System partnerski

Aktualne porównanie

Alior Sync

O Firmie

Alior Sync
Alior Sync jest oddziałem Alior Banku, który przez 3,5 roku działalności zdobył znaczącą pozycję rynkową. Alior Bank jest jednym z liderów w wyznaczaniu nowych trendów na rynku bankowym oraz wprowadzaniu przełomowych innowacji technologicznych i produktowych, a także ustanawianiu standardów jakości obsługi... Czytaj więcej

Dodaj opinie o produktach Alior Sync na Forum TotalMoney.pl

Alior Sync • Konto osobisteSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 11-04-2014 13:24:58, 101 odpowiedzi

Ja mogę z czystym sumieniem polecać mBank »

Mam konto sync ponad 1,5 roku i jedno co mogę powiedzieć to konto rzeczywiście jest darmowe. Od początku nie zapłaciłem nic za użytkowanie. Początkowo miałem wątpliwości przed otwarciem rachunku, jednak po przeczytaniu http://alior-sync-konto.pl/alior-sync-opinie-o-banku/ zdecydowałem się i jak narazie jestem zadowolony. Miałem wcześniej konta w trzech innych bankach i w każdym były jakieś opłaty. Teraz prowadzenie, kartę i przelewy mam za darmo mam nadzieję, że jak najdłużej. »

Nie Polecam! Alior jak to Alior co chwila zmiana regulaminu! Prowadzanie za darmo! Przelewy za darmo ale wpłatomaty powyżej 3 wpłat już płatne! Ja robię dużo wpłat a oni pobierają chyba minimum 5zł a jak wpłacasz większą kwotę to % i dlatego zmieniam na bank gdzie będę mógł bezpłatnie wpłacić przez oddział albo wpłatomat! Ale najlepsze jest prowadzenie konta w € :) jak chcesz wypłacić w bankomacie Euronet w walucie € to bank przeliczy € na złotówki po swoim koncie następnie Euronet złotówki przeliczy na € po zawyżonym kursie i np. wypłacając 200€ byłem w plecy 35€! »

Nie polecam tego konta. Pieniądze znikają i pojawiają się na moim koncie bez księgowania, tak jakby ktoś obracał moją gotówką. Ostatnio zrobiłam przelew walutowy, potwierdziłam hasłem sms i z konta zniknęło mi 65 euro. Tylko, że następnego dnia pieniądze na konto wróciły, nie mam tej transakcji w historii i niby wszystko ok ale niech mi ktoś powie, gdzie podziewało się to 65E przez 24h? Fizycznie na koncie tej kasy nie miałam kilkanaście godzin, bank twierdzi, że takiego przelewu w ogóle nie było, nie mam tej transakcji w historii ale pieniądze ktoś musiał obracać. Albo inna sytuacja - pojawia się mi nagle na koncie 50zł niewiadomo skąd. Dzwonię do konsultanta, gadam jak z debilem. Fizycznie mogłam iść do bankomatu hajs wypłacić, zrobić przelew. Po moim telefonie hajs zniknął, kwota zablokowana była 160zł. Nagle dopisano mi do historii przelewów te 50zł, że niby też były zablokowane ale mam prt sc, na którym ewidentnie widać, że kwota zablokowana była tylko 160zł. Pozamieniali mi po telefonie historię transakcji normalnie, tak aby im pasowało saldo konta. Saldo konta wciąż mi się nie zgadza. Po szczegółowej analizie wyszło, że ktoś na moim koncie obraca kwotą 55'0zł, która zapewne zniknie, g4dy zadzwonię do konsultanta i zostanie w jakiś cudowny sposób zaksięgowana. Nie zakładajcie tam konta, nieważne, że jest wsio za free ale w momencie, gdy giną mi pieniądze z konta i widzę, że ktoś edytuje moją historię transakcji, mówię: PIERDOLE I Wam też radzę. »

" Poradźcie mi co ja mogę jeszcze zrobić? piszesz „Wszystko było dobrze do około 4 miesięcy temu” i jednocześnie przeczysz sobie w innym zdaniu … w ogóle cała ta sprawa nie trzyma sie dla mnie kupy »

Alior Sync • Pożyczka gotówkowaSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 09-04-2014 01:33:01, 31 odpowiedzi

ja mam u nich konto i jest ok w piątek złożyłam internetowy wniosek o kredyt , decyzja pozytywna , w poniedziałek miła pani zadzwonila by umówić kuriera na wtorek , kurier oczywiście był i zabrał umowę podpisaną o kredyt , teraz tylko czekam na końcowy etap czyli ostateczną decyzje i przelew na konto . »

odradzam,kupilem na allegro sprzet na 4 raty spacilem w 3 miesiace , teraz chce wziasc kredyt na zakupy w allegro za podobna kwote i odmawaiaj. najgorsze ze nikt nie potrafi mi udzielic informacji w banku. dodam ze zalorzylem konto w tym banku i sa tam przelewane moje swiadczenia, jestem na rencie mam rente na stale »

Jak dla mnie super! Decyzja faktycznie w 3 minuty, a pieniądze zostały przelane na konto sprzedającego po 10 minutach :) Pełen profesjonalizm :) Polecam! »

Ok ja ma konto w Alior Sync prawie od początku istnienia banku także może też się wypowiem :) Kiedyś miałem konto w inny m konkurencyjnym banku, jednak ich zachowanie przechyliło szalę goryczy i postanowiłem zmienić. Początkowo miałem wątpliwości jednak po przeczytaniu tego ciekawego artykułu http://alior-sync-konto.pl/alior-sync-opinie-o-banku/ zdecydowałem się na otwarcie rachunku. Do tej pory nie zapłaciłem nic za to konto co jest nie do pomyślenia w przypadku kont w innych bankach. »

witam w poniedziałek 24.02 dzwonili do mnie z pozytywną decyzją kredytową, mijają 3 dni i nic.... beznadzieja ile można czekać??? »

Alior Sync • Konto oszczędnościoweSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 10-11-2013 17:41:21, 13 odpowiedzi

Skorzystałem z usług Alior sync przy zakupie na allegro i...jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i całkowicie zadowolony. Błyskawiczna obsługa i rozpatrzenie wniosku a usługa oferta alior sync wysoce zadowalająca. »

" Jedno, do czego mogę się w Syncu doczepić to wprowadzenie opłat za wpłaty we wpłatomatach. Trzeba będzie chyba zrezygnować z wpłat w gotówce na konto" po pierwsze możesz wpłacać większe kwoty, a opłata jest naliczana po trzeciej wpłaty w miesiącu. po drugie to temat o koncie oszczędnościowym. »

" Jedno, do czego mogę się w Syncu doczepić to wprowadzenie opłat za wpłaty we wpłatomatach. Trzeba będzie chyba zrezygnować z wpłat w gotówce na konto" To jest temat o koncie oszczędnościowym »

Jedno, do czego mogę się w Syncu doczepić to wprowadzenie opłat za wpłaty we wpłatomatach. Trzeba będzie chyba zrezygnować z wpłat w gotówce na konto »

" Właśnie zastanawiam się nad wyborem konta, a alior sync wydaje się mieć najbardziej zachęcająca ofertę. Czy ktoś założył i może doradzić, czy warto?" Jeżeli chodzi o konto osobiste, to Sync ma ofertę praktycznie nie do przebicia. Nie mam tu na myśli cashbacku (bo nie korzystam) ale 10 przelewów błyskawicznych za free czy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. W sumie: warto »

Alior Sync • Lokata standardowa

Ostatnia opinia: 17-07-2012 20:19:34, 1 odpowiedzi

klikam na konto osobiste , otwiera sie konto osobiste klikam na konto oszczędnościowe otwiera sie konto osobiste!!!!!!!!!! »

Alior Sync • Alior Sync Karta Kredytowa MasterCard

Alior Sync jest oddziałem Alior Banku, który przez 3,5 roku działalności zdobył znaczącą pozycję rynkową. Alior Bank jest jednym z liderów w wyznaczaniu nowych trendów na rynku bankowym oraz wprowadzaniu przełomowych innowacji technologicznych i produktowych, a także ustanawianiu standardów jakości obsługi klientów.

W ofercie Alior Sync można znaleźć:

  • konto osobiste,
  • lokaty terminowe (w tym "Świnkę Skarbonkę", lokatę terminową z dopłatami),
  • konto oszczędnościowe,
  • konto walutowe,
  • karty kredytowe
  • pożyczki gotówkowe.

Dane teleadresowe

Strona internetowa: www.sync.pl

 

Infolinia Alior Sync:

  • 19 506 - dla telefonów stacjonarnych oraz komórkowych,
  • +48 12 19 506 - dla dzwoniących zza granicy.

 

Infolinia Alior Sync jest do dyspozycji Klientów w zakresie informacyjnym, transakcyjnym oraz sprzedażowym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 

Oceń firmę Alior Sync

4 / 5
31 głosów
12345

Nowe artykuły - Alior Sync

Opinie o produktach - Alior Sync

Alior Sync • Konto osobiste

Ja mogę z czystym sumieniem polecać mBank »

Alior Sync • Pożyczka gotówkowa

ja mam u nich konto i jest ok w piątek złożyłam internetowy wniosek o kredyt , decyzja pozytywna , w poniedziałek miła pani zadzwonila by umówić kuriera na wtorek , kurier oczywiście był i zabrał umowę podpisaną o kredyt , teraz tylko czekam na końcowy etap czyli ostateczną decyzje i przelew na konto . »

Alior Sync • Konto oszczędnościowe

Skorzystałem z usług Alior sync przy zakupie na allegro i...jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i całkowicie zadowolony. Błyskawiczna obsługa i rozpatrzenie wniosku a usługa oferta alior sync wysoce zadowalająca. »

Alior Sync • Lokata standardowa

klikam na konto osobiste , otwiera sie konto osobiste klikam na konto oszczędnościowe otwiera sie konto osobiste!!!!!!!!!! »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę