System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Orange, Plan DoMowy Na Co Dzień +

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Sandra
Opinia z dnia: 05-06-2012

bardzo dużo minut do plotkowania wieczorami :)

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • eurobank ● Tani kredyt z kontem

" " Aktywny rachunek posiadam od 2006 r.,regularne wpływy tyt. wynagrodzenia, historię bez zarzutu, zarobki na przyzwoitym (jak na ten kraj)... (czytaj więcej)

• Getin Noble Bank ● Kredyt samochodowy

Mam kredyt hipoteczny, wzięty zresztą pierwotnie w przyjaznym banku. Spłacam go regularnie i wzorowo od 6-ciu lat i coraz bardziej czuję się... (czytaj więcej)

• Idea Leasing ● leasing samochodów

Odradzam WSZYSTKIM! To nie jest organizacja finansowa, ale mafijna. Brak kontaktu, nie potrafią przysłać faktury w terminie, natomiast bardzo... (czytaj więcej)

• Idea Bank ● Kredyt na Start

IdeaBank - nie polecam. Po zakończeniu działalności zostawiłam sobie konto jeszcze na jakiś czas, oczywiście sprawdzałam logując się w... (czytaj więcej)

• BZ WBK ● Nowa Lokata Swobodnie...

WBK bardzo nieładnie się zachowało... na swojej stronie podawali informację, iż 4% na 4 mies. obowiązuje do końca (tj.31-ego) października.... (czytaj więcej)

• eurobank ● Tani kredyt z kontem

Elegancko (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, firmowym czy gotówkowym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki.... (czytaj więcej)

• PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, firmowym czy gotówkowym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki.... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● Konto osobiste dbNET

" SZCZERZE ODRADZAM. Zmieniają tabelę prowizji i opłat. Ostatnio konto walutowe z 0 zł na 8 zł a opłata za kartę z 0 zł na 5 zł." ... (czytaj więcej)

• Wonga ● Pożyczka online

Polecam! Gotówka szybko do mnie dotarła, a okres spłaty jest dużo dłuższy niż w przypadku innych chwilówek i można łatwiej rozłożyć... (czytaj więcej)