Wszystkie kalkulatory

KREDYT GOTÓWKOWY - Kalkulator RSSO

PLN
1 000 PLN 2 000 000 PLN
mies.
1 mies. 120 mies.
%
%
PLN
Raty malejące
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
5,84% 16 306,25 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

5,84%

Całkowita kwota do spłaty

16 306,25 PLN

Raty równe
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
5,82% 16 334,28 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

5,82%

Całkowita kwota do spłaty

16 334,28 PLN

KALKULATOR RRSO KREDYTU GOTÓWKOWEGO


Użyj kalkulatora RRSO i wylicz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania kredytu gotówkowego dla podanych przez Ciebie założeń. RRSO jest stopą procentową, uwzględniającą należne odsetki, prowizje i inne opłaty związane z kredytem. RRSO pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych itp. RRSO pozwala nam poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć, ile będzie nas kosztować kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą pożyczymy.

Uzupełnij pola: kwota kredytu, okres spłaty kredytu, oprocentowanie, prowizja banku i inne koszty kredytu, a kalkulator przedstawi wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania dla kredytu spłacanego w ratach równych i malejących oraz całkowitej kwoty do spłaty.

Dzięki RRSO możemy poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Obliczenia są dokonywane w skali rocznej. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć ile będzie nas kosztował kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą nam pożycza. Tym samym nie będziemy zaskoczeni kosztem kredytu, a także łatwiej będzie nam porównać oferty banków.
 

Za pomocą kalkulatora RRSO obliczysz:
 

 Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania

 

 Całkowitą kwotę do spłaty

 

Artykuły o kredycie gotówkowym

Jakie mamy zarobki w polskiej lidze piłkarskiej?

Piłka nożna to wielkie pieniądze na poziomie zarówno klubów, jak i zawodników. Zawodnikom z klubów z polskiej Ekstraklasy daleko co prawda do zarobków graczy z lig zachodnioeuropejskich, ale mimo wszystko na polskie warunki zarabiają bardzo dobrze. Ile? Sprawdziliśmy.

Poradnik dla pożyczkobiorcy pod patronatem Pożyczkomat.pl

Pożyczka pozabankowa jest dobrym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz gotówki w awaryjnych sytuacjach. Nie musisz załatwiać formalności w banku. Wystarczy, że złożysz wniosek przez internet, a pieniądze szybko wpłyną na twoje konto. Na rynku działa obecnie kilkadziesiąt firm pożyczkowych, dlatego warto poświęcić chwilę uwagi, aby wybrać najlepszą ofertę. Dowiedz się, jak bezpiecznie pożyczać pieniądze. 

Jak wybrać kredyt gotówkowy?

Nie podejmuj tej decyzji pochopnie, bo możesz za to sporo przepłacić. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, zanim weźmiesz kredyt gotówkowy.

Kontakt z doradcą
Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą