System partnerski

Aktualne porównanie

PLUS BANK

O Firmie

PLUS BANK
INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów detalicznych i podmiotów gospodarczych. Jest bankiem uniwersalnym. Proponuje Klientom bankowość tradycyjną, a także dostęp do konta poprzez internet. Z usług Banku można korzystać w 107 Oddziałach Banku, 12 Mini Oddziałach oraz w 42 Placówkach Partnerskich.

Dodaj opinie o produktach PLUS BANK na Forum TotalMoney.pl

PLUS BANK • Lokata Internetowa

Ostatnia opinia: 04-03-2015 17:11:38, 9 odpowiedzi

Założyłem. Przelałem kasę i od 8 dni nie mam potwierdzenia.


Opinia dodana przez: [misiurek]

" Zalozylem. Przelalem kase i od 8 dni nie mam potwierdzenia. Telefon to wszyscy są zajęci. Na naile nie odpowiadają. Lipa troche." 31.12.2015 jeszzce nie było- male klamstweko?


Opinia dodana przez: [bolek]

PLUS BANK • Kredyt gotówkowy

Ostatnia opinia: 18-01-2015 12:15:37, 3 odpowiedzi

SUPER SKORZYSTAM


Opinia dodana przez: [GOSIA]

" z mojej strony pozytywna ocena. wniosek był procedowany jakieś 20 minut i po tych 20 minutach dostałem decyzję. nie ma ściemy w tym kredycie. szkoda, że koniecznie musiałem odwiedzić placówkę. ale za to oprocentowanie mogę nawet pojechać na drugi koniec miasta. polecam" trochę więcej szczegółow? odnoszę...


Opinia dodana przez: [mały miś]

PLUS BANK • Konto oszczędnościowe "Grosik"

Ostatnia opinia: 16-01-2015 18:47:23, 1 odpowiedzi

Konto darmowe, podpięte pod ROR, oplata tylko za konto główne, dwa przelewy w miesiącu przez internet darmowe, oraz dwa w oddziale banku...reszta płatna


Opinia dodana przez: [Ona]

PLUS BANK • Kredyt mieszkaniowy M2 Plus

PLUS BANK • Kredyt w rachunku kredytowym

PLUS BANK • Pożyczka hipoteczna dla firm

PLUS BANK • Lokata standardowa (oprocentowanie stałe)

PLUS BANK • Lokata standardowa (oprocentowanie stałe) 1- i 2-tygodniowa

PLUS BANK • Lokata Dynamicznie Rosnąca

PLUS BANK • Kredyt w rachunku bieżącym

PLUS BANK • Kredyt hipoteczny konsolidacyjny

INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów detalicznych i podmiotów gospodarczych. Jest bankiem uniwersalnym. Proponuje Klientom bankowość tradycyjną, a także dostęp do konta poprzez internet. Z usług Banku można korzystać w 107 Oddziałach Banku, 12 Mini Oddziałach oraz w 42 Placówkach Partnerskich. Ponadto Bank współpracuje z około 1744 Partnerami handlowymi, którzy świadczą usługi pośrednictwa finansowego.  Nadrzędnym obowiązkiem INVEST-BANK S.A., jako instytucji zaufania publicznego jest dbałość o komfort, zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów, którymi zajmuje się organizacja licząca ponad 1100 pracowników w sieci Oddziałów operacyjnych, będącej 19-stą, największą siecią oddziałów detalicznych w Polsce.

INVEST-BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z bankami zagranicznymi. W 2008 roku INVEST-BANK S.A. uzyskał prawo nabycia Przedsiębiorstwa Bankowego Bank Staropolski. Sfinalizował tę operację na początku 2009 roku. INVEST-BANK S.A. jest jednym z podmiotów stowarzyszonych z grupą POLSAT. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

Dane teleadresowe

PLUS BANK S.A.
ul. Ostrobramska 77

04-175 Warszawa 

Oddział telefoniczny:

801 44 55 66 (z telefonu stacjonarnego z Polski)

+48 61 8 461 461 (z telefonu komórkowego lub połączeń z zagranicy)

Oceń firmę PLUS BANK

3,6 / 5
29 głosów
12345

Poznaj firmę