System partnerski

Aktualne porównanie

Pozyczkomat.pl

O Firmie

Pozyczkomat.pl
Kim jesteśmy? Potrzebujesz pieniędzy? Pomożemy Ci. Oferujemy natychmiastowe pożyczki online do 5 000 PLN, bez zabiezpieczenia. Friendly Finance jest operatorem Pożyczkomat.pl i oferuje krótkoterminowe pozabankowe mikropożyczki. Z naszym bogatym doświadczeniem w krajach skandynawskich i na rynkach Europy Środkowej, możemy zapewnić doskonałą obsługę oraz szybsze -  i bardziej elastyczne niż w bankach - rozwiązania.

Dodaj opinie o produktach Pozyczkomat.pl na Forum TotalMoney.pl

Pozyczkomat.pl • Pozyczkomat.pl

Ostatnia opinia: 12-11-2014 15:52:42, 6 odpowiedzi

Tak,najpierw chcieli skan dowodu osobistego,następnie potwierdzenie dochodu za ost.3 miesiące,po czym już myślałem,że otrzymam pożyczkę,ale nie jeszcze zażyczyli sobie przesłanie umowy o pracę.Porażka,jest tylko konkurencyjnych firm Vivus,Via sms,net credit,szybko i bez żadnych zaświadczeń!


Opinia dodana przez: [gość]

Ta firma to totalna ściema nikomu nie polecam ostatnio zażądali ode mnie ksera lub skanu DOWODU!!!!wszystkie są lepsze od tego .


Opinia dodana przez: [misiek]

dokładnie! obiecują pieniądze w czasie 10 minut! a to jest jedno wielkie oszustwo! mogę polecić ŁatwyKredyt! pieniądze na koncie naprawdę pojawiły się w czasie kilku minut!


Opinia dodana przez: [Olek]

Popieram ta firma to porazka :-( czekam 3 dzien no przeciez inne chwilowki juz by 100razy daly odp a tu niby nie maja zaksiegowanej oplaty rejestracyjnej 0.01zl:-(


Opinia dodana przez: [zawiedziona]

Po kontakcie telefoniczny otrzymałem info na maila, ze do pożyczki na kwotę 500 zł potrzebne jest zaświadczenie z ZUS-u..... chyba to jakiś żart...


Opinia dodana przez: [podirytowany]

czekam na weryfikacje chwilówki 2 dzień, bzdura za załatwiają to w 10 minut


Opinia dodana przez: [jaksa]

Kim jesteśmy?
Potrzebujesz pieniędzy? Pomożemy Ci. Oferujemy natychmiastowe pożyczki online do 5 000 PLN, bez zabiezpieczenia.
Friendly Finance jest operatorem Pożyczkomat.pl i oferuje krótkoterminowe pozabankowe mikropożyczki. Z naszym bogatym doświadczeniem w krajach skandynawskich i na rynkach Europy Środkowej, możemy zapewnić doskonałą obsługę oraz szybsze -  i bardziej elastyczne niż w bankach - rozwiązania. A wszystko to bez wychodzenia z domu.
Co nas wyróżnia?
Nasi zadowoleni klienci! Jesteśmy z tego niesamowicie dumni, bo potrzeby klienta są dla nas najważniejsze.
Jesteśmy fair! Nasza oferta nie zawiera żadnych ukrytych opłat. A nasze rozwiązania są dokładne i przemyślane.
Jesteśmy tu dla Ciebie! Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Zawsze chętnie udzielamy wszelkich dodatkowych informacji na temat obsługi pożyczki oraz zapewniamy maksymalną dyskrecję.
Jesteśmy najszybsi! Ze względu na unikalny automatyczny system zatwierdzania wniosków, przyznanie pożyczki trwa do dziesięciu minut. Ten czas obejmuje także wysyłanie pieniędzy na konto klienta

Dane teleadresowe

Friendly Finance Poland Sp. z o.o. Złota 7 lok. 18, 00-019 Warszawa, KRS:0000448749
NIP: 10700255046, REGON: 146512445
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000448749. Kapitał zakładowy w wysokości 1.000 000,00 zł

Obsługa Klienta: +48 22 112 0 112| Fax: +48 22 112 0 112| E-mail: kontakt@pozyczkomat.pl

Oceń firmę Pozyczkomat.pl

2,1 / 5
15 głosów
12345

Opinie o produktach - Pozyczkomat.pl

Poznaj firmę