System partnerski

Aktualne porównanie

Bank Millennium

O Firmie

Bank Millennium
Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Twórcom i akcjonariuszom Banku od początku przyświecała idea stworzenia nowoczesnej instytucji wykorzystującej najlepsze... Czytaj więcej

Dodaj opinie o produktach Bank Millennium na Forum TotalMoney.pl

Bank Millennium • Konto OszczędnościoweSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 28-02-2014 19:42:46, 21 odpowiedzi

A ja jestem zadowolona z promocyjnych oprocentowań. Trzeba wszystko dokładnie przeczytać w internecie. Jeżeli promocja jest na nowe środki, to trzeba wiedzieć, że jeżeli wyplaci się środki po dacie rozpoczynającej promocję, to te środki nie są traktowane jako nowe - bo system to "pamięta". »

Uważajcie! W Millennium oszukują z tym promocyjnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym. Dopilnowałem już wszystkiego, co było logiczne, w dniu sprawdzania obu sald progowych, miałem w tym banku łącznie 0 zł. Rozpoczęła się nowa promocja (miało być 3,10%), więc wpłaciłem 49.500 zł. Następnego dnia zadzwoniłem jeszcze nawet na infolinię, żeby upewnić się, czy wszystko OK, czy spełniłem wszystkie warunki i czy będę miał to oprocentowanie promocyjne. Konsultant powiedział, że wygląda na to, że tak, chociaż zaznaczył, że (w drugim przecież dniu trwania promocji!!!) nie może jeszcze tego sprawdzić. Zapomniałem później o tym i nawet po pierwszym miesiącu nie sprawdziłem ile naliczyli odsetek. Po drugim miesiącu sprawdziłem i wydało mi się mało, więc policzyłem i okazało się, że zamiast 3,10%, naliczyli mi ok. 2,3%. Poszedłem do banku, gdzie kolejno aż dwie panie wszystko sprawdziły (m.in. to, że spełniłem warunki) i potwierdziły, że mam rację. Połączyły mnie z infolinią, gdzie natychmiast okazało się (teraz nagle nie było problemu ze sprawdzeniem), że podobno nie były to nowe środki, bo uczestniczyłem kiedyś tam (ze cztery miesiące wcześniej) w innej promocji, a to, że przestałem w niej uczestniczyć, bo przecież 2 miesiące temu wypłaciłem już z banku wszystkie środki, nie ma znaczenia, bo gdybym ich nie wypłacił, to mógłbym jeszcze skorzystać z końcówki tamtej starej promocji.Dodam, że dodatkowo, na pierwszy "rzut oka" tamta stara promocja skończyła się aż miesiąc przed moją rezygnacją z niej, spowodowaną wypłaceniem przeze mnie wszystkich pieniędzy (takie daty podaje bank na stronie, gdzie rzuca się to w oczy). Niestety "DROBNYM DRUKIEM"... okazuje się, że ona niby dalej trwa, jeśli ktoś zaczął z niej korzystać w tym pierwszym okresie... i to nawet, jeśli później wypłacił z banku wszystkie pieniądze. Regulamin jest celowo tak skomplikowany, żeby wprowadzać ludzi w błąd. Nawet większość (niewtajemniczonych) pracowników tego banku rozumie go tak, jak zrozumiałem ja i jak rozumieją go zapewne wszyscy inni klienci. Dodam, że wcześniej kilka razy upewniałem się na infolinii w sprawie różnych zawiłości tego regulaminu, prosiłem o wyjaśnienia i ani razu żaden konsultant nawet nie zająknął się, że jest tu ukryte jeszcze takie obostrzenie. »

" A mnie w tym banku okradli na 3200 zl.Założyłem lokatę,a podsunięto mi umowę giełdową-nie przeczytałem moja wina,ale doradca jawnie mnie oszukał,na moją interwencję powiedział tylko przepraszam.A premię za nowego GŁUPIEGO klienta skasował." mnie tak "załatwiła" pani z banku PEKAO SA, miała być lokata okazało się że to fundusz akcji polskich i w rezultacie jestem ponad 10tyś do tyłu :/ »

No niestety, jak ktoś wykorzysta już ofertę promocyjną, to nie może liczyć na dobre warunki lokaty. Oferta atrakcyjna na jeden raz, dziwię się, że Millennium nie zależy na tym, by zatrzymać klientów. Po takim spadku oprocentowania spora część klientów będzie uciekać..." Chodziło mi oczywiście o konto oszczędnościowe... :) »

" Obecnie oprocentowanie konta oszczędnościowego wynosi tylko 1,8%." No niestety, jak ktoś wykorzysta już ofertę promocyjną, to nie może liczyć na dobre warunki lokaty. Oferta atrakcyjna na jeden raz, dziwię się, że Millennium nie zależy na tym, by zatrzymać klientów. Po takim spadku oprocentowania spora część klientów będzie uciekać... »

Bank Millennium • Dobre KontoSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 18-03-2014 23:12:40, 18 odpowiedzi

od lat korzystam i nie zdarzyło się zeby kasy zabrakło, fakt nie zawsze wypłaca powyżej 20tsd. - ale informacja jest w cenniku? - Panie Wieloletni Klient Banku czytał Pan? »

strategia Polaka - nie czyta umowy a pretensje kieruje pod adresem pracownika. Zawsze czytam to co zamierzam podpisać, nie rozumiem komentarzy, które znajdują sie powyżej. Jestem klientem kilku banków, uważam że Millennium za mój nr 1. Opłaty, usługi, pracownicy - wszystko jest O.K. Polecam »

wystarczy je odebrać w oddziale. Korzystam z kont w tym banku odkąd pamietam i jeżeli czytam to co podpisuję to nie ma na co narzekać. »

Najgorszy bank z jakim mialam doczynienia. Złożyłam konto z ktorego korzystać nie mogę ponieważ przez ich błąd systemu zablokowano mi hasło którego teraz nie potrafią odblokować... żenada! »

" 3 zeta za każde 100 zł na 1 paragonie i nie we wszystkich sklepach" w spozywczych i w marketach spozywczych oraz na stacjach benz i w aptekach »

Bank Millennium • Pożyczka GotówkowaSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 13-04-2014 01:20:50, 12 odpowiedzi

cześć Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że jesteśmy obecnie daje się kredyt na niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Osoby zainteresowane ubieganiem się o kredyt, Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail: patocompany@blumail.org »

Witam. A ja przestrzegam przed tym Bankiem. Z uwagi na to, że mieliśmy z mężem rachunek w tym Banku kredyt dostaliśmy bez problemu, praktycznie w trakcie jednej wizyty. Po roku postanowiliśmy spłacić kredyt w całości .... no i zaczęły się schody. Mąż poszedł złożyć dyspozycję całkowitej spłaty i dowiedział się, że Pani w Banku (poniekąd ta sama, która udzielała nam kredytu, ale tym razem już nie była taka miła i uprzejma) nie potrafi nam podać dokładnej kwoty kredytu do spłaty, może nam wyliczyć orientacyjnie!!!, ale musimy sobie jeszcze dokładnie sami wyliczyć w domu. Na pytanie męża to ile mamy wpłacić odpowiedziała, że lepiej jakieś 100-200 zł. więcej. Więc mąż dalej drążył temat - a co będzie jak się kredyt nie spłaci i czy będziemy o tym powiadomieni, to usłyszał, że to w jego gestii jest spłacić tyle żeby starczyło, no to mój mąż na to - no to ile ma wpłacić? No i znowu gadka od początku. Koniec końców, wpłaciliśmy więcej, kredyt się zamknął, nasz rachunek w tym Banku zresztą też. Nie chcemy mieć więcej kontaktów z Bankiem, który nawet nie potrafi podać ile człowiek ma spłacić kredytu wcześniej, gdzie pracownicy są mili tylko wtedy kiedy sprzedadzą klientowi produkt, a jak się idzie z czymś innym to go "olewają". A tak na koniec: od tamtej pory minęło już jakieś dwa miesiace, dzwonili z ofertąkonta, kredytu, ubezpieczenia chyba z sześć razy. Za nic mają naszą prośbę i pismo, które u nich złożyliśmy, że nie życzymy sobie żadnych ofert z ich Banku. »

Szukasz kredytu biznesowe, pożyczki osobiste, kredyt , samochód Pożyczka , kredyt studencki , kredyt konsolidacyjny zadłużenia , niezabezpieczonej pożyczki , venture capital kapitału , itd. .. Albo ty odmówiono kredytu przez bank lubfinansowych instytucja, dla jednego lub więcej reasons.You w odpowiednim miejscu na Twoje rozwiązania pożyczki! Jestemprywatnym pożyczkodawcy , daję pożyczki do firmy i osoby prywatne w niskiej i przystępnej stopy procentowej 2 % . Procentowych. Prosimy o kontakt poprzez e-mail divinegraceloanfirm@gmail.comKredytobiorcy DANYCH S1 ) Imię i nazwisko : ....................................................... 2 ) Kraj : ........................................................... 3 ) Adres : .......................................................... 4 ) Stan : .............................................................. 5 ) Płeć : ................................................................ 6 ) Stan cywilny : ................................................. 7 ) Zawód : ..................................................... 8 ) Numer telefonu : ................................................ 9 ) Obecnie pozycji w miejscu pracy : ..................... 10 ) Miesięczny dochód : ............................................. 11 ) Kwota kredytu Potrzebny : ..................................... 12 ) Czas trwania kredytu : ................................................ 13 ) Cel kredytu : ............................................ 14) Religia : ........................................................ 15 ) Czy stosowane przed ....................dzięki, Pani Elizabeth Taylor »

Miałem to samo w Millenium ,zdolnosc była, nigdy problemów z jakimis BIKami itd nie mialem ,jednak brak historii kredytowej mnie wykluczała,chociaz w Millenium miałem konto od 6 lat,Pani w Millenium poinformowala mnie ze lepiej dla nich nawet jakbym byl zadluzony gdzikekolwiek,niz brak historii,W VOLKSWAGEN BANK za to przez internet dostałem calkiem niezly kredyt ,bez historii i bez problemow i to przez internet, »

" " Bank beznadziejny - mimo że mam zdolność kredytową nie udzielą żadnej pożyczki... masakra" Zobowiązań pewnie też, nie wierze że mając zdolność i nic na sumieniu nie otrzymała Pani kredytu." Jest to jak najbardziej możliwe na przykładzie mojego męża. Ma zdolność kredytową, czysty BIK i KRD i nie dostaje pozyczki, bo nigdy nie bral pozyczek i bank nie ma go jak sprawdzić. »

Bank Millennium • Kredyt mieszkaniowy (standard)Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 24-11-2013 15:06:55, 10 odpowiedzi

Może mi ktoś doradzić? Całkiem ninawdeo wziąłem kilkanaście kredytf3w lecz aktualnie nie stać mnie na ich spłatę. Na jednym z for wyczytałem, że polska korporacja finansowa skarbiec ma jakieś rozwiązania dla petentf3w takich jak ja, ale zupełnie nie znam się na tych ofertach. Pomoże mi ktoś znaleźć informacje odnośnie produktf3w pkf skarbiec polska? O uszy obiły mi się skarbiec kredyty, to to? »

Mille jest tragiczne, własnie jestem na etapie brania kredytu hipotecznego i w sumie jeszcze go nie wzięłam a juz mam dosyc, na wszystko trzeba czekac kupe czasu, doradcy w oddziale nic nie wiedzą albo jeszcze nie mają informacji z "góry", dodzwonic sie do nich -kolejna masakra-cały czas włacza sie fax. cały czs analitycy z góry mają jakies kolejne problemy, a to z kosztorysem, a to z operatem szacunkowym (robionym przez rzeczoznawce z ich listy), dodam ze sam operat jest juz po raz TRZECI poprawiany, i w sumie nie wiem czy juz w koncu bedzie dobrze, bo moze znowu cos bedzie zle, na co niestety ja juz nie mam wpływu poniewaz ze swojej strony spełniłam wszystkie warunki i doniosłam wszystkie wymagane dokumenty, Niestty pozostaje mi tylkko czekać ale ile można, Moim zdaniem sam bank pracuje na to ze tylko traci zamiast zyskac klientów »

ja również mam kredyt hip. w MB oraz miałem inne produkty (konta, karty) - tragedia. Oszukują, przeciągają procedury, wysyłają wymyślone Monity za które oczywiście kasują pieniądze (ciekawy sposób wyłudzania szmalu). W jednej sprawie udałem się do KNF i szybko pomogło, także polecam i zachęcam w tym i innym przypadku. Sama KNF niewiele może bezpośrednio, ale każdy przypadek analizuje oraz wysyła do sprawdzenia do ludzi przy Zarządzie Banku. Więc celnie i skutecznie dopieka. Powodzenia!!! i walczmy o swoje - nawet o 1gr, bo żadna z tych szanownych Instytucji (Banki, Operatorzy, ect.) nie odpuści, tylko poczeka, aż się uzbiera więcej i do komornika oraz do BIK i potem duże problemy... »

Koszmar, nie polecam, własnie wysłałam na nich skargę do KNF i UOKIK »

od 7 lat mam u nich kredyt hipoteczny. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!! pomijam fakt , że konto miało być bezpłatne a po kilku miesiącach zaczęli kasować. Po zbadaniu zdolności kredytowej i podpisaniu umowy dopiero zaczęły się. problemy. Cała masa problemów. Analitycy twierdzili , że firma w której pracuje ( zatrudniająca ponad 20 osób) nie istnieje!!! o pozostałych problemach nie wspomnę bo szkoda czasu i zdrowia. Na pierwszą transzę od podpisania kazali czekać ponad miesiąć. Dobrze , że deweloper był wyrozumiały. Teraz pożyczyłem pieniądze od rodziny i chce spłacić wcześniej. I znowu problemy. Centrala coś, co powinna ( zdaniem pracowników banku) zrobić w góra dwa dni robocze robi przez tydzień. I tak powstał paradoks. Mam na koncie więcej niż wynosi wartość kredytu a nie mogę go spłacić bo centrala się opier....i kolejne raty sobie sciągają z odsetkami. Byle tylko klientowi zrobić masakrycznie pod górkę. Trzymajcie się od tego banku z daleka »

Bank Millennium • Konto Biznes Start

Ostatnia opinia: 11-03-2014 18:14:18, 6 odpowiedzi

" Od stycznia 2014 opłata za prowadzenie konta: 25zł. W zamian? Nic. Inne banki: wszystko za 0zł, ale millenium "dostosowuje się do rynku"." W związku z tym w lutym wypowiedziałem umowę konta biznes start, i to damo doradzam »

Od stycznia 2014 opłata za prowadzenie konta: 25zł. W zamian? Nic. Inne banki: wszystko za 0zł, ale millenium "dostosowuje się do rynku". »

Joe Mazza has been an invaluable rercsuoe and mentor for me in many areas as I have striven to become a more Connected Educator, but his mastery and insight into the importance of the parent/school connection has made me a true follower of Joe's advice. He has helped to gather an incredibly powerful team of educators and administrators, and provided us all a network to connect with via Twitter. Wednesday nights at 9pm EST are set aside for #ptchat in my house. My wife is an elementary teacher and we have enjoyed excellent cyber chats with educators from around the US on ways that we can improve the school/community connection. Even my children have joined in on some of the discussions. I agree with Joe wholeheartedly that building a sense of community can start with our public schools and will only help to make our communities, students, teachers and schools even stronger. »

Mary Beth Hertz,You did a very good job in your post. As soon as I do an update on the prsroegs of edchat I am definitely linking to your post. I added the link so people would see the origins as far this being Tom Whitby's creation. I think you make good points about the hashtag being widely used. However, it is difficult to have people follow guidelines but maybe your post will direct people to do this. I think as this grows we will definitely have to find a way to communicate some guidelines. »

I have the self checkout set up a lttile different. I keep all the library cards in binders by class ( they are in the trading card sheets you can get at the dollar store) The students are taught to find their card, scan it in, check out the book, CLEAR. The clear is important and I have a large poster documenting the process (with pics) as well as a smaller direction sheet laminated to the desk. They are also shown how to do this at the beginning of every year. I do not have to separate computers for this. I just turn the monitor (flat screen) around and move the scanner and keyboard to the other side of the desk for them. So basically 2 setups, one when I am available to do the checking in etc and one when I am floating the library and they are checking out their own.Goals with this current setup would be (each student having their own card to carry, although we suffered many losses of cards with this originally) I am now sort of aiming for some sort of key chain library barcode scheme but I don't know if this will ever actually happen. Bookmark library card perhaps? It was suggested to have it in the agendas, however they don't generally carry those around all day.Oh forgot to mention the screensaver also has a tutorial on checking out books, so when they approach the computer they see the directions as well.The grade K-1 s generally need help with the self serve checkout, grade 2 s and up excel at it and they are always willing to help each other and they enjoy saying CLEAR to the person holding up the line Hope this helps. »

Bank Millennium • Konto Biznes Profesja

Ostatnia opinia: 06-12-2013 23:27:19, 4 odpowiedzi

Joe Mazza is a connected edcoaturs that I have had the privilege of connecting with several months ago. Through the world of Twitter, I have discovered that Joe has a great influence on Twitter, where he dedicates his time to connect with many teachers and parents. Joe also has connected me with teachers in his own school, allowing me the opportunity to connect with more teacher across the country. As a teacher, Joe is the type of school leader I would want to work for and along, to improve the education of the students in order to increase achievement and engagement. Joe is an innovative leader who leads by example of what should be done in a 21st Century School. http://ktglixi.com [url=http://eoynqy.com]eoynqy[/url] [link=http://boqdkawzcra.com]boqdkawzcra[/link] »

Joe Mazza is the type of principal I would love to work for as a <a href="http://kytzilksky.com">teheacr</a> because he has the energy and motivation to stay ahead of what's happening with technology and ensure it is being used to strengthen the school as a whole. Through his sharing with his professional learning community, I can see he ensures his students the type of educational experience that supports incredible growth and fosters the collaboration and connectedness that technology, when used thoughtfully, can provide at a completely new level. Most importantly, Joe Mazza is the type of principal I would love to be at the school where I send my own children because he is truly a pioneer for effective parent communication and I believe it's parent involvement that can turn a good school into a great school. »

over here in texas im deal with a chinese finncaial firm, and since mrs shelly terrell has been a product of the excellent magnet school, with a higher educated and special curricullum system design in high school for students who are thinking way beyond high school. the ceo of that company wanted to open a magnet school for the chinese student contingent here in texas. however the question came up of what about those in elementary and middle school. my perfect answer was that those students and teachers can be aided by this website. new learning tools and in thier lanquages. an excellent website continued success Shelly love Mr Sanchez: aka : http://gmswsoafd.com [url=http://vnpcwz.com]vnpcwz[/url] [link=http://nvfpbceckxx.com]nvfpbceckxx[/link] »

What a great conversion you have <a href="http://yndklnteox.com">staretd</a>. It is interesting to hear what other districts allow. Within my district, personal computers are unable to connect to our network as we cannot control what software is installed or for that manner the spread of viruses. At this time, students are not allowed connect to the internet with their personal computers. However we <a href="http://yndklnteox.com">staretd</a> using an authentication proxy in our district this year, so I think that part of our policy should be reevaluated. I am sure that we will have to do some exploring of our own first. »

Bank Millennium • Konto InternetoweSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 02-10-2013 00:15:52, 4 odpowiedzi

No i darmowe bankomaty są do Dobrego Konta przy wpływie na konto 1000,- pln/miesiąc i dokonaniu 1 transakcji bezgotówkowej. ( oddają jeszcze 3% za każdą wydana pełną stówkę.) Konto internetowe - wpływ 1000,- zł oddają 1 %, trzeba kartą zapłacić 100 zł/ miesiąc. Konto internetowe bez prowizji tylko bankomaty milenium a wzwbk i euronet po 1 zł Internetowe w tej chwili się nie umywa do dobrego ale nie można sobie zmienić konta bez likwidacji poprzedniego. Konto internetowe to porażka. Ktoś kto robił to zestawienie to mu się pomerdało. »

m.m najpierw sprawdź o jakim produkcie piszesz bo na pewno nie o koncie internetowym i karcie do niego. Zakładam, że o karcie kredytowej ale sądząc z wypowiedzi nie korzystałeś ani z jednego ani z drugiego produktu. Dlaczego więc się wypowiadasz? Zwrot 1% dla karty Maestro obowiązywał od momentu wprowadzenia tego rachunku i obowiązuje nadal, opłat za przelewy internetowe krajowe przy tym koncie nie ma »

kiedyś wracali 7% miesiecznych wydatków zrealizowanych kartą, pod koniec zeszłego roku zmienili regulamin i wracali 5%, poza tym wprowadzili opłaty za przelewy internetowe, a teraz znowu zmiana regulaminu i wracają tylko 1% wydatków, żałosne... »

Konto bez opłat, karta również przy operacjach pow. 100 zł., a nadto 1% wydatków kartą wraca na konto. Polecam! »

Bank Millennium • Kredyt gotówkowy

Ostatnia opinia: 05-12-2013 07:57:10, 3 odpowiedzi

first price creating Hello ceniltray, now presently there, I located somebody's weblog through Msn whilst attempting to locate a remarkable equivalent change life, an private website discovered beneath eliminated, it nearly most appears remarkable. I've saved being commo »

Witam Was serdecznie! Naszym największym maerinezm było kupienie własnego domu. Spełniło się ono właśnie dzięki Pomocnej pożyczce Pomocna pożyczka. Wszystkie formalności udało nam się załatwić naprawdę szybko i po kilkunastu dniach mogliśmy sfinalizować zakup mieszkania. Polecam serdecznie. Alinka »

Czy dostanę tutaj pożyczkę dla osoby ‚zatrudnianej’ na umowę zeelcnie ? Niestety, ale w ten sposf3b zarobkuję nie mam stałego zatrudnienia. Kwota jaką potrzebuję nie jest wielka bo 2500 zł. Mogę wszystko oddać wraz z odsetkami po miesiącu.Nie chcę tylko brać pożyczki w drogiej firmie. Proszę Was o poradę i pomoc. »

Bank Millennium • Konto Biznes

Ostatnia opinia: 05-12-2013 09:44:13, 3 odpowiedzi

Dude,One of the greatest thngis that has ever happened to me during my career was being forced to move from a position of comfort to a position of discomfort.I definitely put the emphasis on the word forced, too, because I'm one of those guys that would never move if I didn't have to. I like consistency.But every time I've been forced, I've grown. And most of the time the situation was better than the previous one.You'll kick it's buttocks!BillPS: I'm being forced again this year -having to teach social studies and science on a three person team. I've taught science three times before, but it's never an easy experience for me. Besides, I end up missing language arts way, way too much!PPS: If you're teaching sixth graders, we should get our kids working on some digital projects together. Drop me an email and we'll work something out. »

I first had the opportunity to meet Joe Mazza sereavl years ago when I was fortunate enough to be working in his school district on a district-wide family engagement project. When the project ended, I admit, I lost track of Joe. When I joined the Twitter world, I discovered Joe again. What was thrilling to me was to see that he was now a principal and had taken the basic tenants of family engagement and applied them to the new dimension of social media and technology. Joe was instrumental in helping me understand and navigate the social media world and I have learned a great deal as I watch Joe apply the research that I and others have done, in a manner that will continue to foster successful and healthy engagement with families. Joe is a pioneer, marrying today's technology with the importance of engaging families in the educational lives of their children. I am so excited about the work that Joe does, that I have included his journey in my newest book, due out this fall. I am proud to know Joe and that he represents the next generation of educational leaders who understand the importance of engaging every family in the quest to ensure that all children are successful. »

Such an imrsvpsiee answer! You've beaten us all with that! »

Bank Millennium • Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 13-11-2012 09:12:30, 2 odpowiedzi

W pełni potwierdzam powyższą opinię. Bank w niczym nie chce pomóc. Nawet w odroczeniu spłaty kapitału kredytu. »

Stanowczo odradzam, wszystko pięknie wygląda do momentu podpisania umowy, później zupełny brak elastyczności Banku, żadnej możliwości renegocjacji warunków umowy, wszystkie wnioski rozpatrywane przez Centralę negatywnie, brak renegocjacji prowizji od wcześniejszej spłaty kredytu. »

Bank Millennium • Bank Millennium WWF Millennium MasterCardSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 30-07-2012 16:22:05, 2 odpowiedzi

" Wasz bankomat w centrum handlowym przy ul.Wojska Polskiego 23 w Bydgoszczy obsługiwany(jak się dowiedziałem)przez zewnętrzną firmę jest częściej nieczynny niż czynny.Nie wiem co jest powodem usterek bankomatu,ale powinny jak najwcześniej być usunięte,jest to oczywiste w gestii banku." W tej sprawie uprzejmie prosimy skontaktować się bezpośrednio z Bankiem Millennium. »

Wasz bankomat w centrum handlowym przy ul.Wojska Polskiego 23 w Bydgoszczy obsługiwany(jak się dowiedziałem)przez zewnętrzną firmę jest częściej nieczynny niż czynny.Nie wiem co jest powodem usterek bankomatu,ale powinny jak najwcześniej być usunięte,jest to oczywiste w gestii banku. »

Bank Millennium • Lokata MillenetSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 22-12-2013 10:05:09, 2 odpowiedzi

" Bank jest kiepski. Miło biorą kasę, ale nie miło i z dziwnym opóźnieniem ją wypłacają. Szczególnie dotyczy to filii przy al. Niepodległosći w W-wie. Duża fluktuacja personelu tekże o czymś świadczy." Oceniasz kasjerkę? Oddział? Lokaty? Z wypowiedzi wynika, że nie lubisz kasjerki, a to chyba ma się nijak do banku, a tym bardziej jego usług. »

Bank jest kiepski. Miło biorą kasę, ale nie miło i z dziwnym opóźnieniem ją wypłacają. Szczególnie dotyczy to filii przy al. Niepodległosći w W-wie. Duża fluktuacja personelu tekże o czymś świadczy. »

Bank Millennium • Pożyczka hipoteczna (oferta standardowa)Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 23-03-2009 13:57:03, 1 odpowiedzi

Całkiem niezłe warunki jak na pożyczkę hipoteczną. »

Bank Millennium • Pożyczka hipoteczna (oferta cross-sell)Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 28-06-2012 17:31:36, 1 odpowiedzi

Hahahah Milenium Bank to jest dopiero czysta paranoja tutaj sześć miesięcy i nic . Zapłacone pieniądze za uruchomienie kredytu i pewnie sądzicie że otrzymałem w końcu. Psikus :( dwa miesiące walczyłem o oddanie 500zł od tych wyłudzaczy. Odział w Rumi to czysta forma patologi . UWAGA!!!! »

Bank Millennium • Konto OsobisteSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 19-02-2009 11:58:48, 1 odpowiedzi

Parametry konta Ok, ale jeśli chodzi o obsługę w oddziale to trzeba mieć nie lada szczęście. »

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium VisaSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 01-04-2014 12:47:59, 1 odpowiedzi

witam ludzie nie zakladajcie konta w millenium bo zlodzieje kradna od nas biednych najwieksze prowizje mialam w innych bankach konto zalozone i nie byly takie wysokie oplaty za wyslanie pieniedzy do innego banku kradna az 30 zl,jest to najgorszy bank ze wszystkich chyba na swiecie za wydanie kopi umowy jak zgubicie to biora az 50 zl,za esemesa informujacego o przelewie swoim biora 70 gr,a w innym biora tylko 30 gr,albo nic »

Bank Millennium • Konto Osobiste PremiumSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 23-02-2009 15:24:58, 1 odpowiedzi

nie jest łatwo nie płacić za to konto, ale ogólnie warunki ok »

Bank Millennium • Lokata SuperProcentSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 18-03-2014 23:00:29, 1 odpowiedzi

chyba nazwę lokaty trzeba zmienić "Superprocent" potrzebuje liftingu a nazwa winna brzmieć "klient oddaje procent;)" »

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium MasterCard GoldSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 12-11-2008 17:47:20, 1 odpowiedzi

produkt przyzwoity, niskie oprocentowanie ale też cool grafika »

Bank Millennium • Konto Oszczędnościowe Codziennie WięcejSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 07-02-2011 18:52:33, 1 odpowiedzi

wygodne konto, dobre zabezpieczenia i łatwa dostępność »

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium American Express Gold

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium Visa Platinum

Bank Millennium • Bank Millennium Piotr i Paweł Millennium MasterCard

Bank Millennium • Bank Millennium Generali Millennium Visa

Bank Millennium • Bank Millennium Makro Millennium MasterCard Credit

Bank Millennium • Kredyt w rachunku bieżącym

Bank Millennium • Kredyt inwestycyjny

Bank Millennium • Lokata Słodki Zysk

Bank Millennium • Bank Millennium Visa Impresja

Bank Millennium • Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium MasterCard Impresja

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium MasterCard

Bank Millennium • Konto Osobiste Student

Bank Millennium • Lokata Millennium

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium American Express

Bank Millennium • Konto Osobiste Junior

Bank Millennium • Bank Millennium Millennium Visa Gold

Bank Millennium • Lokata Rosnąca

Bank Millennium • Horyzont Zysku

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Twórcom i akcjonariuszom Banku od początku przyświecała idea stworzenia nowoczesnej instytucji wykorzystującej najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurującej we wszystkich segmentach rynku finansowego.

Znajomość polskiego rynku finansów zbudowaliśmy na wieloletnich doświadczeniach w obsłudze przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, uzupełniamy ją wiedzą i międzynarodową praktyką w dziedzinie finansów wnoszoną przez Banco Comercial Portugues (Millennium bcp) - największy komercyjny bank w Portugalii, który jest strategicznym udziałowcem Banku.

Dzięki swoimi spółkom zależnym i firmom współpracującym, Bank od lat prowadzi działalność na wszystkich rynkach finansowych, zapewniając tym samym swoim Klientom kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji.

Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Bank Millennium Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisany pod nr KRS 0000010186 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) - 5260212931 i kapitale zakładowym całkowicie wpłaconym w wysokości 1.213.116.777,00 złotych.

 

Dane teleadresowe

Bank Millennium Spółka Akcyjna
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Infolinia:801 331 331
+48 22 598 40 40 (z tel. komórkowych i z zagranicy)

Oceń firmę Bank Millennium

3,9 / 5
25 głosów
12345

Nowe artykuły - Bank Millennium

Opinie o produktach - Bank Millennium

Bank Millennium • Konto Oszczędnościowe

A ja jestem zadowolona z promocyjnych oprocentowań. Trzeba wszystko dokładnie przeczytać w internecie. Jeżeli promocja jest na nowe środki, to trzeba wiedzieć, że jeżeli wyplaci się środki po dacie rozpoczynającej promocję, to te środki nie są traktowane jako nowe - bo system to "pamięta". »

Bank Millennium • Dobre Konto

od lat korzystam i nie zdarzyło się zeby kasy zabrakło, fakt nie zawsze wypłaca powyżej 20tsd. - ale informacja jest w cenniku? - Panie Wieloletni Klient Banku czytał Pan? »

Bank Millennium • Pożyczka Gotówkowa

cześć Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że jesteśmy obecnie daje się kredyt na niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Osoby zainteresowane ubieganiem się o kredyt, Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail: patocompany@blumail.org »

Bank Millennium • Kredyt mieszkaniowy (standard)

Może mi ktoś doradzić? Całkiem ninawdeo wziąłem kilkanaście kredytf3w lecz aktualnie nie stać mnie na ich spłatę. Na jednym z for wyczytałem, że polska korporacja finansowa skarbiec ma jakieś rozwiązania dla petentf3w takich jak ja, ale zupełnie nie znam się na tych ofertach. Pomoże mi ktoś znaleźć informacje odnośnie produktf3w pkf skarbiec polska? O uszy obiły mi się skarbiec kredyty, to to? »

Bank Millennium • Konto Biznes Start

[cytat] " Od stycznia 2014 opłata za prowadzenie konta: 25zł. W zamian? Nic. Inne banki: wszystko za 0zł, ale millenium "dostosowuje się do rynku"." [/cytat]W związku z tym w lutym wypowiedziałem umowę konta biznes start, i to damo doradzam »

Bank Millennium • Konto Biznes Profesja

Joe Mazza is a connected edcoaturs that I have had the privilege of connecting with several months ago. Through the world of Twitter, I have discovered that Joe has a great influence on Twitter, where he dedicates his time to connect with many teachers and parents. Joe also has connected me with teachers in his own school, allowing me the opportunity to connect with more teacher across the country. As a teacher, Joe is the type of school leader I would want to work for and along, to improve the education of the students in order to increase achievement and engagement. Joe is an innovative leader who leads by example of what should be done in a 21st Century School. http://ktglixi.com [url=http://eoynqy.com]eoynqy[/url] [link=http://boqdkawzcra.com]boqdkawzcra[/link] »

Bank Millennium • Konto Internetowe

No i darmowe bankomaty są do Dobrego Konta przy wpływie na konto 1000,- pln/miesiąc i dokonaniu 1 transakcji bezgotówkowej. ( oddają jeszcze 3% za każdą wydana pełną stówkę.) Konto internetowe - wpływ 1000,- zł oddają 1 %, trzeba kartą zapłacić 100 zł/ miesiąc. Konto internetowe bez prowizji tylko bankomaty milenium a wzwbk i euronet po 1 zł Internetowe w tej chwili się nie umywa do dobrego ale nie można sobie zmienić konta bez likwidacji poprzedniego. Konto internetowe to porażka. Ktoś kto robił to zestawienie to mu się pomerdało. »

Bank Millennium • Kredyt gotówkowy

first price creating Hello ceniltray, now presently there, I located somebody's weblog through Msn whilst attempting to locate a remarkable equivalent change life, an private website discovered beneath eliminated, it nearly most appears remarkable. I've saved being commo »

Bank Millennium • Konto Biznes

Dude,One of the greatest thngis that has ever happened to me during my career was being forced to move from a position of comfort to a position of discomfort.I definitely put the emphasis on the word forced, too, because I'm one of those guys that would never move if I didn't have to. I like consistency.But every time I've been forced, I've grown. And most of the time the situation was better than the previous one.You'll kick it's buttocks!BillPS: I'm being forced again this year -having to teach social studies and science on a three person team. I've taught science three times before, but it's never an easy experience for me. Besides, I end up missing language arts way, way too much!PPS: If you're teaching sixth graders, we should get our kids working on some digital projects together. Drop me an email and we'll work something out. »

Bank Millennium • Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

W pełni potwierdzam powyższą opinię. Bank w niczym nie chce pomóc. Nawet w odroczeniu spłaty kapitału kredytu. »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę