System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

Można w tej firmie bez przeszkód wziąć pożyczkę bez BIK także dostępna dla wielu z nas. Polecam. (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G11k Gwarancja stałej ceny

Proszę o informację czy bez problemu odbyło się odstąpienie od umowy. Ja dałam się wczoraj omamić przez telefon, teraz czekam na maila, aby... (czytaj więcej)

Polecam pożyczkę jak najbardziej w Profi Credit. Formalności minimalne i decyzja o przyznaniu pieniędzy bardzo szybka. (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto dla Młodych

Karta kodów wydana do Konta Pierwszego nadal jest aktywna i można z niej korzystać przy Koncie dla Młodych. Proponujemy jednak zmienić w iPKO... (czytaj więcej)

Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła na ich infolinie,a ja też mam konto dla młodych i fajne jest. (czytaj więcej)

Właśnie w banku PKO zmieniłam konto z Konta Pierwszego na Konto Dla Młodych. Chciałabym wiedzieć czy mogę wykorzystać jeszcze starą kartę... (czytaj więcej)

Bardzo serdecznie polecam. Pożyczka łatwa do wzięcia i szybka do spłaty. Zero jakich kolwiek formalności. Mogę wszystkich zachęcić do... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Weryfikacja przez internet i pierwsza pożyczka za darmo. Nie ma żadnych "kruczków". Według mnie świetna opcja. (czytaj więcej)

• Bank SMART ● SMART Lokata na powitanie

lubię oferty specjalne dla nowych klientów. Zobaczę co będą mieli po przejściu tej i wzięciu już normalnej. Jak teraz patrzę też nie jest... (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Żona wzięła pożyczkę od Vivus.Czas załatwiania 10 min razem z rozmową z konsultantem potwierdzającym dane osobowe.Po rozmowie natychmiast... (czytaj więcej)