System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Orange, Plan DoMowy Na Co Dzień +

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Sandra
Opinia z dnia: 05-06-2012

bardzo dużo minut do plotkowania wieczorami :)

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" W dniu dzisiejszym podpisałem umowę z W/W firmą i czuje się wykorzystany powodu wprowadzenia w błąd z terminem spłaty i czasem trwania... (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

pewnie za względu na program lojalnościowy i zakupy z rabatami, też korzystam z karty sygma banku ze względy na te profity. (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Wszystko gładko, można spokojnie brać - kasa szybko, minimum formalności. (czytaj więcej)

• Lion's Bank ● Lokata Bonjour

Dalem sie nabrac na Global Wave pod koniec 2013 roku, w umowie powolano sie na regulamin, nie udostepniono, ale ten wszedl w zycie dopiero 10 lutego... (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

Witam posiadam internet z mm 60+ ale od 2 tygodni predkosc sciągania z serwisów rapidu i turbobit spadla mi na 1mb na plik co dziwne po godzinie... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy - oferta...

bardzo mnie dziwi ze ani knf ani zadne media nie interesuja sie umowa ubezpieczenia na zycie standardowo podsuwana klientowi bez mozliwosci odmowy... (czytaj więcej)

• Netia ● TV Osobista + Szybki Internet...

Czy prędkość 50mb wystarcza na telewizje, czy nie tnie lub pojawiają się jakieś problemy? (czytaj więcej)

• Multimedia Polska ● Internet 30 Mb/s

Jak obiecałem dodaje linki do screenów z testem prędkości, po kilku dniach łącze poprawiło się na tyle aby wgrać pliki na serwer, wciąż... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Pożyczka hipoteczna

" " zarabiam 5tys.miesiecznie zona1700zł chcielismy kredyt 80tys nieruchomosc 2400tys kosztuje i nie dostalismy.nie polecam tego banku" jeśli... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" " a ja wzięłam tam pożyczkę ponad rok temu , masakrycznie droga ale co najlepsze wczoraj na koncie pojawiło mi się 1600 zł od profi... (czytaj więcej)