System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Cyfrowy Polsat ● Internet 1 GB LTE

też mnie słabi jak czytam komentarze ale właśnie takich rad potrzebuję dlatego nie skorzystam z usługi internetowej CYFROWEGO POLSATU (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet Start (Select Extra HD...

Najgorsze doświadczenie z dostawca telewizji i internetu w życiu. Miałem na początku pakiet za kilkadziesiąt złotych za Pakiet Max Extra HD z... (czytaj więcej)

• PLUS BANK ● Lokata Internetowa

Podatek belki to 19% (czytaj więcej)

• NeoBank ● energoLokata 3M PLUS

zawsze jak zakłądam lokate to sprawdzam opinie o niej - jak sa złę to uciekam gdzie indziej - to uczy banki dbac o klientów;P zachecam... (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

" niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia... (czytaj więcej)

• BOŚ Bank S.A. ● Kredyt hipoteczny (oferta...

Dziś po 4miesięcznym okresie zwodzenia i donoszenia wciąż tych samych dokumentów, których ważność wiecznie wygasała - odmówiono mi... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto dla Młodych

zmieniają warunki podpisanych umów po czasie jakimś i nie maja nic do zaoferowania mam tam konto dość długo i chyba czas zmienić (czytaj więcej)

• Bank BGŻ ● Konto Nr 1

niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia... (czytaj więcej)

• Inteligo ● IGO Lokata

" uwazajcie na wewnetrzne przelewy QiuckMoney w inteligo, skonczyla mi sie lokata przelalem wiec odseti a pozniej 30 tys zl lokaty , popralo mi... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

Już z samej kalkulacji rat brutto ( nie wiem jakie jeszcze koszty przy zawarciu umowy) - wynika 12,63% oprocentowania rzeczywistego. Obawiam się,... (czytaj więcej)