System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Idea Bank ● Lokata HAPPY

Korzystałem z usług innych banków i zawsze było OK a w Ideabanku same problemy. Już mam ich dosyć i rezygnuję z usług mimo kar umownych!! (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Lokata HAPPY

Nie korzystajcie z usług tego PSEUDO=BANKU!!!! Ukryte koszty, Olbrzymia kara za rezygnację z usług, niekompetetni pracownicy, naciągacze i... (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

" " I co z tego każdy oszukuje jak może." Masz Pan jak w Banku: tyle że po co te mżonki, że bank to nie AmberGold: Ja miałem podobne... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Rachunek oszczędnościowy...

co za czasy w filii pko jak zakładałem konto oszczędnościowe pytałem się 3 razy "czy napewno jest darmowe" i trzy razy usłyszałem "tak"ale... (czytaj więcej)

• Citi Handlowy ● Konto SuperOszczędnościowe

" " Hmm, może takie, że jeśli na koncie SuperOszczędnościowym ulokujesz 30 000 to po miesiącu masz juz 75 zł z odsetek a to konto jest... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

W porównaniu zapomnieliście dodać o dodatkowych 3,25% ubezpieczenia :) (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

" Mały bajzel. W związku z wylotem za ocean, chciałem nadpłacić 4 raty kredytu za IV,V,VI,VII br. Uzgodniłem to telefonicznie z bankiem. Teraz... (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet XL

" UPC to beznadziejna firma która oszukuje klientów, zmienia abonament, dodaje jakieś niepotrzebne kanały i każe sobie za nie płacić... (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet Mega Start

" Najgorsze doświadczenie z dostawca telewizji i internetu w życiu. Miałem na początku pakiet za kilkadziesiąt złotych za Pakiet Max Extra HD... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" ja nie mialam zlych doswiadczen - uwazam,ze sa bezkonkurencyjni"no na pewno zaskarbili sobie nowych fanów podręcznikową promocją, czyli... (czytaj więcej)