System partnerski

Aktualne porównanie

TAKTO Finanse

O Firmie

TAKTO Finanse
TAKTO Finanse to nie bank, to partner, który zrozumie Twoją osobistą sytuację i oceni prawdziwą, a nie „papierową” zdolność kredytową. Z finansami i bankowością jest związany od lat. Potrafi dostrzec człowieka i wczuć się w jego sytuację i właśnie dlatego stworzył pożyczkę gotówkową TAKTO – w kwocie nawet do 10 000 zł, dostępną i opartą na zrozumiałych oraz uczciwych zasadach.

Dodaj opinie o produktach TAKTO Finanse na Forum TotalMoney.pl

TAKTO Finanse • TAKTO Pożyczka Gotówkowa

Ostatnia opinia: 02-12-2014 17:42:28, 4 odpowiedzi

Odradzam po pierwsze wypytją się o dane to rozumiem ale jak się przez przypadek pomyliłam ile mam lat (mąż o 10 lat starszy,podałam wiek męża) Od razu pani do mnie się pyta czy romawia z córką,Jaką córką?! to że mam bardzo niski głos nie oznacza że jestem jakąś tam małolatą! pracowałam kiedyś w telemarketingu i Facet lat 35 miał głos kurde nastolatka! DYSKRYMIANCJA ! po drugie pani mnie przeprosiła i kazała zaczekać po kilku minutach powiedziała że nie mogę ubiegać się o pożyczkę bo podałam zły wiek! WTF! JEŚLI chcecie dawać ludzią pożyczki i im nie ufacie to może zróbcie w tych większych miastach oddziały?! Oczywiście wkrzyłam się odkrzyknęłam jak traktują klientów i się rozłączyłam ŻENADA ! skoro muszą zweryfikować a kurier i tak przywozi umowę do domu to i tak zobaczy mój dowód mnie osobiście i co powie że nie jestem tą osobą za którą się podaję ?! bo powiedziałam zły wiek?! jestem strasznie zawiedziona jak podchodzą do klienta,jeden błąd i już zostajesz wykluczony.Zapraszała mnie żebym później spróbowała, ale teraz to niech dmuchną mnie w Tyłek !!!!! :/


Opinia dodana przez: [Manifiq]

TAKT TO to firma lipa nie sa bankiem a wymagania wiekrze niz banki wszystkie razem wziete tylko sie dobrze reklamoja i nic wiecej NIE POLECAM


Opinia dodana przez: [NIKA]

A jak jest z wcześniejszą spłatą? Widziałeś ile kosztuje opłata operacyjna wliczona do kwoty kredytu?


Opinia dodana przez: [Naciągnięty na pożyczkę]

Jak ktoś ma nieciekawie w BIK i nie ma szans na "normalny" kredyt to TAKTO jest chyba jedną z tych "normalniejszych" firm. Dzień czy dwa spłaty nikt nie wydzwania po nocach, nie straszy i nie utrudnia życia. Osobiście byłem zmuszony raz wziąć 6 tys. w tej firmie i poszło łatwo i sprawnie. Fakt, że oddałem pełną kwotę po 3 miesiącach to inna bajka. Ale miałem po 2-3 dni spóźnienia z ratą i nikt nie robił mi z tego tytułu problemów.


Opinia dodana przez: [KAmil]

TAKTO Finanse to nie bank, to partner, który zrozumie Twoją osobistą sytuację i oceni prawdziwą, a nie „papierową” zdolność kredytową. Z finansami i bankowością jest związany od lat. Potrafi dostrzec człowieka i wczuć się w jego sytuację i właśnie dlatego stworzył pożyczkę gotówkową TAKTO – w kwocie nawet do 10 000 zł, dostępną i opartą na zrozumiałych oraz uczciwych zasadach. Pomaga mu w tym wiedza i doświadczenie w bankowości. Pożyczka TAKTO nie powstałaby jednak bez tych wielu długich i szczerych rozmów, przeprowadzonych z osobami, które bezskutecznie poszukiwały dobrej i uczciwej oferty pożyczkowej.

TAKTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu 53-680, ul. Braniborska 58-68,
NIP: 8951852770, KRS 0000496101

Dane teleadresowe

TAKTO Spółka z o.o.

ul. Braniborska 58-68
53-680 Wrocław

tel. 801 006 206,
22 456 3000
info@taktofinanse.pl
www.taktofinanse.pl

Oceń firmę TAKTO Finanse

1,9 / 5
5 głosów
12345

Poznaj firmę