System partnerski

Aktualne porównanie

BGŻOptima

O Firmie

BGŻOptima
BGŻOptima to bank założony i prowadzony przez specjalistów, mających jedną konkretną domenę: oszczędzanie. Jesteśmy w tym najlepsi i dajemy z siebie wszystko, abyś Ty miał jeszcze więcej.Oferujemy Ci zawsze bezpieczne i korzystne rozwiązania oszczędnościowe. Dzięki naszej pasji Twoje oszczędności mogą urosnąć – a wraz z nimi kolejne powody do radości z życia.

Porównaj produkty

Dodaj opinie o produktach BGŻOptima na Forum TotalMoney.pl

BGŻOptima • Lokata Bezkarna

Ostatnia opinia: 11-08-2014 13:42:41, 33 odpowiedzi

nowosci nie idryles wystrczy w bgz optima przelew miedzy kontami do innego banku i spwrotem do bgz optima i juz jestes od nowa nowym klinetem w sensie oprcentownai srodkow :) bo sa to nowe srodki i tak caly czas po skonczxnieu promocji!


Opinia dodana przez: [123]

Generalna zasada wszystkich banków - olać starych klientów i ich pieniądze liczą się tylko nowe głowy. Bo...


Opinia dodana przez: [stary]

BGŻOptima • BGŻOptima Konto Oszczędnościowe Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 12-09-2014 00:44:10, 17 odpowiedzi

nie jest tak dobrze, ale nie bedzie lepiej.


Opinia dodana przez: [simara39]

4% było dawno temu ! Teraz lokata elastyczna (na 6 mies) 3% ! Lokata standartowa w zależności od okresu oszczędzania : 3mies-2,8% ,12mies -3,2 % , 24 mies-3,3 % ! Ja zrezygnowałem z tego banku !


Opinia dodana przez: [jack]

BGŻOptima to bank założony i prowadzony przez specjalistów, mających jedną konkretną domenę: oszczędzanie. Jesteśmy w tym najlepsi i dajemy z siebie wszystko, abyś Ty miał jeszcze więcej.

Oferujemy Ci zawsze bezpieczne i korzystne rozwiązania oszczędnościowe. Dzięki naszej pasji Twoje oszczędności mogą urosnąć – a wraz z nimi kolejne powody do radości z życia.

BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu.

Oferujemy Ci wachlarz produktów do pomnażania Twojego kapitału – lokaty, fundusze inwestycyjne oraz rachunki oszczędnościowe.

Nasza główna zasada to zawsze wysokie oprocentowanie – nie tylko w krótkich okresach promocyjnych.

Gwarantujemy prostotę obsługi. Żeby otworzyć u nas konto, założyć lokatę czy zainwestować w fundusz, nie musisz prawie nic wypełniać. Wymagamy tylko niezbędnego minimum formalności.

Dzięki prostym narzędziom i zrozumiałym zasadom inwestycyjnym dajemy Ci większą kontrolę nad Twoimi finansami.

Zapewniamy łatwe, przejrzyste i swobodne korzystanie z usług finansowych. Bez ukrytych warunków, bez zawyżonych kar, bez niedorzecznych kosztów.

Bezpieczeństwo i stabilność korzystania z naszych usług gwarantuje Ci Bank BGŻ.

Bank BGŻ od lat znajduje się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Jego główny akcjonariusz to holenderska grupa Rabobank - właściciel największego banku detalicznego w Holandii i jednocześnie jedna z najbardziej stabilnych i najbezpieczniejszych instytucji finansowych na świecie.

Rabobank może pochwalić się najwyższą oceną wiarygodności kredytowej spośród prywatnych banków na świecie według agencji ratingowych Standard & Poor’s oraz Moody’s.

BGŻOptima. Naszą domeną jest oszczędzanie.
 

Dane teleadresowe

BGŻ SA
Oddział BGŻOptima w Warszawie

al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

tel. 801 280 280, 22 574 37 00
fax 22 653 78 30

SWIFT: GOPZPLPW

Oceń firmę BGŻOptima

4,9 / 5
18 głosów
12345

Poznaj firmę