Wszystkie kalkulatory

Kalkulator zdolności kredytowej - kredyt hipoteczny

PLN
 
PLN
PLN
PLN
PLN
lat
1 rok 30 lat
%
1% 50%
Wyniki - zdolność kredytowa
Maksymalna możliwa rata Zdolność kredytowa
Kredyt w PLN 3 900,00 PLN 577 600,51 PLN
Kredyt w walucie 2 520,00 PLN 373 218,79 PLN

Kredyt w PLN

Maksymalna możliwa rata

3 900,00 PLN

Zdolność kredytowa

577 600,51 PLN

Kredyt w walucie

Maksymalna możliwa rata

2 520,00 PLN

Zdolność kredytowa

373 218,79 PLN

O KALKULATORZE ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ - KREDYT HIPOTECZNY


Użyj kalkulatora zdolności kredytowej kredytu hipotecznego, by oszacować swoją zdolność kredytową. Dzięki temu dowiesz się, na jaki kredyt mieszkaniowy możesz liczyć w bankach i instytucjach finansowych. Kalkulator obliczy Twoją maksymalną możliwą ratę kredytu hipotecznego oraz całkowitą kwotę kredytu hipotecznego, o którą możesz się ubiegać, zarówno w PLN jak i walucie obcej.

Po uzupełnieniu przez Ciebie pól:  dochód nettoliczba osób w gospodarstwiesuma miesięcznych dochodów, suma miesięcznych zobowiązań, miesięczne wydatki na utrzymanie, suma limitów na kartach kredytowych, okres kredytowania oraz oprocentowanie kredytu, kalkulator dokona obliczeń i przedstawi wyniki. Poznamy kwotę kredytu hipotecznego, którą mamy szansę otrzymać w banku lub u doradcy finansowego.

Banki i instytucje finansowe przy szacowaniu zdolności kredytowej klienta indywidualnego mogą brać pod uwagę również dodatkowe parametry. Zaliczyć do nich możemy: scoring kredytowy (własna ocena punktowa klienta przez bank, w której wysokie znaczenie ma np. wykonywany przez klienta zawód, wykształcenie czy stan cywilny), ocenę punktową Biura Informacji Kredytowej (BIK), wiek kredytobiorcy, miesięczne dochody lub inne parametry i cechy wnioskodawcy.


Za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej kredytu hipotecznego obliczysz:
 

 Kwotę kredytu hipotecznego, o którą możesz się ubiegać

 

 Wysokość miesięcznej, maksymalnej raty kredytu mieszkaniowego

 

 

 

 

ARTYKUŁY O KREDYCIE HIPOTECZNYM

Kredyt mieszkaniowy dla rodzica samotnie wychowującego dziecko

Zarówno matki, jak i ojcowie, którzy samotnie wychowują swoje pociechy mogą liczyć na wsparcie finansowe ze strony państwa. Czy oprócz zasiłku rodzinnego i różnego rodzaju dofinansowań, mogą również otrzymać atrakcyjne warunki kredytu mieszkaniowego? W jaki sposób? Dokąd się udać po taki kredyt? Podpowiadamy!

Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2016

Odrobina luksusu w niewielkim metrażu. Jeśli marzysz o zakupie własnego M, to listopad jest odpowiednią porą, by to zrobić. W ofertach banków znajdziemy nawet kredyt z zerową prowizją! Sprawdźmy szczegóły.
 

Ranking kredytów hipotecznych – październik 2016

Decydując się na wzięcie kredytu hipotecznego, należy przeanalizować wiele ofert z różnych banków. Dlaczego? Różnica w jego całkowitym koszcie może wynieść nawet 70 tys. zł! W którym banku możemy otrzymać dobry produkt mieszkaniowy?

 

Kontakt z doradcą
Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą