100 za otwarcie konta i 300 zł za płatności telefonem. Ruszyła nowa Money Mania

Ruszyła edycja specjalna Money Manii. Tym razem do akcji przyłączył się BGŻ BNP Paribas. Ile możesz zyskać, biorąc udział w promocji. Do zgarnięcia jest gwarantowane 100 zł oraz nawet do 300 zł dla aktywnych użytkowników bankowości mobilnej. Poznaj szczegóły oferty.

Gwarantowane 100 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas oraz nawet do 300 zł premii, jeśli będziesz aktywnie korzystał z bankowości mobilnej. Sprawdź, jak zostać Money Maniakiem i zacznij zarabiać na swoim koncie. 

Co muszę zrobić, aby dostać premię?

W edycji specjalnej Money Manii możesz zdobyć aż dwie nagrody. Pierwsza z nich to gwarantowane 100 zł, które otrzymasz za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Aby dostać premię, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Zarejestruj się na stronie promocji.
 • Zaznacz wymagane zgody na przetwarzanie twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku. Dzięki temu bank będzie wiedział, że bierzesz udział w promocji. Aby otrzymać premię, musisz także wyrazić zgodę na to, aby organizator promocji otrzymał twoje dane objęte tajemnicą bankową.
 • Na twój adres email, który podałeś w trakcie rejestracji, zostanie wysłany link. Kliknij w niego, aby złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do aplikacji mobilnej. Jeśli nie widzisz mejla, sprawdź folder SPAM.
 • Podpisz z bankiem umowę o prowadzenie konta, a następnie je aktywuj.

Wykonaj dwa proste zadania:

 • Zapewnij wpływy na konto o łącznej wartości 1000 zł. Pieniądze nie muszą być cały czas na koncie. Możesz je wydać w dowololnej chwili. Ważne, aby bank odnotował wpływ na konto.
 • Wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na kwotę 300 zł.

Jeśli spełnisz oba powyższe warunki w marcu, zdobędziesz 50 zł.

Kolejne 50 zł otrzymasz wówczas, gdy wykonasz te dwa zadania także w kwietniu oraz w maju.

Weź udział w Money Manii

 

Jakie wpływy są wyłączone z promocji?

 • Z innego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, jeśli takie posiadasz,
 • Z rachunków, służących do obsługi kredytów i pożyczek, jeśli spłacasz zobowiązania w BGŻ BNP Paribas,
 • Z kont w BGŻ Optima,
 • Wpłat gotówkowych (np. w oddziale banku lub we wpłatomacie).

Aby spełnić warunek promocji, najłatwiej więc przelać na konto w BGŻ BNP Paribas kwotę 1000 zł z konta w innym banku.

 

Czy ta promocja jest dla mnie?

Z edycji specjalnej Money Manii mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, które są nowymi klientami banku BGŻ BNP Paribas

Nowy klient to osoba, która nie posiadała konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Uczestnikami promocji mogą jednak zostać osoby, które posiadają w BGŻ BNP Paribas konto oszczędnościowe.

Pamiętaj o datach

W specjalnej edycji Money Manii przygotowano tylko 1 500 promocyjnych wniosków. W poprzednich edycjach ta pula szybko się wyczerpywała, więc aby mieć pewność, że się załapiesz, wyślij wniosek już teraz.

Pamiętaj również o kilku ważnych datach:

 • Do 23 lutego 2018 r. musisz zarejestrować się na stronie promocji oraz złożyć wniosek o otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas.
 • Do 9 marca 2018 r. musisz podpisać umowę o prowadzenie konta oraz aktywować swój rachunek.
 • Do 31 marca 2018 r. musisz zapewnić na swoim koncie wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 300 zł. Za spełnienie tych warunków otrzymasz 50 zł.
 • Zarówno w maju, jak i w kwietniu 2018 r. musisz zapewnić na swoim koncie wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 300 zł. Za spełnienie tych warunków otrzymasz kolejne 50 zł.
 • Do 16 kwietnia 2018 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu pierwszej nagrody (w wysokości 50 zł).
 • Do 18 czerwca 2018 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu drugiej nagrody (w wysokości 50 zł).

Pamiętaj, że informacja o przyznaniu nagrody przyjdzie na mejla, którego podałeś podczas rejestracji na stronie Money Manii.

Mail o przyznaniu nagrody może również trafić do SPAM-u.

Zgarnij nawet 300 zł za płatności mobilne

Wszystkie osoby, które wezmą udział w edycji specjalnej Money Manii, są także objęte promocją „Mobilna Premia 2” organizowaną przez BGŻ BNP Paribas. Spełniając 2 proste warunki, możesz zdobyć kolejne 300 zł w ciągu roku.

Warunek 1 – wykonaj co najmniej dwie płatności w ciągu miesiąca spośród poniższych:

 • płatność za media
 • płatność za żłobek, szkołę lub uczelnię
 • rata kredytu

Jeżeli nie posiadasz tego rodzaju zobowiązań, bank zaakceptuje również wpływ twojego wynagrodzenia na konto w BGŻ BNP Paribas.  

Warunek 2 – zacznij płacić telefonem

Za każda operację mobilną otrzymasz złotówkę. W ciągu miesiąca możesz zdobyć 25 zł, co oznacza, że aby zdobyć maksymalną premię, musisz wykonać co najmniej 25 płatności telefonem. To nie dużo. Pewnie codziennie robisz drobne zakupy spożywcze czy w drogerii, więc będzie ci bardzo łatwo spełnić ten warunek.

 Jako operacje mobilne bank uwzględnia płatności przy użyciu Android Pay oraz przelewy wykonywane za pomocą aplikacji mobilnej.

Premię możesz otrzymywać przez 12 miesięcy, dlatego do zgarnięcia jest nawet 300 zł rocznie

Konto Optymalne – czy warto je założyć?

Jako uczestnik Money Manii musisz założyć Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas. Warto mieć na uwadze, że jest to jedno z najtańszych kont na rynku. Nie zapłacisz nic za prowadzenie rachunku oraz obsługę karty kredytowej.  Darmowe są także wypłaty krajowe z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Za wypłatę z pozostałych bankomatów zapłacisz natomiast 5 zł.    

Załóż konto w Money Manii

Zarabianie na koncie to nic trudnego. Biorąc udział w Money Manii, możesz nie tylko zyskać nawet 400 zł premii, lecz także stać się posiadaczem naprawdę dobrego i taniego konta. To chyba wystarczające powody, aby już teraz złożyć wniosek.

Pełny regulamin promocji "Money Mania edycja specjalna konto"

Regulamin promocji "Mobilna premia 2"

Tabela Opłat i Prowizji BGŻ BNP Paribas

źródło obrazka: fotolia.com

Artykuły 25.01.2018