Wszystkie kalkulatory

Kalkulator odsetek z lokaty

PLN
1 000 PLN 200 000 PLN
%
1% 30%


Kalkulator odsetek z lokaty - wyniki
Odsetki Podatek Odsetki po podatku Kapitalizacja na zakończenie lokaty
73,15 PLN 13,90 PLN 59,25 PLN 5 059,25 PLN

Odsetki

73,15 PLN

Podatek

13,90 PLN

Odsetki po podatku

59,25 PLN

Kapitalizacja na zakończenie lokaty

5 059,25 PLN

O KALKULATORZE Odsetek z lokat

Kalkulator odsetek z lokat pozwoli Ci wyliczyć ostateczny zysk z lokaty po końcowej kapitalizacji. Pokaże wysokość podatku, opodatkowanych i nieopodatkowanych odsetek z uwzględnieniem różnych rodzajów kapitalizacji oraz zysku z lokaty. Przy pomocy kalkulatora dowiesz się, ile możesz zarobić na wybranej przez siebie lokacie.

Po uzupełnieniu przez Ciebie pól: kwota lokaty, oprocentowanie, okres lokaty oraz kapitalizacja, kalkulator dokona obliczeń i przedstawi wyniki. Poznamy wysokość końcowej kwoty, jaką możemy otrzymać, decydując się na daną lokatę. Możemy wybrać kapitalizację dzienną, miesięczną, roczną lub na koniec okresu - im częstsza kapitalizacja, tym korzystniej dla klienta. W przypadku kapitalizacji comiesięcznej, otrzymane w każdym miesiącu odsetki możemy albo wypłacić albo lokować.

Kalkulator odsetek z lokat pomoże oszacować, na jaki rzeczywisty zysk możemy liczyć po zakończeniu umownego okresu lokaty. Na końcowy wynik, wpływ ma podatek od dochodów kapitałowych, czyli tzw. podatek Belki, który wynosi 19%. Dopiero po jego odjęciu uzyskujemy zysk netto, który jest naszym ostatecznym zarobkiem.

Za pomocą kalkulatora odsetek z lokaty obliczysz:
 

 Podatek

 

 Wysokość odsetek przed podatkiem

 

 Wysokość odsetek po podatku

 

 Zysk z lokaty

 

Artykuły o lokatach

Ranking lokat terminowych – luty 2017

Oprocentowanie lokat terminowych nie jest zachwycające. Jednak lepszy rydz niż nic, dlatego zacznij działać już dziś! Zamiast czyścić swoje konto do zera i wydawać gotówkę na zbędne zakupy, przelej swoje wolne środki właśnie na lokatę. Przedstawię ci najlepsze oferty na miesiąc, trzy miesiące, pół roku i rok. Na którą z nich się skusisz?

Proste sposoby na dodatkowy dochód

Niestety nie wszyscy możemy się pochwalić satysfakcjonującymi zarobkami. Dlatego mimo ciężkiej pracy zmuszeni jesteśmy szukać źródeł dodatkowego dochodu. Co robić, by cieszyć się z zysku i się nie przepracować?

Ranking lokat terminowych – styczeń 2017

Twoje noworoczne postanowienie to zacząć oszczędzać? Dobrze się składa, bo przygotowałam dla ciebie zestawienie lokat, na których zarobisz najwięcej, nawet 4 proc. w skali roku.

x