System partnerski

Aktualne porównanie

TAKTO Finanse

O Firmie

TAKTO Finanse
SPECJALIŚCI OD FINANSÓW, KTÓRZY CIĘ ROZUMIEJĄ Z finansami i bankowością jesteśmy związani od lat. Nie oznacza to jednak, że widzimy wyłącznie rzędy suchych danych.Potrafimy dostrzec człowieka i wczuć się w jego sytuację i właśnie dlatego stworzyliśmy pożyczkę gotówkową TAKTO – w kwocie nawet do 10 000 zł, dostępną i opartą na zrozumiałych oraz uczciwych zasadach.

Dodaj opinie o produktach TAKTO Finanse na Forum TotalMoney.pl

TAKTO Finanse • TAKTO Pożyczka Gotówkowa

Ostatnia opinia: 26-10-2014 12:53:35, 3 odpowiedzi

TAKT TO to firma lipa nie sa bankiem a wymagania wiekrze niz banki wszystkie razem wziete tylko sie dobrze reklamoja i nic wiecej NIE POLECAM


Opinia dodana przez: [NIKA]

A jak jest z wcześniejszą spłatą? Widziałeś ile kosztuje opłata operacyjna wliczona do kwoty kredytu?


Opinia dodana przez: [Naciągnięty na pożyczkę]

Jak ktoś ma nieciekawie w BIK i nie ma szans na "normalny" kredyt to TAKTO jest chyba jedną z tych "normalniejszych" firm. Dzień czy dwa spłaty nikt nie wydzwania po nocach, nie straszy i nie utrudnia życia. Osobiście byłem zmuszony raz wziąć 6 tys. w tej firmie i poszło łatwo i sprawnie. Fakt, że oddałem pełną kwotę po 3 miesiącach to inna bajka. Ale miałem po 2-3 dni spóźnienia z ratą i nikt nie robił mi z tego tytułu problemów.


Opinia dodana przez: [KAmil]

SPECJALIŚCI OD FINANSÓW, KTÓRZY CIĘ ROZUMIEJĄ
Z finansami i bankowością jesteśmy związani od lat. Nie oznacza to jednak, że widzimy wyłącznie rzędy suchych danych.

Potrafimy dostrzec człowieka i wczuć się w jego sytuację i właśnie dlatego stworzyliśmy pożyczkę gotówkową TAKTO – w kwocie nawet do 10 000 zł, dostępną i opartą na zrozumiałych oraz uczciwych zasadach.

Pomogły nam w tym nasza wiedza i doświadczenie w bankowości. Pożyczka TAKTO nie powstałaby jednak bez tych wielu długich i szczerych rozmów, przeprowadzonych z osobami, które bezskutecznie poszukiwały dobrej i uczciwej oferty pożyczkowej.

Jeżeli szukasz takiej oferty, już dziś zapraszam Cię do skorzystania z pożyczki TAKTO.

Aneta Borycka - Prezes Zarządu.

Właścicielem marki handlowej TAKTO jest TAKTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (dawniej Pro Collect sp. z o.o.)

Dane teleadresowe

Oceń firmę TAKTO Finanse

1,9 / 5
5 głosów
12345

Poznaj firmę