System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Orange, Plan DoMowy Na Co Dzień +

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Sandra
Opinia z dnia: 05-06-2012

bardzo dużo minut do plotkowania wieczorami :)

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • BIZ Bank ● SMART Lokata na powitanie

Dlaczego mój wpis, w którym informuję, że dostałem potwierdzenie (po 3 tygodniach, dwóch telefonach i pięciu mailach) zostało dziś usunięte? (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Ja ma jeszcze dziwniejszy case, wpłaciłem 10%. Auto kosztowało 134000 brutto ( 109000 netto) płaciłem leasing prze 15 miesięcy. Potem niestety... (czytaj więcej)

• SMART Bank ● SMART Lokata na powitanie

Dziś po drugim dodzwonieniu (tym razem prawie bez czekania) i wcześniejszych pięciu mailach (wszystkie zignorowane) dostałem brakujące od ponad... (czytaj więcej)

a kiedyś pieniądze przyjdzie zwrócić i co wtedy??? Na pewno padną już teraz dają za dużo na lokatach bo brak im kapitału (czytaj więcej)

Dopiero dzisiaj 26.03.2015 po dostałem potwierdzenie lokaty od 06.03.2015 po moim telefonie na infolinię.Bez mojego telefonu chyba nigdy bym tego... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

Jeszcze przed decyzja o przyznaniu kredytu ,p. Katarzyna O. PRACOWNIK PLACOWKI namawiala mnie na skorzystanie z konkurencyjnej oferty w placowce... (czytaj więcej)

• eurobank ● Kredyt dla każdego

ODRADZAM , ODRADZAM, ODRADZAM . Moze i wciskaja te kredyty,taka praca...ale i tak wezmie ten kto bedzie chcial...teoretycznie bo tak bylo KIEDYS... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt gotówkowy

odradzam ten bank. Po odstapieniu od ubezpieczenia , do czego teoretycznie mamy prawo zaczeli zadac ode mnie poreczenia , albo mojego ubezpieczenia... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Teściowa pożyczała na święta w grudniu. Nie było żadnych problemów. Oddała w terminie i nikt nie namawia ją na kolejną pożyczkę.... (czytaj więcej)

• SMART Bank ● SMART Lokata na powitanie

Dodam jeszcze że mają klientów w d... nie odpowiadają na maile. Ale ja lokaty nie zrywam szkoda odsetek nie będę im za free kasy dawał (czytaj więcej)