System partnerski

Aktualne porównanie

Vivus.pl

O Firmie

Vivus.pl
Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów.Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce.

Dodaj opinie o produktach Vivus.pl na Forum TotalMoney.pl

Vivus.pl • Szybka pożyczka

Ostatnia opinia: 22-11-2014 15:09:07, 85 odpowiedzi

Bardzo irytują mnie komentarze typu"oszuści"- ponieważ skorzystałam z pomocy Vivus.pl- pieniądze otrzymałam - 1.200 zł./pierwsza pożyczka/ - w dosłownie 10 minut. Jeżeli ktoś być może nie umie posługiwać się systemem do płatności przelewem lub z jakiejś innej przyczyny jego środki nie dotarły do odbiorcy to nie należy winić firmę ale niestety własne umiejętności lub brak wiarygodności kredytowej.


Opinia dodana przez: [Juda1]

Vivus to oszuści. Żenujący na ludzkiej głupocie pisze to w imieniu osoby która zdała mi relacje z metod tej lichwiarskiej pseudo firmy niestety splaca juz wielokrotność pożyczonej kwoty i robi za krowe dojdą


Opinia dodana przez: [Mieczyslaw Razik ]

" polecam tę firmę, to była moja 1 pożyczka, przesłałem 1 grosz i w kilkanaście minut otrzymałem 1400 zł z 10 dniowym terminem. oddałem dzień wcześniej te pieniądze i odrazu jak je zaksięgowali tego samego dnia dostałem informację na maila i na telefon komórkowy ze pożyczka została w pełni spłacona. Trzeba tylko uważać żeby terminu spłaty nie przekroczyć bo wtedy są duże opłaty w stosunku do kwoty pożyczki. Ogólnie fajna sprawa jak trzeba kasy i się wie że da się rade ją terminowo spłacić." W rankingu chwilówek znalazłem info że pożyczka vivus może być maks. do 30 dni. To będzie jakaś różnica gdy wezmę na miesiąc a nie 10 dni? A jak zwrócę kasę ostatniego dnia spłaty a nie zdąży się zaksięgować na czas? Jak to wtedy liczą?


Opinia dodana przez: [irek]

nie wiem czy warto dowierzac rankingom chwilowek, ale przeczytalem ostatnio na jednym serwisie że vivus zajmuje pierwsze miejsce na liscie chwilowek - pozyczasz 1400 zł i zwracasz 1400 zł, serio tak jest? przeciez nie ma darmowych pozyczek i kredytow? Na czym w tym przypadku zarabia firma? Sa jakieś ukryte koszty? poradzcie, bo wzialbym kase przed swietami...


Opinia dodana przez: [hucek]

Witam jak w tytule zdecydowanie odradzam branie pożyczki z VIVUS ,wiem że tonący brzytwy się chwyta ale to co ostatnio mi się przydarzyło to woła o pomstę do nieba na tych LICHWIARZY .Fakt pierwsza pożyczka kusząca bo za darmo ale spóznij się chociaż dzień z spłatą to nie ma zmiłuj a najlepsze to jest to że po całkowitej spłacie wysłali mi sms zę za 2 tygodnie mam wpłacić pożyczkę (którą już defacto spłaciłem)oczywiscie sprawa się wyjaśniła że jakaś łamaga w visusie zawaliła ale kto zróci mi za zszargane nerwy i trzy telefony które wykonałem do tych nawalonych lichwiarzy


Opinia dodana przez: [Pedrus]

Piotrzebowalam pilnie peniedzy, wplacilam grosz a pieniedzy jak nie bylo to nie bylo!


Opinia dodana przez: [Werka]

" " opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie pożyczki pobiera niską a szansa na przyznanie pożyczki jest wyższa niz w wonga i vanquis." w viivus.pl pożyczka dostępna też jeżeli masz wpis w bik. vivus.pl analizuje czy wpis przekreśla twoje szanse czy to zwykly poślizg w spłacie raty pożyczki. u innych lichwiarzy jak zobaczyli mój wpis w bik od razu odrzucali wniosek o pożyczkę w vivus.pl mimo wpisu dali mi pożyczkę." pożyczka w vivus.pl jeżeli spłacasz jest ok, przedłużenie to już koszt pln 350. z drugiej strony brałem u nich dwie pożyczki i spłaciłem bez dodatkowych opłat okołopożyczkowych. trochę obawiam się kolejnej bo znajomy wziął dwie pożyczki vivus.pl i trzeciej nie dostał bo nie dał im zarobić na dodatkowych opłątach (spłacił pożyczkę na czas bez obsówek). czy slyszeliście o podobnej sytuacji?


Opinia dodana przez: [Marlon]

" opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie pożyczki pobiera niską a szansa na przyznanie pożyczki jest wyższa niz w wonga i vanquis." w viivus.pl pożyczka dostępna też jeżeli masz wpis w bik. vivus.pl analizuje czy wpis przekreśla twoje szanse czy to zwykly poślizg w spłacie raty pożyczki. u innych lichwiarzy jak zobaczyli mój wpis w bik od razu odrzucali wniosek o pożyczkę w vivus.pl mimo wpisu dali mi pożyczkę.


Opinia dodana przez: [Alby]

opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie pożyczki pobiera niską a szansa na przyznanie pożyczki jest wyższa niz w wonga i vanquis.


Opinia dodana przez: [Manu]

Dokładnie, nie bierz chwilówki jak cie na nią nie stać:)


Opinia dodana przez: [Coldashajs]

Vivus.pl należy do 4finance Group która jest wiodącym Pożyczkodawcą w zakresie udzielania kredytów krótkoterminowych z międzynarodowym doświadczeniem oraz szerokim zakresem klientów.

Obecnie oddziały 4finance Group działają w kilku krajach – Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii i oczywiście Polsce. Dowiedz się więcej o Vivus.pl i 4finance Group.

4finance Group już wydała ponad 1 250 000 szybkich pożyczek w całej Europie Północnej. Taką liczbę udzielonych pożyczek firma osiągnęła w ciągu czterech lat dzięki zintegrowanej i ukierunkowanej pracy zespołowej oraz indywidualnemu traktowaniu każdego klienta.


Usługi oferowane przez Vivus.pl

Vivus.pl oferuje szybkie, wygodne i atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki od vivus.pl w ciągu 15 minut. Otrzymanie pożyczki jest możliwe bez zastawu, poręczenia oraz zaświadczenia z miejsca zatrudnienia. W odróżnieniu od innych podobnych usługodawców, Vivus.com pozwala na odroczenie spłaty kwoty pożyczki przez wpłatę opłaty za przedłużenie odpowiadającej kwocie każdej pożyczki. Pożyczkę w Vivus.pl możesz otrzymać w kwocie od 100 zł na dowolny okres od 1 do 30 dni.

Zalety korzystania z usług Vivus.pl:

•    wygodna, szybka i łatwa rejestracja w dowolnym czasie;
•    szybkie rozpatrywanie wniosku i udzielenie pożyczki;
•    możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki;
•    atrakcyjnie oprocentowane pożyczki;
•    fachowa obsługa klienta

 

Dane teleadresowe

Nazwa: Vivus Finance sp. z o.o.
Siedziba: ul. 17 stycznia 56, Warszawa, 02-146, Polska

Telefon: (22) 206 21 21

Oceń firmę Vivus.pl

4 / 5
28 głosów
12345

Opinie o produktach - Vivus.pl

Poznaj firmę