Zyskaj nawet do 400 zł na zakupy na Allegro za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej!

Bank BGŻ BNP Paribas wprowadził nową promocję, w której za wyrobienie karty kredytowej możesz zgarnąć nawet do 400 zł na zakupy na Allegro. Oferta jest o tyle atrakcyjna, że korzystanie z karty jest bezpłatne. Czas na dołączenie do promocji masz do 31 marca 2018 roku!

Zastanawiasz się nad kartą kredytową? Zachęcam do skorzystania z propozycji banku BGŻ BNP Parbias, który oferuje kartę kredytową z bardzo korzystną premią. Zasady promocji są bardzo proste.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja promocyjna kierowana jest do osób, które przez ostatnie 12 miesięcy poprzedzające dzień podpisania umowy nie korzystały z żadnej innej karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas. Przykładowo jeżeli podpiszesz umowę 5 marca 2018 to nie możesz być posiadaczem karty od dnia 5 marca 2017 roku.

Ważne
Warunek ten dotyczy jedynie kart kredytowych. Jeśli więc masz w BGŻ BNP Paribas konto osobiste, oszczędnościowe, lokatę czy kredyt gotówkowy, wciąż możesz wziąć udział w tej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli spełniasz podstawowy warunek i chcesz skorzystać z oferty wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Wypełnij formularz na stronie promocji. W tym celu wystarczy uzupełnić swoje dane kontaktowe oraz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe. 
 2. Pracownik banku skontaktuje się z tobą i przedstawi ci szczegóły oferty. Zapoznaj się z nimi, a następnie zawnioskuj o kartę (możesz zrobić to telefonicznie lub osobiście w oddziale banku). Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy o kartę kredytową Mastercard i musisz to zrobić najpóźniej do 31 marca 2018.
 1. Zarejestruj się na stronie www.mambonus.pl, aby móc odebrać nagrody.
 2. W ciągu dwóch pierwszy miesięcy spełnij warunek aktywności kartą na łączną kwotę min. 500 zł, a otrzymasz punkty w programie mamBONUS.
 3. Otrzymane punkty wymienisz na vouchery, które będziesz mógł wykorzystać podczas płatności za zakupy na Allegro.
 4. Terminowo spłacaj swoje zadłużenie na karcie.

Zgarnij premię nawet do 400 zł

W zależności od tego jak aktywnie będziesz korzystać z karty możesz zdobyć nawet do 400 zł premii. Aby bank przyznał ci nagrodę musisz dokonać transakcji według określonych warunków:

 • 100 zł - transakcje kartą od 500 zł do 999,99 zł - jeden bon zakupowy Allegro
 • 200 zł - transakcje kartą od 1000 zł do 1499,99 zł - dwa bony zakupowe Allegro po 100 zł
 • 300 zł - transakcje kartą od 1500 zł do 1999,99 zł - trzy bony zakupowe Allegro po 100 zł
 • 400 zł - transkcje kartą od 2000 zł - cztery bony zakupowe Allegro o wartości 100 zł
   

5000 punktów na start w programie mamBONUS

Promocja banku gwarantuje dodatkowo na start 5000 punktów w programie mamBONUS, jednak musisz do końca drugiego miesiąca od momentu zawarcia umowy o kartę wykonać 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł. Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu czwartej transakcji kartą.

O programie mamBONUS
Jest to program lojalnościowy banku BGŻ BNP Paribas, który polega na zbieraniu punktów w zamian, za które możesz otrzymać zniżki w wybranych sklepach (listę sklepów uczestniczących w programie oraz szczegóły dotyczące samego programu poznasz wchodząc na stronę www.mambonus.pl) Każde wydane 2 zł to 1 punkt. Punkty możesz wymienić na nagrody. Przykładowo 15 000 punktów to 50 zł.

Pamiętaj o tych terminach

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie przegap tych terminów:

 • Okres trwania promocji: od 16.02.2018.do 31.03.2018
 • Czas na spełnienie warunku promocji, czyli wykonania płatności na min. 500 zł: do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
 • Termin udostepnienia nagrody w programie mamBONUS: w ciągu 5 dni od wykonania transakcji.

Ile później zapłacisz za kartę kredytową?

Za wyrobienie karty nie zapłacisz nic. Jednak za użytkowanie karty kredytowej bank może za pierwszy rok pobrać od ciebie opłatę w wysokości 72 zł, ale nie musi.  Pierwszy rok użytkowania może być dla ciebie darmowy. Wystarczy, że zgodnie z warunkami promocji dokonasz transakcji na kwotę 500 zł w ciągu dwóch pierwszych miesięcy. Jest to warunek otrzymania nagrody w ofercie promocyjnej banku BGŻ BNP Paribas, więc spełnienie go nie powinno być dla ciebie problemem.

Ważne dokumenty:

Regulamin Sprzedaży Premiowej „Karta kredytowa z voucherami Allegro do 400 zł”

Regulamin sprzedaży premiowej „Program lojalnościowy mamBONUS”

Regulamin sprzedaży premiowej „5000 pkt na start”

Regulamin kart kredytowych

Tabela opłat i prowizji BGŻ BNP Paribas

 

Artykuły 05.03.2018