System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Bank Millennium ● Pożyczka Gotówkowa

$ CZYTAJ moja historia o tym, jak zostałem długów z końcówkami do wykrywania pożyczki SCAM ON-LINE !! $$$$$Uwagę na... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

Witam... Także podzielę się informacjami na temat jakości usług tej firmy. Test prędkości wykonany przed chwilą na stronie MP - prędkość... (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

" " Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w... (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

" Banda oszustów i naciągaczy, szacują dwa razy wyższy pobór od rzeczywistego, rozliczają po 2 x za ten sam okres, w BOK, każda Pani mówi... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

ludzie piszą, że wysłali 1 grosz opłaty rejestracyjnej i nic... przepadło a co za tym idzie, że vivus to ściema... moje doświadczenia z... (czytaj więcej)

• Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12b Zawsze Taniej GNC+

Ja od jakiegoś czasu jestem w novum . Oszczędność w granicach od kilku do kilkunastu procent miesięcznie . Trzeba mądrze dobrać pakiety i... (czytaj więcej)

• Netia ● Szybki Internet Max do 20 Mb/s

Ostrzegam przed zawieraniem umowy z Netią!!!!!.To oszustwo Do podpisania umowy są wspaniali, wypowiedzieć umowę na internet TRZYMA SIĘ NETIA... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto Bez Granic

" " Dzień dobry jeśli chcę przenieść swój numer konta na konto bez granic to płacę za pozostawienie dotychczasowego numeru konta ." Tak... (czytaj więcej)

• Green SA ● G11 MAX Green

ok wszystko pieknie , a co bedzie po tych trzech latach ? ile prad pojdzie w gore ?? czuje ze tu jest jakis walek... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

witam..oczywiście też złapałem się na "do" 30 MB, ale mam średnio 15-17 MB więc dym niepotrzebny bym zrobił..co chciałem Wam polecić to... (czytaj więcej)