System partnerski

Aktualne porównanie

Bank BGŻ

O Firmie

Bank BGŻ
Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – w tym dla szerokiej grupy przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej produktów finansowych jest znakomitą bazą do tworzenia dla klientów odpowiednio dostosowanych usług finansowych.

Dodaj opinie o produktach Bank BGŻ na Forum TotalMoney.pl

Bank BGŻ • Konto Nr 1

Ostatnia opinia: 30-10-2014 16:17:15, 73 odpowiedzi

Zamierzałem otworzyć w BGŻ konto. Niestety, skrzecząca reklama - niegodna żadnego banku skutecznie mnie do tego zniechęciła. Podobną opinie mają moi znajomi. Kartoflany medal dla tego kto taka skrzecząca reklame w telewizji i radiu zatwierdził.


Opinia dodana przez: [Andrzej Kot]

Bank BGŻ • Kredyt hipoteczny (oferta standardowa)

Ostatnia opinia: 17-05-2014 08:22:22, 5 odpowiedzi

Mam kredyt hipoteczny. Na start było super ale podczas budowy przgaliliśmy zapisy umowy tzw. drobnym druczkiem dodam że w jednym miesiącu. No i podwyżka oprocentowania spowodowała że jest drożej niż gdzie indziej. Wnioski o przywrócenie nic nie dają skończyły się uśmiechy w banku. Nie polecam. Szukam z czystej przekory kredytu w...


Opinia dodana przez: [Grzegorz ]

Bank BGŻ • Pożyczka gotówkowa Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 07-12-2013 18:37:51, 3 odpowiedzi

28 % rocznie to oszustwo a oni tak naliczaja za kredyt gotowkowy nie polecam


Opinia dodana przez: [tom]

no tak, ale jak dodasz do tego koszt pieniądza w czasie czyli przynajmniej 7-8% to już tak atrakcyjnie nie wygląda i w porównaniu kredytów gotówkowych wypadnie poza pierwszą piątkę.


Opinia dodana przez: [Bartek]

Bank BGŻ • Plan Aktywny

Ostatnia opinia: 26-05-2014 23:17:38, 2 odpowiedzi

Plan Aktywny nie kosztuje 10, a 25. Wszystkie bankomaty na świecie są darmowe i bez limitu wypłat. 10 zł kosztuje plan Standardowy.


Opinia dodana przez: [Lolek]

informacja podana przez BGŻ jest nie aktualna . Za prowadzenie konta biorą 10 PLN. za wypłaty z bankomatów biorą 5 PLN i tylko cztery wypłaty są darmowe , jeżeli ktoś często korzysta z bankomatów BGŻ...


Opinia dodana przez: [marko]

Bank BGŻ • Kredyt hipoteczny (oferta pakietowa)

Ostatnia opinia: 26-01-2013 10:33:52, 2 odpowiedzi

THX that's a great asnewr!


Opinia dodana przez: [jdgJxGfciASSTaJ]

jak masz 2 kredyty, to BGŻ ci ich nie skonsoliduje i nie potrafi wytłumaczyć dlaczego.Nawet jak jesteś ich klientem.


Opinia dodana przez: [ktoś]

Bank BGŻ • Konto bardzo osobiste

Ostatnia opinia: 08-05-2014 08:31:10, 1 odpowiedzi

Chyba trochę z tym bankiem nie tak przelew robią już 3-eci miesiąc


Opinia dodana przez: [ja]

Bank BGŻ • Konto z Zyskiem

Ostatnia opinia: 01-09-2014 07:54:45, 1 odpowiedzi

mam to konto z oprocentowaniem 3%, jak się zmieni pewnie zrezygnuje z niego. Minusem jest ta opłata za przelewy 10zł!!!!


Opinia dodana przez: [Silvana]

Bank BGŻ • eBGŻ

Ostatnia opinia: 14-01-2014 11:36:31, 1 odpowiedzi

Wszystko działa sprawnie tak jak być powinno :) polecam


Opinia dodana przez: [MG]

Bank BGŻ • Konto oszczędnościowe Eskalacja

Ostatnia opinia: 12-11-2008 10:48:02, 1 odpowiedzi

Jest to nowe konto i muszę przyznać że jest całkiem interesujące. Mimo pewnych kosztów jestem z niego zadowolony. Poza tym mając konto w tym banku nie muszę się martwić o opłaty za pobranie gotówki na obszarach - nazwijmy to - wiejskich.


Opinia dodana przez: [Maciek]

Bank BGŻ • Bank BGŻ Karta kredytowa MasterCard Standard

Ostatnia opinia: 07-12-2013 18:34:22, 1 odpowiedzi

nie polecam nikomu tego banku unikajcie go jak ognia to oszuści wiem co mowie dużo ludzi ma z nimi problemy ze splata kredytów


Opinia dodana przez: [rioom,]

Bank BGŻ • Pożyczka zabezpieczona hipoteką

Ostatnia opinia: 03-07-2014 14:24:06, 1 odpowiedzi

Masakra, zwodzą, mamią , i zapominają dodać koszty, co z tego że oferują fajną ratę, jak trzeba mieć na koncie pieniądze na prowizję (3,5%)przed przelaniem kredytu, do tego ubezpieczenie nieruchomości, notariusz , wycena nieruchomości. Na to czy w ogóle przyjmą mój wniosek czekałam 2 tygodnie no i te tony papierów.....


Opinia dodana przez: [Asia]

Bank BGŻ • Pożyczka pieniężna dla mikroprzedsiębiorstw

Bank BGŻ • Debet w rachunku bieżącym

Bank BGŻ • Kredyt obrotowy w rachunku bieżącym na zasadach ogólnych

Bank BGŻ • Bank BGŻ Rowerowa Karta Kredytowa

Bank BGŻ • Bank BGŻ Karta kredytowa MasterCard Gold

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – w tym dla szerokiej grupy przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej produktów finansowych jest znakomitą bazą do tworzenia dla klientów odpowiednio dostosowanych usług finansowych. Wszystkim działaniom biznesowym podejmowanym przez Bank BGŻ przyświeca hasło „Bank BGŻ. Dobrze służy ludziom”. Oznacza to, że pracownicy angażują się w sprawy klientów, tak aby postrzegali Bank jako zaufanego i pewnego partnera.

Bank BGŻ dysponuje siecią ponad 400 oddziałów. Bank BGŻ udostępnia bezprowizyjnie ponad 4 tys. bankomatów w całym kraju. Oprócz bankomatów Banku BGŻ, są to bankomaty sieci PlanetCash4You (oznaczone naklejką „Bankomat bezprowizyjny dla Klientów Banku BGŻ") oraz bankomaty sieci Euronet (zgodnie z taryfą prowizji i opłat). Klienci Banku BGŻ mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe. Dostęp do usług odbywa się poprzez zaawansowane technologie informatyczne - system bankowości internetowej eBGŻ, obsługę telefoniczną TeleBGŻ oraz Home Banking.

Główny akcjonariusz Banku BGŻ, holenderska grupa Rabobank, jest właścicielem największego banku detalicznego w Holandii i jednocześnie jedną z najbardziej stabilnych instytucji finansowych na świecie. Dzięki silnemu wsparciu holenderskiego akcjonariusza i jego unikatowej wiedzy zdobytej w wielu krajach na świecie, Bank BGŻ oferuje firmom działającym w branży żywnościowej i rolnej atrakcyjne produkty oraz usługi finansowe, a także dzieli się tą wiedzą ze swoimi klientami.
 
Od 2011 roku częścią Banku BGŻ jest BGŻOptima - bank założony i prowadzony przez specjalistów, których domeną jest oszczędzanie. BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Oferuje wachlarz produktów do pomnażania kapitału – lokaty, fundusze inwestycyjne oraz rachunki oszczędnościowe. Gwarantuje klientom prostotę obsługi.
 
Od maja 2011 roku akcje Banku BGŻ są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

 

Dane teleadresowe

Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa

Nr telefonu: 801 123 456 (infolinia)

Oceń firmę Bank BGŻ

3,8 / 5
25 głosów
12345

Poznaj firmę