System partnerski

Aktualne porównanie

Vivus.pl

O Firmie

Vivus.pl
Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów. Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce.

Dodaj opinie o produktach Vivus.pl na Forum TotalMoney.pl

Vivus.pl • Szybka pożyczka

Ostatnia opinia: 16-04-2015 17:30:46, 105 odpowiedzi

lipa i tyle, nie dostałem kasy na czas


Opinia dodana przez: [ela]

" Pożyczka w Vivus nie jest do końca darmowa... Prowizja jaką pobiera parabank to 14,00%. Okazuje się że każda instytucja nawet na idealnych warunkach chce zarobić ukrywając koszty bądź nie." Pierwsza jest darmowa. Dopiero druga ma 14% prowizji


Opinia dodana przez: [Odium]

wpadacie w kocioł pożyczkowy decydując się na taką formę. Nie wiem jak Vivus ale inne tego typu firemki koszą strasznie.. Lepiej pożyczcie od kogoś niż u tych lichwiarzy


Opinia dodana przez: [adam]

" żadnych pieniędzy i żadnej odpowiedzi mimo,że wysłałam grosz...ilu jeszcze się nabrało?" Kurczę, na pewno okradli Ciebie innych ludzi na ten grosz.


Opinia dodana przez: [Seba]

ja uwazam,ze pracownicy obsługujacy infolinnie sa bardzo nieuprzejmi.Jesi sie spalca przed czasem,wsystko gra choc tez zdarzaj sie opoznenia, np z wbk kasa nie dochodzi na czas.Lae nie daj Bog, gdy ktos spozni sie pare dni, bo mu szef kasy na czas nnie wypalci, to dopeiro sie zaczyna.żadaja całej kwoty poomimo wysalnej kasy z aprzedlzuzenie.


Opinia dodana przez: [Krytyk]

Wielka ściema! Nie dadzą mi pożyczki chociaż wysłałem 1 gr. Tak samo z tę wygrana ze niby codziennie ktoś wygrywa.to tylko aby zachęcić ludzi.


Opinia dodana przez: [pospis55]

ja złożyłem wniosek na stronie szybkigrosz i właśnie czekam na decyzje potrzebuję 5 tyś bank nie chce mi udzielić


Opinia dodana przez: [adaś]

ja dostałam 3 tyś na szybkigrosz.pl polecam


Opinia dodana przez: [jola]

Rada dla tych, co wpłacili grosz, a nie dostali pożyczki (nawet przy odmowie z powodu BIK) - macie prawo żądać zwrotu!!!! Niby grosz to nie majątek, ale ile tysięcy osób już tak zrobiło. Ziarnko do ziarnka. Jeśli to oszuści, to taki proceder ich wykończy i odechce się "śliskich" biznesów. Opłata za przelew zwrotny 1 grosza to min. 1 zł. :-)))


Opinia dodana przez: [Sywila]

ludzie piszą, że wysłali 1 grosz opłaty rejestracyjnej i nic... przepadło a co za tym idzie, że vivus to ściema... moje doświadczenia z vivus są jak najbardziej pozytywne! też miałam "problem" z 1 groszem ale zadzwoniłam do nich i wszystko mi wyjaśnili... po prostu przelew który zrobiłam był z konta bankowego męża, dlatego nie przyznali mi pożyczki bo opłata rejestracyjna musi być z konta osoby składającej wniosek!!! ot, cała filozofia!!! teraz pożyczam i ja i mąż, spłacamy zawsze kilka dni przed terminem i z każdym razem transakcja trwa 10 góra 15 minut!!! POLECAM!!!


Opinia dodana przez: [EWI]

Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów. Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce.

Vivus w liczbach:

  • ponad 1 250 000 wydanych szybkich pożyczek
  • ponad 500 000 klientów
  • ok. 2000 dziennie udzielanych pożyczek 

Vivus.pl oferuje szybkie, wygodne i atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki od vivus.pl w ciągu 15 minut. Otrzymanie pożyczki jest możliwe bez zastawu, poręczenia oraz zaświadczenia z miejsca zatrudnienia. W odróżnieniu od innych podobnych usługodawców, Vivus.com pozwala na odroczenie spłaty kwoty pożyczki przez wpłatę opłaty za przedłużenie odpowiadającej kwocie każdej pożyczki. Pożyczkę w Vivus.pl możesz otrzymać w kwocie od 100 zł na dowolny okres od 1 do 30 dni.

Vivus Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. 17 Stycznia 56, telefon 221 221 227. NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Kapitał zakładowy w wysokości 25 520 000 zł.

Dane teleadresowe

Vivus Finance sp. z o.o.

ul. 17 stycznia 56
Warszawa, 02-146, Polska

Telefon: (22) 206 21 21

Oceń firmę Vivus.pl

3,9 / 5
32 głosy
12345

Opinie o produktach - Vivus.pl

Poznaj firmę