System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Idea Leasing ● leasing samochodów

Podpisałam umowę o leasing w idea banku na auto warte 90 tys zł i teraz czytając te komentarze robi mi się nie dobrze. Nie wpłaciłam jeszcze... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

" Zanim wzięłam kredyt przeszłam ok 10 banków. Jedyny, w którym nie płaci się za rzeczoznawcę, jeśli nie zdecyduje się na kredyt (potem... (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Podpisałam umowę o leasing w idea banku na auto warte 90 tys zł i teraz czytając te komentarze robi mi się nie dobrze. Nie wpłaciłam jeszcze... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto dla Młodych

Mając konto dla młodych wypłacenia pieniądze w Niemczech w euro? Jakie będą dodatkowe opłaty? (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

" Naginaj do oddziału Idea Expert. Mają w ofercie też kredyty samochodowe. :)" Zjeżdżaj naganiaczu. Idea to ten sam Czarnecki co Getin,... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

jeżeli wezmę w profi credit 4000 to ile mniej więcej będę musiała oddać? (czytaj więcej)

• Enea S.A. ● G12d Oszczędny Dom

Enea = wysokie opłaty dodatkowe +wyłączana energia już przy braku płatności w wys. 100 zł + opłata za wznowienie w wysokości 85zł.... (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja obniżki

Jak to zestawieni ma się bieżących stawek?Na stronie Energii: 0,3121 w porównywarce: 0,30087 (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

coś to chyba nie tak? Ja wypełniłam formularz i dostałam bez problemu i w dodatku spłacę bez odsetek.jak dla mnie OK. (czytaj więcej)

• nc + ● NC+ z Internetem LTE

multiroom jest fajna sprawa, korzystamy z tego na dwa mieszkania i dziala super (czytaj więcej)