System partnerski

Aktualne porównanie

Vivus.pl

O Firmie

Vivus.pl
Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów.Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce.

Dodaj opinie o produktach Vivus.pl na Forum TotalMoney.pl

Vivus.pl • Szybka pożyczka

Ostatnia opinia: 23-10-2014 13:29:09, 81 odpowiedzi

Witam jak w tytule zdecydowanie odradzam branie pożyczki z VIVUS ,wiem że tonący brzytwy się chwyta ale to co ostatnio mi się przydarzyło to woła o pomstę do nieba na tych LICHWIARZY .Fakt pierwsza pożyczka kusząca bo za darmo ale spóznij się chociaż dzień z spłatą to nie ma zmiłuj a najlepsze to jest to że po całkowitej...

Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów.

Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce. Dowiedz się więcej o Vivus.pl i 4finance Group.

4finance Group już wydała ponad 1 250 000 szybkich pożyczek w całej Europie Północnej. Taką liczbę udzielonych pożyczek firma osiągnęła w ciągu czterech lat dzięki zintegrowanej i ukierunkowanej pracy zespołowej oraz indywidualnemu traktowaniu każdego klienta.


Usługi oferowane przez Vivus.pl

Vivus.pl oferuje szybkie, wygodne i atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki od vivus.pl w ciągu 15 minut. Otrzymanie pożyczki jest możliwe bez zastawu, poręczenia oraz zaświadczenia z miejsca zatrudnienia. W odróżnieniu od innych podobnych usługodawców, Vivus.com pozwala na odroczenie spłaty kwoty pożyczki przez wpłatę opłaty za przedłużenie odpowiadającej kwocie każdej pożyczki. Pożyczkę w Vivus.pl możesz otrzymać w kwocie od 100 zł na dowolny okres od 1 do 30 dni.

Zalety korzystania z usług Vivus.pl:

•    wygodna, szybka i łatwa rejestracja w dowolnym czasie;
•    szybkie rozpatrywanie wniosku i udzielenie pożyczki;
•    możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki;
•    atrakcyjnie oprocentowane pożyczki;
•    fachowa obsługa klienta

 

Dane teleadresowe

Nazwa: Vivus Finance sp. z o.o.
Siedziba: ul. 17 stycznia 56, Warszawa, 02-146, Polska

Telefon: (22) 206 21 21

Oceń firmę Vivus.pl

4,2 / 5
26 głosów
12345

Opinie o produktach - Vivus.pl

Poznaj firmę