Last minute: prezent na święta dla taty

Wszyscy twoi znajomi mają już przygotowane prezenty świąteczne dla swoich bliskich? Nie martw się, i ty ze wszystkim zdążysz! Przygotuj listę zakupów i odwiedź centrum handlowe. Poniżej propozycje prezentów gwiazdkowych dla taty. Powodzenia!1. Krawat na specjalne okazje

Być może twój tato nie chodzi na co dzień w marynarce, koszuli i krawacie. Jeśli jednak podarujesz mu ten ostatni, być może zachęcisz go do zaprezentowania się od czasu do czasu w odświętnym stroju. Możesz również pomyśleć o krawacie ze świątecznym motywem. Taki z wizerunkiem Świętego Mikołaja czy stadem reniferów może go rozbawić i sprawi, że w kolejne dni świąt, zasiądzie do stołu ubrany w koszulę i prezent od ciebie. Krawat nie jest dużym wydatkiem. Kupisz go już za 5 zł, choć najdroższe modele mogą kosztować nawet 900 zł!
 

2. Czytnik e-booków dla twojego taty

Kiedy ostatnio widziałeś swojego tatę czytającego książkę? Dawno? Pamiętaj, że mężczyźni są gadżeciarzami, więc co im po czytaniu książek papierowych, jeśli mogą w tym czasie przeglądać coś na laptopie czy tablecie. Warto więc pomyśleć o czytniku e-booków, czyli np. Kindle’u. To małe, zgrabne urządzenie pomieści wiele książek i na pewno zaciekawi twojego tatę. Można ustawić wielkość czcionki, wybierać rozmaite tytuły i zabierać go ze sobą, gdzie tylko się da. Dostępny już od 369 zł.

3. Książka kryminalna

Mężczyźni lubią czytać książki z dreszczykiem grozy. Nie wahaj się i spraw swojemu tacie jedną z najnowszych pozycji dostępnych w księgarni. To na pewno będzie udany prezent gwiazdkowy! Na pierwszej stronie napisz miłą dedykację i zapakuj podarunek w ładny papier ozdobny. Obecnie na topie są takie tytuły jak Początek Dana Browna (od 22 zł), Większość bezwzględna Remigiusza Mroza (od 23 zł) czy Pierwszy śnieg Jo Nesbø (od 21 zł).4. Golarka elektryczna

Jeśli twój tato nie ma jeszcze porządnej golarki elektrycznej, to nic nie stoi na przeszkodzie, by taki prezent znalazł się w tym roku pod choinką. Dzięki niej codzienne golenie będzie szybsze, przyjemniejsze, wygodniejsze i bardziej ekonomiczne. Zwróć uwagę na sposób zasilania, systemy golące oraz funkcje i akcesoria. W sklepie RTV możesz ją nabyć już za ok. 70 zł. Najdroższe modele kosztują nawet ponad tysiąc złotych.


5. Nawigacja samochodowa

Podróże, czy to małe, czy duże, wymagają odpowiedniego przygotowania. Oprócz spakowania bagaży, zaplanowania atrakcji i miejsc do zwiedzania, warto się zaopatrzyć w dobrą nawigację samochodową. Będzie ona idealnym prezentem bożonarodzeniowym dla twojego taty. Nie będzie musiał stresować się za kółkiem, przeglądać map papierowych czy stać w korkach. Nawigacja wskaże mu najlepszą drogę, pomoże ominąć zakorkowane ulice i wybierze najszybsze trasy. Dobrą nawigację kupisz już za 200 zł, choć na pewno lepsza będzie ta, do której dołożysz kilkaset złotych.

 

Artykuły 21.12.2017