System partnerski

Aktualne porównanie

PLUS BANK

O Firmie

PLUS BANK
INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów detalicznych i podmiotów gospodarczych. Jest bankiem uniwersalnym. Proponuje Klientom bankowość tradycyjną, a także dostęp do konta poprzez internet. Z usług Banku można korzystać w 107 Oddziałach Banku, 12 Mini Oddziałach oraz w 42 Placówkach Partnerskich.

Dodaj opinie o produktach PLUS BANK na Forum TotalMoney.pl

PLUS BANK • Lokata Internetowa

Ostatnia opinia: 22-06-2014 22:49:17, 6 odpowiedzi

" 6,7% w Plus Banku (dawny Inwest-Bank) w "lokacie na dzień dobry" to w najlepszej opcji przy wpłacie 15.000zł na 6 miesięcy Rzeczywista Stopa Oprocentowania to 2,79% od tego minus podatek belki -18%, więc na bzdury banku i magiczne do 6,7% nie dajcie się nabrać! Dobrze, że rodzice się mnie zapytali o co chodzi :)" Nie bardzo...


Opinia dodana przez: [Ewa]

PLUS BANK • Kredyt na Plus - 12-miesięczny

Ostatnia opinia: 26-06-2014 13:39:48, 2 odpowiedzi

Szczerze odradzam. Beznadziejny bank, wszystko ładnie na obrazku a później syf.


Opinia dodana przez: [gogus]

Taki kredyt to BYŁ w ofercie


Opinia dodana przez: [NIedzisiejszy]

PLUS BANK • Kredyt w rachunku bieżącym

PLUS BANK • Kredyt hipoteczny konsolidacyjny

PLUS BANK • Kredyt mieszkaniowy M2 Plus

PLUS BANK • Kredyt w rachunku kredytowym

PLUS BANK • Pożyczka hipoteczna dla firm

PLUS BANK • Konto oszczędnościowe "Grosik"

PLUS BANK • Lokata standardowa (oprocentowanie stałe)

PLUS BANK • Lokata standardowa (oprocentowanie stałe) 1- i 2-tygodniowa

PLUS BANK • Lokata standardowa (oprocentowanie zmienne)

PLUS BANK • Lokata Dynamicznie Rosnąca

INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów detalicznych i podmiotów gospodarczych. Jest bankiem uniwersalnym. Proponuje Klientom bankowość tradycyjną, a także dostęp do konta poprzez internet. Z usług Banku można korzystać w 107 Oddziałach Banku, 12 Mini Oddziałach oraz w 42 Placówkach Partnerskich. Ponadto Bank współpracuje z około 1744 Partnerami handlowymi, którzy świadczą usługi pośrednictwa finansowego.  Nadrzędnym obowiązkiem INVEST-BANK S.A., jako instytucji zaufania publicznego jest dbałość o komfort, zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów, którymi zajmuje się organizacja licząca ponad 1100 pracowników w sieci Oddziałów operacyjnych, będącej 19-stą, największą siecią oddziałów detalicznych w Polsce.

INVEST-BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z bankami zagranicznymi. W 2008 roku INVEST-BANK S.A. uzyskał prawo nabycia Przedsiębiorstwa Bankowego Bank Staropolski. Sfinalizował tę operację na początku 2009 roku. INVEST-BANK S.A. jest jednym z podmiotów stowarzyszonych z grupą POLSAT. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

Dane teleadresowe

PLUS BANK S.A.
ul. Ostrobramska 77

04-175 Warszawa 

Oddział telefoniczny:

801 44 55 66 (z telefonu stacjonarnego z Polski)

+48 61 8 461 461 (z telefonu komórkowego lub połączeń z zagranicy)

Oceń firmę PLUS BANK

3,6 / 5
22 głosy
12345

Poznaj firmę