Wszystkie kalkulatory

Kalkulator odsetek z lokaty

PLN
1 000 PLN 200 000 PLN
%
1% 30%


Kalkulator odsetek z lokaty - wyniki
Odsetki Podatek Odsetki po podatku Kapitalizacja na zakończenie lokaty
73,97 PLN 14,05 PLN 59,92 PLN 5 059,92 PLN

Odsetki

73,97 PLN

Podatek

14,05 PLN

Odsetki po podatku

59,92 PLN

Kapitalizacja na zakończenie lokaty

5 059,92 PLN

O KALKULATORZE Odsetek z lokat

Kalkulator odsetek z lokat pozwoli Ci wyliczyć ostateczny zysk z lokaty po końcowej kapitalizacji. Pokaże wysokość podatku, opodatkowanych i nieopodatkowanych odsetek z uwzględnieniem różnych rodzajów kapitalizacji oraz zysku z lokaty. Przy pomocy kalkulatora dowiesz się, ile możesz zarobić na wybranej przez siebie lokacie.

Po uzupełnieniu przez Ciebie pól: kwota lokaty, oprocentowanie, okres lokaty oraz kapitalizacja, kalkulator dokona obliczeń i przedstawi wyniki. Poznamy wysokość końcowej kwoty, jaką możemy otrzymać, decydując się na daną lokatę. Możemy wybrać kapitalizację dzienną, miesięczną, roczną lub na koniec okresu - im częstsza kapitalizacja, tym korzystniej dla klienta. W przypadku kapitalizacji comiesięcznej, otrzymane w każdym miesiącu odsetki możemy albo wypłacić albo lokować.

Kalkulator odsetek z lokat pomoże oszacować, na jaki rzeczywisty zysk możemy liczyć po zakończeniu umownego okresu lokaty. Na końcowy wynik, wpływ ma podatek od dochodów kapitałowych, czyli tzw. podatek Belki, który wynosi 19%. Dopiero po jego odjęciu uzyskujemy zysk netto, który jest naszym ostatecznym zarobkiem.

Za pomocą kalkulatora odsetek z lokaty obliczysz:
 

 Podatek

 

 Wysokość odsetek przed podatkiem

 

 Wysokość odsetek po podatku

 

 Zysk z lokaty

 

Artykuły o lokatach

Lokata 3 razy lepsza – nowość w eurobanku

Gwarantowane oprocentowanie stałe w wysokości 3% w skali roku przez pierwsze 3 miesiące, odsetki płatne z góry oraz atrakcyjna premia po odnowieniu lokaty – to nowa propozycja eurobanku dla osób zainteresowanych atrakcyjnymi formami oszczędzania. Lokata 3 razy lepsza dostępna jest tylko do 30 kwietnia 2016 roku.

TOP 3 - KREDYTY, LOKATY, KONTA

Tmefekt.pl - Program partnerski