System partnerski

Aktualne porównanie

Bank BGŻ

O Firmie

Bank BGŻ
Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – w tym dla szerokiej grupy przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej... Czytaj więcej

Dodaj opinie o produktach Bank BGŻ na Forum TotalMoney.pl

Bank BGŻ • Konto Nr 1

Ostatnia opinia: 15-04-2014 23:02:25, 49 odpowiedzi

" niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia bedzie ale wydatki musza byc na poziomie 500zł i trzeba miec jakis innych ich produkt np lokate na której musi byc co najmniej 5000zł. Teraz zabrali premie w ogóle i dodatkowo jesli wypłace ze swojego konta z bankomatu wicej niz 4 razy w danym okresie rozliczeniowym to płace za kazda wypłate 5 zł!!! Za wypłate swoich własnych pieniedzy!!! Poza tym bankomaty z granica sa płatne- 10zł za Nie wiedziałam o tej zmianie i w tym miesiacu samych prowizji miałam potraconych ponad 100zł. Konto likwiduje i zakładam w innym banku. Konkurencja na rynku i jest i trzeba to wykorzystać. Konto bgz nie jest oprocentowane, nie ma prowizji. ŻADNYCH plusów w tej chwili, same minusy. Trwanie w tym banku to porażka" I po co ta histeria? W żadnym banku nic nie trwa wiecznie. Biznes jak każdy inny. Trzeba z niego wycisnąć ile się da. Zamiast biadolić to zmień na plan darmowy, albo podziel się swoją wiedzą na temat lepszej konkurencji. »

niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia bedzie ale wydatki musza byc na poziomie 500zł i trzeba miec jakis innych ich produkt np lokate na której musi byc co najmniej 5000zł. Teraz zabrali premie w ogóle i dodatkowo jesli wypłace ze swojego konta z bankomatu wicej niz 4 razy w danym okresie rozliczeniowym to płace za kazda wypłate 5 zł!!! Za wypłate swoich własnych pieniedzy!!! Poza tym bankomaty z granica sa płatne- 10zł za Nie wiedziałam o tej zmianie i w tym miesiacu samych prowizji miałam potraconych ponad 100zł. Konto likwiduje i zakładam w innym banku. Konkurencja na rynku i jest i trzeba to wykorzystać. Konto bgz nie jest oprocentowane, nie ma prowizji. ŻADNYCH plusów w tej chwili, same minusy. Trwanie w tym banku to porażka »

Bank chyba za nic ma sobie zdanie klienta, z miesiąca na miesiąc są podwyższane opłaty. Odradzam korzystanie z usług banku, najpierw jest 2zł potem 5zł potem za wypłaty 5zł następnie będzie 10zł za logowanie się na konto, potem 20zł za przelew. Byłem klientem przez ładnych parę lat, bank BGŻ cieszył się wtedy swoją marką, był to dobry bank. Teraz nie znam gorszej oferty od tej jaką bank oferuję dla zwykłego klienta. Jeśli szanujesz swój pieniądz i nie chcesz płacić za każdą choćby najmniejszą operacje, omijaj bank BGŻ szerokim łukiem. »

" ja jestem tak zadowolony z BGŻ że zamykam konto. Prawdziwi profesjonaliści .. odradzam na dodatek wypłata z ich konta za granicą jest w kwocie 15 zł za operację ... Bank dla Bogatych.. taką nazwę powinni mieć. a po spłacie kredytu w kwocie 64 tyś przez 3 lata staniesz się nie wiarygodny. oczywiście zgodnie z umową podpisaną .. więc ciekaw jestem kto u nich jest wiarygodny jako klient. sorki z ich kredytem i odłożeniem swojej kasy 85 tyś przez 3 lata . wpływami około 5 tyś na konto . pozdrawiam" A teraz tylko 4 wypłaty z bankomatu a potem po 5zł za każdą wypłate »

ja jestem tak zadowolony z BGŻ że zamykam konto. Prawdziwi profesjonaliści .. odradzam na dodatek wypłata z ich konta za granicą jest w kwocie 15 zł za operację ... Bank dla Bogatych.. taką nazwę powinni mieć. a po spłacie kredytu w kwocie 64 tyś przez 3 lata staniesz się nie wiarygodny. oczywiście zgodnie z umową podpisaną .. więc ciekaw jestem kto u nich jest wiarygodny jako klient. sorki z ich kredytem i odłożeniem swojej kasy 85 tyś przez 3 lata . wpływami około 5 tyś na konto . pozdrawiam »

Bank BGŻ • Kredyt hipoteczny (oferta standardowa)

Ostatnia opinia: 29-08-2011 20:07:43, 4 odpowiedzi

mam kredyt hipoteczny warunki dobre obsługa extra,jestem zadowolona »

A ja mam kredyt budowlany hipoteczny w BGŻ i warunki takie, że wszyscy wymiękają. Do tego ekstra obsługa »

Całkiem ciekawy kredyt mający interesujące formy finansowania inwestycji. »

Brałem kredyt hipoteczny w BGŻ i muszę przyznać, że procedura obsługi była przyjazna i sprawna. Mają natomiast...zagmatwaną umowę..radzę dobrze czytać... »

Bank BGŻ • Pożyczka gotówkowaSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 07-12-2013 18:37:51, 3 odpowiedzi

28 % rocznie to oszustwo a oni tak naliczaja za kredyt gotowkowy nie polecam »

no tak, ale jak dodasz do tego koszt pieniądza w czasie czyli przynajmniej 7-8% to już tak atrakcyjnie nie wygląda i w porównaniu kredytów gotówkowych wypadnie poza pierwszą piątkę. »

W rankingu kredytów mogliby wypsaść nieźle z tym oprocentowaniem 11 przy odsetkach z góry )))) »

Bank BGŻ • Kredyt hipoteczny (oferta pakietowa)

Ostatnia opinia: 26-01-2013 10:33:52, 2 odpowiedzi

THX that's a great asnewr! »

jak masz 2 kredyty, to BGŻ ci ich nie skonsoliduje i nie potrafi wytłumaczyć dlaczego.Nawet jak jesteś ich klientem. »

Bank BGŻ • Bank BGŻ Karta kredytowa MasterCard Standard

Ostatnia opinia: 07-12-2013 18:34:22, 1 odpowiedzi

nie polecam nikomu tego banku unikajcie go jak ognia to oszuści wiem co mowie dużo ludzi ma z nimi problemy ze splata kredytów »

Bank BGŻ • eBGŻ

Ostatnia opinia: 14-01-2014 11:36:31, 1 odpowiedzi

Wszystko działa sprawnie tak jak być powinno :) polecam »

Bank BGŻ • Konto oszczędnościowe Eskalacja

Ostatnia opinia: 12-11-2008 10:48:02, 1 odpowiedzi

Jest to nowe konto i muszę przyznać że jest całkiem interesujące. Mimo pewnych kosztów jestem z niego zadowolony. Poza tym mając konto w tym banku nie muszę się martwić o opłaty za pobranie gotówki na obszarach - nazwijmy to - wiejskich. »

Bank BGŻ • Lokata klasyczna

Bank BGŻ • Bank BGŻ Rowerowa Karta Kredytowa

Bank BGŻ • Kredyt rewolwingowy

Bank BGŻ • Bank BGŻ Karta kredytowa MasterCard Gold

Bank BGŻ • Pożyczka zabezpieczona hipoteką

Bank BGŻ • Pakiet Biznes Lider

Bank BGŻ • Pożyczka pieniężna dla mikroprzedsiębiorstw

Bank BGŻ • Plan Aktywny

Bank BGŻ • Debet w rachunku bieżącym

Bank BGŻ • Konto bardzo osobiste

Bank BGŻ • Pożyczka hipoteczna

Bank BGŻ • Kredyt obrotowy w rachunku bieżącym na zasadach ogólnych

Bank BGŻ • Kredyt obrotowy

Bank BGŻ • Ekspres Linia

Bank BGŻ • Kredyt inwestycyjny

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – w tym dla szerokiej grupy przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej produktów finansowych jest znakomitą bazą do tworzenia dla klientów odpowiednio dostosowanych usług finansowych. Wszystkim działaniom biznesowym podejmowanym przez Bank BGŻ przyświeca hasło „Bank BGŻ. Dobrze służy ludziom”. Oznacza to, że pracownicy angażują się w sprawy klientów, tak aby postrzegali Bank jako zaufanego i pewnego partnera.

Bank BGŻ dysponuje siecią ponad 400 oddziałów. Bank BGŻ udostępnia bezprowizyjnie ponad 4 tys. bankomatów w całym kraju. Oprócz bankomatów Banku BGŻ, są to bankomaty sieci PlanetCash4You (oznaczone naklejką „Bankomat bezprowizyjny dla Klientów Banku BGŻ") oraz bankomaty sieci Euronet (zgodnie z taryfą prowizji i opłat). Klienci Banku BGŻ mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe. Dostęp do usług odbywa się poprzez zaawansowane technologie informatyczne - system bankowości internetowej eBGŻ, obsługę telefoniczną TeleBGŻ oraz Home Banking.

Główny akcjonariusz Banku BGŻ, holenderska grupa Rabobank, jest właścicielem największego banku detalicznego w Holandii i jednocześnie jedną z najbardziej stabilnych instytucji finansowych na świecie. Dzięki silnemu wsparciu holenderskiego akcjonariusza i jego unikatowej wiedzy zdobytej w wielu krajach na świecie, Bank BGŻ oferuje firmom działającym w branży żywnościowej i rolnej atrakcyjne produkty oraz usługi finansowe, a także dzieli się tą wiedzą ze swoimi klientami.
 
Od 2011 roku częścią Banku BGŻ jest BGŻOptima - bank założony i prowadzony przez specjalistów, których domeną jest oszczędzanie. BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Oferuje wachlarz produktów do pomnażania kapitału – lokaty, fundusze inwestycyjne oraz rachunki oszczędnościowe. Gwarantuje klientom prostotę obsługi.
 
Od maja 2011 roku akcje Banku BGŻ są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

 

Dane teleadresowe

Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa

Nr telefonu: 801 123 456 (infolinia)

Oceń firmę Bank BGŻ

3,8 / 5
16 głosów
12345

Nowe artykuły - Bank BGŻ

Opinie o produktach - Bank BGŻ

Bank BGŻ • Konto Nr 1

[cytat] " niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia bedzie ale wydatki musza byc na poziomie 500zł i trzeba miec jakis innych ich produkt np lokate na której musi byc co najmniej 5000zł. Teraz zabrali premie w ogóle i dodatkowo jesli wypłace ze swojego konta z bankomatu wicej niz 4 razy w danym okresie rozliczeniowym to płace za kazda wypłate 5 zł!!! Za wypłate swoich własnych pieniedzy!!! Poza tym bankomaty z granica sa płatne- 10zł za Nie wiedziałam o tej zmianie i w tym miesiacu samych prowizji miałam potraconych ponad 100zł. Konto likwiduje i zakładam w innym banku. Konkurencja na rynku i jest i trzeba to wykorzystać. Konto bgz nie jest oprocentowane, nie ma prowizji. ŻADNYCH plusów w tej chwili, same minusy. Trwanie w tym banku to porażka" [/cytat] I po co ta histeria? W żadnym banku nic nie trwa wiecznie. Biznes jak każdy inny. Trzeba z niego wycisnąć ile się da. Zamiast biadolić to zmień na plan darmowy, albo podziel się swoją wiedzą na temat lepszej konkurencji. »

Bank BGŻ • Kredyt hipoteczny (oferta standardowa)

mam kredyt hipoteczny warunki dobre obsługa extra,jestem zadowolona »

Bank BGŻ • Pożyczka gotówkowa

28 % rocznie to oszustwo a oni tak naliczaja za kredyt gotowkowy nie polecam »

Bank BGŻ • Bank BGŻ Karta kredytowa MasterCard Standard

nie polecam nikomu tego banku unikajcie go jak ognia to oszuści wiem co mowie dużo ludzi ma z nimi problemy ze splata kredytów »

Bank BGŻ • eBGŻ

Wszystko działa sprawnie tak jak być powinno :) polecam »

Bank BGŻ • Konto oszczędnościowe Eskalacja

Jest to nowe konto i muszę przyznać że jest całkiem interesujące. Mimo pewnych kosztów jestem z niego zadowolony. Poza tym mając konto w tym banku nie muszę się martwić o opłaty za pobranie gotówki na obszarach - nazwijmy to - wiejskich. »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę