System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Getin Online ● Konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe w Getin banku w cale nie jest tak atrakcyjne. Oprocentowanie 3,5% na rachunku oszczędnościowym oferuje jedynie FM Bank Taki... (czytaj więcej)

• Getin Online ● Konto oszczędnościowe

Brak opcji "przelew" na koncie oszczędnościowym !!! Napisałem maila z prośbą o wyjaśnienie - niby w jaki sposób mam wypłacić swoje... (czytaj więcej)

• PLUS BANK ● Lokata Internetowa

Założyłem. Przelałem kasę i od 8 dni nie mam potwierdzenia. (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

szybki kredyt gotówkowy do 200 tysięcy to tylko w reklamie.Ja chciałem 30 tysięcy od podpisania wniosku na jakikolwiek kontakt czekałem 4... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

" Kod rabatowy chyba jest na ich stronie" Kod dostajemy w smsie. (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

Od końca marca 2015 ING zwiększa wysokość kwoty na płatności kartą do 300 zł, inaczej bank będzie naliczał miesięcznie 7 zł za kartę (a... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Pożyczka gotówkowa

powiem tAK. o kredyt ciężko jest ....wcale nie. na infolinie zadzwon dobrze doradza. oczywiście ja tak zrobiłem nie mam zdolności kredytowej ale... (czytaj więcej)

• Millennium Bank ● Dobre Konto

W dzisiejszych czasach minimalne wpływy miesięczne na konto w wysokości 1000 zł nie są ciężkie do osiągnięcia, a po wpłaceniu na konto tej... (czytaj więcej)

• Millennium Bank ● Dobre Konto

W dzisiejszych czasach minimalne wpływy miesięczne na konto w wysokości 1000 zł nie są ciężkie do osiągnięcia, a po wpłaceniu na konto tej... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

ta firma ponoc weszla na gielde, pownie sie im noga i szybko uciekna z polski. bylem na rekruacji jako kierownik w tej firmie, zarobki fatalne, niby... (czytaj więcej)