Wróć do porównania szybkich pożyczek gotówkowych

SZCZEGÓŁY Szybkiej pożyczki gotówkowej - Vivus.pl - Vivus.pl - Szybka pożyczka - kwota pożyczki: 0 zł na okres: bez znaczenia

Parametry porównania: kwota pożyczki bez znaczenia na okres bez znaczenia

Vivus.pl

Vivus.pl - Vivus.pl - Szybka pożyczka

Vivus.pl
Kwota pożyczki : 100 zł - 5 000 zł
Okres pożyczki : 1 dzień - 30 dni
Weryfikacja w BIK : tak
Wypłata pożyczki : Przelew
Minimalna kwota pożyczki 100 zł Pierwsza pożyczka (bez prowizji, odsetek i kosztów) może być udzielona na kwotę nawet do 3 000 zł.
Jeśli pożyczka będzie spłacona terminowo a pożyczkobiorca nie naruszy zobowiązań umownych, po 7 dniach od spłaty pożyczki może pożyczyć do 2 600 zł. Po spłacie drugiej pożyczki i upływie 7 dni – trzecią pożyczkę będzie mógł otrzymać w wysokości do 3 500 zł, czwartą - w wysokości do 4 000 zł, a piątą i szóstą w wysokości do 4 500 zł na tych samych zasadach co dotychczas, a siódmą i każdą kolejną w wysokości do 5 000 zł – zawsze po spłacie poprzedniej pożyczki.
Maksymalna kwota pozyczki 5 000 zł
Minimalny okres spłaty 1 dzień  
Maksymalny okres spłaty 30 dni
Wypłata pożyczki Przelew  
Weryfikacja w BIK tak  
Pożyczka 100% online / SMS tak Wniosek o pożyczkę można złożyć m.in. przez internet lub przez telefon.
Wniosek przez internet. Na stronie www.vivus.pl wybierz kwotę i okres, na który chcesz otrzymać pożyczkę. Kliknij przycisk „Weź pożyczkę”, uzupełnij swoje dane, a następnie wyślij wniosek o pożyczkę naciskając „Zarejestruj się”. Potwierdź swoje dane, przelewając ze swojego konta osobistego przelew 1 grosz na rachunek bankowy Vivus lub skorzystaj z szybkiego przelewu BlueMedia przelewając kwotę 1 zł. Kwota przelewu identyfikacyjnego zostanie Ci zwrócona.
Wniosek przez telefon. Zadzwoń na numer 221 221 227, podaj potrzebną kwotę i okres, na jaki ma być udzielona pożyczka oraz swoje dane. Potwierdź swoje dane, przelewając ze swojego konta osobistego przelew 1 grosz na rachunek bankowy Vivus lub skorzystaj z szybkiego przelewu BlueMedia przelewając na rachunek Vivus kwotę 1 zł. Kwota przelewu identyfikacyjnego zostanie Ci zwrócona.
Darmowa pierwsza pożyczka tak Korzystając z pierwszej pożyczki w Vivus.pl nie ponosisz żadnych kosztów. Oznacza to, że spłacasz tyle ile pożyczyłeś np. pożyczasz 3 000 zł na 30 dni, spłacasz 3 000 zł. Nie ma opłat dodatkowych ani ukrytych kosztów.
Reprezentowany przykład

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni. Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków, w którym Spółka posiada swoje konto) lub 1 złoty gdy Klient korzysta z systemu Blue Cash. Stan na 16.02.2017 r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 575.50% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2340.00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 340 zł (w tym: prowizja 323.60 zł, odsetki 16.40 zł); umowa na 30 dni. Stan na 16.02.2017 r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Vivus.pl

Vivus.pl - Szybka pożyczka

Kwota pożyczki : 100 zł - 5 000 zł
Okres pożyczki : 1 dzień - 30 dni
Weryfikacja w BIK : tak
Wypłata pożyczki : Przelew
Usuń lub zmień ofertę z porównania