Ranking szybkich pożyczek - kwiecień 2017

Nadszedł czas remontów i wiosennych porządków. Co robić, gdy nagle potrzebujesz gotówki na odświeżenie mieszkania czy dokupienie drzewek do ogrodu? W takich przypadkach możesz skorzystać z szybkiej pożyczki.

Po raz kolejny nasz ranking wyłania najbardziej opłacalne pożyczki. Jeśli skorzystasz z jednej z nich, spełniając wszystkie warunki, to nie zostaniesz obciążony wysokimi kosztami. W kwietniowym rankingu sprawdzamy, która instytucja udzieli ci całkowicie darmowej pożyczki oraz gdzie najtaniej pożyczysz 1 tys. zł na miesiąc.

Najlepsze darmowe pożyczki 

Pożyczka bez ponoszenia kosztów jest możliwa. Jednak tylko wtedy, gdy spłacisz ją w wyznaczonym terminie. Pierwsze miejsce w kategorii darmowych pożyczek zajął freezl.pl. O miejscu na najwyższym stopniu podium zadecydowała wysoka kwota, którą możesz bezpłatnie pożyczyć. Maksymalnie możesz pożyczyć 5 tys. zł, jednak zobowiązanie musisz spłacić w ciągu 30 dni, a jeśli przekroczysz ten termin, to musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami. Drugie miejsce w rankingu zajął vivus.pl, który nowym klientom oferuje bezpłatną pożyczkę na miesiąc w wysokości 3 tys. zł. Co więcej, nadal możesz skorzystać z promocji, która pozwoli ci przedłużyć bezpłatnie termin do dwóch miesięcy, jeśli po 30 dniach spłacisz minimum połowę pożyczki. Ostatnie miejsce na podium zajął lendon.pl, który nie naliczy ci kosztów za pożyczkę w wysokości 2,5 tys. zł na 45 dni.

Ranking szybkich pożyczek gotówkowych - darmowe pierwsze pożyczki

1 000 zł na 30 dni 

Na pierwszym miejscu naszego rankingu, w którym szukaliśmy najtańszej pożyczki w kwocie 1 000 zł na 30 dni, po raz kolejny znalazła się Wonga.pl. Jeśli pożyczysz taką kwotę od zwycięzcy zestawienia, to zapłacisz za nią tylko 10 zł. Czas, który masz na spłacenie pożyczki, to nawet 60 dni. Na drugim miejscu ex aequo znalazły się modnapozyczka.pl i pozyczkaplus.pl, których koszt również nie przekroczy 10 zł, jednak czas, w którym musisz je spłacić to miesiąc. Trzecie miejsce na naszym podium zajęło hitto.pl, w którym pożyczając 1 tys. zł, oddasz 1 139 zł. Oczywiście standardowo musisz pamiętać o spłacie pożyczki w wyznaczonym przez hitto.pl terminie 30 dni.

Ranking szybkich pożyczek gotówkowych - pożyczki na 500 zł na 30 dni

Szybka pożyczka może być dobrym rozwiązaniem i uratować cię w wielu sytuacjach. Nie możesz tylko zapomnieć o dokładnym zapoznaniu się z warunkami jej spłaty. Jeśli nie spóźnisz się ze spłatą zadłużenia, nie powinieneś się obawiać dodatkowych kosztów. Pożyczaj tylko od sprawdzonych firm, z pewnością pomogą ci w tym nasze rankingi.

Ranking 12.04.2017