Wszystkie kalkulatory

KREDYT SAMOCHODOWY - Kalkulator RRSO

PLN
2 000 PLN 500 000 PLN
mies.
1 mies. 50 mies.
%
%
PLN
Raty malejące
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
8,20% 46 912,50 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

8,20%

Całkowita kwota do spłaty

46 912,50 PLN

Raty równe
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
8,18% 46 925,87 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

8,18%

Całkowita kwota do spłaty

46 925,87 PLN

KALKULATOR RRSO KREDYTU SAMOCHODOWEGO


Użyj kalkulatora RRSO i wylicz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania kredytu samochodowego dla podanych przez Ciebie założeń. RRSO jest stopą procentową, uwzględniającą należne odsetki, prowizje i inne opłaty związane z kredytem. RRSO pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych itp. RRSO pozwala nam poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć, ile będzie nas kosztować kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą pożyczymy.

Uzupełnij pola: kwota kredytu, okres spłaty kredytu, oprocentowanie, prowizja banku i inne koszty kredytu, a kalkulator przedstawi wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania dla kredytu samochodowego spłacanego w ratach równych i malejących oraz całkowitej kwoty do spłaty.

Dzięki RRSO możemy poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Obliczenia są dokonywane w skali rocznej. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć ile będzie nas kosztował kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą nam pożycza. Tym samym nie będziemy zaskoczeni kosztem kredytu, a także łatwiej będzie nam porównać oferty banków.


Za pomocą kalkulatora RRSO kredytu samochodowego obliczysz:
 

 Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania

 

 Całkowitą kwotę do spłaty

 

Artykuły o kredycie samochodowym

Ranking kredytów samochodowych – najlepsze oferty

Na prośbę naszego czytelnika Marcina sprawdziliśmy, w którym banku znajdzie najlepsze warunki sfinansowania zakupu Forda S-Max wyprodukowanego w 2014 r. Który bank zaoferował najlepszy kredyt? Jakie będą jego koszty? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Jak przygotować samochód na wiosnę?

Już jest! Nareszcie zawitała do nas wiosna. Powoli zmieniamy garderobę na lżejszą i przygotowujemy naszą szafę na ciepłe dni, robimy porządki w ogródkach, zanosimy rowery i rolki do serwisu. A co z samochodem? Jak przygotować auto na wiosnę?