Kredyt hipoteczny z marżą 0% w Getin Banku – pod lupą

Getin Bank po raz kolejny postanowił zaskoczyć rynek. W ofercie tego banku znalazł się – udzielany na promocyjnych warunkach kredyt hipoteczny. Osoby, które zdecydują się na jego zaciągnięcie nie zapłacą prowizji a w pierwszym roku kredytowania oprocentowanie będzie składało się tylko z rynkowej stawki referencyjnej (WIBOR 3M).

Zbliża się jesień, a wraz z nią sezon na promocyjne oferty kredytów mieszkaniowych. Jednym z pierwszych banków, które wprowadziły na rynek kredyty udzielane na promocyjnych warunkach jest Getin Bank. Jego klienci mogą aktualnie liczyć na otrzymanie kredytu hipotecznego na atrakcyjnych warunkach: bez prowizji za udzielenie i bez marży w pierwszym roku kredytowania. Sprawdźmy, na jakie jeszcze korzyści mogą liczyć osoby skorzystają z oferty kredytu hipotecznego udostępnianego przez Getin Bank. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami oferty.

Charakterystyka oferty

Promocyjna oferta kredytu hipotecznego oferowanego przez Getin Bank na tle podobnych produktów konkurencji wyróżnia się następującymi cechami:

 • Brakiem marży w pierwszym roku kredytowania!
 • Możliwością otrzymania kredytu bez prowizji za jego udzielenie;
 • Długim okresem kredytowania wynoszącym nawet 50 lat;
 • Finansowaniem do 107% wartości nieruchomości - w bezpiecznej walucie, czyli w złotych;
 • Możliwością wyboru przez Klienta rat równych albo malejących;
 • Atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi;
 • Możliwością aplikowania o kredyt w ponad 500 placówkach banku!

Pod lupą

Wszystkie osoby chcące skorzystać ze specjalnej oferty kredytu hipotecznego dostępnego w Getin Banku powinny również wiedzieć o tym, że:

 • Marża 0% jest oferowana tylko w pierwszym roku kredytowania pod warunkiem skorzystania z oferty kredytu połączonego z produktem inwestycyjnym z regularną składką miesięczną w wysokości minimum 250 zł na każde
 • 100 000 zł kredytu. Składka na pierwsze dwanaście miesięcy lub składka inicjująca program regularnego oszczędzania są kredytowane przez bank;
 • Do czasu prawomocnego wpisu hipoteki do księgi wieczystej nabywanej nieruchomości marża podwyższana jest aż o 2 pp.;
 • Kredyt bez prowizji za udzielenie otrzymają klienci, którzy skorzystają z oferty ubezpieczeniowej: Programu Ochronnego Zdrowy Kredyt oraz Ubezpieczenia Nieruchomości od Pożaru i innych Zdarzeń losowych.

0% marży a spłata w 50 lat – niemożliwe? A jednak!

Któż z nas mając na horyzoncie wyjątkowo okazyjną ofertę nabycia nieruchomości nie chciałby skorzystać z opcji kredytu bez marży? Co prawda bezmarżowy okres trwa tylko rok, jednak spłatę kredytu można rozłożyć aż na 600 rat – dzięki czemu rata może być naprawdę niska. Jeśli poszukujemy atrakcyjnego sposobu na sfinansowanie nabycia nieruchomości – jest to bardzo dobra oferta.

Artykuły 09.09.2012