System partnerski

Aktualne porównanie

Bank BPH

O Firmie

Bank BPH
Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym. Bogata oferta Banku zawiera m.in.: kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, konta osobiste, rachunki oszczędnościowe i depozytowe oraz karty kredytowe. Bank BPH prowadzi również działalność w zakresie zintegrowanych usług maklerskich, bankowości skarbowej oraz zarządzania aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI.

Dodaj opinie o produktach Bank BPH na Forum TotalMoney.pl

Bank BPH • Pracowite Konto Oszczędnościowe

Ostatnia opinia: 12-03-2013 08:14:00, 7 odpowiedzi

Przekształcając zwykłe konto na konto kapitalne z kontami oszczędnościowymi, zawarłam umowę i otrzymałam wtedy procent preferencyjny 4,42 % , drugie konto założyłam troszkę później , by uniknąć płacenia podatku Belki .Wtedy jeszcze tak było ,że musiało być mniej niż 20 tyś na koncie , by tego nie płacić, potem to już...

Bank BPH • Biznes Symetria Direct

Ostatnia opinia: 09-12-2013 09:22:58, 7 odpowiedzi

Joe Mazza is an inspiring <a href="http://neumflo.com">prinaipcl</a> with whom I am grateful to be able to learn and to share. I have had the privilege to hear him speak at the #140edu conference in New York City and to learn with him at Edcampleadership in New Jersey, as well as to participate in his weekly #PT chat on twitter about...

Bank BPH • Biznes Symetria PRO

Ostatnia opinia: 06-12-2013 21:38:09, 5 odpowiedzi

I have had the privilege for alsmot a year now to have Joe Mazza in my Professional Learning Network where he has challenged me to become a connected educator. As a teacher in the inner city where parental involvement is scarce, I look to Mr. Mazza for guidance on how to build a bridge that brings the partnership between the school and the...

Bank BPH • Biznes Symetria

Ostatnia opinia: 05-12-2013 06:26:11, 3 odpowiedzi

We don't let personal ctopumers connect to our network for fear of viruses. We offer a Learning Management System called myElearning that they can save and access their documents, etc. created at home or school and vise versa. I'm wondering about your iPhone bypassing the school filter... I wondered if the iPhone was getting its internet access...

Bank BPH • Cool Konto

Ostatnia opinia: 26-11-2012 18:18:58, 1 odpowiedzi

mój syn założył sobie konto w BPH sezam26,ma (21lat) miało ono być bezpłatne jest studentem nie pracuje więc każdy grosz na wagę złota, po zmianie regulaminu okazało się że konto dla młodych do 26lat, jest teraz do 18lat a po wyżej tego wieku odpłatne 7zł, uważam, że no jest oszukiwanie klienta w żywe oczy wiadomo, że ze...

Bank BPH • Pożyczka hipoteczna (oferta pakietowa)

Bank BPH • Bank BPH MasterCard Na Ratunek Dzieciom

Bank BPH • Standardowy kredyt inwestycyjny

Bank BPH • Kredyt hipoteczny (oferta standardowa)

Bank BPH • Bank BPH MasterCard Gold Program Komfort

Bank BPH • Pożyczka hipoteczna (oferta standardowa)

Bank BPH • Kredyt hipoteczny Ekspres Kapitał

Bank BPH • Kredyt hipoteczny (oferta pakietowa)

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym. Bogata oferta Banku zawiera m.in.: kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, konta osobiste, rachunki oszczędnościowe i depozytowe oraz karty kredytowe. Bank BPH prowadzi również działalność w zakresie zintegrowanych usług maklerskich, bankowości skarbowej oraz zarządzania aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI.

Bank BPH powstał na skutek wydzielenia w 1989 roku ze struktur NBP. Od stycznia 1995 roku akcje Banku BPH są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2001 roku do końca 2010 roku walory Banku w postaci Globalnych Kwitów Depozytowych były również przedmiotem obrotu na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W swojej ponad 20-letniej historii rozwoju, Bank poddany był wielu zmianom. Przełomową datą w rozwoju Banku BPH był 17 czerwca 2008 roku, kiedy to większościowy pakiet akcji został zakupiony przez General Electric Company – jedną z największych na świecie korporacji. Ważnym krokiem w budowaniu pozycji firmy była także fuzja z GE Money w 2009 roku.

Z usług Banku korzysta 1,5 mln klientów indywidualnych oraz 76 tys. małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta Banku dostępna jest w blisko 300 oddziałach własnych oraz u 1400 agentów oraz 150 partnerów prowadzących placówki na zasadzie franczyzy.

Bank BPH jest laureatem wielu wyróżnień. W 2011 roku został nagrodzony m.in. Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki dla firm prowadzących politykę kadrową na najwyższym poziomie oraz Złotym Bankierem za najlepszy produkt oszczędnościowy dla firm.

Ważną częścią aktywności Banku BPH jest także sponsoring i działalność charytatywna. Bank jest sponsorem wydarzeń kulturalnych, zajmuje się także wspieraniem instytucji charytatywnych i promowaniem edukacji finansowej. Jednym z przykładów tego rodzaju działań jest kampania edukacyjna „Kobieta w świecie finansów”, której głównym celem jest wspieranie kobiet w dążeniu do niezależności poprzez edukację finansową i promocję przedsiębiorczości.

Bank BPH - spółka akcyjna z siedzibą w Krakowie 31-548 przy Al. Pokoju 1, kapitał zakładowy w wysokości 383 339 555 zł w całości opłacony, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000010260, REGON 350535626, NIP 6750000384.

 

 

Dane teleadresowe

Bank BPH SA

Al. Pokoju 1
31-548 Kraków

Adres korespondencyjny Banku dla Klientów: 
ul. Marynarki Polskiej 177
80-868 Gdańsk

Adres siedziby w Warszawie:
ul. Towarowa 25A
00-958 Warszawa

tel. 58 300 70 01

Oceń firmę Bank BPH

4,5 / 5
17 głosów
12345

Poznaj firmę