System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

Ja jestem Pan jespargorrsonUzasadnione i renomowanych pożyczki pożyczkodawcy Jesteśmy dynamiczną firmą z assistance.We finansowe funduszy... (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Meritum Zysku w Internecie

a ja wzielam kredyt w listopadzie ,w marcu wplacilam 3 raty ,cieszylam sie ze trzy msc do przodau a tu telefon i strasza windykacja,mam jutro wplacic... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

Ja jeszcze dodam, że miałam kredyt ratalny.Spłaciłam i bez problemu zgłosiłam na infolinii, że chciałabym dostać potwierdzenie spłaty. Pani... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (Oferta...

Już 3 razy brałem kredyt w BNP i jak dotąd podoba mi się współpraca z bankiem. Rzeczywiste oprocentowanie nie jest wyższe niż 13%, na tym tle... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

" rozumiem że jak cię skubie bank państwowy czujesz się lepiej?" Niestety, w Polsce nie ma państwowych banków. Wszystko sprzedaliśmy. (czytaj więcej)

• Pozyczkomat.pl ● Pozyczkomat.pl

czekam na weryfikacje chwilówki 2 dzień, bzdura za załatwiają to w 10 minut (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Pożyczka hipoteczna

zarabiam 2,5 tys żona tyle samo , mam mieszkanie własnościowe i 6 hektarów ziemi rolnej i nie dostałem 160 tys kredytu hmm kupiłem... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● eLokata

Niestety, ale obecnie bank oferuje coraz gorsze produkty i nie wytrzymuje konkurencji... pod względem oprocentowania lokat trzeba go szukac na... (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

Tauron jest tak samo beznadziejny jak większość tego typu firm.Patrzą tylko jak zrobić w balona klienta.Narobią dużo różnych taryf a na... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Konto Rozsądne

Tragedia - alior przekształcił się w bank dla emerytów i jest teraz chyba najdroższym bankiem na rynku, nie dając nic w zamian. Co parę... (czytaj więcej)