Wszystkie kalkulatory

kredyt gotówkowy - kalkulator rat

PLN
1 000 PLN 2 000 000 PLN
mies.
1 mies. 120 mies.
%
%
Raty malejące
Pierwsza rata Ostatnia rata Całkowity koszt kredytu Prowizja Całkowita kwota do spłaty
483,96 zł 422,70 zł 1 167,82 zł 150,00 zł 16 317,82 zł

Pierwsza rata

483,96 zł

Ostatnia rata

422,70 zł

Całkowity koszt kredytu

1 167,82 zł

Prowizja

150,00 zł

Całkowita kwota do spłaty

16 317,82 zł

Raty równe
Pierwsza rata Ostatnia rata Całkowity koszt kredytu Prowizja Całkowita kwota do spłaty
454,06 zł 454,06 zł 1 196,13 zł 150,00 zł 16 346,13 zł

Pierwsza rata

454,06 zł

Ostatnia rata

454,06 zł

Całkowity koszt kredytu

1 196,13 zł

Prowizja

150,00 zł

Całkowita kwota do spłaty

16 346,13 zł

O KALKULATORZE RAT KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH


Kalkulator rat kredytu gotówkowego pozwoli Ci wyliczyć wysokość rat kredytu zarówno dla rat równych jak i malejących. Pokaże wysokość prowizji, całkowitego kosztu kredytu oraz całkowitej kwoty do spłaty. Przy pomocy kalkulatora rat sprawdzisz także, ile wyniesie Twoja pierwsza i ostatnia rata kredytowa.

Po uzupełnieniu przez Ciebie pól:  kwota kredytu, oprocentowanie kredytu, okres spłaty kredytu oraz prowizja za udzielenie  kredytu, kalkulator dokona obliczeń i przedstawi wyniki. Poznamy wysokość pierwszej i ostatniej raty dla rat równych i malejących, prowizję oraz całkowitą kwotę do spłaty.

W przypadku rat równych, spłacana co miesiąc rata jest taka sama – z biegiem czasu zwiększa się udział kapitału w spłacie, a zmniejsza część odsetkowa. Z kolei w ratach malejących w każdym miesiącu spłacamy tyle samo kapitału oraz zmniejszające się z upływem czasu odsetki. Oznacza to, że comiesięczna wpłata do banku będzie największa w pierwszych miesiącach kredytowania, ale wraz z upływem czasu będzie systematycznie się zmniejszać. Wybierając raty malejące musimy mieć na uwadze to, że zaczynamy od wyższych kwot, niż te, które moglibyśmy płacić decydując się na raty równe.
 

Za pomocą kalkulatora rat obliczysz:
 

 Raty równe i malejące

 

 Wysokość pierwszej i ostatniej raty

 

 Całkowity koszt kredytu

 

 Prowizję za udzielenie kredytu

 

 Całkowitą kwotę do spłaty

 

Artykuły o kredycie gotówkowym

Kredyty na 0 proc.: gdzie szukać?

Rozglądasz się za dodatkowym finansowaniem? Nie wiesz, na którą ofertę powinieneś się zdecydować? Tę jedną idealną znajdziesz być może wśród propozycji kredytów na 0 proc. Czy takie naprawdę istnieją? Sprawdzamy.

Agencje ratingowe: o co z nimi chodzi?

W ostatnich latach w świecie światowej gospodarki dzielą i rządzą agencje ratingowe. Najważniejsze z nich (tzw. Wielka Trójka), czyli Standard & Poor’s, Moody’s i Fitch, rozdają swoje oceny – tzw. ratingi, na podstawie których potrafią ukarać rządy, odstraszyć inwestorów, a nawet wywołać kryzys gospodarczy. Z ich ocenami liczą się najwięksi światowi inwestorzy, spekulanci, a nawet politycy. Rola tych agencji wzrosła i rośnie dalej.  Jak zatem one działają i w jaki sposób wpływają na globalny rynek?

Pożyczka gotówkowa dla nowych klientów całkowicie online

Od końca maja pożyczkę gotówkową w Banku Millennium można wziąć przez internet bez konieczności podpisywania umowy w oddziale. Wystarczy wypełnić wniosek internetowy dostępny na stronie bankmillennium.pl i dołączyć skany lub zdjęcia niezbędnych dokumentów. W „Promocji na powitanie” prowizja dla nowych klientów wynosi 0%.    

Kontakt z doradcą
Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą