Wizytówki firm 

Widok:  

Aasa Polska

Aasa Polska

Aasa Polska S.A. należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od wielu lat odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono swoich klientów. Aasa Global wyspecjalizowała się w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych.
Alior Bank

Alior Bank

Alior Bank rozpoczął działalnośćć w listopadzie 2008 r., jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami. W grudniu 2012 r. miał miejsce debiut Alior Banku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Bank BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. to bank uniwersalny, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów, natomiast przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku polskim i międzynarodowym.
Bank BPH

Bank BPH

Bank BPH jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat. Jego akcje są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od kilku lat wchodzą w skład elitarnego grona spółek giełdowych tworzących Indeks RESPECT, który skupia firmy wyróżniające się pod względem ładu korporacyjnego i społecznej odpowiedzialności.
Bank DnB Nord

Bank DnB Nord

Bank DnB NORD działa w Polsce od 2002 roku. Początkowo obsługiwał wyłącznie duże przedsiębiorstwa, specjalizował się w bankowości korporacyjnej. W tej chwili z sukcesem rozwija także bankowość dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.
Bank Pocztowy

Bank Pocztowy

Bank Pocztowy, należący do Grupy Poczty Polskiej, powstał w 1990 roku jako bank rozliczeniowy, umożliwiający łatwą i szybką obsługę płatności masowych. Dziś, po przeszło 20 latach funkcjonowania na polskim rynku usług finansowych, stał się bankiem detalicznym, którego misją jest zapewnianie Klientom prostej i dostępnej bankowości.
Bank SMART

Bank SMART

Bank SMART jest częścią FM Bank PBP S.A., banku działającego od wielu lat w Polsce. Właścicielem większościowym FM Banku PBP jest fundusz private equity AnaCap. AnaCap zarządza funduszami o wartości 2,9 mld EUR, pochodzącymi od renomowanych, globalnych inwestorów.
Banknot

Banknot

Marka banknot.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39A, kod pocztowy 02-672, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.
BGŻOptima

BGŻOptima

BGŻOptima to bank założony i prowadzony przez specjalistów, mających jedną konkretną domenę: oszczędzanie. Bank BGŻ od lat znajduje się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce.
BIZ Bank

BIZ Bank

BIZ Bank jest częścią FM Bank PBP SA, banku działającego od wielu lat w Polsce. Właścicielem większościowym FM Banku PBP jest fundusz private equity AnaCap. AnaCap zarządza funduszami o wartości 2,9 mld EUR, pochodzącymi od renomowanych, globalnych inwestorów.
BOŚ Bank S.A.

BOŚ Bank S.A.

Bank Ochrony Środowiska S.A. (BOŚ S.A.) rozpoczął działalność w 1991 r. Jest Bankiem specjalizującym się we wspieraniu przedsięwzięć i działań na rzecz ochrony środowiska. W ciągu 22 lat działalności przeznaczył 11 mld zł na finansowanie projektów ekologicznych.
BZ WBK

BZ WBK

Bank Zachodni WBK jest trzecim co do wielkości bankiem w Polsce. Jest uniwersalnym bankiem oferującym konta osobiste, rachunki firmowe, lokaty i kredyty. Usługi elektroniczne BZWBK24 są dostępne przez Internet oraz telefon i niezależnie od miejsca czy pory dnia umożliwiają sprawne zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi.
Citi Handlowy

Citi Handlowy

Citi Handlowy powstał w marcu 2001 r. w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz Citibank (Poland) S.A. Jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, oferującą bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej.
Credit Agricole Bank Polska

Credit Agricole Bank Polska

Credit Agricole Bank Polska S.A. to bank detaliczny, koncentrujący swoje działania na długoterminowych relacjach z klientami, opartych na profesjonalizmie, przyjaźni i wysokiej jakości obsłudze.
Deutsche Bank Polska

Deutsche Bank Polska

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Na polskim rynku działa od 1995 r. Oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu.
Dom Kredytowy NOTUS S.A.

Dom Kredytowy NOTUS S.A.

Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych.
EFL

EFL

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.
Ekspres Kasa

Ekspres Kasa

Ferratum Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim ryku od marca 2007 roku. Jest przedsiębiorstwem zależnym od Grupy Ferratum, która zajmuje się udzielaniem pożyczek finansowych bez poręczenia osobom dorosłym niewidniejącym w rejestrach bankowych oraz w rejestrach niebankowych.
eurobank

eurobank

eurobank zaistniał w 2003 roku dzięki oryginalności i łamaniu schematów w myśleniu o usługach bankowych. Debiutował jako specjalista od kredytów gotówkowych, dziś posiada pełną gamę produktów dla klienta indywidualnego i w 2012 roku znalazł się w gronie najsilniejszych marek w Polsce otrzymując tytuł Superbrand 2012.
Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o  działa w Polsce, Finlandii i Szwecji zachowując najwyższe standardy ochrony klienta na światowych rynkach pożyczkowych. Od 2007 roku firma obsłużyła już ponad 70 000 klientów.
Expander

Expander

Expander powstał w 2000 roku jako portal internetowy, który miał pośredniczyć w sprzedaży produktów finansowych. Pierwszym większościowym akcjonariuszem spółki był Softbank.
Extra Portfel

Extra Portfel

Extra Portfel (ExtraPortfel.pl) to nowa marka stworzona przez Creamfinance Poland Sp. z o.o., właściciela LendOn. Specjalizuje się w szybkich pożyczkach online przy minimum formalności. Firma oferuje pożyczki od 100 do 3500 zł na okres do 45 dni.
Ferratum Bank

Ferratum Bank

Ferratum Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim ryku od marca 2007 roku. Jest przedsiębiorstwem zależnym od Grupy Ferratum, która zajmuje się udzielaniem pożyczek finansowych bez poręczenia osobom dorosłym niewidniejącym w rejestrach bankowych oraz w rejestrach niebankowych.
Filarum

Filarum

Filarum.pl należy do Rapid Finance Polska Spółka z o.o. Oferuje szybkie pożyczki na krótki okres spłaty. Pożyczka może być udzielona osobie fizycznej w wieku 20 - 70 lat, która jest stałym użytkownikiem numeru telefonii komórkowej oraz posiada osobisty rachunek bankowy w Polsce.
Finetto

Finetto

Finetto to platforma dla firm, która pomaga: kompleksowo zarządzać finansami i księgowością,  skorzystać z możliwości rozwoju swojej firmy, ubezpieczyć firmę od każdego ryzyka, znaleźć idealną usługę prawną.
Finhouse S.A.

Finhouse S.A.

Finhouse S.A. jest brokerem pożyczkowym i kredytowym, w którego szerokiej ofercie dostępnych jest 40 instytucji finansowych i ponad 200 różnych produktów, od kredytów hipotecznych po chwilówki.
FM Bank PBP

FM Bank PBP

FM Bank PBP SA ma mocne podstawy, powstał z połączenie dwóch banków: FM Banku oraz Polskiego Banku Przedsiębiorczości. Dzięki fuzji wykorzystuje wieloletnie, zróżnicowane doświadczenia obu instytucji.
GBS Bank

GBS Bank

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku (GBS Bank) powstał w 1947 r. Szczyci się mianem banku, który jest blisko związany z ludźmi, żyjącymi na terenie województwa lubuskiego i zachodnipomorskiego.
Getin Leasing

Getin Leasing

Spółka GETIN Leasing S.A. powstała 1997 roku jako CARCADE Leasing S.A. W styczniu 2005 roku do grona akcjonariuszy Spółki dołączył GETIN Holding S.A. należący do Leszka Czarneckiego.
Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

Getin Noble Bank, powstał 4 stycznia 2010 roku w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku. Należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce, a z jego usług korzysta ponad 1,4 mln Klientów.
Gotówkowe.pl

Gotówkowe.pl

Z
GPW kontrakty terminowe

GPW kontrakty terminowe

Giełda Papierów Wartościowych jest jedną z najszybciej rozwijających się giełd wśród europejskich rynków regulowanych i rynków alternatywnych regulowanych przez giełdy oraz największą giełdą krajową w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Hapipozyczki.pl

Hapipozyczki.pl

  hapi tworzą sami optymiści. Zależy nam, by piękne chwile w życiu były jak najprzyjemniejsze.  A skoro nasza konkurencja działa raczej beznamiętnie, postanowiliśmy opracować pożyczkę online, która po prostu – i po ludzku – cieszy.
Idea Bank

Idea Bank

Idea Bank ufa swoim Klientom, oferując im łatwiejszy i szybszy dostęp do dużej liczby różnorodnych produktów bankowych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło specjalistom stworzyć idealny pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych, umożliwiający start i prężny rozwój firm.
Idea Expert

Idea Expert

Idea Expert jest jedną z czołowych firm pośrednictwa i doradztwa finansowego w Polsce. Należy do jednej z największych grup kapitałowych – Getin Holding. Od ponad 10 lat (wcześniej jako Powszechny Dom Kredytowy SA) kompleksowo dba o finanse polskich gospodarstw domowych i przedsiębiorstw.
Idea Leasing

Idea Leasing

Idea Leasing SA kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców – do mikro-, małych i średnich firm. Jako jeden z niewielu podmiotów dysponuje szerokim wachlarzem rozwiązań leasingowych, co sprawia, że jest atrakcyjna zarówno dla spółek, jak i dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.
Idea Money S.A.

Idea Money S.A.

Idea Money  istnieje od 2012 roku. Specjalizuje się w faktoringu, monitoringu i windykacji. Pomaga klientom zarządzać swoimi wierzytelnościami - dajac bezpieczeństwo, pozwala uniknąć kłopotów, jakie niosą za sobą zatory płatnicze.
Impuls Leasing

Impuls Leasing

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. jest pierwszą firmą leasingową w Polsce, która w pierwszym roku działalności (rok 2007) osiągnęła wynik sprzedażowy powyżej 100 mln PLN (w leasingu ruchomości).
INCREDIT

INCREDIT

INCREDIT zajmuje się udzielaniem długoterminowych pożyczek w kwotach od 500zł do 5000 zł na okres od 1 do 24 miesięcy, z możliwością przedłużenia terminu spłaty. Pożyczki przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków.
INFOR Biznes

INFOR Biznes

INFOR Biznes Od 14 września 2009 r. rozpoczął wydawanie nowej gazety codziennej Dziennika Gazety Prawnej, składającej się obecnie z żółtych stron Gazety Prawnej oraz białych stron DZIENNIKA Polska Europa Świat.
ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski prowadzi działalność od 1989 roku i jest jednym z największych banków w Polsce, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.
ING Lease Polska

ING Lease Polska

ING Lease Polska jest niekwestionowanym liderem na rynku nieruchomości oraz jednym z największych przedsiębiorstw leasingowych na polskim rynku. Firma zapewnia Klientom bezpieczny dostęp do atrakcyjnego finansowania ruchomości i nieruchomości.
Inteligo

Inteligo

Inteligo Financial Services S.A. jest podmiotem świadczącym usługi związane z obsługą produktów pozafinansowych oferowanych w koncie Inteligo oraz iPKO. Konto Inteligo przeznaczone jest dla wszystkich klientów, którzy chcą mieć stały dostęp do konta przez Internet i telefon komórkowy.
Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka

Kasy Stefczyka to porozumienie równoprawnych partnerów. Kasy, które przystąpiły do Kas Stefczyka, pozostają osobnymi podmiotami, prowadzącymi własną politykę cennikową, jednak działają w takim kierunku, aby w swoich placówkach proponować porównywalną ofertę oraz coraz wyższą jakość usług.
Kasomat

Kasomat

Kasomat.pl powstał z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagającej grupy odbiorców. Portal wychodzi naprzeciw potrzebom młodych ludzi, którym trudno znaleźć satysfakcjonującą ofertę kredytową, niewiążącą się z długoterminowym zobowiązaniem.
KRD

KRD

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA jest pierwszym, największym i najbardziej rozpoznawalnym biurem informacji gospodarczej działającym w Polsce. Działalność rozpoczął 4 sierpnia 2003 roku.
Kredito24.pl

Kredito24.pl

Kredito24.pl jest polską firmą mającą swoje korzenie w Niemczech. W sprawdzony i zaufany sposób oferuje pożyczki niewielkich sum pieniędzy w możliwie najkrótszym czasie. Pieniądze znajdą się na koncie już w 10 minut! Firma zapewnia mini pożyczki, nawet do 3 000 zł na okres do 30 dni.
KredytOK

KredytOK

KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez Klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. Wysoki poziom obsługi i satysfakcji Klienta sprawia, że dociera do coraz większej grupy odbiorców.
Lendico

Lendico

Lendico to przejrzysta platforma pożyczek. Bezpośrednio łączy pożyczkobiorców i inwestorów – dzięki temu nie ponosi wysokich kosztów, w przeciwieństwie do banków i firm pożyczkowych.
Lendon.pl

Lendon.pl

Lendon.pl oferuje pożyczki gotówkowe, które można wziąć łatwo, wygodnie, bezpiecznie i przejrzyście.Potrzebujesz tylko trochę czasu na wypełnienie ankiety i po krótkiej chwili otrzymasz pieniądze na swój rachunek bankowy.
Lion's Bank

Lion's Bank

Lion’s Bank jest oddziałem Idea Bank S.A. Tworzy nowy wymiar private bankingu, zrywając przy tym z wszelkimi schematami tradycyjnej bankowości.  Nadrzędnym celem jest dla Banku pomnażanie majątku Klientów.
mBank

mBank

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce. Oferuje on swoje usługi zarówno Klientom indywidualnym jak i mikrofirmom.
Millennium Bank

Millennium Bank

Bank Millennium powstał w 1989 roku jako jeden z pierwszych polskich banków z kapitałem prywatnym (działalność rozpoczął pod marką Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG SA). Po przeprowadzeniu w roku 1990 pierwszej publicznej emisji akcji, stał się bankiem prywatnym.
MiniCredit

MiniCredit

MiniCredit jest międzynarodową instytucją finansową, która od kilku lat działa na rynku pożyczek konsumenckich zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Profesjonalizm i życzliwość zostały wysoko ocenione przez klientów firmy.
Money Mania

Money Mania

W
Motopozyczka.pl

Motopozyczka.pl

Motopozyczka.pl działa na rynku pośrednictwa związanego z finansowaniem zakupu samochodów od początku jego powstania w Polsce. Współtworzyła między innymi Polskie Towarzystwo Finansowe S.
NeoBank

NeoBank

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego, która zadebiutowała na rynku bankowym na początku 2008 roku. Z wykorzystaniem nazwy neoBANK Wielkopolski Bank Spółdzielczy oferuje i promuje produkty i usługi bankowe.
Netcredit

Netcredit

Net Credit zdobył zaufanie wielu osób dzięki wysokiej jakości proponowanych usług oraz dzięki ukierunkowaniu na spełnianie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Ponieważ w dalszym ciągu chce polepszać poziom swoich usług, na bieżąco pracuje nad polepszeniem jakości obsługi klientów, funkcjonalnością systemu oraz możliwościami ubiegania się o pożyczkę.
Noble Bank

Noble Bank

Noble Bank jest marką banku Getin Noble Bank S.A. Bank powstał z połączenia w dniu 01.06.2012 r.  Getin Noble Bank S.A. (powstałego z połączenia w dniu 04.01.2010 r. Noble Bank S.A. i Getin Bank S.
Noble Securities S.A.

Noble Securities S.A.

Noble Securities S.A. to jeden z pierwszych domów maklerskich, działający na polskim rynku kapitałowym od 1994 r. początkowo pod nazwą DOM MAKLERSKI IKB-POLONIA S.A. W 2008 r. stał się członkiem grupy Getin Holding S.
Obligacje Skarbowe

Obligacje Skarbowe

Obligacje Skarbu Państwa są papierami dłużnymi, potwierdzającymi udzielenie przez nabywcę pożyczki ich Emitentowi, czyli Skarbowi Państwa, reprezentowanemu przez Ministra Finansów. Emitent zobowiązuje się zwrócić pożyczkę wraz z odsetkami w ściśle określonym terminie.
OK Money

OK Money

OK Money  jest polską firmą udzielającą pożyczek chwilówek przez Internet lub wiadomość SMS. Udziela pożyczek nie pytając o cel, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze – to Klient decyduje na co chce je wydać.
Open Finance S.A.

Open Finance S.A.

Open Finance S.A. jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firmę tworzą ludzie, którzy zbudowali w Polsce kategorię doradztwa finansowego.
Orange Finanse

Orange Finanse

Orange Finanse to wspólny projekt Orange Polska, operatora największej sieci szybkiego internetu w Polsce i mBanku - jednego z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Łączy w sobie najlepsze standardy mobilnej bankowości mBanku i szerokie kompetencje Orange w dziedzinie rozwiązań telekomunikacyjnych dla użytkowników smartfonów.
Payto

Payto

Payto.pl to pożyczka online nawet do kwoty 5000 złotych rozłożona na 30 dogodnych miesięcznych rat. W przeciwieństwie do kredytów w bankach, uzyskanie gotówki przez Internet jest wyjątkowo proste i bezpieczne.
Pekao SA

Pekao SA

Bank Pekao S.A. Bank Pekao SA działa od 85 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie.
PKO Bank Polski

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce. W ostatnich latach, w warunkach rosnącej konkurencji i kryzysu finansowego umocnił pozycję krajowego lidera, zajmując wiodącą pozycję w sprzedaży kredytów, a jednocześnie stał się największym pod względem aktywów bankiem Europy Środkowo-Wschodniej.
PLUS BANK

PLUS BANK

INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów detalicznych i podmiotów gospodarczych. Jest bankiem uniwersalnym.
Pozyczka-ratalna.pl

Pozyczka-ratalna.pl

Jeżeli planujesz remont, musisz zapłacić zaległe rachunki, chcesz spełnić swoje marzenie lub po prostu jesteś w nagłej potrzebie, szybki dostęp do pieniędzy jest dla Ciebie bardzo ważny. Pożyczka-ratalna.
Pozyczkomat.pl

Pozyczkomat.pl

Friendly Finance jest operatorem Pożyczkomat.pl oferuje krótkoterminowe pozabankowe mikropożyczki. Z bogatym doświadczeniem w krajach skandynawskich i na rynkach Europy Środkowej, może zapewnić doskonałą obsługę oraz szybsze -  i bardziej elastyczne niż w bankach - rozwiązania.
Profi Credit

Profi Credit

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj.
Provident

Provident

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie Klientów.
Raiffeisen Leasing Polska S.A.

Raiffeisen Leasing Polska S.A.

Raiffeisen-Leasing Polska S.A. (RLPL) rozpoczęła swoją działalność na początku 1998 roku. Spółka jest członkiem jednej z najbardziej znanych i aktywnych grup finansowych działających na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.
Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank Polska S.A. - działający na rynku pod marką Raiffeisen Polbank - jest jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku banków z udziałem kapitału zagranicznego. Należy do austriackiej Grupy Raiffeisen Bank International, wiodącej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Ratka.pl

Ratka.pl

Ratka – tania pożyczka online W swojej działalności Ratka.pl kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, co potwierdza posiadanie certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.
Rkantor.com

Rkantor.com

Raiffeisen Solutions to spółka powstała w lipcu 2014 roku z zamiarem stworzenia rozwiązań dających możliwość wymiany walut po najlepszych kursach oraz rozwiązań płatniczych umożliwiających łatwy dostęp do środków z każdego miejsca na świecie.
Saldo.pl

Saldo.pl

SALDO - POŻYCZAMY ODPOWIEDZIALNIE O TACT FINANCE SP. Z O.O. Tact Finance Sp. z o.o. jest częścią Tact Group, Międzynarodowej instytucji finansowej, która od 2007 roku działa na rynku szybkich pożyczek konsumenckich dla klientów indywidualnych.
Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych.
SMS Kredyt

SMS Kredyt

Działalność operacyjna SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j. polega na udzielaniu osobom fizycznym pożyczek w kwocie do 15 000 PLN na okres do 48 miesięcy.
Soho Credit

Soho Credit

Soho Credit to firma oferująca szybkie pożyczki gotówkowe. Łączny czas rozpatrzenia wniosku wraz z przesłaną SMSem decyzją wynosi 10 minut. Jeżeli konsument nie korzystał jeszcze z usług SohoCredit to limit pożyczki o jaki można się starać za pierwszym razem wynosi 500 zł.
Super Grosz Sp. z o.o.

Super Grosz Sp. z o.o.

Super Grosz Sp. z o.o. - firma zajmująca się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 100 do 3000 zł na okres do 30 dni. Oferuje bezpieczne i szybkie pożyczki gotówkowe.
Sygma Bank

Sygma Bank

Sygma Bank Polska S.A. jest częścią Grupy BNP Paribas Personal Finance. Specjalizuje się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe, jak również kredyty ratalne oraz pożyczki gotówkowe.
Szybka Gotówka

Szybka Gotówka

Szybka Gotówka sp. z o.o. to polska firma, która działa na rynku krótkoterminowych pożyczek od kilku lat. My wiemy, że życie bywa kosztowne. Stąd też zrodziła się idea działania naszej firmy – bezpieczne chwilówki przez Internet czyli idealny zastrzyk pieniędzy dla osób, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej.
T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe to owoc strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku, mający na celu stworzenie najkorzystniejszej oferty bankowej na rynku. Dzięki współpracy najbardziej innowacyjnego banku i największego operatora komórkowego, powstała bankowość nowej generacji.
TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

TAKTO Finanse to nie bank, to partner, który zrozumie Twoją osobistą sytuację i oceni prawdziwą, a nie „papierową” zdolność kredytową. Z finansami i bankowością jest związany od lat.
Tax Care

Tax Care

Tax Care to pierwsza w Polsce firma tworząca innowacyjne rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nowatorski model biznesowy łączy usługi księgowe, świadczone przez licencjonowanych księgowych, z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych.
TMS Brokers

TMS Brokers

TMS Brokers to istniejący już od ponad 17 lat Dom Maklerski. Jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji.Zyskał reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku.
TotalMoney.pl - Formularz SP

TotalMoney.pl - Formularz SP

Toyota Bank

Toyota Bank

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność od 2001 roku. W 2002 r. bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.
Vanquis Bank

Vanquis Bank

Vanquis Bank działa na rynku brytyjskim od 2002 roku. Teraz może służyć wieloletnim doświadczeniem i oferować profesjonalne rozwiązania finansowe również klientom indywidualnym w Polsce.
VB Leasing

VB Leasing

VB Leasing należy do spółki Idea Leasing, działającej na polskim rynku od 2010 roku i będącej częścią polskiej grupy kapitałowej Idea Bank. Idea Bank powstał z myślą o przedsiębiorcach, a swoją ofertę kieruje do małych i średnich firm.
VIA SMS

VIA SMS

VIA SMS PL to innowacyjna firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet. Jest polskim oddziałem międzynarodowej grupy finansowej Via SMS Group, która działa od 2009 roku w 7 krajach europejskich.
Vivus.pl

Vivus.pl

Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów.
Volkswagen Bank

Volkswagen Bank

Volkswagen Bank Polska został utworzony na początku 1998 roku. Działalność operacyjną rozpoczął 30 lipca 1998 roku, po otrzymaniu licencji bankowej od Narodowego Banku Polskiego. Kapitał zakładowy banku wynosi 54,5 mln PLN.
Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Volkswagen Leasing GmbH prowadzi działalność w Polsce za pośrednictwem utworzonego Oddziału – Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą w Warszawie. W 2014 roku nastąpiło połączenie Volkswagen Leasing Polska Sp.
Walutomat.pl

Walutomat.pl

Walutomat.pl to internetowa platforma wymiany walut, dzięki której powstał i rozwinął się w Polsce rynek wymiany walut online. Użytkownicy Walutomatu mogą bezpośrednio, między sobą wymieniać waluty obce, sami ustalając kursy, po jakich je sprzedają i kupują.
wezleasing.pl

wezleasing.pl

Weźleasing.pl to pierwsza w internecie platforma transakcji łącząca bazę maszyn, urządzeń i samochodów oraz wyszukiwarkę optymalnej oferty leasingowej. Specjalnie opracowany algorytm oblicza zdolność leasingową klienta, na podstawie której klient w czasie rzeczywistym otrzymuje listę firm leasingowych będących w stanie sfinansować jego inwestycję wraz z indywidualną ofertą.
Wonga

Wonga

Wonga.com to wielokrotnie nagradzany lider branży digital finance, specjalizujący się w krótkoterminowych pożyczkach online. Pierwsza strona internetowa wystartowała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii i do tej pory za jej pośrednictwem udzielono już ponad 7 milionów pożyczek.
XTB Dom maklerski

XTB Dom maklerski

XTB wykorzystując najnowsze rozwiązania w zakresie technologii inwestycyjnych i stale wsłuchując się w oczekiwania klientów, jest obecnie jedną z najbardziej prężnie rozwijających się firm foreksowych na świecie.
Łatwa Ratka

Łatwa Ratka

S
AIG Direct

AIG Direct

AIG Direct dzięki przedsiębiorczości, pomysłowości i wytrwałości jest jedną z największych na świecie firm ubezpieczeniowych. Jej historia sięga roku 1919, kiedy to w Szanghaju założono agencję ubezpieczeniową American Asiatic Underwriters.
Allianz

Allianz

Allianz Polska jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnym i korporacyjnym Swoją mocną pozycję jednego z liderów rynku firma zawdzięcza m.
Aviva

Aviva

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Aviva oferuje profesjonalne doradztwo wraz z kompleksową receptą na finansowe planowanie bliższej i dalszej przyszłości.
AXA

AXA

AXA funkcjonuje w Polsce już od ośmiu lat. W 2006 r. spółka AXA Direct zaczęła podbijać krajowy rynek ubezpieczeń komunikacyjnych, a dzięki zakupowi Grupy Wintherthur rozszerzyła działalność o ubezpieczenia na życie i fundusze emerytalne.
BRE Ubezpieczenia

BRE Ubezpieczenia

BRE Ubezpieczenia narodził się w czerwcu 2006 roku, kiedy to powstała spółka BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Następnie utworzono towarzystwo ubezpieczeń BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.
Compensa TU SA Vienna Insurance Group

Compensa TU SA Vienna Insurance Group

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółki Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz  Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group są częścią międzynarodowej Vienna Insurance Group – wiodącego austriackiego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej.
Concordia Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zaufało jej wielu Klientów i Partnerów, a firma rozwinęła swoją sieć sprzedaży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.
Ergo Hestia

Ergo Hestia

Ergo Hestia to spółka oferująca ubezpieczenia. Istnieje od 1991 r. Jako pierwsza w Polsce powołała specjalistyczną spółkę inżynierską, która skupia się na zagadnieniach szacowania i minimalizacji ryzyka ubezpieczeniowego - Hestia Loss Control.
Liberty Ubezpieczenia

Liberty Ubezpieczenia

Liberty Ubezpiecznia należy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej – Liberty Mutual, która świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych.
Link4

Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli nowoczesny i wygodny sposób ubezpieczania samochodu przez telefon oraz Internet.
Proama

Proama

Proama jest marką handlową polskiego oddziału Groupama SA, firmy działającej od ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń. Jest obecna w 15 krajach i świadczy swoje usługi ponad 16 mln Klientów.
Prudential

Prudential

Prudential to ponad 165 lat tradycji. Firma została założona w 1848 roku w Londynie i sprzedawała „ubezpieczenia przemysłowe" dla klasy robotniczej. Od początku swojego istnienia stawia na innowacyjne rozwiązania - w 1856 roku firma jako pierwsza wprowadziła ubezpieczenia dla dzieci, a w 1871 roku zainwestowała w mechanizację procesów w firmie i jako pierwsza zdecydowała się na zatrudnienie kobiet w Londynie.
PZU

PZU

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.
Rankomat

Rankomat

rankomat.pl to porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która w wygodny i prosty sposób pozwala kierowcom w ciągu kilkunastu minut porównać oferty wielu ubezpieczycieli i dokonać wyboru najtańszej bądź – dzięki algorytmowi RANKingTM – najbardziej korzystnej pod względem relacji cena/zakres polisy.
Skandia

Skandia

Skandia w Polsce obecna jest już od 13 lat, specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym i swoją strategię realizuje poprzez długoterminowe programy oszczędnościowe.
Skok Ubezpieczenia

Skok Ubezpieczenia

SKOK Ubezpieczenia to wspólna marka, pod którą funkcjonują dwa towarzystwa ubezpieczeniowe z sektora Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych - TUW SKOK (ubezpieczenia majątkowe) oraz TU SKOK ŻYCIE SA (ubezpieczenia na życie).
WARTA S.A.

WARTA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. powstało w 1920 r. Od tego czasu dyktuje standardy na polskim rynku ubezpieczeń. Jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce.
3 Wings SA

3 Wings SA

3 Wings SA to spółka energetyczna zajmująca się głównie obrotem energią elektryczną i jej elastyczną sprzedażą. Proponuje nowoczesne rozwiązania i technologie w dziedzinie energetyki.
Deltis Energia

Deltis Energia

Deltis Energia specjalizuje się w sprzedaży energii elektrycznej. Dzięki dostępowi do hurtowego rynku energii, może zaoferować swoim klientom bardzo konkurencyjne ceny oraz zagwarantować ich stałość przez cały okres trwania umowy.
DUON Marketing and Trading S.A.

DUON Marketing and Trading S.A.

DUON Marketing and Trading S.A. należy do grupy Duon, która prowadzi działalność w dwóch podstawowych obszarach: infrastruktury i obrotu. Działalność Grupy w segmencie infrastruktury skupia się na dostawach gazu ziemnego sieciowego i skroplonego (LNG - Liquefied Natural Gas) poprzez własną infrastrukturę, to jest poprzez sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG.
Enea S.A.

Enea S.A.

ENEA S.A. - jest wiodącym sprzedawcą i dostawcą energii elektrycznej w Polsce. Działalność Grupy Kapitałowej ENEA to wytwarzanie energii elektrycznej, jej sprzedaż i dystrybucja. Rozpoznawana jest jako dostawca prądu dla mieszkańców zachodniej i północno zachodniej Polski.
Energa S.A.

Energa S.A.

ENERGA - grupa kapitałowa zajmująca się wytwarzaniem, obrotem i dystrybucją energii elektrycznej i cieplnej. Prowadzi również działalność związaną z oświetleniem ulicznym, projektowaniem, zaopatrzeniem materiałowym, wykonawstwem sieciowym i transportem specjalistycznym oraz usługami hotelowymi i informatycznymi.
Energetyczne Centrum S.A.

Energetyczne Centrum S.A.

Energetyczne Centrum S.A.  to nowoczesny i przyjazny sprzedawca energii elektrycznej. Jest liderem rynku wśród niezależnych sprzedawców paliwa gazowego a także energii elektrycznej.
Energia dla firm Sp. z o.o.

Energia dla firm Sp. z o.o.

Energia dla firm Sp. z o.o. jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej, który rozpoczął swoją działalność w kwietniu 2010 roku, korzystając z możliwości, jakie niesie ze sobą liberalizacja polskiego rynku energetycznego.
Gaspol SA

Gaspol SA

GASPOL ENERGY dostarcza nowoczesną energię dla domu i dla biznesu. Jest firmą multienergetyczną dostarczającą rozwiązania energetyczne oparte o: gaz płynny (LPG), skroplony gaz ziemny (LNG), gaz ziemny z sieci, systemy hybrydowe, procesy kogeneracji (czyli produkcji ciepła i prądu w skojarzeniu), energię elektryczną i energię odnawialną (słoneczną, geotermalną).
Green SA

Green SA

Green S.A. powstała w 2011 roku. Jest to nowoczesna i dynamiczna firma zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie całej Polski.
Hermes Energy Group S.A.

Hermes Energy Group S.A.

Hermes Energy Group S.A. to firma z polskim kapitałem, działająca na zliberalizowanym rynku gazu w Polsce, jak również na płynnych rynkach energii w Europie. Bazując na bogatym doświadczeniu w handlu i sprzedaży gazu ziemnego HEG oferuje produkty i usługi związane ze sprzedażą i dostawami gazu ziemnego, obrotem hurtowym, dyspozycją i bilansowaniem oraz consultingiem.
Multimedia Energia

Multimedia Energia

Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w sprzedaży energii elektrycznej do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z segmentu MSP. Należymy do Grupy Multimedia Polska, która działa w całej Polsce w blisko 2 tys.
Novum SA

Novum SA

Novum S.A. od stycznia 2013 roku wprowadziła na rynek sprzedaż energii elektrycznej, na podstawie otrzymanej od Prezesa Urzędu Regulaci Energetyki koncesji. Firma posiada oferty sprzedaży energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych.
PGE S.A.

PGE S.A.

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.
PKP Energetyka S.A.

PKP Energetyka S.A.

PKP Energetyka S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku. Głównym zadaniem firmy jest sprzedaż i dostarczanie energii elektrycznej oraz sprzedaż paliw płynnych. Spółka specjalizuje się także w usługach elektroenergetycznych.
Plus Energetyka

Plus Energetyka

Plus Energtyka to spółka-córka operatora sieci komórkowej Plus i Cyfrowego Polsatu oferująca zarówno energię dla domu i dla firm. Swoje usługi wprowadziła na rynek w 2013 roku.
Polska Energetyka Pro Sp. z. o. o

Polska Energetyka Pro Sp. z. o. o

Polska Energetyka PRO (PEP) to niezależny sprzedawca energii elektrycznej, działający na polskim rynku od 2012 roku. PEP należy do grupy kapitałowej Tele-Polska Holding S.A., notowanej na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Polski Prąd

Polski Prąd

Polski Prąd S.A. jest nowoczesną firmą energetyczną, która oferuje swoim Klientom wsparcie we wszystkich obszarach związanych z dystrybucją, zakupem i zużyciem energii elektrycznej i gazu.
RWE Polska S.A.

RWE Polska S.A.

RWE Polska S.A. jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej konkurencyjnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. RWE Polska jest obecnie największą spółką Grupy RWE w Polsce.
TAURON Polska Energia S.A.

TAURON Polska Energia S.A.

TAURON Polska Energia S.A. powstała 6 grudnia 2006 roku. Jest spółką dominującą w Grupie TAURON, jednej z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, dysponującej kapitałem własnym w wysokości ok.
TAURON Sprzedaż GZE sp. z o.o.

TAURON Sprzedaż GZE sp. z o.o.

TAURON Sprzedaż GZE sp. z o.o. jest spółką obrotu energią elektryczną powstałą w wyniku zakupu przez grupę energetyczną TAURON prawie 100% akcji Górnośląskiego Zakładu Energetycznego (GZE).
Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat to największa w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie platforma satelitarna. Telewizja Polsat jest wiodącym nadawcą komercyjnym w Polsce, znajdującym się wśród 150 największych nadawców oraz 60 najbardziej rentownych stacji na świecie (wg Plimsoll, Global Television Broadcasting Industry Analysis, kwiecień 2012).
Dropss

Dropss

Dropss to nowa marka obecnej od wielu lat na rynku firmy Netia. Oferta Dropss skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Grupy Netia, aktywnych użytkowników usług na bazie łączy Orange Polska (dawna Telekomunikacja Polska).
Inea

Inea

Spółka INEA S.A. jest największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce, który świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne w oparciu o sieci światłowodowe, w tym sieci NGN (New Generation Network) oraz szerokopasmową sieć bezprzewodową w technologii WiMAX w najnowszym standardzie IEEE 802.
Multimedia Polska

Multimedia Polska

Spółka Multimedia Polska jest czołowym ogólnopolskim operatorem kablowym obecnym na rynku od ponad 20 lat, dostawcą telewizji cyfrowej z wideo na żądanie (VoD), internetu szerokopasmowego i mobilnego oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej.
nc +

nc +

CANAL+ powstała 21 marca 1995 roku jako pierwsza płatna telewizja w Polsce. Od  początku stawia na formułę sportowo-filmową, pokazując na żywo najbardziej prestiżowe rozgrywki i światowe produkcje tuż po premierach kinowych.
Netia

Netia

Netia SA to operator telekomunikacyjny, dostawca usług telefonii stacjonarnej oraz internetu stacjonarnego i mobilnego. Początki Netii to powołanie do życia w 1990 roku R.P. Telekom (poprzedniczki Netii).
Orange

Orange

Orange jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom i atrakcyjnego zysku akcjonariuszom poprzez osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych, korzystającego z nowoczesnych technologii.
Play

Play

Play jest najchętniej wybieranym operatorem przez Klientów, którzy decydują się na zmianę operatora i przeniesienie numeru. Swoją komercyjną działalność rozpoczął w 2007 r. W ciągu ostatnich 5 lat PLAY jest liderem wśród klientów przenoszących swój numer, osiągając udział w tym rynku (MNP) powyżej 50%.
Plus

Plus

Plus zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Należy on do grupy POLKOMTEL S.
Sferia

Sferia

Sferia to pierwsza w Europie sieć przenośnej, bezprzewodowej telefonii stacjonarnej. Wykorzystuje łączność drogą radiową oraz najnowocześniejszą technologię cyfrową CDMA i CDMA 2000 1X EVDO.
T-Mobile

T-Mobile

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Operatorem T-Mobile w Polsce jest Polska Telefonia Cyfrowa S.A. (PTC)., PTC została założona w 1995r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
UPC

UPC

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii. Strategia rozwoju firmy opiera się na stałym wzbogacaniu oferty, inwestycjach w innowacje oraz unowocześnianiu infrastruktury, dzięki czemu UPC wyznacza rynkowe trendy w zakresie wdrażania nowych rozwiązań.
Vectra

Vectra

Vectra to Grupa Kapitałowa, telekomunikacyjny operator kablowy w Polsce. Jest jednym z liderów pod względem liczby abonentów. W skład Grupy Vectra wchodzi kilka spółek, spośród których kluczowe znaczenie mają dwie: Vectra Spółka Akcyjna oraz Vectra Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna.
Kontakt z doradcą
Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą
Tmefekt.pl - Program partnerski