Wszystkie kalkulatory

KREDYT GOTÓWKOWY - Kalkulator RSSO

PLN
1 000 PLN 2 000 000 PLN
mies.
1 mies. 120 mies.
%
%
PLN
Raty malejące
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
5,84% 16 306,25 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

5,84%

Całkowita kwota do spłaty

16 306,25 PLN

Raty równe
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
5,82% 16 334,28 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

5,82%

Całkowita kwota do spłaty

16 334,28 PLN

KALKULATOR RRSO KREDYTU GOTÓWKOWEGO


Użyj kalkulatora RRSO i wylicz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania kredytu gotówkowego dla podanych przez Ciebie założeń. RRSO jest stopą procentową, uwzględniającą należne odsetki, prowizje i inne opłaty związane z kredytem. RRSO pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych itp. RRSO pozwala nam poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć, ile będzie nas kosztować kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą pożyczymy.

Uzupełnij pola: kwota kredytu, okres spłaty kredytu, oprocentowanie, prowizja banku i inne koszty kredytu, a kalkulator przedstawi wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania dla kredytu spłacanego w ratach równych i malejących oraz całkowitej kwoty do spłaty.

Dzięki RRSO możemy poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Obliczenia są dokonywane w skali rocznej. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć ile będzie nas kosztował kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą nam pożycza. Tym samym nie będziemy zaskoczeni kosztem kredytu, a także łatwiej będzie nam porównać oferty banków.
 

Za pomocą kalkulatora RRSO obliczysz:
 

 Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania

 

 Całkowitą kwotę do spłaty

 

Artykuły o kredycie gotówkowym

Kredyty na 0 proc.: gdzie szukać?

Rozglądasz się za dodatkowym finansowaniem? Nie wiesz, na którą ofertę powinieneś się zdecydować? Tę jedną idealną znajdziesz być może wśród propozycji kredytów na 0 proc. Czy takie naprawdę istnieją? Sprawdzamy.

Agencje ratingowe: o co z nimi chodzi?

W ostatnich latach w świecie światowej gospodarki dzielą i rządzą agencje ratingowe. Najważniejsze z nich (tzw. Wielka Trójka), czyli Standard & Poor’s, Moody’s i Fitch, rozdają swoje oceny – tzw. ratingi, na podstawie których potrafią ukarać rządy, odstraszyć inwestorów, a nawet wywołać kryzys gospodarczy. Z ich ocenami liczą się najwięksi światowi inwestorzy, spekulanci, a nawet politycy. Rola tych agencji wzrosła i rośnie dalej.  Jak zatem one działają i w jaki sposób wpływają na globalny rynek?

Pożyczka gotówkowa dla nowych klientów całkowicie online

Od końca maja pożyczkę gotówkową w Banku Millennium można wziąć przez internet bez konieczności podpisywania umowy w oddziale. Wystarczy wypełnić wniosek internetowy dostępny na stronie bankmillennium.pl i dołączyć skany lub zdjęcia niezbędnych dokumentów. W „Promocji na powitanie” prowizja dla nowych klientów wynosi 0%.    

Kontakt z doradcą
Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą