System partnerski

Aktualne porównanie

Netcredit

O Firmie

Netcredit
Net Credit zdobył zaufanie wielu osób dzięki wysokiej jakości proponowanych usług oraz dzięki ukierunkowaniu na spełnianie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Ponieważ w dalszym ciągu chce polepszać poziom swoich usług, na bieżąco pracuje nad polepszeniem jakości obsługi klientów, funkcjonalnością systemu oraz możliwościami ubiegania się o pożyczkę.

Dodaj opinie o produktach Netcredit na Forum TotalMoney.pl

Netcredit • Pożyczka do 1000 zł

Ostatnia opinia: 21-04-2015 10:18:21, 11 odpowiedzi

Nie polecam!!!! Wzielam pozyczke w tej firmie, po kilku dniach zlozyzlam odstapienie od umowy, niedlugo po tym zaczely sie ciagle telefony, sms-y, maile z przypomnieniem o splacie, pogrozki o naliczeniu karnych odsetek( mimo, ze nie maja za co ich naliczyc bo nie przekroczylam zadnego terminu) oraz ze zglosza mnie do KRD itd.


Opinia dodana przez: [Kamila]

ja jedynie z kredostrefa.pl mam mile wspomnienia jesli chodzi o pozyczki internetowe


Opinia dodana przez: [Marta]

nie polecam nikomu tej firmy


Opinia dodana przez: [krzysiek]

rewelacja ja mam już 20% rabatu i żadnych problemów


Opinia dodana przez: [magda]

Jak najdalej od nich wzięłam 300 zł,a mam spłacić 700 zł,dlatego że nie przedłużyłam pożyczki tylkowpłaciłam niższą kwotę ,straciłam pracę i niemogłam spłacić tych 300zł jednorazowo,zarabiają na biednych ludziach są bezwzględni ,polecam firmę VIVUS to jest uczciwa firma przynajmniej nie obciąża odsetkami jak się komuś noga podwinie.


Opinia dodana przez: [Ada]

Nie polecam!!! Jak zapytałem dlaczego mam taki niski limit pożyczki i to pseudo analityk ( kto ich zatrudnia?)zblokował mi konto na miesiąc, zero szacunku dla klienta.


Opinia dodana przez: [Andrzej]

Nie polecam tej firmy za kilka dni zwłoki naliczają bardzo wysokie ubezpieczenie !!!


Opinia dodana przez: [Anty]

ja korzystam z pożyczek w Net Credit, dla mnie jest ok, zawsze otzrymuje pieniądze na konto szybko i bez problemu


Opinia dodana przez: [Gość2]

moze ktos podał niechcacy numer Czytelnik, kleint mógł sie np. pomylić z jedną cyfra, ja tez brałem i było ok, dostałem pieniądze na konto, po czym spłacilem w terminie, moj znajomy brał tez u nich pozyczkę, to nawet przedłuzał termin i tez bez problemu


Opinia dodana przez: [Gość]

Bzdury piszesz ja skorzystalem z ich oferty 600zl bez odsetek pilnie potrzebowalem szybko i sprawnie zalawili spłaciłem po miesiacu tak jak bylo w umowie bez odsetek miła obsluga i zadnego natrectwa


Opinia dodana przez: [roman]

Net Credit zdobył zaufanie wielu osób dzięki wysokiej jakości proponowanych usług oraz dzięki ukierunkowaniu na spełnianie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Ponieważ w dalszym ciągu chce polepszać poziom swoich usług, na bieżąco pracuje nad polepszeniem jakości obsługi klientów, funkcjonalnością systemu oraz możliwościami ubiegania się o pożyczkę.

Net Credit zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 150 do 3000 zł na okres do 30 dni, umożliwiając równocześnie odroczenie spłaty. Pożyczki przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków. To dlategopożyczkę można uzyskać już w 15 minut. Natomiast dla stałych klientów procedurę przyznania pożyczki została uproszczona, dzięki czemu bez zbędnych formalności mogą oni otrzymać pożyczkę np. wysyłając prosty sms. Pracownicy obsługują klientów codziennie w godzinach 7.00 - 24.00.

Net Credit Spółka z o. o. z siedzibą w Warszawie 01-014, ul. Żytnia 15 lok. 21B, KRS: 0000401570, NIP: 527-26-70-266, REGON: 145874815

 

Dane teleadresowe

Net Credit Sp. z o.o.

ul. Żytnia 15 lok. 21B

01-014 Warszawa

Telefon:  +48 22 1006010
Faks: +48 22 1005966
E-mail: info@netcredit.pl
Skype: netcredit.pl

Oceń firmę Netcredit

2,8 / 5
29 głosów
12345

Poznaj firmę