh !!!! Jeżeli pobierzesz 250... (czytaj więcej)

• Bank SMART ● SMART Procent

moje doświadczenie z tym bankiem, jest jak najbardziej na plus. Przekonałem też kilku moich znajomych do przejścia i nie słyszałem złej... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

Z tego co wiem to Paribas ma dużo zadowolonych klientów,nie widzę potrzeby na zmianę i rezygnację z BGŻ. (czytaj więcej)

Jestem zadowolony z konta oszczędnościowego w pko bp. (czytaj więcej)

• Saldo.pl ● Pożyczka odnawialna

po oplaceniu dwoch wycviagow mozna zwiekszyc limit. placi sie jedynie za korzystanie. koszty sa duzo nizsze w porownaniu z innymi wiec dla mnie... (czytaj więcej)

ja tego tak nie widzę, bo po 1 mają gwarancje bankowe, wiec po co straszyć ludzi? Ja mam konto u nich od samego początku i teraz widać progres... (czytaj więcej)

• Saldo.pl ● Pożyczka odnawialna

Polecam Odnawialny limit pożyczkowy. Niskie koszty oraz duża wygoda w spłacie. (czytaj więcej)

• Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12a Zawsze Taniej GNC+

Jesteśmy oszukiwani przez enegie dla firm. Mamy dokładnie te same problemy c jeden z użytkonikó. Kilka płat miesiąc, korekty dopłaty... (czytaj więcej)