System partnerski

Aktualne porównanie

Santander Consumer Bank

O Firmie

Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych.

Dodaj opinie o produktach Santander Consumer Bank na Forum TotalMoney.pl

Santander Consumer Bank • Lokata Direct+ Internet Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 27-11-2014 17:59:45, 14 odpowiedzi

czy warto jeszcze oszczędzać w bankach?


Opinia dodana przez: [konik]

nalicza odsetki tylko jak Ty się spóźnisz, natomiast jak spłacisz przed czasem możesz spodziewać się tylko zawiadomienia odsetkowego za to jedno opóźnienie z alternatywą przekazania firmie windykacyjnej. Złodzieje pod przykrywką prawa?


Opinia dodana przez: [kredytobiorca]

Santander Consumer Bank • Lokata terminowa Zysk+ Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 01-12-2014 15:43:12, 13 odpowiedzi

lepei w akcje jakiejś rozwijającej się spółki ja mam Igoria Trade


Opinia dodana przez: [Janek]

Pani na infolinii która obsługuje interesantów pod nr.800700500,jest nie miła ,arogancka nie spotkałam się z taką osobą po takiej rozmowie jestem gotowa nie korzystac wiecej z korzystania tego banku. Mam nadzieje ze bank zatrudniając taką osobę zdaje sobie sprawę...


Opinia dodana przez: [GIE]

Santander Consumer Bank • Lokata Direct+

Santander Consumer Bank • Lokata Zysk+ Progresja

Santander Consumer Bank • Lokata Direct+ Ochrona

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank od 6 lat niezmiennie jest liderem na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów ubezpieczeniowych. Unikatową wartością na ryku są kredyty gospodarcze przygotowane przez Santander Consumer Bank specjalnie dla dealerów i komisów samochodowych.

Klienci Santander Consumer Banku obsługiwani są zarówno w 240 placówkach na terenie całego kraju, jak i przez telefon, Internet oraz korespondencyjnie. Wybrane produkty banku dostępne są również u naszych partnerów – m.in. punktach sprzedaży ratalnej w 19 tysiącach sklepów, w salonach oraz komisach samochodowych.

Santander Consumer Bank realizuje w Polsce strategię swojego głównego inwestora – Santander Consumer Finance, należącego do hiszpańskiej Grupy Santander. Przynależność do tak silnej i doświadczonej na rynkach lokalnych instytucji stwarza Bankowi doskonałe warunki rozwoju. W połączeniu z kwalifikacjami pracowników, know-how i pozostałymi zasobami daje możliwość kreowania innowacyjnych produktów, idealnie odzwierciedlających potrzeby polskiego rynku.

Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Strzegomska 42c, zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000040562, o kapitale zakładowym wpłaconym w całości w wysokości 520.000.000,00 zł, REGON: 012736938, NIP: 527-20-46-102.

Dane teleadresowe

Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław

Infolinia:
195 00 (dla Klientów zainteresowanych ofertą kredytową Banku)
801 601 801 (dla Klientów zainteresowanych założeniem lokaty)

info@santanderconsumer.pl

Oceń firmę Santander Consumer Bank

3,2 / 5
32 głosy
12345

Poznaj firmę