Konto dla Ciebie w Credit Agricole. Poznaj szczegóły!

Słyszałeś o nowej kampanii Credit Agricole we współpracy z jednym z najpopularniejszych polskich artystów – Dawidem Podsiadło? Świetnie! Odświeżenie wizerunku banku to dopiero pierwszy krok. Kolejnym jest wprowadzenie do oferty Konta dla Ciebie. Sprawdź szczegóły nowego rachunku osobistego.

Konto dla Ciebie to zupełnie nowa propozycja Credit Agircole. Posiadacze rachunku mogą korzystać z płatności BLIK, karty wielowalutowej, czy pakietu ubezpieczeniowego. Przeanalizowałam nową ofertę banku i chętnie ci ją przedstawię. Zapraszam do lektury.

Dla kogo nowy rachunek Credit Agricole?

Konto dla Ciebie to produkt dostępny w kilku wariantach. Dlaczego? Bank chce w ten sposób jak najlepiej dostosować się do potrzeb różnych grup klientów. Proponuje cztery produkty:

  • Konto dla Ciebie Go dla nastolatków w wieku od 13 do 18 lat
  • Konto dla Ciebie MOVE dla młodzieży w wieku od 18 do 27 lat
  • Konto dla Ciebie VIP dla klientów ze statusem VIP
  • Konto dla Ciebie (flagowy produkt) dla każdego powyżej 18 roku życia

Podstawowe opłaty związane z Kontem dla Ciebie

Prowadzenie konta, korzystanie z karty, czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą bezpłatne, jeżeli spełnisz proste warunki uzależnione od wariantu konta, który wybierzesz, a przedstawia je poniższa tabela.

Źródło: Credit Agricole

Ile zapłacisz za konto, jeżeli nie spełnisz powyższych warunków? Za standardową opcje Konta dla Ciebie zapłacisz miesięcznie 7 zł, a za korzystanie z karty 9 zł. Jeżeli pracujesz, to zapewnienie miesięcznych wpływów w kwocie 1000 zł i wykonanie co najmniej 1 płatności kartą nie powinno stanowić dla ciebie problemu. Dodatkowo będziesz mógł całkowicie za darmo wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju.

Czy dotychczasowi klienci Credit Agricole mogą skorzystać z oferty Konta dla Ciebie?

Oczywiście, że tak! Aktualni klienci, którzy chcą skorzystać z oferty Konto dla Ciebie i przekształcić swój dotychczasowy rachunek, mogą to zrobić całkowicie za darmo. Wystarczy złożyć odpowiednią dyspozycję w banku.

Co możesz zyskać z Kontem dla Ciebie?

W ofercie promocyjnej bank przygotował następujące bonusy:

  • Jeżeli przenosisz swój rachunek z innego banku wraz z miesięcznym wynagrodzeniem, możesz zyskać do 200 zł premii.
  • Jeżeli za pomocą Konta dla Ciebie będziesz opłacać rachunki np. za wodę, prąd czy gaz, możesz otrzymać do 300 zł zwrotu kosztów rachunków (w ciągu 12 miesięcy, maksymalnie 5% wartości faktury).
  • Jeżeli zdecydujesz się oszczędzać z CAsaver, twój maksymalny bonus może wynieść nawet 300 zł.

Dodatkowe możliwości wraz z Kontem dla Ciebie

Chcesz skorzystać z nowej oferty Credit Agricole? Sprawdź, co bank proponuje wraz z kontem.  

Karta wielowalutowa

Możesz skorzystać z jednej karty do konta w złotych i rachunków walutowych. Nie poniesiesz kosztów przewalutowania za płatności na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach  czy euro.

Pakiet ubezpieczeń

Jeżeli chcesz zabezpieczyć się przed uszkodzeniem wyświetlacza telefonu, zgubieniem kluczy, czy mieć możliwość skorzystania z domowych wizyt lekarza, możesz wybrać pakiet ubezpieczeń Pomoc dla Ciebie. Przez pierwsze 6 miesięcy będziesz mógł korzystać z niego za darmo.

Możliwość skorzystania z rachunku oszczędnościowego z atrakcyjnym oprocentowaniem

Wraz z Kontem dla Ciebie możesz skorzystać z rachunku Oszczędzam i zyskać nawet do 3% w skali roku.

Płatności BLIK i przelewy natychmiastowe Express Eliksir

To świetne rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz szybko zapłacić za zakupy, czy przelać pieniądze.

Warto zauważyć, że obie funkcje to nowość dla klientów banku. Coraz popularniejsza metoda płatności BLIKiem w końcu jest dostępna także w Credit Agricole. Drugą do tej pory niedostepną opcją dla użytkowników bankowści Credit Agricole były przelewy natychmiastowe. Aktualnie są darmowe jedynie dla klientów VIP, a dla pozostałych klientów opłata wynosi 7 zł.

Konto dla Ciebie – czy warto?

Nowe konto Credit Agricole wyróżnia przede wszystkim to, że odpowiada na potrzeby różnych grup klientów. Wprawdzie nie jest ono bezwarunkowo darmowe, ale żeby nie zapłacić nic za podstawowe funkcje karty i konta, nie musisz spełniać skomplikowanych warunków. Jeżeli szukasz konta dla siebie – zapoznaj się z nowym produktem Credit Agricole.

Artykuły 11.04.2018