System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Orange, Plan DoMowy Na Co Dzień +

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Sandra
Opinia z dnia: 05-06-2012

bardzo dużo minut do plotkowania wieczorami :)

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • Pozyczkomat.pl ● Pozyczkomat.pl

czekam na weryfikacje chwilówki 2 dzień, bzdura za załatwiają to w 10 minut (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Pożyczka hipoteczna

zarabiam 2,5 tys żona tyle samo , mam mieszkanie własnościowe i 6 hektarów ziemi rolnej i nie dostałem 160 tys kredytu hmm kupiłem... (czytaj więcej)

• ING Bank Śląski ● eLokata

Niestety, ale obecnie bank oferuje coraz gorsze produkty i nie wytrzymuje konkurencji... pod względem oprocentowania lokat trzeba go szukac na... (czytaj więcej)

• TAURON Polska Energia S.A. ● G11 EkoOszczędny

Tauron jest tak samo beznadziejny jak większość tego typu firm.Patrzą tylko jak zrobić w balona klienta.Narobią dużo różnych taryf a na... (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Konto Rozsądne

Tragedia - alior przekształcił się w bank dla emerytów i jest teraz chyba najdroższym bankiem na rynku, nie dając nic w zamian. Co parę... (czytaj więcej)

• Energa S.A. ● G12k Gwarancja obniżki

Widze że operator powiadomił o stawce brutto o za energię ale nie wspomniało kosztach za dystrybucję i stawce jakościowej oraz oplatacch... (czytaj więcej)

• Cyfrowy Polsat ● Rodzinny HD

miałem sobie abonament wykupić u CP ale teraz to się boję podchodzić do ich stoiska.!!!!! Zrezygnuję (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt mieszkaniowy (oferta...

" a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super"szkoda tylko ze pracuje w tym bankubieniek po prostu to co... (czytaj więcej)

• Energetyczne Centrum S.A. ● G12 Mega Bezpieczny Prąd 15...

WITAM, U MNIE W DOMU TEŻ PODPISANO UMOWĘ Z EC. JAK MAM ZERWAĆ Z NIMI UMOWĘ, JEŚLI MINĘŁO JUŻ MIESIĄC, NA JAKIEJ PODSTAWIĘ , JAKICH... (czytaj więcej)

• BGŻOptima ● Lokata Bezkarna

Z czystym sumieniem polecam tą lokatę. Nie ma żadnych haczyków. Wszytko jest tak jak napisane. Szkoda , ze nie mogę założyć drugi raz,... (czytaj więcej)