Wróć do wizytówek firm

Bank BGŻ

Bank BGŻ

Oceń bank:

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – w tym dla szerokiej grupy przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej produktów finansowych jest znakomitą bazą do tworzenia dla klientów odpowiednio dostosowanych usług finansowych.

Dane teleadresowe

Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa

Nr telefonu: 801 123 456 (infolinia)

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – w tym dla szerokiej grupy przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej produktów finansowych jest znakomitą bazą do tworzenia dla klientów odpowiednio dostosowanych usług finansowych. Bank oferuje firmom działającym w branży żywnościowej i rolnej atrakcyjne produkty oraz usługi finansowe, a także dzieli się tą wiedzą ze swoimi klientami. Od 2011 roku częścią Banku BGŻ jest BGŻOptima - bank założony i prowadzony przez specjalistów, których domeną jest oszczędzanie. BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Oferuje wachlarz produktów do pomnażania kapitału – lokaty, fundusze inwestycyjne oraz rachunki oszczędnościowe. Gwarantuje klientom prostotę obsługi. Od maja 2011 roku akcje Banku BGŻ są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Bank BGŻ w liczbach:

  • ponad 400 oddziałów
  • ponad 4000 bankomatów ( w tym również PlanetCash4u i Euronet)
  • ponad 5000 pracowników w całym kraju
Klienci Banku BGŻ mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe. Dostęp do usług odbywa się poprzez zaawansowane technologie informatyczne - system bankowości internetowej eBGŻ, obsługę telefoniczną TeleBGŻ oraz Home Banking.
W przypadku konto sobistych istnieje możliwość złożenia wniosku online. Pozostałe produkty dostępne są w oddziałach Banku.
 
BGŻ S.A. z siedzibą w Warszawie 01-211, ul. Kasprzaka 10/16, kapitał zakładowy 56 138 764 zł w całości wpłacony, wpisany do rejestru: Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, NIP: 526-10-08-546.

 

porównaj kredyty hipoteczne Bank BGŻ
porównaj karty kredytowe Bank BGŻ
porównaj konta osobiste Bank BGŻ

TOP 3 - KREDYTY, LOKATY, KONTA

Kontakt z doradcą
Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą