Nie przegap okazji na dodatkowe 100 zł w kieszeni! Weź udział w najnowszej Money Manii!

To już ostatni dzwonek na wzięcie udziału w edycji specjalnej Money Manii. Do 23 lutego można otrzymać 100 zł i dodatkowe 300 zł w postaci premii od BGŻ BNP Paribas. Co zrobić, aby cieszyć się zastrzykiem gotówki? Wystarczy dołączyć do naszej promocji, której zasady są banalnie proste.

100 złotych – tyle wynosi premia za w najnowszej Money Manii. Każdy, kto do 23 lutego otworzy Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas, ma szansę na zgarnięcie nagrody. Kolejne pieniądze wpłyną na twoje konto, jeśli będziesz aktywnie korzystał z bankowości mobilnej. Brzmi zachęcająco? Przeczytaj proste zasady naszej akcji i ciesz się z dodatkowej gotówki!

Dodatkowe 100 zł pewne jak w banku

Najnowsza edycja specjalna Money Manii kończy się już 23 lutego, dlatego warto się pospieszyć. Co musisz zrobić, aby otrzymać 100 zł? Wystarczą cztery proste kroki!

Krok 1: Wypełnij krótki formularz na stronie Money Manii i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Krok 2: Sprawdź skrzynkę mailową. Na adres email podany podczas rejestracji otrzymasz link. Znajdziesz w nim wniosek o założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Wraz z nowym kontem otrzymasz  kartę debetową oraz dostęp do aplikacji mobilnej.

Krok 3: Podpisz umowę z bankiem za pośrednictwem kuriera i aktywuj konto.

Krok 4: Spełnij dwa proste warunki. Wystarczy, że w ciągu miesiąca zapewnisz wpływy na konto w wysokości minimum 1 tys. zł i dokonasz płatności bezgotówkowych z użyciem karty debetowej na kwotę 300 zł.

Pierwsze 50 złotych otrzymasz najpóźniej do 30 kwietnia. Jeśli w kwietniu i maju uda ci się zapewnić wpływy na minimum 1 tys. zł i dokonać transakcji na m.in. 300 zł, bank przeleje na twoje konto kolejne 50 złotych. Przekonaj się, jakie to proste! Wszystkie ważne terminy znajdziesz w poniższej infografice:

300 zł na wyciągnięcie ręki

To nie koniec nagród przygotowanych w ramach najnowszej edycji specjalnej Money Manii. W ramach promocji „Mobilna Premia 2” bank BGŻ BNP Paribas oferuje 25 złotych premii co miesiąc przez cały rok! Co trzeba zrobić?

Po założeniu Konta Optymalnego należy przystąpić do promocji „Mobilna Premia 2”. Następnie wystarczy dokonać minimum dwóch płatności (w postaci np. spłaty kredytu, płatności za media, szkołę, żłobek itp.) lub wykazać się wpływami na konto w postaci wynagrodzenia za pracę.

Premia zostanie naliczona za każdą płatność z wykorzystaniem aplikacji mobilnej o wartości co najmniej 5 złotych. Aby zdobyć 25 złotych premii miesięcznie, wystarczy wykonać 25 płatności telefonem na różne rachunki z wykorzystaniem systemu BLIK.

Czy Konto Optymalne się opłaca?

Oczywiście, że tak! W ramach najnowszej Money Manii masz szansę założyć maksymalnie tanie konto. Konto Optymalne oferowane przez BGŻ BNP Paribas oferuje absolutne 0 zł za obsługę karty debetowej dołączanej do konta, a także darmowe prowadzenie rachunku. Otwierając Konto Optymalne, zapomnisz o opłatach za wypłatę pieniędzy z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash w całej Polsce. Nie czekaj do ostatniej chwili i zgłoś się po pieniądze!

Pełny regulamin promocji "Money Mania edycja specjalna konto"
Regulamin promocji "Mobilna premia 2"
Tabela Opłat i Prowizji BGŻ BNP Paribas

 

Artykuły 11.02.2018