System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Orange, Plan DoMowy Na Co Dzień +

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Sandra
Opinia z dnia: 05-06-2012

bardzo dużo minut do plotkowania wieczorami :)

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • PKP Energetyka S.A. ● Taryfa G11

" Witam,Korzystam z dostaw PKP Energetyka od 4 lat i jestem bardzo zadowolony. Jeden, że mam taniej niż jakbym miał płacić do pazernego RWE a... (czytaj więcej)

• Ekspres Kasa ● Pożyczka w gotówce

ja nie dostałem ale wszedłem na portal pozyczkolandia i mimo wpisu do bazy dłuzników otrzymałem ;) (czytaj więcej)

• Alior Bank ● Kredyt hipoteczny...

" kłamstwo!!!!!!!! nam na okres 30 lat pod hipotekę 55000 tys. wcisneli rate 470 zł!!!!!!! spłacamy 3 razy tyle co wzieliśmy" Normalne...... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

szybka pożyczka w Lendonie jest na prawdę szybka a dla tych co pierwszy raz korzystają to jak mi wiadomo odsetek nie płacą.A wszystko załatwia... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

" " Ja z profi credit na razie mam miłe wspomnienia, wziąłem i mam ratę ponad 300zł, wszystko jest ok jak na razie, chociaż koszty np... (czytaj więcej)

• Deutsche Bank Polska ● db Kredyt Gotówkowy Premium

"polecam, dostałem oproc 9.5 i 1% prowizji, pokazując tylko dyplom."dużo, bo można uzyskać 6% bez prowizji (czytaj więcej)

• Vivus.pl ● Szybka pożyczka

Jeden grosz to nie majątek, a emamona ma certyfikaty i to Wiarygodnej Finansowo Firmy, który jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa... (czytaj więcej)

• Lendon.pl ● Szybka pożyczka LendON.pl

świetne jest to, że pierwsza pożyczka jest za darmo, a pieniądze na koncie miałem w 15 minut, super obsługa :) (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

super panie maćku, samemu sobie takie komentarze wypisywać :) (czytaj więcej)

• BNP Paribas ● Kredyt samochodowy - Promocja...

chcę kredytu dajcie dobry namiar (czytaj więcej)