System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: SK Bank, eLokata24

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Marek
Opinia z dnia: 02-11-2012

korzystam, polecam

odpowiedz
~Iza
Opinia z dnia: 02-11-2012

NAJLEPSZY BANK Z SUPER OFERTĄ, SZYBKO SPRAWNIE BEZPIECZNIE

odpowiedz
~jan
Opinia z dnia: 12-11-2012

mają lokaty na 3 miesiące 7% bez haczyków

odpowiedz
~Natan
Opinia z dnia: 14-11-2012

" mają lokaty na 3 miesiące 7% bez haczyków" Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa? Słyszałem właśnie, że mają dobrą lokatę

odpowiedz
~Krzysiek

" " mają lokaty na 3 miesiące 7% bez haczyków" Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa? Słyszałem właśnie, że mają dobrą lokatę" ciekawa alternatywa dla komercyjnych banków

odpowiedz
~tkmaxx

Byłem na ich stronie, ładne wyróżnienia ostatnio zdobywają ;)

odpowiedz
~Euzebiusz
Opinia z dnia: 15-11-2012

Codziennie mijam ich oddział w drodze do pracy. Dzisiaj po raz pierwszy zajrzałem na ich stronę internetową i miło się rozczarowałem. Całkiem konkretna oferta

odpowiedz
~Marianna
Opinia z dnia: 15-11-2012

" mają lokaty na 3 miesiące 7% bez haczyków" Na pół roku wcale oferta nie jest gorsza (no bo co to jest te 0,1% mniej). Chyba wiem, gdzie przeniosę pieniądze

odpowiedz
~~Realista
Opinia z dnia: 19-11-2012

"§ 6. 1. Środki pieniężne zgromadzone na eLokacie24 są oprocentowane według stopy procentowej – stałej lub zmiennej – określonej w komunikacie SK banku i podawane w stosunku rocznym." ------------------------------ "KOMUNIKAT Warunki prowadzenia eLokat24 Okres umowny | 3 miesiące | 6 miesięcy ... Stopa procentowa | zmienna | zmienna Oprocentowanie (w stosunku rocznym) | 6,70% | 6,90%" ------------------------------ Zatem bank może bezkarnie obniżyć oprocentowanie twojej lokaty w trakcie jej trwania do dowolnej wartości (np. do 0%). § 6, punkt 5. Regulaminu daje im taką możliwość. Powodzenia :-)

odpowiedz
~jjcons
Opinia z dnia: 21-11-2012

" "§ 6. 1. Środki pieniężne zgromadzone na eLokacie24 są oprocentowane według stopy procentowej – stałej lub zmiennej – określonej w komunikacie SK banku i podawane w stosunku rocznym." ------------------------------ "KOMUNIKAT Warunki prowadzenia eLokat24 Okres umowny | 3 miesiące | 6 miesięcy ... Stopa procentowa | zmienna | zmienna Oprocentowanie (w stosunku rocznym) | 6,70% | 6,90%" ------------------------------ Zatem bank może bezkarnie obniżyć oprocentowanie twojej lokaty w trakcie jej trwania do dowolnej wartości (np. do 0%). § 6, punkt 5. Regulaminu daje im taką możliwość. Powodzenia :-)" Taka jest specyfika oprocentowania zmiennego, nie wiem czym się tak strasznie przejmujesz w cytowanym przez Ciebie fragmentarycznie paragrafie są cztery warunki kiedy mogą obniżyć oprocentowanie więc chyba takiej wolnej amerykanki nie ma, można sprawdzić choćby przez infolinię historię zmian oprocentowania w tym banku i zobaczyć czy tak strasznie często zmieniają i czy spada do 0:))). Nie widziałem jeszcze banku z oprocentowaniem lokaty 0% musiałby to chyba być bank "desperat" zwijający się z rynku. Aby uciąć dalszą dyskusję na temat wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia jeśli nie masz zaufania bo wcześniej nie korzystałeś i nie chcesz "ryzykować" to tego nie rób.

odpowiedz
~Marcin
Opinia z dnia: 09-12-2012

To jest lokata ze zmienną stopą procentową !

odpowiedz
~lokator
Opinia z dnia: 12-12-2012

"To jest lokata ze zmienną stopą procentową !" Niestety tak, więc biorąc pod uwagę planowane kolejne obniżki stóp procentowych przez RPP w najbliższym czasie,. to oprocentowanie tej lokaty w ciągu np pół roku może się znacząco zmniejszyć w stosunku do obecnej wartości.

odpowiedz
~kolo
Opinia z dnia: 17-12-2012

" To jest lokata ze zmienną stopą procentową !" ale mają też ze stałym oprocentowaniem 7% na 3 miesiące niestety tylko do 14 stycznia

odpowiedz
~mima

Warto założyć ten ROR bo nic nie kosztuje i ma się zawsze dostęp do oferty. Jak zadzwonisz do oddziału to przyjadą np tak jak do mnie do pracy :)Ja zastanawiam się nad przeniesieniem do nich ROR mają Euronet bez prowizji i konto za darmo

odpowiedz
~janik

" " To jest lokata ze zmienną stopą procentową !" ale mają też ze stałym oprocentowaniem 7% na 3 miesiące niestety tylko do 14 stycznia" ale trzeba mieć ROR

odpowiedz
~lizabeta
Opinia z dnia: 27-12-2012

""To jest lokata ze zmienną stopą procentową !" Niestety tak, więc biorąc pod uwagę planowane kolejne obniżki stóp procentowych przez RPP w najbliższym czasie,. to oprocentowanie tej lokaty w ciągu np pół roku może się znacząco zmniejszyć w stosunku do obecnej wartości." Jeżeli RPP obniży stopy procentowe, to wszystkie banki obniża oprocentowanie lokat, nie tylko SK :)

odpowiedz
~oszczędny
Opinia z dnia: 29-12-2012

"mają lokaty na 3 miesiące 7% bez haczyków" Tak? Ale przy zmiennym oprocentowaniu, co oznacza, że np. po nowym roku zmniejszą oprocentowanie do np. 5,20%. Najlepszy haczyk wśród wszystkich lokat...

odpowiedz
~przewidujący

I właśnie tak zrobiłem - mijam ten "Zmienny Bank"....

odpowiedz
~kajman1978

wlasnie,wszystko niby pieknie,ale...uwazam,ze oprocentowanie jest jak najbardziej ok jedyny duuuzy hak,to zmienna stopa procentowa. Pierwszy czynnik ma zapewnic bankowinaplyw klientow a co za tym idzie funduszy,jednak,gdy juz lokate zalozysz-zgadzajacsie oczywiscie tym samym na warunki-mozliwosci odchylen przy zmianie oprocentowaniasa zbyt duze i tutaj mozna niezle 'poplynac'.pozdrawiam

odpowiedz
~wojtek
Opinia z dnia: 30-12-2012

Widać tutaj rękę tzw marketingu szeptanego. Pewnie pracownicy piszą tutaj te opinie

odpowiedz
~Siwy
Opinia z dnia: 05-01-2013

To bedzie taki Amber Gold bylo i nima

odpowiedz
~maciej
Opinia z dnia: 05-01-2013

Ktoś dla banku nieudolnie realizuje marketing szeptany... widać tutaj jak na dłoni, że jest to pomponowane. Kupa straszna i tyle... mało już niezależnych opinii...

odpowiedz
~Klient tego banku
Opinia z dnia: 08-01-2013

" I właśnie tak zrobiłem - mijam ten "Zmienny Bank"...." Żle zrobiłeś.Zawróć,bo to jest dobry bank.Poczytaj ich regulaminy..

odpowiedz
~kazik
Opinia z dnia: 09-01-2013

" Ktoś dla banku nieudolnie realizuje marketing szeptany... widać tutaj jak na dłoni, że jest to pomponowane. Kupa straszna i tyle... mało już niezależnych opinii..." Wiesz coś na ten temat, prawda? W końcu jakoś musisz zarabiać w Getinie

odpowiedz
~Marta
Opinia z dnia: 09-01-2013

A czy wy czytaliście regulaminy lokat innych banków? Ja tak! Wszystkie tak mają!

odpowiedz
~Artur
Opinia z dnia: 10-01-2013

Barani łbie Amber Gold to para bank a SK to normalny bank który jest ubezpieczony w BFG. Lokata na medal 7% - stałe oprocentowanie - kwestia założenia ROR (założenie i obsługa 0 zł) - korzystam - wydaje mi się że najsensowniejsza lokata do poniedziałku 14 stycznia - dowiedziałem się że potem będą kolejne promocje nie 7% a 6,7% - też warte uwagi.

odpowiedz
~Ewelina
Opinia z dnia: 23-01-2013

6,45% na 3 miesiące to całkiem niezła oferta jest. Fakt, że oprocentowanie jest zmienne, ale jest korzystniejsze niż w przypadku lokat o oprocentowaniu stałym. A do tego konta nie trzeba zakładać!

odpowiedz
~Yoozek

" A czy wy czytaliście regulaminy lokat innych banków? Ja tak! Wszystkie tak mają!" Regulaminów co prawda nie czytałem, ale oprocentowanie tej lokaty obserwowałem. Co prawda nieco spadło parę dni temu, ale inne banki w ostatnim czasie więcej obniżek miały. Tak więc, już się zdecydowałem na SK bank

odpowiedz
~Makary

" " A czy wy czytaliście regulaminy lokat innych banków? Ja tak! Wszystkie tak mają!" Regulaminów co prawda nie czytałem, ale oprocentowanie tej lokaty obserwowałem. Co prawda nieco spadło parę dni temu, ale inne banki w ostatnim czasie więcej obniżek miały. Tak więc, już się zdecydowałem na SK bank" Spadają stopy NBP, to i banki obniżają oprocentowanie. Nic nowego. Cieszyć powinno to, że SK bank zareagował z pewnym opóźnieniem. Jakby nie patrzył, oferta jest warta zastanowienia

odpowiedz
~E2rd

" ""To jest lokata ze zmienną stopą procentową !" Niestety tak, więc biorąc pod uwagę planowane kolejne obniżki stóp procentowych przez RPP w najbliższym czasie,. to oprocentowanie tej lokaty w ciągu np pół roku może się znacząco zmniejszyć w stosunku do obecnej wartości." Jeżeli RPP obniży stopy procentowe, to wszystkie banki obniża oprocentowanie lokat, nie tylko SK :)" To prawda. Niektóre banki zrobiły to szybciej i nawet kilkakrotnie, a SK bank dopiero raz i "nie przegiął" z wysokością obniżki

odpowiedz
~wlod
Opinia z dnia: 24-01-2013

" " ""To jest lokata ze zmienną stopą procentową !" Niestety tak, więc biorąc pod uwagę planowane kolejne obniżki stóp procentowych przez RPP w najbliższym czasie,. to oprocentowanie tej lokaty w ciągu np pół roku może się znacząco zmniejszyć w stosunku do obecnej wartości." Jeżeli RPP obniży stopy procentowe, to wszystkie banki obniża oprocentowanie lokat, nie tylko SK :)" To prawda. Niektóre banki zrobiły to szybciej i nawet kilkakrotnie, a SK bank dopiero raz i "nie przegiął" z wysokością obniżki" i niech na tym jednym razie się skończy :)

odpowiedz
~ciułacz
Opinia z dnia: 25-01-2013

Naprawdę bardzo dobry bank!Lokaty chyba najlepiej oprocentowane,konto z dostępem do neta bezpłatne,a nawet minimalnie oprocentowane,konto sys.oszczędzania 7%+ 1%,Karta jak się używa bezpłatna,a jak nie to tylko 1,99 zł,w banku panie są przemiłe i na infolinii również.Przez infolinię dzięki grzeczności pani załatwiłem taką sprawę której w innych bankach(a jestem klientem kilku) nie było by szans załatwić.Czegóż chcieć więcej? Szczerze ten bank polecam.

odpowiedz
~Dobrze oszczędzający
Opinia z dnia: 26-01-2013

Co to za śmieszne oprocentowanie .W SKOK Wołomin mam 8% na trzy miesiące oprocentowanie stałe, to jest dopiero oprocentowanie.Znany aktor filmowy Siudym ją reklamuje i można ją zakładać od 11 stycznia tego roku.

odpowiedz
~Zofia
Opinia z dnia: 27-01-2013

Podajcie mi choc jeden adres tego banku ,mieszkam na Pradze Poludnie

odpowiedz
~porzeczka
Opinia z dnia: 30-01-2013

" Podajcie mi choc jeden adres tego banku ,mieszkam na Pradze Poludnie" Tylko Skok nie ma żadnych gwarancji. Taka różnica.

odpowiedz
~ela
Opinia z dnia: 02-02-2013

Obniżyli stopy dla nowych klientów ale do tych którzy do 14.01.2013 założyli lokaty zachowali poprzednie oprocentowania 6.7% na 3- m i 6,9 % na 6 -m - więc nie zawsze zmienne oprocentowanie musi być przez bank wykorzystane przeciwko klientom

odpowiedz
~kk
Opinia z dnia: 05-02-2013

na pradze południe to chyba najbliżej do placówki na al. Stanów Zjednoczonych

odpowiedz
~Maciej
Opinia z dnia: 06-02-2013

" " Podajcie mi choc jeden adres tego banku ,mieszkam na Pradze Poludnie" Tylko Skok nie ma żadnych gwarancji. Taka różnica." Ma gwarancje

odpowiedz
~zipo
Opinia z dnia: 06-02-2013

Tylko Skok nie ma żadnych gwarancji. Taka różnica." Aleś ty głupia...

odpowiedz
~tytus
Opinia z dnia: 15-02-2013

" " I właśnie tak zrobiłem - mijam ten "Zmienny Bank"...." Żle zrobiłeś.Zawróć,bo to jest dobry bank.Poczytaj ich regulaminy.." taaaak przeciętny klient normalnie czyta wszystkie regulaminy, bo ma na to czas i może przeanalizaować je wszystkie dokładnie, - człowieku ska ty się wziąłeś?Jak obserwuję te wpisy to niedobrze mi się robi od piewców tego pseudo banku za pieniadze "przechodziłem dotą a teraz wiem ze to dobry bank" ludzie banki nie sa dobre tylko sa po to by zarabiać

odpowiedz
~tytus
Opinia z dnia: 15-02-2013

" Podajcie mi choc jeden adres tego banku ,mieszkam na Pradze Poludnie" to masz dopiero wymagania, to twór "wirualny" tj. lokujesz kasę i jest już od tej pory tylko wirtualna

odpowiedz
~emeryt
Opinia z dnia: 17-02-2013

W oszczędzaniu najważniejsze to ile więcej wybierzesz od tego co wpłaciłeś !!!

odpowiedz
~Paweł
Opinia z dnia: 25-02-2013

fajnie, że można założyć lokatę przez internet, nie ruszając się z domu

odpowiedz
~Mark
Opinia z dnia: 25-02-2013

plus nie trzeba zakładać konta bankowego, co mi się szczególnie podoba ;) " fajnie, że można założyć lokatę przez internet, nie ruszając się z domu"

odpowiedz
~Tomek
Opinia z dnia: 26-02-2013

SKOK ma własny fundusz gwarancyjny. Jednak gdy dokładnie wyliczyć to te 8% tak naprawdę dają około 6%.

odpowiedz
~Ziootek
Opinia z dnia: 27-02-2013

" SKOK ma własny fundusz gwarancyjny. Jednak gdy dokładnie wyliczyć to te 8% tak naprawdę dają około 6%." "SKOK ma własny fundusz gwarancyjny". I co z tego? Amber Gold też ponoć miał. Jakoś takim tworom nie ufam. Lokaty w SK banku gwarantuje BFG i to jest konkretna wiadomość

odpowiedz
~Zbigniew

Właśnie skończyła mi się lokata na 3 miesiące. Zwrot pieniędzy natychmiastowy tego samego dnia bez żadnych problemów. Oprocentowanie lokat bardzo wysokie. Nie ma lepszej oferty. Polecam

odpowiedz
~klientka

" Obniżyli stopy dla nowych klientów ale do tych którzy do 14.01.2013 założyli lokaty zachowali poprzednie oprocentowania 6.7% na 3- m i 6,9 % na 6 -m - więc nie zawsze zmienne oprocentowanie musi być przez bank wykorzystane przeciwko klientom" nieprawda zalozylam lokate w grudniu 2012 i wlasnie dostalam maila o obnizce oprocentowania-bez sensu

odpowiedz
~nietop
Opinia z dnia: 28-02-2013

z dniem 27.02.2013 r. ulega zmianie oprocentowanie eLokaty24 otwartej w dniu 2013-02-04 o numerze Umowy ODI/50778/2013. Środki zaksięgowane na rachunku w/w eLokaty24 w skali roku: • do dnia 26.02.2013 r. były oprocentowane 6.66%, • od dnia 27.02.2013 r. będą oprocentowane według stawki 6.40% . Działanie SK banku podyktowane jest decyzjami Rady Polityki Pieniężnej podjętymi w dniach 9.01.2013 i 6.02.2013 w sprawie zmiany wysokości stóp procentowych oraz na mocy § 6 ust. 5 Regulaminu otwierania i prowadzenia terminowej lokaty oszczędnościowej eLokata24 drogą elektroniczną.

odpowiedz
~ipokasie
Opinia z dnia: 02-03-2013

https://www.skbank.pl/elokata24 No cóż - pieniądze z lokat 3-miesięcznych chyba już wyparowały...

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

nie prawda że z komornikiem dostaniesz pozyczkę. Ja nie dostałam (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

" ja równiż zastanawiałam się nad wzięciem kredytu w meritum ale w ostatniej chwili zdecydowałam się na sygma bank bo tam zaproponowali mi do... (czytaj więcej)

• Pozyczkomat.pl ● Pozyczkomat.pl

Popieram ta firma to porazka :-( czekam 3 dzien no przeciez inne chwilowki juz by 100razy daly odp a tu niby nie maja zaksiegowanej oplaty... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Alior Bank Karta kredytowa...

Ktoś ma ? Wie jak ją dostać? (czytaj więcej)

• Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

Podpisałem umowę na 20MB/s, ale po jakimś czasie transfer spadł poniżej 10MB/s. Pisałem pisma, reklamowałem i przyznali mi częściowo rację.... (czytaj więcej)

• Vanquis Bank ● Vanquis Bank Karta kredytowa

Witam, też mam kartę od zeszłego roku i wszystko jest OK! Polecam (czytaj więcej)

• Dropss ● Dropss 20 Mb/s

netia zrobiła miły ukłon w stronę klienta, wreszcie ktoś o nas pomyślał (czytaj więcej)

• Bank Millennium ● Kredyt mieszkaniowy (oferta...

Bardzo polecam bank przy skomplikowanych sytuacjach "na granicy zdolności". Pozytywna opinia mimo wcześniejszych odmów innych banków.... (czytaj więcej)

• Credit Agricole Bank Polska ● Credit Agricole Visa Silver

już działa na stronie jak trzeba i nic nie robiłem z przeglądarką można ? jak widać można ale najlepiej zawsze zwalać winę na klienta że... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Lokata BIZ Spinająca

" Na środki z lokaty czekam 3 dzień. Opieszałość tej instytucji nie zna granic. W każdym normalnym systemie pieniądze przelewane są... (czytaj więcej)