System partnerski

Aktualne porównanie

TAURON Polska Energia S.A.

O Firmie

TAURON Polska Energia S.A.
Spółka TAURON Polska Energia S.A. powstała 6 grudnia 2006 roku. TAURON Polska Energia S.A. jest spółką dominującą w Grupie TAURON. Do głównych podmiotów zależnych podlegających konsolidacji należą: Południowy Koncern Węglowy S.A. zajmujący się wydobyciem węgla kamiennego, TAURON Wytwarzanie S.

Dodaj opinie o produktach TAURON Polska Energia S.A. na Forum TotalMoney.pl

TAURON Polska Energia S.A. • G11 EkoOszczędny

Ostatnia opinia: 29-09-2014 18:30:23, 11 odpowiedzi

Jestem oburzona nierzetelnością Tauronu - w ramach tzw promocji polegającej na obniżeniu ceny prądu za "lojalkę" zyskałam 2,5zł miesięcznie, natomiast STRACIŁAM 7,98 zł KTÓRE TAURON DOLICZYŁ SOBIE CO MIESIĄC DO KAŻDEJ FAKTURY NIE INFORMUJĄC O TYM PODCZAS ZAWIERANIA UMOWY - JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!

TAURON Polska Energia S.A. • G12 EkoOszczędny

Ostatnia opinia: 15-08-2014 18:59:48, 5 odpowiedzi

Bezzasadna zmiana licznika spowodowała wzrost zużycia energii o około 40 %. Oznacza to, że fałszują liczniki energii. DOWÓD. Kontrola watomierzem wykazała zwiększone wskazania licznika o około 30 %. Ponadto podpisują oni umowy na 3 lata, co jest sprzeczne z prawem, bo umowy mogą być podpisywane najwyżej na 2 lata. Umowy te nie są...

TAURON Polska Energia S.A. • G12 EkoOszczędny

Ostatnia opinia: 12-06-2014 12:04:26, 2 odpowiedzi

Bzdura , krypto reklama, kolegi Michała !!!! obniżka w Tauronie jest tylko w jednym kierunku do góry !!!!

Mialem powazne problemy finansowe = powazne problemy z placeniem rachunkow na czas... Jesli chodzi o obsluge Tauronu i podejscie indywidualnie do klienta to polecam... Bez problemow mozna sie porozumieć zarówno z monterami (ktorzy...

TAURON Polska Energia S.A. • G11 EkoOszczędny

Ostatnia opinia: 22-04-2014 15:46:34, 1 odpowiedzi

Tauron jest tak samo beznadziejny jak większość tego typu firm.Patrzą tylko jak zrobić w balona klienta.Narobią dużo różnych taryf a na końcu i tak płacisz to samo .Infolinia jest niekompetentna ,odsyłają do POK a tam trzeba odstać 3 godziny i stosy papierów do wypełniania Masakra.

TAURON Polska Energia S.A. • C11 Pakiet Oszczędny Złoty 2015

TAURON Polska Energia S.A. • C12a Pakiet Oszczędny Złoty 2015

TAURON Polska Energia S.A. • C12b Pakiet Oszczędny Złoty 2015

Spółka TAURON Polska Energia S.A. powstała 6 grudnia 2006 roku.

TAURON Polska Energia S.A. jest spółką dominującą w Grupie TAURON.

Do głównych podmiotów zależnych podlegających konsolidacji należą: Południowy Koncern Węglowy S.A. zajmujący się wydobyciem węgla kamiennego, TAURON Wytwarzanie S.A. zajmujący się wytwarzaniem energii ze źródeł konwencjonalnych i ze współspalania biomasy, TAURON Ekoenergia sp. z o.o. zajmujący się wytwarzaniem energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, TAURON Dystrybucja S.A. zajmujący się świadczeniem usług dystrybucji energii elektrycznej, TAURON Sprzedaż sp. z o.o. zajmujący się sprzedażą energii elektrycznej do klientów detalicznych, TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. zajmujący się obsługą klienta i TAURON Ciepło S.A., zajmująca się świadczeniem usług dystrybucji ciepła.

Grupa TAURON jest dziś jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, dysponującym kapitałem w wysokości ponad 8 miliardów zł. Holding zatrudnia około 28 tys. osób.

 

Dane teleadresowe

TAURON Polska Energia S.A.

Katowice Business Point
ul. ks. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice

Infolinia: 555 444 555

e-mail: oferta@tauron-pe.pl

www.tauron-pe.pl

 

 

Oceń firmę TAURON Polska Energia S.A.

3,7 / 5
22 głosy
12345

Poznaj firmę