System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Idea Bank ● Konto FIRMA TO JA

oddział w Koszalinie to dno, dyrektor nie ogarnia personelu zamiast rozwiązać problem wrzeszczy na klienta, na szczęście są banki obok gdzie... (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt gotówkowy (oferta...

" Ja porzyczyłem 15000 2 lata temu w BNP PAribas i kredyt z ubezpieczeniem kosztował mnie 2800 zł. Zaden bank nie był wtedy w stanie nawet... (czytaj więcej)

• Bank Smart ● SMART Procent

LOL. Ciekawe co to za nowy lamel na rynku, ten bank. Osobiście posiadam parę tysięcy w złotówkach, ale wolę trzymać na marnym koncie w mbanku,... (czytaj więcej)

• Aasa Polska ● Asa Kredyt

Pani Anno, Przykro mi czytać taką opinię, ton Pani wypowiedzi jednak pozwala mi sądzić, iż pisała ją Pani we wzburzeniu co nie bez znaczenia... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Wez sobieteraz, bo tak czy siak sie rpzydadza,a z promocji skorzystasz :) Bardzo fajny ten Lendon (czytaj więcej)

• T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

Kto stoi w miejscu zostaje w tyle. Wybrałem Bank Smart ponieważ mam dostęp do konta kiedy tylko zechcę i wszystko to za darmo. (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

" " " a próbowałs wyjasniać w placówce, z tego co wiem sygma mam dobra obsłuę klienta, może to tylko jakieś nieporozumienie, idź do... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

Nie wiem jak u Was ale ja mam raty płatne do 5tego każdego miesiąca a ok 15-16 dostaję smsa ile kolejnej raty jest do spłaty, ile wiszę bakowi... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Uwazam ideabank za dobry z powodu oprocentowania w porownaniu z innymi. Nie mam tu rachunku ROR lecz zakladam lokaty tylko on-line bez straty... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" no i jeśli nie byłeś/byłaś ich klientem to pierwsza pożyczka jest bez żadnych dodatkowych opłat - tj. pożyczasz 500 zł i oddajesz po 30... (czytaj więcej)