System partnerski

Aktualne porównanie

Idea Bank

O Firmie

Idea Bank
Idea Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom.W odróżnieniu od innych banków my ufamy naszym Klientom, oferujemy im więc łatwiejszy... Czytaj więcej

Dodaj opinie o produktach Idea Bank na Forum TotalMoney.pl

Idea Bank • Lokata HAPPYSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 13-04-2014 15:22:17, 28 odpowiedzi

ja też zakładam tam lokaty od samego początku istnienia banku i jestem zadowolony, Faktycznie lokaty są przedłużane automatycznie na najniższym możliwym oprocentowaniu, ale jak ktoś pamięta żeby zajrzeć na konto od czasu do czasu to może szybką taką lokate zamknąć i otworzyć nową korzystniejszą. Co za problem? Do tego przy większych lokatach konsultanci często dzownią i przypoinają o ich końcu i proponują coś 'spod lady' :) Ja jestem zadowolony. Konta używam tylko do lokat »

Bank OK - mam tu rachunek na firmę. Wszystko załatwiam przez net- jestem zadowolony. Lokaty też miałem - faktyczne trzeba sie zainteresować , gdyż odsetki przychodzą odzielnie, ale przychodzą z opóźnieniem. Za to oprocentowanie zawsze jedno z najwyższych na rynku. Bank chyba ostro tnie koszty - jest mało oddziałów, a ten w którym byłem nie wyglądał zachęcająco. »

Dziękuję wszystkim którzy podzielili się własnym doświadczeniem z kontaktów z tym bankiem . »

Założyłem w IDIOTA BANKU produkt oszczędnościowy i dostałem dzięki temu SUPER Lokatę na 27%. Możliwość ustawienia 12 miesięcy lub 24 . Doradca doradził by nie zamrażać pieniędzy bym ustawił sobie na 12 a potem jest możliwość odnowienia lokaty Fakt można ale nie na na takich samych warunkach okazało się po 12 miesiącach że można już ale jedynie na około 4%( straciłem na jego niedopowiedzeniu ponad 1000 zł odsetek). Mało tego lokata była z dzienną kapitalizacją i po pół roku trwania przestały się naliczać odsetki 27% nagle po pół roku spadły do 4% zadzwoniłem, i doradca powiedział że wszystko ustawi a odsetki zaraz dorzuci za brakujące dni. Po 9 miesiącach była taka sama sytuacja ale tu zaczekałem do końca 12m lokaty i nie upominałem nikogo o malejący % lokaty i brakujące odsetki. Co się okazało chcieli mi już oddać kwotę nie widząc popełnionego błędu ( sądzę że to było celowe działanie widząc inne komentarze) Musiałem składać reklamację by odzyskać utracone odsetki w wysokości około 200 - 300 zł już nie pamiętam ile dokładnie ale to były moje niewypłacone pieniądze. Bank stosuje takie sztuczki i zarabia na nieświadomych klientach którzy nie liczą bankowych zysków. ODRADZAM STANOWCZO IDEA BANK OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM CHYBA ŻE LUBICIE PILNOWAĆ ICH NA KAŻDYM KROKU CZY NIE OSZUKUJĄ »

" " "nie dotrzymują wstępnych uzgodnień - nie polecam" podpisałem już umowę na otwrcie lokat terminowych w tym Banku, mam czas 2 tygodnie na przelew środków, ale po opiniach w necie nie mam zamiaru powierzać im swoich pienędzy, czy waszym zdaniem poniosę jakieś koszty jeśli nie wpłacę im środków?" Nie poniesiesz kosztów. Ale nie panikuj. Rozmawiaj tylko z centralą. Nie jest to taki zły Bank. Dziwnie działa, ale nie zrażaj się - tylko rozmawiaj z centralą, pytaj się o nazwiska, maile, zapisuj i potwierdzaj mail-owo- A będzie OK :) (musisz po prostu pominąć te niekompetentne osoby , wyżej jest już całkiem dobrze. Sam to doświadczyłem. Pozdrawiam" Gratuluję cierpliwości, ale w kontaktach z bankiem chodzi o "szybkie i bezproblemowe pomnażanie pieniędzy" !!!!!!!! »

Idea Bank • Kredyt na StartSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 21-03-2014 20:05:15, 20 odpowiedzi

DOBRZE,ŻE CHOĆ REKLAMY SĄ PIĘKNE BO CALA RESZTA TO ŚCIEMA I OSZUSTWO, TYLKO CZEKAĆ JAK PROWIZJA PRZEKROCZY WARTOŚĆ KREDYTU --TO HIENY , KTÓRE ŻERUJA NA LUDZKIM NIESZCZĘŚCIU. »

" I OCZYWIŚCIE NA KAŻDE PYTANIE / PROŚBĘ / REKLAMACJĘ teraz odpowiadają tak samo : 'PODPISAŁ PAN UMOWĘ !"- JEŚLI JAKIŚ PRAWNIK TO CZYTA I CHCIAŁBY SIĘ ZAJĄĆ - PROSZE O WPISANIE MAILA LUB TELEFONU - ZAGLĄDNĘ ZA JAKIŚ CZAS ...( OCZYWIŚCIE NIE NAGRYWAŁEM ROZMÓW I NIE MAM DOWODÓW - TYLKO SŁOWO PRZECIWKO "REGULAMINOWI" - DOMYŚLAM SIĘ ŻE JESTEM PRZEGRANY ... )" JESTEM W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI RAZEM Z MĘŻEM ZAKŁADALIŚMY FIRMĘ , A PONIEWAŻ NIE MIELIŚMY WŁASNYCH PIENIĘDZY WIĘC WZIĘLIŚMY POŻYCZKĘ NA START DO KTÓREJ MAMY DWA UBEZPIECZENIA "EUROPA"A DRUGIE TO" SKANDIA "WZIĘŁA 12TYS. NA POCZET TEGO,ŻE JEŚLI BĘDZIEMY SPŁACAĆ PRZEZ ROK SYSTEMATYCZNIE POŻYCZKĘ TO PO ROKU ODZYSKAMY TE 12TYS. Z POWROTEM NIC MYLNEGO PRZED UPŁYWEM ROKU DOSTAŁAM PISMO ZE" SKANDII",ŻE MUSZĘ WPŁACIĆ NASTĘPNE 12TYS.pYTAŁAM DORADCĘ DLACZEGO A TEN ZAPRZECZYŁ,ŻE NIC TAKIEGO NAM NIE MÓWIŁ JEŚLI BYŁABYM SAMA TO ROZUMIEM ALE BYLIŚMY WE DWOJE I SŁYSZELIŚMY TO SAMO »

Idea Bank haha taka idea , że rujnuje wszystko co jest związane ze słowem "IDEA" ten bank rozwieje waszą przyszłość np" BEZZWROTNA POŻYCZKA " KŁAMSTWO !!!!!!! nie mam słów żadna pomoc dla małych przedsiębiorstw i dla tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z własną firmą omijajcie ten bank z daleka. Jedyny haczyk jaki ma ten bank to ,że udzielają pożyczki od 3 miesiąca prowadzenie działalności i to tyle »

byałam w tym banku ale jak sie jest normalnie myślącym człowiekiem to sory ale co to jest za bezzwrotna pozyczka jak spłacasz przez 10 lat odsetki z których sie uzbiera okolo 70 tys !! trzeba być szlonym zeby cos takiego na początek działania firmy wziąść ! »

Ja was przestrzegam przed kredytem w Getin, Noble, Idea. To jest rozbój w biały dzień. »

Idea Bank • Konto FIRMA TO JASprawdź produkt

Ostatnia opinia: 01-04-2014 08:59:58, 16 odpowiedzi

Radze omijać ten bank szerokim łukiem tam nie mozna z nikim nic wyjasnić czekam na kuriera z umowa ponad 3 tygodnie i tylko kaza pisac reklamacje a napisałem juź 6 »

) for over 6 years now and I have had the privilege of wornkig with him over the last year on various tasks. His commitment to improving home-school communications and relations is awesome (and one of the reasons I was willing to take on the challenge of home & school president).With Joe’s interest in technology and desire to share, we now host online monthly home & school meetings (increasing our number of families participating from a dozen to several dozen). He has trained us parents and school staff on Twitter and its endless possibilities, allowing among other things, for teachers to share what is going on in the classroom on a daily basis as opposed to the few times a year they may meet with parents in person. And this summer he got students excited to continue writing by setting up a summer “edModo” and presenting them with weekly topics to write about.It is most amazing to me to see any “criticism” given Joe, turn into an opportunity for improvement. All of his efforts make it easier for parents like me, to volunteer when and where possible; making our children’s education processes a team effort between home and school. »

I like the idea here though it is imaprtont to remember that participation in most western societies to go past office automation is a voluntary. I agree, it is a priority issue but also one of leadership. Few of even the most passionate teachers in technology are in fact instructional designers or have experience in dealing with teachers as adult learners typically this lead to the scare' presentation keep up or else. Many teachers are already a success and doing well inside their systems demands the signals of change are in social media, however if we really want to point at areas of technology that will change rapidly for K12 it will be social games and augmented reality not blogs and wikis. In that regard, even the most edtech' are often reluctant to enter virtual worlds or games my point being that the leap from MS Office to Google Docs is just a small step. »

You are very blessed to have not just one, but two pantres who have become masters of their crafts. I have recently been wondering about that word, mentor . The life of a teacher is so very busy, and to a certain degree, lived out in the privacy of a classroom. Certainly students are aware of teachers as potential mentors, but it is harder to extend that mentorship to other teachers who are also very busy, working on their craft by trial and error mostly, in the privacy of their classroom. I don't know if I have had too much mentoring myself except from what I've been able to glean somewhat accidentally by observation and conversation with other teachers. I guess most of my mentoring has come from books. Interesting. Great discussion starter, Paul! »

Joe Mazza is passionate, acmisploched, and an effective school leader with a tremendous track record of working colllaboratively with all members of his school community. Joe genuinely believes that building and nurturing positive relationships with his students, parents, and staff is the key to establishing a caring, healthy and successful school community that focuses on maximizing learning for all children. I had the good fortune of joining Joe's PLN this past year and felt an immediate connection to his his passion and work as the Lead Learner in his school. As a high school principal myself, I have personally been inspired by his energy, passion, and dedication to the community to which he serves. I feel blessed to have crossed paths with Joe and sincerely consider him a valued colleague and friend. »

Idea Bank • Konto FIRMA TO JA z debetemSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 26-03-2014 16:56:12, 11 odpowiedzi

Proponują debet - w moim przypadku 5 tys zł - ale po założeniu konta a kiedy to nastąpi odmawiają debetu. Żałosny bank naciągający klientów na złudne obietnice! »

Zgadzam się,że ten bank należy omijać szerokim łukiem.Też zostałam oszukana . Miałam dostać debet,gdy się okazało że to kant, postanowiłam zamknąć to konto, ale jak się okazało z tym też nie było tak łatwo.Parodia, a nie bank. »

Wizielam kredyt na start i dostałam 1000zl po trzech miesiącach tak jak obiecali Fakt ze jest to kredy cholernie drogi ale cos za cos Dzis moja mala firma ma 8 miesięcy i jakos się kreci »

Nieaktualne dane chyba, bo za wpłaty/wypłaty zgodnie z regulaminem jest teraz min. 5zł! »

Ja kozystam od sierpnia z tego debetu nawet przez 12 mieś mozna obracać kwota 5 tys za darmo . Warunkiem była dobra historia kredytowa . »

Idea Bank • Konto Idealne

Ostatnia opinia: 28-02-2014 08:30:22, 10 odpowiedzi

Czy ktoś podpowie skąd wyszło 17,98 zł opłat za konto Idea Bank - Konto Idealne, a 0 zł za Konto Swobodne w Getinie. »

TEN BANK TO PORAŻKA »

"ile tak naprawde mmiesiecznie kosztuje te ich 15tys na start bo jakos nie moge dopytac tax care moze i fajna rzecz, stawka tez akceptowlana tylko jakos nie moge dopytac ile to m-c raty odsetkowe wyjda od tych 15 tys na start "bezzwrotnej porzyczki"" Spłacasz przez cały czas odsetki a kapitał jest umarzany na koniec kredytu czyli płacisz raty i masz cały czas 15 000 długu raty jakies 300zł/mc przemnóz przez liczbe miesiecy a otrzymasz ile to kosztuje:) »

Jestem świeżym Klientem bo od maja 2012, ale nie mam żadnych zastrzeżeń, miła i kompetentna obsługa w placówce .Konta mam dwa w tym jedno z kredytem i to tańszym niż w banku o statusie lidera .polecam , »

" miałem założyc sobie to konto , wchodze na strona patrze a oni pozmieniali, opłata za karte 4.99 zlł i konto oszczednosciowe spadło do 3% , dziekuje nie bede nowym kliente,, a było tak fajnie wszystko za free tzn opłata za karte konto przelewy bankomaty," może wszedłeś nie na tą stronę np. amer golg »

Idea Bank • Lokata PING-PONGSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 08-11-2013 12:31:46, 4 odpowiedzi

" Jak dla mnie nie jest źle. Codziennie rano przy kawce klikam kilka razy i 4% na drugi dzień jest." Oj matematyk to z ciebie kiepski... »

Jak dla mnie nie jest źle. Codziennie rano przy kawce klikam kilka razy i 4% na drugi dzień jest. »

już 4,25 % max. 20 tyś. zł. »

jest to bardzo wygodna forma przechowania pieniążków na 1 dzień - zawsze to jakieś odsetki generuje. Podoba mi się z tego względu, że można poczuć się jak komornik, który dysponuje bezkarnie dużą gotówka i może sobie nią w ten sposób obrócić i cieszyć się, że znowu mu się udało zarobić nic nie robiąc. »

Idea Bank • Kredyt ObrotowySprawdź produkt

Ostatnia opinia: 20-11-2013 17:12:13, 1 odpowiedzi

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam. »

Idea Bank • Konto Oszczędnościowe

Ostatnia opinia: 03-02-2009 12:34:45, 1 odpowiedzi

dopiero co było 7,2 a już 6,2% ING jako jeden z pierwszych obniża oprocentowanie »

Idea Bank • Lokata Efektywna

Idea Bank • Lokata Hurtowa

Idea Bank • Kredyt dla Wybranych Zawodów

Idea Bank • Kredyt Standardowy

Idea Bank • Kredyt Deweloper

Idea Bank • Mikrokredyt

Idea Bank • Lokata Stabilna

Idea Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom.

W odróżnieniu od innych banków my ufamy naszym Klientom, oferujemy im więc łatwiejszy i szybszy dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło naszym specjalistom stworzyć idealny pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych umożliwiający start i prężny rozwój Państwa firmy.

Jesteśmy bankiem przyjaznym dla przedsiębiorcy, dlatego naszym głównym celem jest tworzenie długookresowych rozwiązań dla Państwa biznesu. Polityka Idea Banku zakłada ścisłą współpracę z każdym Klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców.

Wychodzimy poza ustalone schematy. Pragniemy zapewnić Państwu profesjonalną opiekę na każdym etapie zakładania i prowadzenia własnej firmy. U nas mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc osobistych doradców w zakresie finansowania działalności, obsługi księgowej i pomnażania kapitału. Będą oni służyć stałym wsparciem - od momentu gdy Klient po raz pierwszy pojawi się w oddziale z pomysłem na własną firmę, poprzez opracowanie i sfinansowanie planu rozwoju firmy, prowadzenia księgowości i kadr do przekształcenia jej w spółkę.

Tworzymy nowe znaczenie słowa Przedsiębiorca. Stawiamy na innowacyjność. Wierzymy w nowe idee i pragniemy je rozwijać.

Dane teleadresowe

Idea Bank SA
ul. Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Biuro obsługi klienta:
801 999 111
+48 22 101 10 10
 
Telefon centrala:
+48 22 288 80 12
Fax centrala:
+48 22 288 82 11
 
e-mail:
kontakt@ideabank.pl

Oceń firmę Idea Bank

3,5 / 5
41 głosów
12345

Nowe artykuły - Idea Bank

Opinie o produktach - Idea Bank

Idea Bank • Lokata HAPPY

ja też zakładam tam lokaty od samego początku istnienia banku i jestem zadowolony, Faktycznie lokaty są przedłużane automatycznie na najniższym możliwym oprocentowaniu, ale jak ktoś pamięta żeby zajrzeć na konto od czasu do czasu to może szybką taką lokate zamknąć i otworzyć nową korzystniejszą. Co za problem? Do tego przy większych lokatach konsultanci często dzownią i przypoinają o ich końcu i proponują coś 'spod lady' :) Ja jestem zadowolony. Konta używam tylko do lokat »

Idea Bank • Kredyt na Start

DOBRZE,ŻE CHOĆ REKLAMY SĄ PIĘKNE BO CALA RESZTA TO ŚCIEMA I OSZUSTWO, TYLKO CZEKAĆ JAK PROWIZJA PRZEKROCZY WARTOŚĆ KREDYTU --TO HIENY , KTÓRE ŻERUJA NA LUDZKIM NIESZCZĘŚCIU. »

Idea Bank • Konto FIRMA TO JA

Radze omijać ten bank szerokim łukiem tam nie mozna z nikim nic wyjasnić czekam na kuriera z umowa ponad 3 tygodnie i tylko kaza pisac reklamacje a napisałem juź 6 »

Idea Bank • Konto FIRMA TO JA z debetem

Proponują debet - w moim przypadku 5 tys zł - ale po założeniu konta a kiedy to nastąpi odmawiają debetu. Żałosny bank naciągający klientów na złudne obietnice! »

Idea Bank • Konto Idealne

Czy ktoś podpowie skąd wyszło 17,98 zł opłat za konto Idea Bank - Konto Idealne, a 0 zł za Konto Swobodne w Getinie. »

Idea Bank • Lokata PING-PONG

[cytat] " Jak dla mnie nie jest źle. Codziennie rano przy kawce klikam kilka razy i 4% na drugi dzień jest." [/cytat]Oj matematyk to z ciebie kiepski... »

Idea Bank • Kredyt Obrotowy

idealny kredyt % w skali roku realna wartość ponad 7% wychodzi w samym pierwszym roku a jakby patrzeć na całe 59 miesięcy wyjdzie wiecej niż 9 % uważajcie na nich nie dajcie sie nabrać jak ja dałam. »

Idea Bank • Konto Oszczędnościowe

dopiero co było 7,2 a już 6,2% ING jako jeden z pierwszych obniża oprocentowanie »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę