tuGotówka – pożycz 10 000 zł na dowolny cel!

Pieniądze bez wychodzenia z domu? Tak, to jest możliwe! Co więcej, decydując się na szybką pożyczkę tuGotówka, możesz otrzymać nawet 10 000 zł. Jakie warunki musisz spełnić?

O szybką pożyczkę online możesz wnioskować o każdej porze, nawet wieczorem, leżąc na kanapie przed telewizorem. Niestety, takie produkty finansowe charakteryzują się zazwyczaj niską kwotą kredytowania i krótkim okresem spłaty. W przypadku tuGotówki jest zupełnie inaczej. Możesz pożyczyć nawet 10 000 zł na 24 miesiące!

Co musisz wiedzieć o tuGotówce?

Dla osób, które szukają szybkiej gotówki dostępnej na wyciągnięcie ręki, ta oferta może okazać się świetna. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel – nieplanowany zakup, naprawę sprzętu lub auta, remont mieszkania czy np. wyjazd na wakacje z rodziną.

Decydując się na tuGotówkę, musisz poznać jej szczegółowe parametry:

 • kwota pożyczki: od 1 000 do 10 000 zł,
 • okres spłaty: od 10 do 24 miesięcy (w zależności od kwoty pożyczki),
 • pieniądze na koncie pojawią się następnego dnia roboczego,
 • minimum formalności,
 • przyznawana na dowolny cel,
 • możesz o nią wnioskować online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
   

Jak wnioskować o tuGotówkę?

Tak jak wspomniałam powyżej, wniosek o pożyczkę możesz złożyć drogą elektroniczną na stronie www.tugotowka.com przez całą dobę i cały rok – bez względu na święta czy weekendy. Wniosek zostanie jednak rozpatrzony w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, tzn. od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

Wypełnianie wniosku:

Określ wysokość pożyczki oraz okres spłaty. Skorzystaj z suwaków, które wyliczą za Ciebie miesięczną ratę oraz zasugerują optymalny okres kredytowania w stosunku do wysokości pożyczonej kwoty. Kliknij w button Weź pożyczkę i zacznij wypełniać formularz.
 

 

Krok 1. Wybierz cel swojej pożyczki i zaznacz zgody. Nie ma znaczenia, którą kategorię wybierzesz. Stawiam, że możliwość wyboru celu pożyczkowania ma cel czysto informacyjny.

 

Krok 2. Wypełnij dane osobowe. Uzupełnij pola z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, serią i numerem dowodu osobistego, numerem PESEL itp.

 


Krok 3. Określ swój status mieszkaniowy. Zaznacz m.in. liczbę osób w twoim gospodarstwie domowym, miesięczne wydatki związane z opłatami za mieszkanie czy rodzaj posiadanej/zamieszkiwanej nieruchomości.

 

 

 

Krok 4. Podaj wysokość i źródło dochodu. Tutaj wypełnisz wszelkie informacje związane z Twoją pracą, dochodami czy ewentualnymi posiadanymi kredytami.

 

Krok 5. Wyślij wniosek. To koniec formalności. Teraz musisz tylko kliknąć w duży, czerwony przycisk i czekać na odpowiedź firmy.

 

Kto może wnioskować o szybką pożyczkę?

O szybką pożyczkę gotówkową tuGotówka możesz ubiegać się, jeśli:

 • masz od 20 do 80 lat,
 • jesteś mieszkańcem Polski,
 • otrzymujesz stały udokumentowany dochód,
 • masz aktywne konto w banku,
 • nie widniejesz na liście dłużników BIG.

Masz zamiar wnioskować o kolejną pożyczkę? Możesz to zrobić, jeśli masz już za sobą spłatę przynajmniej połowy rat bieżącego zobowiązania.

W przypadku pozytywnej decyzji oraz zwrotu podpisanej przez ciebie umowy kredytowej pieniądze otrzymasz na konto już następnego dnia roboczego. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Proste, prawda?Jeśli więc marzysz o dodatkowej gotówce, ale wiesz, że nie masz szans dostać kredytu w banku, pomyśl o tuGotówce. Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymogi, możesz liczyć nawet na 10 000 zł ze spłatą rozłożoną na 2 lata. Co sądzisz o takiej ofercie? Czy według ciebie jest ona korzystna?  

Artykuły 21.03.2017