System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

ja tam nigdy nie zostałem wprowadzony w bład przez pracowników sygmy, a od paru lat sie z nimi kontaktuje, ze wzgledu na to że mam parę... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

Ja pytanie z innej beczki. Wiem ze np w upc i vectra podczas podłączenia usługi internetu w gniazdku będziemy mieć także pasmo tv. Nikt się... (czytaj więcej)

• Bank Pocztowy ● Kredyt gotówkowy

Od maja 2013 r stopy procentowe były obniżane 4 razy w sumie o 2 punkty procentowe a rata kredytu nie zmniejszyła się nawet o grosz,poza tym... (czytaj więcej)

• Inteligo ● Pożyczka Inteligo (dla...

Jestem zainteresowany oferta47 (czytaj więcej)

• Orange Finanse ● Błyskawiczny Kredyt...

Witam Państwa, Jeśli to możliwe to interesuje mnie kredyt pozabankowy czy to jest możliwe? (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Brałem w maju i we wrześniu też mi się zdarzyło. Tak że sprawdziłem te firmę dwa razy. W obu przypadkach miałem kase w tym samym dniu na... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

" " opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za... (czytaj więcej)

" opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie... (czytaj więcej)

opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie... (czytaj więcej)

• BIZ Bank ● Kredyt Ekspresowy

w biz banku mam lokaty bo w rankingach lokat miesiąc w miesiąc oferując oprocentowanie lokaty między 1-5 na rynku. co do kredytu to większość... (czytaj więcej)