Strona główna  >  Artykuły  >  Kredyty hipoteczne  >  Co pół godziny znajdujemy dla kogoś odpowiedni kredyt hipoteczny. za darmo!
Artykuły 17.03.2017 Eksperci w finansach

Co pół godziny znajdujemy dla kogoś odpowiedni kredyt hipoteczny. Za darmo!

wykop.pl

Skoro tu jesteś, to znaczy, że masz już dość. Może właśnie jesteś po ślubie, może urodziło Ci się dziecko, a może Twoje dorosłe dzieci właśnie wyfrunęły z gniazda. Kimkolwiek jesteś, marzysz o przeprowadzce.

Jednak zanim zobaczysz swoją większą sypialnię i na nowo urządzoną kuchnię, musisz załatwić sobie kredyt hipoteczny. Trochę Cię to przerasta, prawda? Kilogramy dokumentów, godziny wizyt w bankach, litry kawy, które wypijasz wieczorami , by zapoznać się ze wszystkimi ofertami sprawiają, że jesteś totalnie zagubiony. Wiedz, że nie musi tak być!

Jak wybrać kredyt hipoteczny?

Pamiętaj, jest to zobowiązanie na kilkadziesiąt lat. Nie podejmuj tej decyzji pochopnie. Nie decyduj się na ofertę w pierwszym banku, do którego wchodzisz. Wiem, że chcesz załatwić to szybko. Czas to pieniądz, rozumiemy. Pozwól nam sprawdzić dla Ciebie zupełnie za darmo, który bank spełni Twoje oczekiwania.

Jak porównać koszt kredytu?

Doradca w banku mówi Ci o marży, oprocentowaniu i prowizji? Przecież nie pracujesz w finansach, masz prawo czuć się zagubiony. Skąd masz wiedzieć, czy wolisz kredyt z wyższą marżą, ale bez prowizji, czy może lepiej zapłacić prowizję, czy może mieć niższą ratę? Czasami głupio jest też zapytać… Nas możesz spytać o wszystko. Będziesz czuł się swobodniej na własnej kanapie niż na twardym krześle w banku.

Jak to działa?

 1. Wpisz swoje imię i nazwisko i numer telefonu. Nie musisz podawać żadnych wrażliwych danych, jest to tylko zgoda na to, abyśmy się z Tobą skontaktowali. Zajmie Ci to maks. 20 sekund.
   
 2. Poczekaj na telefon doradcy. W ciągu maks. 10 minut (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 19.00, a w soboty od 8.00 do 16.00) oddzwoni do Ciebie nasz doradca. Spyta Cię o Twoje potrzeby i możliwości, abyśmy mogli znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Doradca zapyta Cię o to: jakiej kwoty potrzebujesz, ile wynoszą Twoje dochody oraz czy terminowo spłacasz swoje zobowiązania. Po ustaleniu Twoich potrzeb sprawdzimy, który z ponad 20 banków, zaoferuje Ci najlepszą ofertę. To my przekażemy kontakt do Ciebie, więc nie musisz się o nic martwić. Po prostu spokojnie…
   
 3. Poczekaj na telefon z banku. Zadzwonią do Ciebie, aby umówić Cię na spotkanie z bankowym doradcą. Dostaniesz maksymalnie 5 ofert, dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie chcemy dawać Ci jednej, żebyś miał możliwość porównania, ale nie będziemy także zasypywać Cię kilkunastoma. W końcu chcemy uprościć Ci drogę do kredytu.
   
 4. Swoje wątpliwości wyjaśnisz na spotkaniu. Pamiętaj, że nikt nie daje Ci kredytu hipotecznego przez internet ani telefon. My tylko wybieramy dla Ciebie ofertę, a doradca w banku sprawdza, ile kredytu możesz otrzymać, pomaga zgromadzić potrzebne dokumenty i sfinalizować umowę. Spotykasz się z człowiekiem twarzą w twarz i od razu możesz wyjaśnić wszystkie swoje wątpliwości. My pomagamy Ci oszczędzić czas i pokazujemy, który kredyt będzie dla Ciebie odpowiedni.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

 • 0 zł za pomoc doradcy. Naprawdę nic nie musisz płacić za to, że wybierzemy dla Ciebie dobry kredyt.
   
 • Oszczędzasz czas. Nie musisz porównywać oferty w każdym banku, tylko dostaniesz od nas tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.
   
 • Od 17 lat doradzamy w finansach, a co pół godziny znajdujemy dla kogoś odpowiedni kredyt.
   
 • Co miesiąc przygotowujemy rankingi kredytów hipotecznych, więc wiemy, które oferty są godne polecenia.
   
 • Nie zmuszamy Cię do skorzystania z proponowanej przez nas oferty, ale wskażemy dla Ciebie najkorzystniejsze.

Jeśli zaangażowani doradcy mogą Ci pomóc w dobrze kredytu, to dlaczego masz z tego nie skorzystać? Pozwól sobie na to, aby profesjonaliści zajęli się tym, co Tobie zajęłoby o wiele więcej czasu. Jesteśmy w stałym kontakcie z bankami, więc łatwiej jest nam wybrać i zaproponować Ci dobrą ofertę. Pamiętaj, że wybór kredytu nie musi wiązać się z godzinami poszukiwań. Ty tylko pozwól nam do siebie zadzwonić, a my załatwimy resztę.