System partnerski

Aktualne porównanie

Vivus.pl

O Firmie

Vivus.pl
Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów. Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce.

Dodaj opinie o produktach Vivus.pl na Forum TotalMoney.pl

Vivus.pl • Szybka pożyczka

Ostatnia opinia: 15-12-2014 15:23:57, 87 odpowiedzi

To ja was zaskocze,z początku też byłam zadowolona pierwsza pożyczka łatwo i wszystko wporządku ale była możliwość wzięcia drugi raz, wzięłam i co życie mi się popsuło jestem na zakręcie, zadzwoniłam konsultant miał wysłać mi harmonogram splat ratalnych w kulki poleciał nic nie dotarło do mnie a ja na dzień dzisiejszy jestem w kropce bo niestać mnie oddać trzymiesięcznej wypłaty jednorazowo i utrzymać siebie i dziecko, zamiast podobno polubownie załatwić sprawe tak jak się ogłaszają to w huja ludzi robią i wolą komorników nasyłać, LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE JA WIEM ŻE NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE POZWOLE SOBIE NA TAKIE SZYBKIE POŻYCZKI. TO JEST ŚCIEMA I POGRĄŻANIE LUDZI W DŁUGACH


Opinia dodana przez: [NIEZNAJOMA]

witam.brałem kilka razy pożyczkę u nich.spłacałem bez problemu.Teraz mam przejściowe kłopoty i napisałem do nich.Niestety,nic nie dociera do nich.Ja swoje oni swoje.Na moje pisemne prośby o rozłożenie na raty totalna zlewka.Wpisali mnie nawet do KRD i BIG.Zanim się dowiedziałem o tym to starałem się o kredyt w banku by móc ich spłacić no ale okazali się mądrzejsi i przez to że wpisali mnie po 1,5 miesiąca w bazy nic nie dostanę a tak już by mnie mieli z głowy.Odradzam tą firemkę. Pierwsza pożyczka za darmo ale przy następnych dowalają jak tylko mogą.Nie pakujcie się ludzie w kłopoty.Lepiej jakiś czas pocierpieć bez kasy ale z nimi jak najdalej.Firma pożal się bożę.


Opinia dodana przez: [bartek i ola]

Bardzo irytują mnie komentarze typu"oszuści"- ponieważ skorzystałam z pomocy Vivus.pl- pieniądze otrzymałam - 1.200 zł./pierwsza pożyczka/ - w dosłownie 10 minut. Jeżeli ktoś być może nie umie posługiwać się systemem do płatności przelewem lub z jakiejś innej przyczyny jego środki nie dotarły do odbiorcy to nie należy winić firmę ale niestety własne umiejętności lub brak wiarygodności kredytowej.


Opinia dodana przez: [Juda1]

Vivus to oszuści. Żenujący na ludzkiej głupocie pisze to w imieniu osoby która zdała mi relacje z metod tej lichwiarskiej pseudo firmy niestety splaca juz wielokrotność pożyczonej kwoty i robi za krowe dojdą


Opinia dodana przez: [Mieczyslaw Razik ]

" polecam tę firmę, to była moja 1 pożyczka, przesłałem 1 grosz i w kilkanaście minut otrzymałem 1400 zł z 10 dniowym terminem. oddałem dzień wcześniej te pieniądze i odrazu jak je zaksięgowali tego samego dnia dostałem informację na maila i na telefon komórkowy ze pożyczka została w pełni spłacona. Trzeba tylko uważać żeby terminu spłaty nie przekroczyć bo wtedy są duże opłaty w stosunku do kwoty pożyczki. Ogólnie fajna sprawa jak trzeba kasy i się wie że da się rade ją terminowo spłacić." W rankingu chwilówek znalazłem info że pożyczka vivus może być maks. do 30 dni. To będzie jakaś różnica gdy wezmę na miesiąc a nie 10 dni? A jak zwrócę kasę ostatniego dnia spłaty a nie zdąży się zaksięgować na czas? Jak to wtedy liczą?


Opinia dodana przez: [irek]

nie wiem czy warto dowierzac rankingom chwilowek, ale przeczytalem ostatnio na jednym serwisie że vivus zajmuje pierwsze miejsce na liscie chwilowek - pozyczasz 1400 zł i zwracasz 1400 zł, serio tak jest? przeciez nie ma darmowych pozyczek i kredytow? Na czym w tym przypadku zarabia firma? Sa jakieś ukryte koszty? poradzcie, bo wzialbym kase przed swietami...


Opinia dodana przez: [hucek]

Witam jak w tytule zdecydowanie odradzam branie pożyczki z VIVUS ,wiem że tonący brzytwy się chwyta ale to co ostatnio mi się przydarzyło to woła o pomstę do nieba na tych LICHWIARZY .Fakt pierwsza pożyczka kusząca bo za darmo ale spóznij się chociaż dzień z spłatą to nie ma zmiłuj a najlepsze to jest to że po całkowitej spłacie wysłali mi sms zę za 2 tygodnie mam wpłacić pożyczkę (którą już defacto spłaciłem)oczywiscie sprawa się wyjaśniła że jakaś łamaga w visusie zawaliła ale kto zróci mi za zszargane nerwy i trzy telefony które wykonałem do tych nawalonych lichwiarzy


Opinia dodana przez: [Pedrus]

Piotrzebowalam pilnie peniedzy, wplacilam grosz a pieniedzy jak nie bylo to nie bylo!


Opinia dodana przez: [Werka]

" " opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie pożyczki pobiera niską a szansa na przyznanie pożyczki jest wyższa niz w wonga i vanquis." w viivus.pl pożyczka dostępna też jeżeli masz wpis w bik. vivus.pl analizuje czy wpis przekreśla twoje szanse czy to zwykly poślizg w spłacie raty pożyczki. u innych lichwiarzy jak zobaczyli mój wpis w bik od razu odrzucali wniosek o pożyczkę w vivus.pl mimo wpisu dali mi pożyczkę." pożyczka w vivus.pl jeżeli spłacasz jest ok, przedłużenie to już koszt pln 350. z drugiej strony brałem u nich dwie pożyczki i spłaciłem bez dodatkowych opłat okołopożyczkowych. trochę obawiam się kolejnej bo znajomy wziął dwie pożyczki vivus.pl i trzeciej nie dostał bo nie dał im zarobić na dodatkowych opłątach (spłacił pożyczkę na czas bez obsówek). czy slyszeliście o podobnej sytuacji?


Opinia dodana przez: [Marlon]

" opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie pożyczki pobiera niską a szansa na przyznanie pożyczki jest wyższa niz w wonga i vanquis." w viivus.pl pożyczka dostępna też jeżeli masz wpis w bik. vivus.pl analizuje czy wpis przekreśla twoje szanse czy to zwykly poślizg w spłacie raty pożyczki. u innych lichwiarzy jak zobaczyli mój wpis w bik od razu odrzucali wniosek o pożyczkę w vivus.pl mimo wpisu dali mi pożyczkę.


Opinia dodana przez: [Alby]

Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów. Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce.

Vivus w liczbach:

  • ponad 1 250 000 wydanych szybkich pożyczek
  • ponad 500 000 klientów
  • ok. 2000 dziennie udzielanych pożyczek 

Vivus.pl oferuje szybkie, wygodne i atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki od vivus.pl w ciągu 15 minut. Otrzymanie pożyczki jest możliwe bez zastawu, poręczenia oraz zaświadczenia z miejsca zatrudnienia. W odróżnieniu od innych podobnych usługodawców, Vivus.com pozwala na odroczenie spłaty kwoty pożyczki przez wpłatę opłaty za przedłużenie odpowiadającej kwocie każdej pożyczki. Pożyczkę w Vivus.pl możesz otrzymać w kwocie od 100 zł na dowolny okres od 1 do 30 dni.

Vivus Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. 17 Stycznia 56, telefon 221 221 227. NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Kapitał zakładowy w wysokości 25 520 000 zł.

Dane teleadresowe

Vivus Finance sp. z o.o.

ul. 17 stycznia 56
Warszawa, 02-146, Polska

Telefon: (22) 206 21 21

Oceń firmę Vivus.pl

3,9 / 5
29 głosów
12345

Opinie o produktach - Vivus.pl

Poznaj firmę