System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • T-Mobile Usługi Bankowe ● T-Mobile konto

Nowością na rynku jest Bank Smart, prekursor mobilnej bankowości w Polsce. Darmowe FM konto, bez ukrytych opat i aplikacja ORC na smartfona. Nie... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● Konto z Lwem Direct

dostałem ostatnio maila z banku ING o tręci: Załaczam pełna treść maila z Banku : ;Uprzejmie informujemy, że użytkownik karty płatniczej... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

to racja, mało która a już na pewno nie poważna instytucja postępuje nieuczciwie z klientami, przeważnie to kwestia niedoczytania umowy (czytaj więcej)

• Dropss ● Dropss 20 Mb/s

ostatnio przy wynajmowaniu mieszkania (jestem studentką), osoba od której chciałam wynająć mieszkanie próbowała wcisnąć mi orange- on... (czytaj więcej)

• eurobank ● Tani kredyt z kontem

" " Aktywny rachunek posiadam od 2006 r.,regularne wpływy tyt. wynagrodzenia, historię bez zarzutu, zarobki na przyzwoitym (jak na ten kraj)... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

Mam kredyt hipoteczny, wzięty zresztą pierwotnie w przyjaznym banku. Spłacam go regularnie i wzorowo od 6-ciu lat i coraz bardziej czuję się... (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Odradzam WSZYSTKIM! To nie jest organizacja finansowa, ale mafijna. Brak kontaktu, nie potrafią przysłać faktury w terminie, natomiast bardzo... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Kredyt na Start

IdeaBank - nie polecam. Po zakończeniu działalności zostawiłam sobie konto jeszcze na jakiś czas, oczywiście sprawdzałam logując się w... (czytaj więcej)

• BZ WBK ● Nowa Lokata Swobodnie...

WBK bardzo nieładnie się zachowało... na swojej stronie podawali informację, iż 4% na 4 mies. obowiązuje do końca (tj.31-ego) października.... (czytaj więcej)

• eurobank ● Tani kredyt z kontem

Elegancko (czytaj więcej)