System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Lion's Bank ● Lokata WELCOME

Trochę żenada, krakowski ,,bankier" (buchacha!!) po zdecydowanym odrzuceniu przeze mnie jego ,,produktów" przedstawił mi możliwość założenia... (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja obniżki

Faktury z Energi dostaję (z powodu mojego lenistwa) nadal papierowe. Jedna nie dotarła, a ponieważ niedawno zmienił się rytm przysyłania... (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

OSZUKANI W GETIN BANKU jest nas tysiące nie możemy odzyskać pieniędzy .nie licz że w naszym kraju jakiś nadzór nad BANKAMI istnieje ... (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

Getin powinno się napiętnować na wszystkich forach! (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Nie spodziewałam się, że aż tak szybko to wszsystko trwa. Jestem zadowolona z tego ze wzielam w tej chwilowce. Polecam wszystkim. Bardzo uczciwi... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Naprawde szybka pozyczka bez zbędnych pytan. Wziąłem na swięta na prezenty dla dzieci. Nie wierzyłem do końca w tą pierwszą darmową... (czytaj więcej)

• Toyota Bank ● Konto oszczędnościowe

" Zakładanie konta w Toyota Bank to pomyłka.Właśnie się dowiedziałem że aby odzyskać drobną kwotę która została zaksięgowana przez nich... (czytaj więcej)

• Toyota Bank ● Indeksowane Konto...

wielki niewypał naturalnie dla klienta założyłem to konto i przez 2 słownie-dwa miesiące zarobiłem na kwocie 10000 zł "aż siedem zł ... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

a może byś po prostu nazbiera pkt tyle ile jest za to żelazko? (czytaj więcej)

• Aasa Polska ● Asa Kredyt

Witam,korzystałam z usług tej firmy i jestem zadowolona. (czytaj więcej)