System partnerski

Aktualne porównanie

Forum: Orange, Plan DoMowy Na Co Dzień +

Dodaj nowy temat

Komentarze

~Sandra
Opinia z dnia: 05-06-2012

bardzo dużo minut do plotkowania wieczorami :)

odpowiedz

Dodaj komentarz

ile to jest: captcha =   

Opinie o produktach

Wybierz firmę:
  • PKO Bank Polski ● Kredyt mieszkaniowy Własny...

Oriętujecie się może ile teraz się czeka na decyzję o przyznanie hipo z MDM? Czekam już 5 tydzień i nic doradca uspokaja że jeszcze chwila i... (czytaj więcej)

• Cyfrowy Polsat ● Familijny Max HD + Film HD +...

Z Cyfrowym Polsatem związany byłem od lat ..bo to już jest 11 lat współpracy z nim ( jeżeli tak to mozna nazwać ). Po tym okresie mogę z... (czytaj więcej)

• Profi Credit ● Pożyczka gotówkowa

nie mówcie ze tez bezrobotnym dają ?? (czytaj więcej)

• Sygma Bank ● Sygma Bank MasterCard

" " Osoby powyżej wyjaśniły działanie karty więc mi tu nic więcej do gadania nie zostało ,po prostu genialne rozwiązanie jestem bardzo... (czytaj więcej)

• eurobank ● Rachunek oszczędnościowy...

a ja polecam, to konto oszczędnościowe posiadam od kilku lat i póki co jestem zadowolona. (czytaj więcej)

• Getin Leasing ● leasing samochodów osobowych

Potwierdzam opinie większości użytkowników ten leasing to tragedia, kosmiczne opłaty za wszystko, a zwłaszcza za ponowne wznowienie umowy, a... (czytaj więcej)

• Raiffeisen Polbank ● Konto Aktywne

Bardzo drogo,i trzeba uważac (czytaj więcej)

• Cyfrowy Polsat ● Internet 1 GB LTE

też mnie słabi jak czytam komentarze ale właśnie takich rad potrzebuję dlatego nie skorzystam z usługi internetowej CYFROWEGO POLSATU (czytaj więcej)

• UPC ● Pakiet Start (Select Extra HD...

Najgorsze doświadczenie z dostawca telewizji i internetu w życiu. Miałem na początku pakiet za kilkadziesiąt złotych za Pakiet Max Extra HD z... (czytaj więcej)

• PLUS BANK ● Lokata Internetowa

Podatek belki to 19% (czytaj więcej)