Wróć do wizytówek firm

Aasa Polska

Aasa Polska

Oceń bank:

Aasa Polska S.A. należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od wielu lat odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono swoich klientów. Aasa Global wyspecjalizowała się w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych. Teraz, dzięki otwarciu oddziału Aasa Polska S.

Dane teleadresowe

Adres do korespondencji
Aasa Polska SA
ul. Sienna 64
00-825 Warsawa

Obsługa Klienta
Godziny otwarcia biura
Poniedziałek - Czwartek: 9.00 - 19.00
Piątek: 9.00 - 16.00
E-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl
Telefon: +48222195915

Aasa Polska S.A. należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od wielu lat odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono swoich klientów. Aasa Global wyspecjalizowała się w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych. Teraz, dzięki otwarciu oddziału Aasa Polska S.A., do klientów Aasa Global mogą dołączyć również osoby, mieszkający w Polsce. Aasa Polska kieruje się we wszystkich swoich działaniach regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), zasadą fair lending (odpowiedzialne pożyczanie) oraz bieżącymi regulacjami prawnymi i ochrony konsumentów. Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest dostosowany do wygody klienta i jego nagłych potrzeb, nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani też poręczycieli. Doświadczony i wyszkolony za granicą personel zapewni najwyższą jakość usług. Klienci zawsze mogą liczyć na jego pomoc i życzliwość.

O pożyczki oferowane przez Aasa Polska klienci mogą ubiegać się w łatwy i szybki sposób, przez Internet, bez konieczność wychodzenia z domu i wizyt w bankach.

Aasa Polska S.A., ul. Sienna 64 00-825 Warszawa, NIP: 5252528111, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 200 000 zł. 

Kwota od 1200 do 5000 zł

Okres pożyczki od 7 do 24 miesięcy

Oprocentowanie od 10%!

Sprawdź >>

Aasa Polska - Aasa Polska - Asa Kredyt