Wróć do wizytówek firm

PLUS BANK

PLUS BANK

Oceń bank:

INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów detalicznych i podmiotów gospodarczych. Jest bankiem uniwersalnym. Proponuje Klientom bankowość tradycyjną, a także dostęp do konta poprzez internet. Z usług Banku można korzystać w 107 Oddziałach Banku, 12 Mini Oddziałach oraz w 42 Placówkach Partnerskich.

Dane teleadresowe

PLUS BANK S.A.
ul. Ostrobramska 77

04-175 Warszawa 

Oddział telefoniczny:

801 44 55 66 (z telefonu stacjonarnego z Polski)

+48 61 8 461 461 (z telefonu komórkowego lub połączeń z zagranicy)

INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów detalicznych i podmiotów gospodarczych. Jest bankiem uniwersalnym. Proponuje Klientom bankowość tradycyjną, a także dostęp do konta poprzez internet. Z usług Banku można korzystać w 107 Oddziałach Banku, 12 Mini Oddziałach oraz w 42 Placówkach Partnerskich. Ponadto Bank współpracuje z około 1744 Partnerami handlowymi, którzy świadczą usługi pośrednictwa finansowego.  Nadrzędnym obowiązkiem INVEST-BANK S.A., jako instytucji zaufania publicznego jest dbałość o komfort, zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów, którymi zajmuje się organizacja licząca ponad 1100 pracowników w sieci Oddziałów operacyjnych, będącej 19-stą, największą siecią oddziałów detalicznych w Polsce.

INVEST-BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z bankami zagranicznymi. W 2008 roku INVEST-BANK S.A. uzyskał prawo nabycia Przedsiębiorstwa Bankowego Bank Staropolski. Sfinalizował tę operację na początku 2009 roku. INVEST-BANK S.A. jest jednym z podmiotów stowarzyszonych z grupą POLSAT. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

PLUS BANK - Kredyt mieszkaniowy M2 Plus
PLUS BANK - Kredyt hipoteczny konsolidacyjny
PLUS BANK - Pożyczka hipoteczna
PLUS BANK - Kredyt gotówkowy
PLUS BANK - Kredyt gotówkowy
PLUS BANK - Kredyt inwestycyjny
PLUS BANK - Pożyczka hipoteczna dla firm
PLUS BANK - Kredyt w rachunku bieżącym
PLUS BANK - Lokata Internetowa
PLUS BANK - Lokata standardowa (oprocentowanie stałe)
PLUS BANK - Lokata standardowa (oprocentowanie stałe) 1- i 2-tygodniowa
PLUS BANK - Lokata Dynamicznie Rosnąca (6-miesięczna)
PLUS BANK - Lokata Dynamicznie Rosnąca (3-miesięczna)
PLUS BANK - Konto oszczędnościowe "Grosik"
porównaj kredyty hipoteczne PLUS BANK

TOP 3 - KREDYTY, LOKATY, KONTA

Kontakt z doradcą
Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą