System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Bank Pocztowy ● Kredyt gotówkowy - oferta...

Najgorszy, najdroższy Bank w Polsce. Przestrzegam wszystkich przed tym bankiem. Bandyckie odsetki, oszukują jak mogą. A jak spłacisz wcześniej... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt hipoteczny "W parze...

Nie zgodzę się z przedmówcą! (czytaj więcej)

• Enea S.A. ● G12 Pewna Cena

Witam jestem z poza Żar i co kilka dni kilka awarii non stop brak prądu chyba UKiK powinien zająć się tą firma nigdzie nie ma tylu Awarii co... (czytaj więcej)

• BZ WBK ● Lokata Dynamicznie...

" Błędna informacja... średnia lokaty to 3%" Ja powiem Ci tylko tyle, że PITy 2015 najlepiej rozliczać na www.pitax.pl pozdrawiam! ;) (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

" BGŻ Optima oferuje ciekawe konto, bo w przeciwieństwie do innych oszczędnościowych są chyba darmowe przelewy bez ograniczeń, a nie tak jak... (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

Ale to już było 5 lat temu.Teraz tak samo dają jak wszyscy.Nie dajcie sie nabrać na ich fundusze inwestycyjne bo stracicie prawie wszystko (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G12 EkoOszczędny

Jedna z najgorszych korporacji, która kompletnie na szanuje swojego klienta i każdy temat jest problemem. Zgadzam się w 100%, że tu klient jest... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto za Zero

" nie jest prawdą, ze nie ma opłat" Mam konto osobiste 15 zł opłata m-c realizuję przelewy ok 20 m-c po 2,5 minimum 50zł -15ł... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

Nie macie racji. Pracuję w Banku Millennium i u nas normalnie umowy zlecenia i o dzieło są akceptowane. Należy oczywiście mieć zaświadczenie... (czytaj więcej)

• Energia dla firm Sp. z o.o. ● C12a Zawsze Taniej GNC+

Energia Dla Firm to DRAMAT. Nigdy nie miałem problemów z płatnościami za prąd do momentu podpisanie umowy z EDF. Zupełnie nie wiem za co... (czytaj więcej)