System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Dodaj nowy temat

Kiedy rachunek za telefon ulega przedawnieniu?

Operator telekomunikacyjny ma trzy lata na dochodzenie zapłaty zaległego rachunku.
Zobacz artykuł

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Alior Bank ● Rachunek Partner

Jak nie spełnisz warunków to bulisz 25 zł. (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● PKO Konto dla Młodych

No bo to dotyczy transakcji bezgotowkowych czyli jak placisz karta w sklepie... przelewy sie nie licza poczytaj troche (czytaj więcej)

• Wonga ● Pożyczka online

Ja zalatwilam Lendon w 15min, a potem z godzine czekalam na kase na koncie - dreamy! (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

ja nie mialam zlych doswiadczen - uwazam,ze sa bezkonkurencyjni (czytaj więcej)

• Meritum Bank ● Kredyt gotówkowy

czemu tak negatywnie wypowiadasz się o sygma banku, miałaś z nimi okazję współpracować? (czytaj więcej)

Za drogo i Nie warto, długi czas oczekiwania, jakieś zabawy z przelewaniem 1grosza. Nie polecam! (czytaj więcej)

• Bank Pekao SA ● Eurokonto Mobilne

Bank Pekao na lotnisku w Warszawie to istna tragedia. Panie są rodem z PRL, szczególnie jedna złośliwa i obrzydliwa "zapałka". Proponuję... (czytaj więcej)

a ja wszystko załatwiłem w jeden dzień.Nawet się nie spodziewałem, że tak szybko dostanę gotówkę i to przez internet. Bez zbędnych... (czytaj więcej)

• BOŚ Bank S.A. ● Konto Bez Kantów

trzeba doliczyć koszt za zlecenia stałe co daje następne niespodzianki (czytaj więcej)

• Bank Pekao SA ● Kredyt hipoteczny (oferta...

Najlepiej ma teraz EHIP i w perspektywie 2, 3 lat tak już będzie. (czytaj więcej)