System partnerski

Aktualne porównanie

nc +

O Firmie

nc +
21 marca, dokładnie w 18. rocznicę uruchomienia CANAL+ w Polsce zadebiutowała platforma cyfrowa nc+, powstała z połączenia dwóch liderów rynku - CYFRA+ i n. Przez szereg lat obydwie firmy konkurowały ze sobą w obszarze treści i technologii wyznaczając nowe kierunki rozwoju telewizji w Polsce.CANAL+, jako pierwsza... Czytaj więcej

Porównaj produkty

Dodaj opinie o produktach nc + na Forum TotalMoney.pl

nc + • Comfort +

Ostatnia opinia: 24-03-2014 09:58:33, 11 odpowiedzi

U nas to nc+ to totalny DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam, kłamią przez telefon na infolinii, nie mówiąc ile trzeba czekać na połączenie, dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! »

Nie Polecam firmy nc+, od dwóch godzin usiłujemy się połączyć z kimkolwiek z tej fatalnej firmy, średnio raz na tydzień zawiesza się dekoder, a teraz chyba padł zupełnie. Oczywiście "wisimy" na słuchawce , bez efektu. To koszmar. Jutro idę wypowiedzieć umowę. »

" jaka dobra cena? za tą samą oferte, którą miałem w Nce za 69+20 multirum teraz musze zapłacić 79+20 multirum. Do tego przedłużona umowa na 1,5 roku. Co to za promocja ze trzeba drozej płacić?????? TO ZWYKŁE KŁAMSTWO. Jak chcą to niech sie łączą ale nie moim kosztem." ALEŻ WYPOWIEDZ UMOWĘ I DOSTANIESZ ŚWIETNĄ PROMOCJĘ! »

" porostu brak słów jak można zmieniać pakiety i ceny w trakcie trwania umowy... jestem zażenowana cenami, owszem zadowolona byłam z telewizji n ale teraz pewnie zrezygnuje.. złodzieje!!!" Popieram!!! Dwa miesiące temu podpisałem nową umowę dobrałem multiroom i nikt nie raczył poinformować mnie o idących zmianach Naprawdę złodzieje Wymawiam umowę »

porostu brak słów jak można zmieniać pakiety i ceny w trakcie trwania umowy... jestem zażenowana cenami, owszem zadowolona byłam z telewizji n ale teraz pewnie zrezygnuje.. złodzieje!!! »

nc + • Universe +

Ostatnia opinia: 02-01-2013 18:51:56, 1 odpowiedzi

tragedia!!! zdecydowanie nie polecam, żadnych odpowiedzi na reklamację!!! a przy dekoderze z nagrywarką nie da się spać!!!! »

21 marca, dokładnie w 18. rocznicę uruchomienia CANAL+ w Polsce zadebiutowała platforma cyfrowa nc+, powstała z połączenia dwóch liderów rynku - CYFRA+ i n. Przez szereg lat obydwie firmy konkurowały ze sobą w obszarze treści i technologii wyznaczając nowe kierunki rozwoju telewizji w Polsce.

CANAL+, jako pierwsza płatna telewizja w Polsce (powstała 21 marca 1995 roku), od  początku stawia na formułę sportowo-filmową, pokazując na żywo najbardziej prestiżowe rozgrywki i światowe produkcje tuż po premierach kinowych. Trzy lata później, 16 listopada 1998 roku, CANAL+ Polska wkracza w kolejny etap rozwoju uruchamiając platformę CYFRA+.  Abonenci mogą korzystać z bogatych możliwości telewizji cyfrowej z pierwszą w Polsce tak szeroką ofertą programową. Zyskują dostęp do kilkudziesięciu polskich i zagranicznych programów, w tym do oferty premium, emitowanej  w trzech kanałach -  CANAL+ , CANAL+ Żółtym i  CANAL+ Niebieskim.

12 października 2006 roku w spektakularny sposób debiutuje nowy gracz, platforma n. Telewizja n stawia na najnowsze technologie oddając już w listopadzie w ręce abonentów dekoder HD z nagrywarką wyposażony w twardy dysk. Dzięki rewolucyjnej usłudze PVR (przewijanie, zatrzymywanie i nagrywanie wybranych pozycji) i ofercie nSportHD n-ka dystansuje konkurencję i staje się liderem technologicznym wśród platform cyfrowych w Polsce. Platforma n rewolucjonizuje także rynek dając dostęp do programów w jakości HD wszystkim swoim użytkownikom.

Dane teleadresowe

Sprzedaż:

Zadzwoń: 22 22 00 000* lub wyślij SMS o treści NCPLUS na numer 70040** a my oddzwonimy do Ciebie.

Telefoniczne Centrum Abonenta:

Z telefonów stacjonarnych: 801 044 944*
Z telefonów komórkowych: 22 310 47 47*

Centrum obsługowe nc+

Al. Gen. W. Sikorskiego 9
02-758 Warszawa

Siedziba nc+

ITI Neovision Sp. z o.o.

ul. Kłobucka 23
02-699 Warszawa

+48 (022) 358 23 00
+48 (022) 358 23 02

Oceń firmę nc +

1,2 / 5
14 głosów
12345

Opinie o produktach - nc +

nc + • Comfort +

U nas to nc+ to totalny DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam, kłamią przez telefon na infolinii, nie mówiąc ile trzeba czekać na połączenie, dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! »

nc + • Universe +

tragedia!!! zdecydowanie nie polecam, żadnych odpowiedzi na reklamację!!! a przy dekoderze z nagrywarką nie da się spać!!!! »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę