Ranking lokat terminowych – listopad 2016

wykop.pl
Ranking 08.11.2016 Izabela Wojtaś
Ranking

Zaczął się listopad, a wraz z nim pojawiło się wiele superlokat. Nasi eksperci porównali wszystkie propozycje i wybrali dla was te, którymi naprawdę warto się zainteresować. Jesteście ciekawi? Zapraszam do lektury!

Superlokaty, które znalazły się w naszym rankingu, to oczywiście te, które oferowały najwyższe oprocentowanie na rynku. Tym razem porównaliśmy oferty dla nowych klientów i na nowe środki. Przyjęliśmy, że na lokatę będziecie chcieli wpłacić 15 000 zł na  miesiąc, trzy, sześć lub dwanaście miesięcy.

Zobaczcie, jaki zysk przyniosą polecane przez nas lokaty!

Na te lokaty warto zwrócić uwagę w listopadzie

Z racji tego, że lubimy polecać wam tylko takie produkty, z których sami byśmy z chęcią skorzystali, w tym miesiącu wyjątkowo wyróżniliśmy tylko jedną  lokatę miesięczną. Jeśli chcecie mieć dostęp do swoich oszczędności już w grudniu, to pomyślcie o założeniu Lokaty Kompletniej w Banku Millennium, na której zyskacie 20,97 zł. To naszym zdaniem lokata miesięczna godna uwagi!

Jeśli jednak możecie powierzyć bankowi swoje oszczędności na trzy miesiące, to zachęcamy, bo bonus finansowy będzie już całkiem konkretny: od 68,91 do aż 98 zł. Takie zyski przyniosą produkty BGŻOptimy, Idea Banku i Nest Banku. Najwięcej zarobisz, otwierając Lokatę Bezkarną (98 zł), trochę mniej wypracują dla ciebie Lokata Bezkompromisowa i Lokata Happy Plus (91,87 zł), a ponad 21 zł mniej – Nest Lokata Nowe Środki (76,56 zł).

Jeśli aż na pół roku powierzycie swoje oszczędności bankowi, to czeka was nagroda w wysokości od 102,42 do nawet 156,65 zł! Najwięcej zyskacie, otwierając za pośrednictwem bankowości internetowej Nest Lokatę Nowe Środki (156,65 zł) debiutującego na rynku bankowym Nest Banku. Jeśli zrobicie to za pośrednictwem strony nestbank.pl, to zyski będą trochę niższe, ale nadal zadowalające (144, 60 zł). Na uwagę zasługuje również Lokata na Nowe Środki Idea Banku, która przyniesie po pół roku 132,55 zł zysku.

Jeśli wiecie, że 15 tys. zł nie będzie wam potrzebne aż przez rok, to czeka was miła niespodzianka w wysokości nawet 249,07 zł. Tyle zyskacie, jeśli wrzucicie swoje oszczędności na jedną z trzech lokat Santander Consumer Banku:Direct+ OnlineDirect+ Wzrost i Zysk+ Wzrost. 243 zł doliczy Crédit Agricole Bank w ramach Lokaty Standardowej. Trzecie miejsce przypadło zaś Bankowi Millennium i jego Lokacie Kompletnej.

Tyle od nas. Macie, w czym wybierać. Zastanówcie się tylko, na ile możecie zamrozić swoje oszczędności i wybierzcie najdogodniejszy dla siebie depozyt. Powodzenia!